BESTIE KOŃCA CZASU - historia i metody walki masonerii z Chrześcijaństwem w świecie. (www.bastion.krakow.pl)

Po polsku, Polecane

298Jest to fragment znanej książki Henryka Pająka “Bestie końca czasu”.

Prawdziwy dramat cywilizacji chrześcijańskiej nie rozpoczął się od shizm Lutra, Kalwina, ani od 1717 roku– oficjalnej daty powstania zorganizowanych form masonerii. Tą tragiczną datą był 1 maja 1776 roku. Wtedy właśnie powstało tajne stowarzyszenie pod nazwą Zakonu Iluminatów. Założył je żydowski przechrzta, profesor prawa w Ingolstadt – Adam Weishaupt. Nigdy nie był jezuitą, choć wykładał w tamtejszym uniwersytecie jezuickim.
Weishaupt nienawidził nie tylko jezuitów, lecz również poprzysiągł sobie zniszczenie Kościoła katolickiego i całego chrześcijaństwa. On sam, po nim kilka satanistycznych pokoleń jego spadkobierców duchowych, realizowali i realizują ten program z diaboliczną konsekwencją. Czytaj dalej »

Zdjęcia nietkniętych rozkładem relikwii świętego Aleksandra Swirskiego - pustelnika znad rzeki Swir (www.svirskoe.ru)

Po polsku, Polecane

Александр Свирский чудотворецŻywot Świętego Aleksandra Swirskiego

Święty Przepodobny Aleksander urodził się 15 czerwca 1448 roku w wiosce Mandera nad rzeką Ojati w ziemi nowogrodzkiej, po drugiej stronie Ostrowskiego Monasteru Wprowadzenia Przenajświętszej Bogarodzicy do Świątyni. Na chrzcie otrzymał imię Amos. Jego rodzice, Stefan i Wassa (Wasylisa) byli średniozamożnymi, pobożnymi chłopami i dali swoim dzieciom chrześcijańskie wychowanie. Kiedy Amos podrósł, rodzice zapragnęli go ożenić, lecz on myślał tylko o tym, żeby zostawić świat, ze względu na zbawienie swojej duszy. Wcześnie dowiedział się o Waałamaskim Monasterze i często go wspominał, i w końcu, z woli Bożej, spotkał Wałaamskich mnichów. Czytaj dalej »

Zlodowaciała pobożność, czyli czym sie zajmują prawosławni kapłani na Antarktydzie. (portal-credo.ru)

Po polsku

the-beatles-yellowsubmarine27.08.2010 „Prawosławni” kapłani Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu z Antarktydy zaśpiewają na festiwalu „Beatles” w Liverpoolu. (artykuł sprzed kilku dni, wiec opisywane wynaturzenie miało już miejsce. - red.)

Piosenki legendarnej brytyjskiej grupy „The Beatles”, wykonane przez kapłanów z Cerkwi Świętej Trójcy Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej (MP) na Antarktyce, zabrzmią 28 sierpnia w czasie festiwalu w Liverpoolu „Beatle Week Festival”, jak podają “Известия”, powołując się na ITAR-TASS. Czytaj dalej »

Antypolonizm żydowski, antychrześcijanizm, auto-anty-semityzm (marucha.wordpress.com)

Po polsku

oxe_juAntysemityzm jak i antypolonizm krzewiony był tylko przez pewne, głośne kręgi Żydostwa. W historii większość Żydów uznawała polską rację stanu, asymilowała się nie zaprzeczając jednak swoim przynależnością narodowym. Opisywane wystąpienia antypolskie były dysydencką działalnością grup rabinów, sekt żydowskich i kół walczących o separację, próbujących przejąć dominację w samych kołach żydowskich. Antypolskie postawy forowane przez niektóre koła często nie były potępiane lecz tylko nieliczni Żydzi wzgardzali polską kulturą i przyjaźnią. Nie rzadkie były postawy takie jak Jankiela w „Panu Tadeuszu” lub rzemieślnika M. Land’ego który w powstaniu styczniowym zginął od kuli rosyjskiego żołnierza trzymając w ręce krzyż wypuszczony przez zabitego wcześniej Polaka. (Encyklopedia Białych Plam PWE) [Jankiel to postać czysto fikcyjna, przejaw wyjątkowego w skali europejskiej filosemityzmu polskiej literatury - i nie może służyć za dowód. - admin] Czytaj dalej »

USA: Wprowadzono prawo zezwalające na śledzenie obywateli bez nakazu sądowego (www.bibula.com)

Po polsku

lawW Kalifornii oraz ośmiu innych stanach w zachodniej części USA przyjęto przepisy, które zezwalają na kontrolowanie mieszkańców bez wcześniejszego nakazu sądowego. Agenci federalni mogą np. wtargnąć na teren posesji o każdej porze dnia lub nocy. Mogą śledzić daną osobę, umieszczając GPS w samochodzie itp. Sąd apelacyjny uznał, że nie jest to sprzeczne z Czwartą Poprawką do Konstytucji. Tymczasem mieszkańcy, a także niektórzy sędziowie są oburzeni, że pozbawia się ich prywatności. Czytaj dalej »

Terlikowski: Kiedy przyjdzie czas na następne krzyże? (www.fronda.pl)

Po polsku

przepędza diabłaKolejne krzyże znikają z przestrzeni publicznej. A powodem jest, oczywiście, nie żadna tam wrogość do chrześcijaństwa, ale – nagle odkryta – wierność przepisom prawa. W ten sposób usprawiedliwia się zdjęcie krzyża ze szczytu Rysów.  Czytaj dalej »

Episkopat czy raczej Episkopad ? (www.ekumenizm.pl)

Po polsku, Polecane

upadekBiskupia góra urodziła mysz, biskupią mysz – niewiadomo czy to mysz czy nie mysz, a może kot albo pies, być może nawet morski. Niewiadomo. Z rozbrajającą szczerością abp Józef Michalik obwieścił narodowi, że zapowiadane jednoznaczne i zdecydowane stanowisko episkopatu nie jest możliwe, gdyż biskupi nie są władni wypowiadać się w sprawie krzyża. Błyskotliwa parabola krzyża i mebli, których, jak odkrył szef konferencji biskupów, nie można przestawiać w czyimś domu, pokazuje absolutną kapitulację polskich biskupów i totalny brak duszpasterskiej wyobraźni – nie pierwszy zresztą raz. Czytaj dalej »

Hierarchia Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej (MP) buduje kościół antychrysta (3rm.info)

Po polsku

zbiorowy antychryst

Drodzy ojcowie, bracia i siostry!

6 marca 2010 roku w Moskwie w “Крокус Сити Холл” miał miejsce jubileuszowy koncert grupy rockowej znanego śpiewaka Стаса Намина «Цветы» („Kwiaty”). W czasie tej imprezy po raz pierwszy w historii przedstawiciele pięciu światowych religii wznosili wspólne modły.

W czasie wykonywania pieśni „Światło i radość” razem z grupą rockową i wykonawcami muzyki pop śpiewali i czytali modlitwy przedstawiciele hierarchii pięciu największych światowych religii: hinduizmu, buddyzmu, judaizmu (tzn. talmudyzmu), chrześcijaństwa (prawosławia) i islamu. W imieniu RCP MP wystąpił archijerejski chór Biełgorodzkiego misyjnego seminarium. Czytaj dalej »

Fragmenty wywiadu z byłym szwajcarskim bankierem (www.bibula.com)

Po polsku

fed-vampyrYJ: Niektóre podręczniki i inne źródła wprowadzają ludzi w błąd podając, że banki pożyczają pieniądze pochodzące z depozytów swoich klientów. Czy może Pan nam powiedzieć, jak jest naprawdę?

FS: (…) Banki nie pożyczają pieniędzy swych depozytariuszy, ale depozyty, które kreują z niczego, po prostu przez wpisanie liczb do ksiąg bankowych. Gdy banki pożyczają komuś pieniądze, żaden rachunek w banku nie jest zmniejszany. Nie muszą one wyciągać ani centa ze swoich sejfów. Tak więc pobierany procent od ich pożyczek jest z pewnością lichwą: jakakolwiek jest stopa – w rzeczywistości jest to więcej niż 100%, bo jest to procent z kapitału równego zero, nil – wierzyciel (pożyczkodawca, bank) nie musi funkcjonować bez pieniędzy, które pożycza, on je po prostu kreuje! Ta lichwa może być słusznie nazwana „żarłoczną”, gdyż banki żądają, aby dłużnicy zwracali pieniądze, które nie były nigdy wyemitowane, nie były nigdy wprowadzone do obiegu. (Banki kreują kapitał, który pożyczają, ale nie kreują pieniędzy na odsetki.) Dlatego też jest matematycznie niemożliwe, aby spłacić cały dług. Jedynym sposobem dla gospodarki w takim systemie jest znowu pożyczać, aby móc płacić odsetki, co prowadzi do niespłacalnych prywatnych i publicznych długów.  Czytaj dalej »

Wdzięczność po Żydowsku (marucha.wordpress.com)

Po polsku

wallArtykuł jest napisany dla Polaków, nie dla Żydów. Polacy powinni znać prawdę. Żydzi i tak jej nie uznają, choćby ich przywalić dowodami. Nie bawmy się w dyskusje z nimi, to strata czasu i nerwów. – marucha.wordpress.com. Czytaj dalej »

Syjonistyczna Wikipedia (www.bibula.com)

Po polsku

192642682_2fea4cce66_oW zeszłym tygodniu odbył się w Jerozolimie pierwszy kurs „syjonistycznego edytowania Wikipedii” zorganizowany przez grupę Yisrael Sheli (Mój Izrael). Organizacja ta organizowała m.in. manifestacje poparcia dla żołnierzy, którzy zaatakowali Flotylle Wolności, która odbyła się przed turecka ambasadą. Kurs adresowany jest do „armii wolontariuszy”, którzy poprzez edycje Wikipedii mają tworzyć pozytywny obraz Izraela wśród internautów na całym świecie. Czytaj dalej »

Nowa skandaliczna inicjatywa rządu Donalda Tuska: Odstąpienie od ścigania za posiadanie narkotyków (www.bibula.com)

Po polsku

śmierć Odstąpienie od ścigania za posiadanie narkotyków przeznaczonych na własny użytek – takie zmiany przewiduje projekt nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, którą we wtorek przyjął rząd. Czytaj dalej »

Powodzianie pozostawieni sami sobie (www.bibula.com)

Po polsku

powodz1. Od powodzi w maju i czerwcu mija już kilka miesięcy i siłą rzeczy odbudowa zniszczeń powodziowych jako mało interesująca zniknęła z ekranów telewizorów. Wprawdzie w sierpniu w związku z katastrofą powodziową w Bogatyni i kilku miejscowościach gminy Zgorzelec media o powodzi przez kilka dni mówiły bardzo dużo ale tereny dotknięte powodzią w maju i czerwcu, zostały zapomniane już na trwałe. Czytaj dalej »

Gehenna chrześcijan w Iraku (www.bibula.com)

Po polsku

iraqprotest21

Zachód na ten temat milczy. Zainteresowany jest bowiem wyłącznie ropą naftową. Czytaj dalej »

Trwa walka o meczet przy nowojorskiej Strefie Zero (www.wprost.pl)

Po polsku

jetSetki nowojorczyków demonstrowały podczas osobnych wieców, za i przeciwko budowie meczetu w pobliżu Strefy Zero - miejsca ataku terrorystycznego 11 września 2001 roku. Przeciwnicy odrzucali kontrowersyjny projekt jako “cytadelę islamu”. Zwolennicy bronili go jako dowodu na amerykańską tolerancję i wolność religijną. Na transparentach zarzucali przeciwnikom meczetu “rasizm”.  Czytaj dalej »

Antyromski “mur berliński”

Po polsku

Całość artykułu znajduje się TUTAJ

Afryka nie może poradzić sobie z morderczą sektą (www.fronda.pl)

Po polsku

pan255 osób zabitych i 700 porwanych – to minimalny bilans działalności w u.r. ugrupowania Armia Oporu Pana. Nadal tysiące ludzi żyje w wioskach kontrolowanych przez sektę. Czytaj dalej »

Sensacyjne dane na temat pochodzenia Hitlera (wiadomosci.onet.pl)

Po polsku

adolfBadania DNA krewnych Adolfa Hitlera nie tylko potwierdziły, że w żyłach wodza III Rzeszy płynęła żydowska krew, lecz również pokazało, że jego przodkowie wywodzili się także z Afryki – podaje portal newsru.ua, powołując się na publikację brytyjskiego dziennika “Daily Telegraph”.  Czytaj dalej »

Przemyśl: ścięli i ukradli 10-metrowy krzyż ze Wzgórza Trzech Krzyży (wiadomosci.wp.pl)

Po polsku

imagesKtoś ściął i ukradł jeden z trzech, drewnianych krzyży na Wzgórzu Trzech Krzyży w Przemyślu. Policjanci wyjaśniają, w jakich okolicznościach doszło do tej kradzieży - mówi w rozmowie z Wirtualną Polską Bartosz Wilk z zespołu prasowego komendy wojewódzkiej policji w Przemyślu.  Czytaj dalej »

Spór o krzyże w USA. Sąd podjął decyzję (wiadomosci.onet.pl)

Po polsku

Krzyż upamiętniający poległych żołnierzy USA, fot. Getty ImagesFederalny sąd apelacyjny w Waszyngtonie orzekł w spornej sprawie przydrożnych krzyży upamiętniających poległych amerykańskich żołnierzy. Według sądu te “pomniki” są niedopuszczalne i naruszają konstytucję USA mówiącą o wolności wyznania - informuje CNN.  Czytaj dalej »

Głaskanie terrorystów: Groził granatem, nie usłyszał zarzutów (www.bibula.com)

Po polsku

granat1Mężczyzna, który  groził obrońcom krzyża granatem, po przesłuchaniu w charakterze świadka został zwolniony. Czytaj dalej »

Czy w Supraślu jest prawosławny monaster? (www.ekumenizm.pl)

Po polsku

bilde1Parę dni temu wróciłem z kolejnego wyjazdu po naszej “ścianie wschodniej”. Głównym punktem wyprawy był tym razem Supraśl i jego okolice. Dla większości ludzi zajmujących się religią jest rzeczą oczywistą, że w Supraślu znajduje się największy prawosławny monaster w naszym kraju, nazywany przed I wojną światową nawet “Supraską Ławrą”. Dziwi więc niezmiernie, że na żadnej mapie turystycznej czy administracyjnej, z którą miałem do czynienia, monaster… nie figuruje. (Sytuacja ta sama jak w Ujkowicach -red.) Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj