Macie problem? - Do widzenia! (www.konservat.cba.pl)

Po polsku

auburn_gallipoli_mosque_sydney1Europa powinna wziąć przykład z australijskiego premiera Kevina Rudda, który bez zbędnego owijania w bawełnę i strachu przed polityczną poprawnością powiedział wprost, że muzułmanie, którym marzy się życie według zasad szariatu, powinni opuścić Australię i poszukać spełnienia swych marzeń gdzieś indziej.  Czytaj dalej »

О. ГЕОРГИЙ ЭДЕЛЬШТЕЙН - ” Соборно не решается ничего” (www.portal-credo.ru)

Po rosyjsku, Polecane

О. ГЕОРГИЙ ЭДЕЛЬШТЕЙН Настоятель Воскресенской церкви в с. Карабаново Костромской епархии РПЦ МП, член Моск. Хельсинкской группы протоиерей ГЕОРГИЙ ЭДЕЛЬШТЕЙН: “Принцип соборности сегодня забыт. Наша Церковь только по имени “соборная”. Соборно не решается ничего” Czytaj dalej »

Kryszna na Przystanku (www.psychomanipulacja.pl)

Po polsku

wioskaPrzystanek Woodstock to istna mieszanka poglądów i postaw życiowych. Można tam było spotkać skina, punka, anarchistę, jak i kompletnie pijanych żołnierzy Wojska Polskiego. Nie zabrakło oczywiście krysznaitów, którzy specjalnie na czas organizowanej przez Owsiaka imprezy wznieśli Pokojową Wioskę Kryszny, mocno obleganą przez woodstockowiczów. Czytaj dalej »

Przystanek Kriszna (www.psychomanipulacja.pl)

Po polsku

woodst3(Artukuł stary, ale wart uwagi i przypomnienia - przyp.red.)

Przystanek Woodstock to już cykliczna w Polsce impreza. W tym roku od 7 do 9 sierpnia, po raz czwarty Jurek Owsiak i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zorganizowali święto rocka, choć nie tylko rock był grany. W Żarach (woj. zielonogórskie), na byłym lotnisku, również już po raz czwarty w historii koncertu pojawili się krisznowcy. Dwa lata temu już na samym początku imprezy Owsiak przedstawił ich młodzieży słowami: Powitajmy naszych przyjaciół z HareKriszna byli obecni na pierwszym festiwalu Woodstock w Ameryce! Czytaj dalej »

Internauci przeciwko Owsiakowi (fronda.pl)

Po polsku

nie_utrzymuje_owsiakaNie wszystkich zachwyca XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przeciwnicy inicjatywy Jerzego Owsiaka umieszczają w internecie grafiki ośmieszające WOŚP, a także zachęcające do wsparcia innych działań charytatywnych. Czytaj dalej »

Po plecach Beatlesów (www.psychomanipulacja.pl)

Po polsku

satan signTo właśnie Beatlesi wynieśli na fali swojej popularności sektę Hare Kriszna na pierwsze strony gazet i telewizyjne ekrany. Sprawili, że o krisznaitach zaczęło być głośno w kręgach zachodniej młodzieży. Można tu znaleźć wyraźną analogię do Medytacji Transcendentalnej, która została wypromowana przez ten sam zespół. Najwidoczniej przykład błyskotliwej kariery Maharishiego przekonał krisznaitów, że opłaca się zwrócić w stronę Beatlesów i przy ich pomocy rozreklamować swój ruch. Sami zresztą po latach przyznają, że ich związek z członkami zespołu The Beatles nosił początkowo „znamiona interesowności.” A jak się właściwie zaczęła „przygoda” Beatlesów z sektą Hare Kriszna? Czytaj dalej »

Indie i Pakistan to wrogowie, ale łączy je przemoc wobec chrześcijan (fronda.pl)

Po polsku

wip052713W stanie Karnataka grupa hinduistycznych ekstremistów sprofanowała trzy chrześcijańskie kościoły. Niemal w tym samym czasie pakistański muzułmański prawnik zakatował swoją służącą, gdyż była chrześcijanką. Indie i Pakistan są od dekad wielkimi wrogami, ale w obu tych krajach chrześcijanie są prześladowani i traktowani jak obywatele najniższej kategorii. Czytaj dalej »

Indie: hinduiści znów napadli na kościoły w stanie Karnataka (www.piotrskarga.pl)

Po polsku

Po raz kolejny indyjski stan Karnataka stał się sceną ataków hinduistów na świątynie chrześcijańskie. Jak informuje Radio Watykańskie, do pierwszego z incydentów doszło w wiosce Thernamakki w diecezji Karwar. Sprawcy zdewastowali tam grotę przykościelną i wybili szyby. Drugi miał miejsce w Inkal, wiosce należącej do diecezji Maisur, gdzie zbezczeszczono figurę Matki Bożej przy kościele parafialnym. Czytaj dalej »

Spektakularne bankructwo telewizji dla homoseksualistów (fronda.pl)

Po polsku

homoseksualizmnasb380ydzifl1Pierwsza niekodowana niemiecka telewizja dla homoseksualismów złożyła do sądu wniosek o ogłoszenie upadłości. Z problemami finansowymi borykała się od dłuższego czasu. Czytaj dalej »

Aspartam (E951) - zabójczy słodzik (otworz-oczy.org)

Po polsku

aspartamKto z nas nie lubi słodkiego. Chyba większość. Słodkie kojarzy się nam z cukrem, o którego szkodliwości była już mowa na tej witrynie. Aspartam to substancja prawie 200 krotnie bardziej słodsza niż cukier przy niemal zerowej kaloryczności - brzmi jak raj dla łasuchów, którzy nie chcą rezygnować ze słodkości zachowując linię i szczupłą sylwetkę. Stanowi także alternatywę dla cukrzyków. Szkoda, że zniszczenia, jakie poczynia w naszym organiźmie ten związek chemiczny są współmiernie wysokie. Jeszcze bardziej przykre jest to, że spożywamy ten słodzik niemal na co dzień w naszym pożywieniu, bo jest prawnie dopuszczony jako dodatek do żywności pomimo kolących w oczy dowodów o jego rakotwórczym działaniu…Zapraszam do przeczytania poniższego artykułu: Czytaj dalej »

Planned Parenthood deprawuje nastoletnie dzieci w Ekwadorze (www.piotrskarga.pl)

Po polsku

pppmurderPartner organizacji Planned Parenthood w Ekwadorze wykorzystuje 11-letnie dziewczynki w programie wstrzykiwania środków antykoncepcyjnych Depo-Prover jako część modelu „każdy każdemu” – donosi „Nasz Dziennik”. Gazeta zauważa, że „ten niebezpieczny program, który podważa autorytet rodziców, demoralizuje młodych i może negatywnie wpłynąć na ich zdrowie, z pewnością byłby nielegalny w Stanach Zjednoczonych”. Czytaj dalej »

Oszuści w USA “zarabiają” na Haiti (wiadomosci.onet.pl)

Po polsku

haitiW Stanach Zjednoczonych zorganizowano mechanizm oszukiwania obywateli pochodzenia haitańskiego, próbujących pomóc krewnym ze zniszczonej przez trzęsienie ziemi wyspy – informuje “The Washington Post”.  Czytaj dalej »

Z Haiti znikają dzieci (www.rp.pl)

Po polsku

Zainteresowanych artykułem prosimy o naciśnięcie linku znajdującego się poniżej. Czytaj dalej »

Radiowozy wyposażone w działo EMP niedaleką przyszłością (www.elektroda.pl)

Po polsku

carPościgi samochodowe są niemal codziennością w pracy policjantów w Ameryce. Kilka miesięcy temu informowaliśmy o planach koncernu General Motors związanych z wprowadzeniem systemu OnStar. Będący dodatkowym elementem wyposażenia wybranych samochodów system pozwala policji na zdalne zatrzymanie pojazdu poprzez uruchomienie elektronicznej blokady pedału przyśpieszenia. Czytaj dalej »

Bush odpowie za zbrodnie? Jest wniosek do trybunału w Hadze (wiadomosci.onet.pl)

Po polsku

wyznanie-wiaryDo Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze wpłynął wniosek o rozpoczęcie postępowania przeciwko amerykańskim politykom w związku z popełnionymi z zbrodniami międzynarodowymi, w tym zbrodniami przeciwko ludzkości. Wnioskujący domaga się aresztowania między innymi byłego prezydenta USA George’a W. Busha i byłej doradcy ds. bezpieczeństwa Condoleezzy Rice - informuje serwis pravda.ru. Wnioskujący o aresztowanie profesor prawaFrancis A. Boyle z Uniwersytetu w Illinois domaga się między innymi aresztowań: Czytaj dalej »

Wlk. Brytania: Izba Lordów przeciw kontrowersyjnej ustawie “równościowej” (fronda.pl)

Po polsku

Izba Lordów powstrzymała groźbę największych od wieków prześladowań Kościoła katolickiego w Wielkiej Brytanii. Wyższa izba brytyjskiego parlamentu skreśliła z rządowego projektu ustawy zapisy, które w praktyce zmuszały Kościół katolicki i związki wyznaniowe do postępowania wbrew swoim wartościom.  Czytaj dalej »

Profanacja, Jezus-paker reklamuje klub fitness (fronda.pl)

Po polsku

Zielonoświątkowcy z Bremy otworzyli chrześcijański klub sportowy, który reklamuje umięśniony Jezus Chrystus rozbijający krzyż. Pomysłodawcy twierdzą, że chcą w ten sposób wprowadzić Boga ponownie do przestrzeni publicznej. Czytaj dalej »

Враг для общества № 1 (rons-inform.ru)

Po rosyjsku

bush_putinВ виртуальном голосовании за главного врага России лидирует гражданин Владимир Путин. Он вышел в лидеры за первые сутки голосования, набрав более 27% голосов. Czytaj dalej »

Armia robotów idzie na wojnę (www.rp.pl)

Po polsku

Zainteresowanych artykułem prosimy o naciśnięcie linku znajdującego się poniżej. Czytaj dalej »

Bezzałogowe samoloty będą śledzić mieszkańców miast (www.newworldorder.com.pl)

Po polsku

drone-2Koncern BAE Systems we współpracy z konsorcjum agend rządowych pracuje nad zastosowaniem bezzałogowych samolotów (dronów) do rutynowego monitorowania ulicznych demonstracji, imprez sportowych, antyspołecznych zachowań i rejestrowania wykroczeń drogowych - donosi sobotni “Guardian”. Czytaj dalej »

Lodowce pod lupą (srodowisko.ekologia.pl)

Po polsku

franz_josef_glacierKolejna wpadka naukowców zajmujących się klimatem. Międzyrządowy Zespół ds. Zmian Klimatu (IPCC) przyznaje, że źle oszacował topnienie himalajskich lodowców. Katastrofa, która miała się wydarzyć w 2035 roku najpewniej nastąpi dopiero za ponad 300 lat. O sprawie poinformowało BBC.  Czytaj dalej »

Klimatyczni oszuści znów ośmieszeni (www.konservat.cba.pl)

Po polsku

global-warmingKolejna kompromitacja lobby klimatycznego,druga w tym tygodniu, a łącznie z ujawnioną w grudniu korespondencją, tzw Klimatgate, już trzecia. Tym razem okazało się, że błędne i niepotwierdzone faktami jest twierdzenie “ekspertów” wyznaczonych przez ONZ, że wzrost temperatury globalnej jest odpowiedzialny za wzrost liczby i dotkliwości klęsk żywiołowych. Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress