Po polsku, Polecane

Chrystus odrzucony

UWAGA! - ZBLIŻA SIĘ KONIEC! (zmianynaziemi.pl)

Po polsku

Izraelski minister zdrowia twierdzi, że do połowy kwietnia Mesjasz (tj. antychryst!) powstrzyma pandemonię koronawirusa.

moshiach-szatan

Kilka dni temu Yaakov Litzman (Jacob Litzman), który jest izraelskim ministrem zdrowia, udzielił wywiadu, w którym omówił środki podjęte w celu zwalczania pandemonii. Zapytany, czy Izrael pozostanie zamknięty do 16 kwietnia br., kiedy obchodzona jest Pascha, minister odpowiedział dość nieoczekiwanie. Polityk jest pewien, że do tego czasu nadejdzie Mesjasz, który uratuje Izrael, ponieważ Pascha to czas odkupienia. [Prawdziwym Mesjaszem jest Jezus Chrystus, który 2000 lat temu przyszedł na ziemię, nauczał ludzi, umarł za nas na Krzyżu i zmartwychwstał. Każdy inny jest oszustem. - admin]

Wcześniej rabini mówili już, że Mesjasz przybył już do Izraela, ale gdzie jest? Nie wiadomo. Na razie pozostaje to tajemnicą. Minister jest urzędnikiem, więc prawdopodobnie wie trochę więcej niż cała reszta. Jeśli jest przekonany, że pandemonia zostanie zatrzymana przed 16 kwietnia br., najprawdopodobniej ma wszelkie powody, aby tak sądzić.

Litzman, jako szef partii ultra ortodoksyjnej, zawsze odnosi się do Boga.

Zapytany o szanse Izraela na całkowite zamknięcie do święta Paschy, Litzman odpowiedział raczej niekonwencjonalnie:

„Boże, broń! Modlimy się i mamy nadzieję, że Mesjasz przybędzie przed Paschą, ponieważ jest to czas naszego odkupienia. Jestem pewien, że Mesjasz przyjdzie przez Paschę i zbawi nas w taki sam sposób, jak Bóg zbawił nas podczas Wyjścia i zostaliśmy uwolnieni. Mesjasz przyjdzie i uratuje nas wszystkich”.

Warto zauważyć, że do pewnego stopnia słowa ministra zdrowia potwierdzają plotki krążące wśród rządu USA. Przedstawiciele z tzw. wyższych kręgów twierdzą, że do końca kwietnia będzie można całkowicie zamknąć kwestię dotyczącą pandemonii.

Oczywiście rezygnacja z kwarantanny i zakończenie pandemii to dość wystarczająco dobra wiadomość. Warto jednak wziąć pod uwagę, że jeśli Mesjasz przyjdzie i zatrzyma pandemię, to zgodnie z przepowiednią musi także zatrzymać wojnę. Minister może mieć rację, ponieważ wojna ma się zacząć rzekomo już wkrótce.

źródło: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/izraelski-minister-zdrowia-twierdzi-ze-do-polowy-kwietnia-mesjasz-powstrzyma-pandemie

————————————————————————————

unnamedW połowie lutego miał miejsce ten wywiad. Oto jego fragment: https://youtu.be/1xsyoZ7xrWU

Rabin Cissholtz: „Więcej już nie podróżuję poza granice Izraela. Mesjasz (tj. dla nas antychryst, bo prawdziwym Mesjaszem jest Jezus Chrystus - admin.) jest tak blisko, że boję się, że mógłbym przegapić jego przybycie. Rabin Kaniewski powiedział, że mesjasz jest tutaj, w Izraelu, ale nie podał dokładnego czasu, kiedy on się ujawni. Oznacza to, że mesjasz jest tutaj, ale nie ma na razie jeszcze całej tej mocy, której potrzebuje, aby działać jako mesjasz.”

Rabin Cissholtz powiedział jeszcze więcej różnych rzeczy, ale póki co skoncentruję się na powyższym fragmencie.

“Mesjasz jest tutaj, ale nie ma na razie jeszcze całej tej mocy, której potrzebuje, aby działać jako Mesjasz.”

- Co jemu nie pozwala nabrać siły?

Wszyscy, którzy choć trochę znają się na temacie, wiedzą, że diabłu przeszkadzają najbardziej modlitwa i post, a w szczególności Ofiara Eucharystyczna, która jest przynoszona na ołtarzach na przebłaganie za grzechy świata.

Zdaniem niektórych „specjalistów” na koronawirusa może zachorować nawet 70% ludzi … Te przewidywania, to po prostu marzenie żydów i iluminatów, ponieważ gdyby choroba nabrała aż takiego rozmiaru, to rządy krajów wymuszą zamknięcie świątyń, a szatanowi o to właśnie chodzi.

Zamykanie Cerkwi Prawosławnych i Kościołów Katolickich jest po to, żeby ustała ofiara Eucharystyczna, żeby ludzie się nie modlili i stali jeszcze bardziej bezbożni niż są! żeby diabeł nie miał przeszkody dla swoich działań!

“Albowiem już działa tajemnica bezbożności. Niech tylko Ten, co teraz powstrzymuje, zostanie usunięty, wówczas ukaże się Niegodziwiec” (2 Tes. 2 7-8) Czytaj dalej »

Czy epidemia koronawirusa stanie się wstępem do wprowadzenia bezgotówkowego obiegu pieniądza? (wpolityce.pl)

Po polsku

barcode-biochip-666-1

Epidemia koronawirusa może mieć bardziej dalekosiężne skutki niż przypuszczamy. Wg obecnej naukowej propagandy, koronawirus utrzymuje się na powierzchni kartonowej przez dobę, a na plastiku i stali nierdzewnej od dwóch do trzech dni, czyli może być on przenoszony poprzez banknoty i monety.

Już od dłuższego czasu wiele środowisk finansowych podnosi postulat całkowitego przejścia na bezgotówkowy obieg pieniądza. Teraz żądanie, by wyeliminować banknoty i monety, zyska dodatkowy argument – zapewnienia ochrony przed chorobami zakaźnymi. Można spodziewać się, że po zakończeniu epidemii te głosy staną się coraz donośniejsze.

W swej historii ludzkość wielokrotnie stawała przed dylematem: wolność czy bezpieczeństwo? Ceną za większe bezpieczeństwo zawsze okazywało się ograniczenie wolności. Przy dzisiejszych technologiach likwidacja gotówki oznaczać będzie totalną kontrolę i inwigilację. Niewykluczone jednak, że ludzie sami zgodzą się na taki wariant – w zamian za poczucie większego bezpieczeństwa. Czytaj dalej »

“Choroby”, “zarazy” i broń biologiczna USA na Ukrainie

Po polsku, Polecane

26.08.2017
tłumaczenie z: #mce_temp_url#

us-bio-labs

Na terytorium Ukrainy powstało 13 amerykańskich laboratoriów wojskowych przeznaczonych do badań i produkcji czynników zakaźnych, takich jak ospa, wąglik, botulizm i podobne.

Funkcjonują one na podstawie pozwolenia udzielonego Pentagonowi przez ukraińskie ministerstwo zdrowia, co jest z kolei rezultatem dwustronnego porozumienia podpisanego w roku 2012 przez huntę kijowską. Laboratoria są finansowane bezpośrednio przez Pentagon i zatrudniają wyłącznie personel amerykański, a hunta w Kijowie zobowiązała się do nieingerowania w ich pracę.

Aktualnie funkcjonują: 4 placówki w Kijowie, 3 we Lwowie, pozostałe – w Odessie, Winnicy, Użhorodzie, Chersoniu i Tarnopolu.

Nie jest przypadkiem, że na wiosnę tego roku, na Ukrainie miał miejsce niesamowicie dziwny i w żaden sposób niewyjaśniony wzrost zachorowań na botulizm. Czytaj dalej »

Православные священники благословляют тбилисские улицы, чтобы остановить болезнь

Po polsku, Polecane

Natomiast 8 marca 7 tys. mieszkańców Winnicy wzięło udział w procesji w intencji ochrony przed chorobami, w tym przed koronawirusem.
W procesji uczestniczyli wierni Ukraińskiej Cerkwi Prawosławnej Patriarchatu Moskiewskiego.

procesja

Czytaj dalej »

Zdaniem rabinów, epidemię koronawirusa może zatrzymać jedynie budowa Trzeciej Świątyni w Jerozolimie (innemedium.pl)

Po polsku

rabinObecnie Covid-19 zabił ponad 3200 osób i zainfekował ponad 94 tys. ludzi na całym świecie. Eksperci aktywnie próbują teraz rozszyfrować genom wirusa, zrozumieć, jak on działa i znaleźć na to lekarstwo, ale najprawdopodobniej ta praca zajmie wiele miesięcy, jeśli nie lata.

Jednak pomimo takich pesymistycznych prognoz, w Izraelu jest osoba, która wie, jak powstrzymać epidemię. Słynny rabin Arye Lipo, nauczyciel religioznawstwa, uważa, że Bóg karze ludzkość koronawirusem, ponieważ Trzecia Świątynia nie została zbudowana w Ziemi Świętej. Na Górze Świątynnej znajdowały się dwie święte świątynie Jeruzalem, które były kluczowymi miejscami kultu, dopóki nie zostały zniszczone przez Babilończyków i Rzymian. I, jak mówi rabin Lipo w tym wywiadzie, konieczne jest zbudowanie Trzeciej Świątyni, aby nie tylko pomóc przywrócić żydowską wiarę, ale także zatrzymać rozprzestrzenianie się COVID-19. Czytaj dalej »

Witold Gadowski: dzisiaj straszą koronawirusem, jutro zaczipują nas wszystkich (www.pch24.pl)

Po polsku, Polecane

74467

„Na nasze ulice, lotniska i dworce wylegli ludzie w niepokojących maseczkach. Nagle w drogeriach i aptekach zabrakło środków dezynfekujących dłonie i płynów odkażających. Ludzie boją się podróżować, uciekają przed nieznajomymi i nieznanym. Zaledwie miesiąc wystarczył, aby na cały świat padł wielki strach”, pisze na łamach tygodnika „Niedziela” Witold Gadowski.

W ocenie publicysty aktualny stan rzeczy to „zasługa” mediów, które perfekcyjnie wykonały swoją pracę, w efekcie której niepokój związany z koronawirusem został zasiany w mózgu każdego z nas. „Co bardziej operatywni i pozbawieni skrupułów wykupili w aptekach maseczki po 2 zł i sprzedają je teraz w serwisie Allegro po 150, a nawet 200 zł”, zauważa. A chętnych nie brakuje….

„Największe epidemie wybuchły w Chinach i Iranie. Oczywiście, tylko przypadkiem są to kraje, które do tej pory były największymi konkurentami amerykańskiego porządku w świecie. Nasuwają się pytania: czy rozszerzająca się właśnie psychoza koronawirusa z Wuhan będzie skutkowała tym samym, czym skutkowały zamachy z 11 września 2001 roku? Czy teraz czeka nas podobna operacja odebrania nam kolejnych praw i swobód?”, pyta Gadowski

Dziennikarz zwraca uwagę, że póki co jesteśmy drobiazgowo wypytywani na lotniskach „o swoje ostatnie wojaże”, a specjaliści w białych kombinezonach mierzą nam temperaturę. Jego zdaniem na tym jednak się nie skończy. „To prosta droga, aby obowiązkowo wszczepić nam elektroniczne chipy monitorujące nasze procesy fizjologiczne”, podkreśla.

Czy taki scenariusz jest możliwy? Według Witolda Gadowskiego jak najbardziej. Czytaj dalej »

Chcą żebyśmy umarli ze strachu! O koronawirus + Stanisław Krajski

Po polsku, Polecane

Hubert Czerniak TV - KORONAWIRUS

Po polsku, Polecane

Turecka agresja wobec Grecji (kresy.pl)

Po polsku

unnamed2Ministerstwo Spraw Zagranicznych Grecji twierdzi, że tylko w bieżącym tygodniu tureckie samoloty bojowe naruszyły przestrzeń powietrzną tego państwa kilkadziesiąt razy.

Tylko we wtorek 13 tureckich samolotów wojskowych naruszyło przestrzeń powietrzną Grecji 30 razy jak napisał portal EU Observer powołując się na wypowiedź urzędnika greckiego MSZ. Dzień wcześniej granice Grecji naruszyły dwa tureckie samoloty F-16. Portal twierdzi, że do tego rodzaju naruszeń dochodzi coraz częściej.

Skalę procederu tureckich sił powietrznych ukazują dane z całego zeszłego roku. Według greckiego MSZ w 2019 r. tureckie samoloty wleciały bezprawnie nad terytorium Grecji aż 4627 razy. Oznacza to, że Turcy dopuszczają się naruszeń coraz częściej bowiem w roku 2018 było ich 3705, a w roku 2017 – 3317. Jak twierdzą Grecy, zwyczajowo wysyłają własne maszyny by przechwytywały i eskortowały tureckich pilotów. Czytaj dalej »

Doradca papieża w sprawie zmian klimatu sugeruje redukcję ludzkiej populacji o co najmniej 6 miliardów osób (zmianynaziemi.pl)

Po polsku, Polecane

hans

Profesor Hans Joachim Schellnhuber, to jeden z najbardziej znanych na świecie klimatologów. Kilka lat temu został wybrany jako przedstawiciel watykańskiej grupy do spraw klimatu. To on zaprezentował w Watykanie papieską encyklikę ekologiczną Laudato sii.

Jego kandydatura jest bardzo kontrowersyjna, bowiem jakiś czas temu powiedział on, że planeta jest przeludniona o co najmniej sześć miliardów ludzi . Czytaj dalej »

Koronawirusy są wrażliwe na tą naturalną substancję

Po polsku, Polecane

Więcej informacji tutaj: https://www.youtube.com/channel/UCpjYlo2NGsmoY8-b9dj4diA/videos

Koronawirus a możliwy krach gospodarczy

Po polsku, Polecane

Abp Jan Paweł Lenga: ohyda spustoszenia w Kościele!

Po polsku

Szaleństwo inżynierii genetycznej

Po angielsku, Po polsku, Polecane

Inżynieria Genetyczna Odmieni Wszystko Na Zawsze - CRISPR
(film posiada polskie napisy)

Meczet w Białymstoku powstanie za saudyjskie pieniądze. Tak wygląda ubogacanie Podlasia (nczas.com)

Po polsku

islamic

Już niedługo powstanie meczet w Białymstoku. Co ciekawe, zapłaci za niego Arabia Saudyjska. W sprawie pojawia się jeszcze jeden interesujący wątek.
Meczet w Białymstoku powstanie wskutek decyzji prezydenta Tadeusza Truskolaskiego. Inwestycję sfinansuje Arabia Saudyjska.

Co ciekawe, Tatarzy mieszkający na Podlasiu są przeciwni budowie. Otóż twierdzą oni, że nie potrzebują kolejnego miejsca do modlitwy.

Pomysł wybudowania islamskiej świątyni w stolicy Podlasia pojawił się już 2 lata temu. Dopiero teraz Truskolaski reprezentujący Platformę Obywatelską wydał odpowiednie pozwolenie.

Meczet stanie przy ulicy Piastowskiej. W jego sąsiedztwie będzie osiedle mieszkaniowe oraz szkoła. Czytaj dalej »

Jeden z największych cudów w historii świata (www.fronda.pl)

Po polsku, Polecane

Mother of GodW hiszpańskim miasteczku Calanda dokonał się „el milagro de los milagros” – czyli „cud cudów”. Dwudziestotrzyletniemu Miguelowi Juanowi Pellicerowi w sposób cudowny przywrócona została amputowana prawa noga. Owoce wieloletnich poszukiwań i badań historycznych dokumentów dotyczących tego niezwykłego wydarzenia zostały opublikowane w książce zatytułowanej Il Miracolo (Cud), napisanej przez słynnego pisarza i dziennikarza włoskiego Vittoria Messoriego.

29 marca 1640 r. wieczorem, pomiędzy godziną dziesiątą a dziesiątą trzydzieści, podczas snu w domu rodzinnym w Calandzie, Miguel Juan Pellicer w cudowny sposób odzyskał prawą nogę, którą amputowano mu w szpitalu publicznym w Saragossie 29 miesięcy wcześniej. Czytaj dalej »

Nazywają go nowym królem Polski. Tajemnicza postać. Ma ogromne wpływy i znajomości.

Po polsku, Polecane

WIELKI CUD W SYRII (janpielgrzym.ucoz.com)

Po polsku, Polecane

IC XC glory

Przed pięcioma laty wydawnictwo Bratczyk, w numerze 261, opublikowało artykuł o niespotykanym cudzie w Syrii. Myślę, że włączenie do Internetu informacji o tym wydarzeniu będzie z korzyścią dla wszystkich zainteresowanych Prawosławiem na świecie. A właśnie w Prawosławiu, szczególnie w ostatnich czasach, występuje wiele zjawisk nadprzyrodzonych i rzeczy, porażających swoją wymową, których inaczej nazwać nie można jak wielkimi cudami Bożymi. A oto jeden z nich:  Czytaj dalej »

Polska wspólnie z USA powalczy o wolność religijną (pl.sputniknews.com)

Po polsku

diabeł walczy o wolność religijnąPolska, państwa bałtyckie, Gruzja i Ukraina wspólnie z szeregiem innych państw przyłączyły się do utworzonego przez USA Sojuszu na Rzecz Wolności Religijnej (Alliance to Advance International Religious Freedom) – poinformował w swoim oświadczeniu sekretarz stanu USA Mike Pompeo.

„Utworzenie sojuszu to pierwszy przykład w historii, kiedy międzynarodowa koalicja spotyka się na szczeblu liderów państwowych, żeby zajmować się kwestią swobód religijnych na całym świecie” – powiedział Pompeo na 27. posiedzeniu ministerialnym ds. wolności religijnej. Czytaj dalej »

PCU PRZENIÓSŁ FILARETA W STAN SPOCZYNKU I ZABRONIŁ MU WYŚWIĘCANA KAPŁANÓW (kresy.pl)

Po polsku

Synod Prawosławnej Cerkwi Ukrainy wykluczył swojego honorowego patriarchę Filareta ze swojego składu i przeniósł go w stan spoczynku. Filaret nie może m.in. wyświęcać kapłanów.

filaret-1-970x542

Jak wynika z komunikatu wydanego po wtorkowym posiedzeniu Synodu Prawosławnej Cerkwi Ukrainy (PCU), zwierzchnicy tej wspólnoty religijnej postanowili przenieść Filareta w stan spoczynku. Jak napisano, ma to związek z pozbawieniem go jeszcze w czerwcu 2019 roku praw i obowiązków kanonicznych przez PCU. W komunikacie stwierdzono, że patriarcha nie tylko nie odwołał się od tej decyzji, ale także kontynuuje sprzeciwianie się decyzjom Cerkwi. Czytaj dalej »

Franciszek-Bergoglio ogłosił, że jest żydem! Posoborowi „papieże” przed nim też byli! (marucha.wordpress.com)

Po polsku, Polecane

Pseudopapież modernistycznego neokościoła – Jerzy Bergoglio nie ukrywa się za bardzo z faktem, iż ​​jest on praktykującym, wierzącym żydem i że poprzedni „papieże” praktykowali także religijny (antychrześcijański, talmudyczny) judaizm.

sdsdsu

Dwa miesiące przed swoją wizytą w Ziemi Świętej w 2014 r. spotkał się w Watykanie z prezydentem Izraela Szymonem Peresem i premierem Benjaminem Netanjahu. „Cieszymy się, że nasz brat Franciszek w swojej polityce otwartości i szczerości w Kościele katolickim głośno wypowiedział to, co od dawna znane jest w najwyższych kręgach katolickich i żydowskich” – stwierdzają razem we wspólnym oświadczeniu.
Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj