Parlament Europejski broni homoseksualistów na Litwie (www.bibula.com)

Po polsku

(…) Chodzi o przyjęte przez litewski sejm w lipcu br. poprawki do przepisów dotyczących ochrony nieletnich. Znowelizowana ustawa zakazuje „informacji publicznej propagującej relacje homoseksualne” w miejscach dostępnych dla dzieci, która może wywierać „szkodliwy wpływ na rozwój nieletnich”.(…) Czytaj dalej »

Katolicy, nie ważcie się nazywać chrześcijanami! (www.fronda.pl)

Po polsku

Niemiecki Kościół katolicki ma przestać mienić się „chrześcijańskim”. Żądają tego „wolni chrześcijanie wszelkich kultur na całym świecie na rzecz Chrystusowego Kazania na Górze”. Czytaj dalej »

RPO: Feministki to niespełnione kobiety

Po polsku

- Nie lubię feministek, bo one nie lubią kobiet. Feministki to kobiety niespełnione w normalnych rolach – powiedział Rzecznik Praw Obywatelskich, Janusz Kochanowski. Dodał, że dzięki parytetom na plecach kobiet feministyczne aktywistki chcą dostać się do parlamentu.  Czytaj dalej »

USA: Wielki Brat w akcji: ukryte kamery i mikrofony znalezione w konwerterach telewizyjnych (www.bibula.com)

Po polsku

Krążący po Internecie i dostępny na portalu YouTube film ukazuje odkrycie dokonane przez użytkowników telewizyjnych konwertorów: we wprowadzanych obowiązkowo przez rząd amerykański cyfrowych konwertorach, umieszczone zostały potajemnie mikrofony i małe kamery szpiegowskie. Czytaj dalej »

Греческий суд условно приговорил старостильных монахов Эсфигмену к году тюрьмы (catacomb.org.ua)

Po rosyjsku

Суд греческого города Салоники по требованию новостильно-экуменического Константинопольского патриархата приговорил 14 монахов старостильного афонского монастыря Эсфигмен к году тюрьмы условно ‘за нарушение общественного спокойствия’, сообщает агентство РИА-Новости. Czytaj dalej »

Mikrochipy RFID w banknotach euro i dolarowych

Po polsku

Szpiegowskie mikrochipy znajdują się obecnie w prawie każdym banknocie euro i dolarze drukowanym po 2005 roku. Małe mikroukłady do europejskiej waluty dostarcza grupa Hitachi. Po co? Czytaj dalej »

Polowanie na starych ludzi w Holandii (www.fronda.pl)

Po polsku

Praktyka wykonywania eutanazji w Holandii tak bardzo się rozprzestrzeniła, że władza lekarzy jest poza wszelką kontrolą. Holenderscy seniorzy uciekają przed zabójstwem do Niemiec. Zaniepokoiło to Komitet Praw Człowieka ONZ. Czytaj dalej »

Mediumizm jako antyreligia (www.effatha.org.pl)

Po polsku

Propaganda wróżbiarstwa, spirytyzmu i magii - ks.Aleksander Posacki SJ Czytaj dalej »

Poznaniacy będą modlić się po buddyjsku? (www.fronda.pl)

Po polsku

Od wczoraj ( piątek, 11 września 2009 ) przez tydzień w Poznaniu goszczą tybetańscy mnisi z klasztoru Lhodak Gaden. Będą wspólnie z chętnymi usypywać modlitewny rysunek z piasku – mandalę, a także uczyć astrologii i medycyny naturalnej.

Czytaj dalej »

Luterańskie teolożki z Polski chcą być pastorami (www.fronda.pl)

Po polsku

Brak ordynacji kobiet na pastorów to przejaw przemocy strukturalnej – uważają luterańskie teolożki, które w Mikołajkach spotkały się na międzynarodowej konferencji. Koleżanki z Niemiec zachęcają je, by walczyły o równouprawnienie.  Czytaj dalej »

Masoni chcą się lansować dzięki Danowi Brownowi (www.fronda.pl)

Po polsku

Książki, strona internetowa i specjalne blogi z informacjami o masonerii - tak amerykańscy wolnomularze przygotowują się na premierę nowej książki Dana Browna „The Lost Symbol” (Zaginiony symbol). “Fartuszkowi” liczą, że znów będzie o nich głośno. Czytaj dalej »

Feministki chcą prawa do sterylizacji (www.bibula.com)

Po polsku

Federacja na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny domaga się „rozwiązania kwestii sterylizacji antykoncepcyjnej” – feministki postulują wprowadzenie uregulowań prawnych umożliwiających korzystanie z tej metody ubezpłodnienia „zgodnie z własnym wyborem”. Czytaj dalej »

W 2008 roku w Polsce przeprowadzono rekordową liczbę legalnych aborcji (www.fronda.pl)

Po polsku

W ubiegłym roku liczba legalnych aborcji zwiększyła się w Polsce o połowę w porównaniu do roku ubiegłego. Trzykrotnie wzrosła zaś liczba aborcji nielegalnych. Tak wynika z rządowego raportu dotyczącego wykonania w 2008 roku przepisów ustawy o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży. Czytaj dalej »

Episkopat Szwajcarii broni minaretów (www.fronda.pl)

Po polsku

Szwajcarska Konferencja Biskupów opowiedziała się przeciw zakazowi stawiania w kraju minaretów. Zdaniem biskupów, taki zakaz będzie kolejnym krokiem do wypchnięcia religii ze sfery publicznej. Czytaj dalej »

150 chrześcijan aresztowanych w Egipcie za łamanie Ramadanu (www.fronda.pl)

Po polsku

Policja egipska, w kraju w którym 90 proc. ludności stanowią muzułmanie, aresztowała chrześcijan za nieprzestrzeganie postu podczas islamskiego święta. Czytaj dalej »

“Cudowna broń” ortodoksów żydowskich przeciwko randkom młodzieży“Cudowna broń” ortodoksów żydowskich przeciwko randkom młodzieży (www.bibula.com)

Po polsku

Ortodoksyjni Żydzi mieszkający w Jerozolimie, krzywo patrzący na zwykłe spotkania, rozmowy i niewinne randki swojej młodzieży, wypróbowują swoją nową broń przeciwko “zepsuciu młodzieży”: przed szabasem ławki w publicznych parkach wysmarowywują… syropem malinowym. Czytaj dalej »

Burmistrz Londynu namawia mieszkańców do postu. Podczas Ramadanu (www.fronda.pl)

Po polsku

Boris Johnson powiedział w czasie odwiedzin jednego z meczetów w Londynie, że gdyby mieszkańcy miasta przez jeden dzień Ramadanu pościli i odwiedzili potem muzułmańską świątynię, poznaliby lepiej islam. Czytaj dalej »

Hiszpańscy lekarze: Wolimy iść do więzienia niż zabijać nienarodzone dzieci (www.fronda.pl)

Po polsku

Hiszpańscy lekarze wolą iść do więzienia niż zabijać dzieci nienarodzone – stwierdził rzecznik hiszpańskiej organizacji Prawo do Życia, dr Esteban Rodriguez. Czytaj dalej »

UNESCO: Edukujmy seksualnie wszystkie dzieci świata (www.fronda.pl)

Po polsku

Organizacja Narodów Zjednoczonych do Spraw Oświaty, Nauki i Kultury opublikowała raport wzywający do edukowania seksualnie dzieci na całym świecie. Według raportu do wiedzy takiej mają prawo już pięciolatki !!!!Czytaj dalej »

“Wyborcza” przeciwko naprotechnologii. Bo ta skutecznie konkuruje z in vitro? (www.fronda.pl)

Po polsku

W konferencji o naprotechnologii - metodzie leczenia niepłodności zgodnej z nauczaniem Kościoła - która odbędzie się w Lublinie, wezmą udział naukowcy ze Stanów Zjednoczonych i Irlandii, którzy od lat dowodzą jej skuteczności. Przeciw konferencji wystąpiła “Gazeta Wyborcza”. Czytaj dalej »

Internauci grożą nawróconej na chrześcijaństwo nastolatce śmiercią (www.fronda.pl)

Po polsku

Blogerka śledząca sprawę nastolatki, która opuściła swą muzułmańską rodzinę po tym jak nawróciła się na chrześcijaństwo, wskazuje iż może ona stać się ofiarą honorowego zabójstwa i śledzi internetowe groźby jakie znajduje pod jej adresem.  Czytaj dalej »

Belgia: zamienią kościoły na meczety? (www.bibula.com)

Po polsku

( 2008-06-10) W Belgii pojawił się pomysł, aby kościoły katolickie, które są pozamykane lub świecą pustkami zamienić na meczety. Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj