Koronawirus a możliwy krach gospodarczy

Po polsku, Polecane

Abp Jan Paweł Lenga: ohyda spustoszenia w Kościele!

Po polsku

Szaleństwo inżynierii genetycznej

Po angielsku, Po polsku, Polecane

Inżynieria Genetyczna Odmieni Wszystko Na Zawsze - CRISPR
(film posiada polskie napisy)

Meczet w Białymstoku powstanie za saudyjskie pieniądze. Tak wygląda ubogacanie Podlasia (nczas.com)

Po polsku

islamic

Już niedługo powstanie meczet w Białymstoku. Co ciekawe, zapłaci za niego Arabia Saudyjska. W sprawie pojawia się jeszcze jeden interesujący wątek.
Meczet w Białymstoku powstanie wskutek decyzji prezydenta Tadeusza Truskolaskiego. Inwestycję sfinansuje Arabia Saudyjska.

Co ciekawe, Tatarzy mieszkający na Podlasiu są przeciwni budowie. Otóż twierdzą oni, że nie potrzebują kolejnego miejsca do modlitwy.

Pomysł wybudowania islamskiej świątyni w stolicy Podlasia pojawił się już 2 lata temu. Dopiero teraz Truskolaski reprezentujący Platformę Obywatelską wydał odpowiednie pozwolenie.

Meczet stanie przy ulicy Piastowskiej. W jego sąsiedztwie będzie osiedle mieszkaniowe oraz szkoła. Czytaj dalej »

Jeden z największych cudów w historii świata (www.fronda.pl)

Po polsku, Polecane

Mother of GodW hiszpańskim miasteczku Calanda dokonał się „el milagro de los milagros” – czyli „cud cudów”. Dwudziestotrzyletniemu Miguelowi Juanowi Pellicerowi w sposób cudowny przywrócona została amputowana prawa noga. Owoce wieloletnich poszukiwań i badań historycznych dokumentów dotyczących tego niezwykłego wydarzenia zostały opublikowane w książce zatytułowanej Il Miracolo (Cud), napisanej przez słynnego pisarza i dziennikarza włoskiego Vittoria Messoriego.

29 marca 1640 r. wieczorem, pomiędzy godziną dziesiątą a dziesiątą trzydzieści, podczas snu w domu rodzinnym w Calandzie, Miguel Juan Pellicer w cudowny sposób odzyskał prawą nogę, którą amputowano mu w szpitalu publicznym w Saragossie 29 miesięcy wcześniej. Czytaj dalej »

Nazywają go nowym królem Polski. Tajemnicza postać. Ma ogromne wpływy i znajomości.

Po polsku, Polecane

WIELKI CUD W SYRII (janpielgrzym.ucoz.com)

Po polsku, Polecane

IC XC glory

Przed pięcioma laty wydawnictwo Bratczyk, w numerze 261, opublikowało artykuł o niespotykanym cudzie w Syrii. Myślę, że włączenie do Internetu informacji o tym wydarzeniu będzie z korzyścią dla wszystkich zainteresowanych Prawosławiem na świecie. A właśnie w Prawosławiu, szczególnie w ostatnich czasach, występuje wiele zjawisk nadprzyrodzonych i rzeczy, porażających swoją wymową, których inaczej nazwać nie można jak wielkimi cudami Bożymi. A oto jeden z nich:  Czytaj dalej »

Polska wspólnie z USA powalczy o wolność religijną (pl.sputniknews.com)

Po polsku

diabeł walczy o wolność religijnąPolska, państwa bałtyckie, Gruzja i Ukraina wspólnie z szeregiem innych państw przyłączyły się do utworzonego przez USA Sojuszu na Rzecz Wolności Religijnej (Alliance to Advance International Religious Freedom) – poinformował w swoim oświadczeniu sekretarz stanu USA Mike Pompeo.

„Utworzenie sojuszu to pierwszy przykład w historii, kiedy międzynarodowa koalicja spotyka się na szczeblu liderów państwowych, żeby zajmować się kwestią swobód religijnych na całym świecie” – powiedział Pompeo na 27. posiedzeniu ministerialnym ds. wolności religijnej. Czytaj dalej »

PCU PRZENIÓSŁ FILARETA W STAN SPOCZYNKU I ZABRONIŁ MU WYŚWIĘCANA KAPŁANÓW (kresy.pl)

Po polsku

Synod Prawosławnej Cerkwi Ukrainy wykluczył swojego honorowego patriarchę Filareta ze swojego składu i przeniósł go w stan spoczynku. Filaret nie może m.in. wyświęcać kapłanów.

filaret-1-970x542

Jak wynika z komunikatu wydanego po wtorkowym posiedzeniu Synodu Prawosławnej Cerkwi Ukrainy (PCU), zwierzchnicy tej wspólnoty religijnej postanowili przenieść Filareta w stan spoczynku. Jak napisano, ma to związek z pozbawieniem go jeszcze w czerwcu 2019 roku praw i obowiązków kanonicznych przez PCU. W komunikacie stwierdzono, że patriarcha nie tylko nie odwołał się od tej decyzji, ale także kontynuuje sprzeciwianie się decyzjom Cerkwi. Czytaj dalej »

Franciszek-Bergoglio ogłosił, że jest żydem! Posoborowi „papieże” przed nim też byli! (marucha.wordpress.com)

Po polsku, Polecane

Pseudopapież modernistycznego neokościoła – Jerzy Bergoglio nie ukrywa się za bardzo z faktem, iż ​​jest on praktykującym, wierzącym żydem i że poprzedni „papieże” praktykowali także religijny (antychrześcijański, talmudyczny) judaizm.

sdsdsu

Dwa miesiące przed swoją wizytą w Ziemi Świętej w 2014 r. spotkał się w Watykanie z prezydentem Izraela Szymonem Peresem i premierem Benjaminem Netanjahu. „Cieszymy się, że nasz brat Franciszek w swojej polityce otwartości i szczerości w Kościele katolickim głośno wypowiedział to, co od dawna znane jest w najwyższych kręgach katolickich i żydowskich” – stwierdzają razem we wspólnym oświadczeniu.
Czytaj dalej »

MODLITWA DO ZBAWICIELA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA

Akatysty i modlitwy, Po polsku, Polecane

MODLITWA DO ZBAWICIELA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA

Zbawiciel nasz Jezus Chrystus

Kyrie eleison!
Chryste eleison!
Kyrie eleison!
Jezu Chryste - usłysz nas!
Jezu Zbawco - wysłuchaj nas!

Ojcze z niebios i Stwórco, Boże -                                               zmiłuj się nad nami
Synu Jednorodzony - Odkupicielu świata, Boże! -                     zmiłuj się nad nami
Duchu Święty - Dawco Życia - Jedyny Boże -                            zmiłuj się nad nami
Przenajświętsza Trójco - Jedyny w trzech Hipostazach, Boże-  zmiłuj się nad nami
Jezu, Synu Boga Żywego -                                                         zmiłuj się nad nami
Jezu Odblasku Ojca …
Jezu, Jasności Światła wiecznego …
Jezu, Królu chwały …
Jezu, Słońce sprawiedliwości …
Jezu, Synu Maryi Dziewicy …
Jezu, najmilszy Gościu duszy …
Jezu, przedziwny w cudach Swoich … Czytaj dalej »

Innowacyjny tatuaż odmieni program szczepień ochronnych (nt.interia.pl)

Po polsku

przygotowanie do czipowania

Naukowcy MIT mają pomysł na znaczne usprawnienie programu szczepień ochronnych. Zamiast przestarzałej dokumentacji, informacje o szczepieniach będą przechowywane w specjalnych tatuażach.

Uczeni MIT opracowali atrament, który można bezpieczne osadzić w skórze obok samej szczepionki. Jest on widoczny tylko przy użyciu specjalnej aplikacji i odpowiedniego filtru światła. Zapis szczepień będzie przechowywany bezpośrednio w skórze pacjenta, zamiast na papierze. Takie rozwiązanie może uprościć krajowy program szczepień ochronnych, zwłaszcza na większą skalę. Czytaj dalej »

BÓG PATRZY, CZAS UCIEKA. ŚMIERĆ GONI, WIECZNOŚĆ CZEKA! - Zdjęcia z 2019 roku

Po polsku, Polecane

Czas na refleksję, za 2019 rok.


00

1. Przy każdym wyjściu do naszego Monasteru, wita nas nad łukiem napis, który zawiera w sobie cztery podstawowe prawdy, według których powinno się układać nasze życie – to cztery koła pojazdu, który wiezie nasze życie ku wieczności.

Czytaj dalej »

Zdjęcia monasterskie z 2019 roku - CZĘŚĆ DRUGA

Po polsku, Polecane

BÓG PATRZY, CZAS UCIEKA. ŚMIERĆ GONI, WIECZNOŚĆ CZEKA!

151

Czytaj dalej »

Пророчество старца Ефрема Филофейского (Аризонского)

Po polsku, Polecane

Kamienie i kości. Mocne dowody przeciwko ewolucji (creationism.org.pl)

Po polsku, Polecane

barnacle-darwinOstrożnie się oblicza, że w samych tylko Stanach Zjednoczonych znajduje się ponad 10 tys. zawodowych uczonych (większość z nich nie jest oficjalnie powiązana z organizacjam kreacjonistycznymi), którzy wierzą w biblijne stworzenie.

Wszystkim polecamy to znakomite opracowanie, które w zwięzły i jasny sposób przedstawia podstawowe niedorzeczności przestarzałej już i bezbożnej teorii ewolucji,  oraz uparcie ignorowane, “niepoprawne” odkrycia naukowe, potwierdzające Pismo Święte, którymi na całym świecie zajmuje sie co raz to więcej rozmaitych naukowców, zwanych ogólnie kreacjonistami.

Czytaj dalej »

Jak powstała teoria ewolucji? Darwin i masoneria (cotampaniewpolityce.wordpress.com)

Po polsku, Polecane

darwin satanista„British Royal Society było centrum machiny propagandowej, która mówiła ludziom, czym jest nauka. Członkami- założycielami British Royal Society byli masoni i dlatego jakiekolwiek twierdzenia podnoszone przez Towarzystwo stanowiły przedłużenie ich okultystycznych doktryn. Teoria ewolucji nie jest niczym więcej. W książce „The Meaning of Masonry” W.L. Wilmhurst obnażył światopogląd leżący u podstaw nowej, masońskiej nauki:

„Przekształcenie człowieka w nadczłowieka” było zawsze celem antycznych misteriów. Prawdziwym celem współczesnej masonerii nie są kwestie społeczne i charytatywne - co do których przywiązuje się taką wagę - ale przyspieszenie duchowej ewolucji tych, którzy pragną udoskonalić swoją naturę i sprawić, by była bardziej podobna do natury bóstwa. Jest to nauka, królewska sztuka, którą praktykować może każdy z nas. Wstąpienie do masonerii w jakimkolwiek innym celu niż zgłębianie praktykowanie tej sztuki oznacza niezrozumienie jej znaczenia.”

Dalej w swojej książce Wilmhurst rozwija ten temat: Czytaj dalej »

PAULO COELHO - Herezjarcha w szatach mistyka

Po polsku, Polecane

paulocoelho1PAULO COELHO

Herezjarcha w szatach mistyka - Od satanizmu do katolicyzmu

Od początku lat 90. XX wieku tryumfy na światowych rynkach księgarskich święci twórczość brazylijskiego pisarza Paula Coelho. Do 2003 roku napisane przez niego książki zostały wydane w 140 krajach, przetłumaczone na 56 języków, a ich łączny nakład wyniósł około 50 min egzemplarzy. Można powiedzieć, że czym ostatnio dla dzieci stały się przygody Harry’ego Pottera, tym dla rzesz młodzieży i dorosłych są po wieści Coelho. Wychodzące spod jego pióra książki trafiaj ą na czołówki bestsellerów, stając się dla naukowców przedmiotem socjologicznych i kulturoznawczych dyskusji, a dla milionów zwykłych czytelników skarbcem mądrości oraz rad, którymi należy kierować się w życiu. Paulo Coelho jest dziś doradcą UNESCO, a w latach 1998-2004 był gościem specjalnym Światowego Szczytu Ekonomicznego w Davos, gdzie w 2000 roku został uhonorowany prestiżową nagrodą „Crystal Award “99″.

Moda na brazylijskiego pisarza dotarła też do Polski. Od 1995 roku wydano u nas osiem książek jego autorstwa (jeśli doliczyć do tego zbiór przeprowadzonych z nim wywiadów, będzie ich dziewięć) i sprzedano 1,5 min egzemplarzy. Sam Coelho gościł w naszym kraju pięciokrotnie, a na spotkania z nim przychodziło tysiące fanów gotowych stać nawet na mrozie, byle tylko otrzymać dedykację swego ulubionego autora. Prawdziwą furorę w Polsce robi, określona już mianem kultowej, książka pt. Alchemik, której sprzedano około 450 tyś. egzemplarzy i która w roku 2001 została nawet wprowadzona do szkół jako lektura uzupełniająca (teraz jej ekranizację planuje Hollywood). Czytaj dalej »

Brutalna prawda o islamie

Po polsku, Polecane

Czytaj dalej »

Na wszelkie złe czasy - nalepsza wiara i modlitwa (www.rozancowe-karty.com.pl)

Po polsku, Polecane

Na sześć miesięcy przed atomowym atakiem lotnictwa USA w Hiroszimie i Nagasaki pojawiło się dwóch mistyków, którzy trzem milionom katolików głosili konieczność nawrócenia, odmawiania Różańca i pokuty jako jedynego ratunku przed czekającymi dniami nieszczęść.

Hiroszima - początek końca

Na Hiroszimę i Nagasaki zrzucono bomby atomowe. Piloci, którzy to uczynili, byli w tym celu szkoleni przez 6 miesięcy, aby śmiercionośne bomby trafiły w ściśle określone miejsca.

Hiroszima i Nagasaki …

hiroszima_1Na sześć miesięcy przed atomowym atakiem lotnictwa USA w Hiroszimie i Nagasaki pojawiło się dwóch mistyków, którzy trzem milionom katolików głosili konieczność nawrócenia, odmawiania Różańca i pokuty jako jedynego ratunku przed czekającymi dniami nieszczęść. Nawoływali oni japońskich katolików, aby przygotowali się, żyli w stanie Łaski Uświęcającej, często przyjmowali Sakramenty Święte, nosili sakramentalia, byli ostrożni z kim obcują, a w swoich domach trzymali poświęconą wodę i świecę (gromnicę) i odmawiali codziennie Różaniec (przynajmniej jedna część).

Po atomowym ataku okazało się, że:

W Hiroszimie bomba została zrzucona o 5 mil od zaplanowanego celu i wylądowała w samym centrum społeczności katolickiej

W Nagasaki bomba zboczyła o 3,5 mili od zaplanowanego celu, którym było miejsce zamieszkania tamtejszych katolików.

W obydwu miastach wszystko zostało zrównane z ziemią tak, jakby samo słońce spadło na ziemię i wszystko się spaliło. Jednak - jak się okazało - nie wszystko! Czytaj dalej »

Homeopatia - Voodoo w aptece (www.pismofronda.pl)

Po polsku, Polecane, Wyzwolenie z opętania

homeopatic powerHahnemann na ból brzucha przepisywał przyjmowanie 7-gramowych dawek rtęci, a jednemu ze swoich pacjentów polecił również wypijać 15 gramów kwasu siarkowego rano i wieczorem.

Homeopatię potocznie uznaje się są za rodzaj ziołolecznictwa lub „ucywilizowaną”, czyli zbadaną naukowo, medycynę alternatywną. O jej nowoczesnym i naukowym
charakterze ma świadczyć to, że obecną masową produkcją specyfików homeopatycznych nie zajmują się żadni wiejscy znachorzy, tylko wielkiezagraniczne koncerny farmaceutyczne, teoretycznie korzystające ze zdobyczy nauki i techniki. Od pewnego czasu homeopatię jako przedmiot wykłada się również w polskich akademiach medycznych i na kursach farmacji.

Przyjmowanie homeopatii do kanonu medycznego „przez zasiedzenie”, bez naukowej weryfikacji zasad działania jest jednak zjawiskiem groźnym. Dla chrześcijan nie bez znaczenia powinien pozostawać fakt, że homeopatia opiera się w większym stopniu na magii niż nauce.

Pomyłki i fałszerstwa

Oficjalna, najbardziej rozpowszechniona i zarazem „przyjazna użytkownikowi” wersja historii homeopatii mówi o niemieckim geniuszu medycyny, Samuelu Hahnemannie, żyjącym na przełomie XVIII i XIX wieku, który niezadowolony z zacofania, brutalności i braku skuteczności Czytaj dalej »

ЧАС ГНЕВА - исторический фильм

Po polsku, Polecane

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress