Homo pacjent

Po polsku

Dysleksja, dysortografia, dysgrafia, dyskalkulia to nowe, „uczone” nazwy naszych tradycyjnych, edukacyjnych udręk. To nie tylko jednak zmiana nazw. Postępuje za nią przeobrażenie podejścia do ludzkich problemów, a w ślad za tym do borykającego się z nimi człowieczego podmiotu. Czytaj dalej »

Zrobią dzieci bez rodziców. Czy zaczyna się era produkcji ludzi? (www.fronda.pl)

Po polsku

Amerykańscy naukowcy potrafią już wyhodować z komórek macierzystych plemniki i komórki jajowe. Ma to umożliwić bezpłodnym rodzicom - także homoseksualistom - posiadanie potomstwa.  Czytaj dalej »

Pokazowe „nawrócenie” chrześcijan na hinduizm (www.fronda.pl)

Po polsku

Sześć tysięcy chrześcijan zmusili do przejścia na hinduizm ekstremiści w Indiach. W czasie wielkiego pokazowego widowiska ogłoszono, że przyjęli oni Chrystusa siłą, a teraz dobrowolnie wracają do “prawowitej” wiary.  Czytaj dalej »

Staruszka skrytykowała homoparadę. Do jej drzwi zapukała policja (www.fronda.pl)

Po polsku

Oskarżenie o „przestępstwo nienawiści” oraz policyjne przesłuchania. To cena, jaką zapłaciła 67–letnia Brytyjka za to, że skrytykowała jedną z ulicznych parad homoseksualistów. Czytaj dalej »

Bóg i Allah to nie to samo (www.rodzinakatolicka.pl)

Po polsku

Władze Malezji skonfiskowały w ostatnich miesiącach ponad 15 tysięcy egzemplarzy Biblii importowanej z Indonezji, ponieważ słowo “Bóg” zastąpiono w nich słowem “Allah”, a takie tłumaczenie jest zakazane w tym w większości muzułmańskim kraju. Czytaj dalej »

Granat wybuchł w katolickiej katedrze na Filipinach (www.fronda.pl)

Po polsku

Atak na katedrę Matki Bożej z Góry Karmel w Jolo – stolicy zdominowanej przez muzułmanów wyspy Sulu w południowej części Filipin, jest już kolejnym w tym roku. Tym razem wrzucono do niej granat przeciwpancerny. Czytaj dalej »

Stan wyjatkowy Obamy gwałci konstytucje – może doprowadzić do stanu wojennego (www.infowars.com)

Po polsku

Deklaracja zagrożenia kraju ogłoszona  przez Obamę — bez wzgledu na jej nacisk na biurokratyczne funkcje HHS i Medicare — to po prostu nastepny przykład w jaki sposób władza wykonawcza dziala jako dyktatura. Czytaj dalej »

USA: “Popularne strony internetowe mogą zostać zablokowane” w przypadku pandemii (www.reuters.com)

Po polsku

Wdrożono plany zamkniecia cześci internetu, gdy pandemia eskaluje, donosi Reuters. Czytaj dalej »

ВОЛКИ (rusprav.org)

Po rosyjsku

С того момента, как Русская Церковь освободилась от ярма государственного богоборчества, прошло не так уж много времени. Однако в эти несколько лет уместилось столько событий, что в иных условиях хватило бы на десятилетия. Украинский, эстонский, молдавский расколы, агрессия тоталитарных сект, открытие «параллельных» приходов «зарубежниками», восстановление храма Христа Спасителя, пламенная проповедь петербургского митрополита Иоанна, разрыв канонических отношений с Константинополем, обостренное противостояние обновленцев и традиционалистов… И это — далеко не полный перечень. Czytaj dalej »

Спикер парламента Чечни обвинил евреев в развале СССР и захвате мировых СМИ (rusk.ru)

Po rosyjsku

dukuvakha_abdurakhmanovОтвечая на вопросы журналистов, председатель парламента Чечни Дукуваха Абдурахманов сказал, что “развал СССР — результат очень сложных политических технологий”, которые ныне используются и для распада России, сообщает сайт Jewish.ru. Czytaj dalej »

Более 200 миллионов христиан по всему миру подвергаются гонениям, заявил постоянный наблюдатель Ватикана при ООН (portal-credo.ru)

Po rosyjsku

Хотя “в мире нет ни одной религии, последователи которой не подвергались бы дискриминации”, христианская религия является самой преследуемой, заявил 21 октября в Нью-Йорке архиепископ Челестино Мильоре, апостольский нунций и постоянный наблюдатель Ватикана при ООН.  Czytaj dalej »

Сионисты планируют заново отстроить израильский храм (rusk.ru)

Po rosyjsku

Лидер радикального палестинского движения ХАМАС Халед Машааль предупредил, что Израиль планирует разрушить мечеть Аль-Акса в Иерусалиме, чтобы возвести на ее месте Третий храм, сообщает IslamNews.ru. Czytaj dalej »

Pedofile na elektrosmyczy (www.rodzinakatolicka.pl)

Po polsku

Politycy chcą, by system dozoru elektronicznego objął wychodzących na wolność pedofilów. Eksperci: dobry pomysł. Czytaj dalej »

Kary dla scjentologów za wyłudzenia (www.fronda.pl)

Po polsku

Na karę 600 tysięcy euro skazał dziś sąd w Paryżu dwie główne francuskie struktury wspólnoty scjentologicznej za „zorganizowane oszustwo” . Pozwolił jednak na kontynuację działalności sekty. Czytaj dalej »

Izrael: starcia policji z palestyńczykami przy meczecie Al-Aksa (www.bankier.pl)

Po polsku

Izraelska policja przypuściła szturm na tereny wokół meczetu Al-Aksa w Jerozolimie. Meczet jest jedną z najważniejszych świątyń muzułmańskich na świecie.  Czytaj dalej »

Owoce liberalnej polityki karnej w Szwecji: Odszkodowanie dla więźnia, który zwichnął sobie paluszek podczas gry w ping-ponga (www.bibula.com)

Po polsku

Triumfująca liberalna polityka karna, dla której często ważniejsza jest dbałość o kaprysy więźniów – jeśli już skazanych to z reguły na niewspółmierne wyroki – niż los ofiar, daje o sobie znać np. w Szwecji, słynącej ze skrajnego skrzywienia społecznego. Czytaj dalej »

Czy Traktat Lizboński legalizuje pedofilę? (www.bibula.com)

Po polsku

stopChcę napisać o rzeczy ważnej, która w ogóle nie została poruszona w polskich mediach, a dotyczy prawnego stosunku Uni Europejskiej, zawartego w Traktacie Lizbońskim, względem osób dopuszczających się pedofilii. Czytaj dalej »

Partia pedofilów w Holandii (www.prawica.net)

Po polsku

(2006-06-07) Pod koniec maja br. świat obiegła bulwersująca wiadomość o utworzeniu w Holandii pierwszej w jego historii pedofilskiej partii politycznej. Nosi ona nazwę: ?Dobroczynność, Wolność i Różnorodność?(NVD) i ? tak, jak wszystkie partie polityczne ? ma na celu zdobycie miejsc w parlamencie oraz uchwalenie takich ustaw, które byłyby zgodne z jej programem.  Czytaj dalej »

Doradca Obamy proponuje znieść instytucję małżeństwa (www.bibula.com)

Po polsku

Rząd amerykański powinien znieść instytucję małżeństwa – uważa jeden z najważniejszych doradców prezydenta USA Cass Sunstein. Jego zdaniem to, czy ktoś chce z kimś pozostawać w związku dłużej powinno być wyłącznie jego prywatną sprawą, tak jak członkostwo w różnych klubach. Pary, które jednak chciałyby swój związek bardziej sformalizować, mogłyby otrzymywać od urzędników zaświadczenia o zawarciu związku partnerskiego – informuje WorldNetDaily.com. Czytaj dalej »

Pedofile bez nadzoru (www.rodzinakatolicka.pl)

Po polsku

Blisko stu przestępców seksualnych po wyjściu na wolność pozostanie bez kontroli. Tysiąc można by leczyć, ale… Czytaj dalej »

W Watykanie cieplej o Marksie? (www.fronda.pl)

Po polsku

Marks nie był taki zły, wiele problemów o których pisał wciąż pozostaje aktualnych, pisze w „L’Osservatore Romano” wykładowca filozofii na papieskim uniwersytecie gregoriańskim w Rzymie.  Czytaj dalej »

Kilka słów o Karolu Marksie (www.kki.pl)

Po polsku

czykarolmarks2Bądźmy po proletariacku szczerzy: Karol Marks (Mojżesz Mordochaj Marks Lewi, znany również jako Karol Marks) ojciec komunizmu, w młodości był satanistą. Znamy przecież jego studencki dramat “Oulanem”, czy wiersz “Gracz”, w których aż duszno od atmosfery piekielnej grozy albo inicjacji satanistycznych z mieczem w tle. Należałoby zatem postawić pytanie:

Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj