Religijni zboczeńcy szaleją: W Niemczech odbył się pierwszy w historii zjazd kościelnych klaunów (3rm.info)

Po polsku

2138944926_bd56618a6422.10.2010 W dniach 22 -24 października w kościele św. Wawrzyńca w mieście Halle (okręg federalny Saksonia-Anhalt) odbyła się pierwsza w historii, trzydniowa rada kościelnych klaunów, jak podaje “Ceдмица.Ру”, powołując się na niemieckie środki masowego przekazu.
Program zjazdu z udziałem katolickich i ewangelickich kapłanów i 30 klaunów obejmuje nabożeństwa ekumeniczne, dyskusję o kościelnej clownadzie, wykłady i rozmowy na temat konfliktu między wiarą a humorem, a także wystąpienia kościelnych klaunów. Czytaj dalej »

Jak żyją w Niebie wielcy święci - relacja wielkiej świętej - Schymonachini Makarii, która jako dziecko była wzięta do Raju. (monasterujkowice.pl)

Po polsku

saint-angelSchymonachinia Makaria narodziła się 29-go maja 1926 r. (wg kalendarza gregoriańskiego 11-go czerwca) w dzień oddania Święta Paschy, gdy Cerkiew wspomina dziewice Teodozję i czci pamięć ikony Bogurodzicy zwanej “Ucieczką grzesznych”. Rodzice dziewczynki 50-letni Michał Artemowicz i Teodozja Nikiforowna Artemowa, żyli we wsi Karpowo, we Wjazemskim powiecie, w Smoleńskiej Guberni … W ósmym roku życia Teodozji zdarzyło się coś, co zmieniło cały przyszły jej los. Czytaj dalej »

Nowe prześladowania wierzących. „Nie miała innego wyjścia, musiała tak powiedzieć”. Świadectwo dziewczynki, którą zmuszono do złożenia fałszywych zeznań na Bogolubski Monaster i o. Piotra (Kuczera) (3rm.info)

Po polsku

putin_with_a_gunMoja córka, Ksenia Gołowczenko, wychowywała się w Bogolubskim monasterze przez sześc lat i przez cały ten okres moje dziecko ani razu nie poskarżyło się na złe warunki życia, czy na chamski stosunek wychowawców, ani tym bardziej na to, że ją bito, czy znęcano się na nią. Przeciwnie, w listach, rozmowach telefonicznych i w czasie naszych rozmów córka opowiadała o swoim życiu w monasterze w samych superlatywach, dzieliła się radosnymi wrażeniami o wyjazdach do świętych miejsc, opowiadała o tym, jak o. Piotr troszczy się zarówno o swoje wychowanki, jak i o mniszki, których jest Spowiednikiem. Czytaj dalej »

Śmierć bezbożnika (3rm.info)

Po polsku

satanic-freudWielu, bardzo wielu ludzi umiera w męczarniach, w strasznych przedśmiertnych cierpieniach. Dzisiaj będziemy mówić o śmierci bezbożnych i zatwardziałych grzeszników i apostatów-lucyferian. Czytaj dalej »

Do czego prowadzi bezbożność - “Krwawy taniec na prochach ciał” (wiadomosci.onet.pl)

Po polsku

To najbardziej niebezpieczne miasto świata, tutaj każdy stracił kogoś bliskiego. Wśród tysięcy ofiar najbardziej tragiczny los spotkał kobiety. Najmłodsza z nich miała zaledwie 12 lat. Ich okaleczenia budzą powszechny strach. Mordercy tymczasem kontynuują swój krwawy taniec na prochach ciał. Czytaj dalej »

Lenistwo na koszt Izraela

Po polsku

leniuchy

Większość mieszkających w Izraelu chasydów odmawia chodzenia do pracy. Utrzymują się z zasiłków …

Całość artykułu tutaj: http://www.rp.pl/artykul/556251-Lenistwo-na-koszt-Izraela.html

Czy w Polsce szykowany jest stan wojenny? (astral-projection.salon24.pl)

Po polsku

2010_10_19_znaki_540_330Przeanalizujmy.
Znalazłem w internecie kilka informacji, które naprawdę nie nastrajają optymizmem: Czytaj dalej »

Egipscy Koptowie boją się rzezi (www.konservat.pl)

Po polsku

moonstikaEgipt czekają w najbliższym miesiącu wybory parlamentarne a w przyszłym roku prezydenckie. Dla rządzącego tym krajem od 1981 Hosni Mubaraka obie elekcje zapowiadają się jako nadzwyczaj trudne nie tylko dlatego, że coraz bardziej otwarte wyzwanie rzuca mu Bractwo Muzułmańskie, ale także z powodu katastrofalnej sytuacji społecznej i gospodarczej z której nie widać wyjścia. W takiej sytuacji potrzebny jest “kozioł ofiarny”, a któż w państwach muzułmańskich lepiej się do tego nadaje niż chrześcijanie? Czytaj dalej »

Okultystyczne akcesoria w Empikach. Rzekomo przynoszą szczęście (www.fronda.pl)

Po polsku

laleczka_voodooEmpik sprzedaje Laleczki Voodoo, które służą szamanom do czarnej magii. Dystrybutor „zabawek” ALBI Polska nie widzi w tym nic zdrożnego. Czytaj dalej »

Wielebny idiota - Harry Potter “jak Jezus” (www.ekumenizm.pl)

Po polsku

satanpotterPełniący obowiązki dziekana teologii na Uniwersytecie świętego Andrzeja w Szkocji wielebny Stephen Holmes twierdzi, że bohater serii literackiej autorstwa J.K. Rowling powinien być postrzegany jako figura wzorowana na Chrystusie ponieważ promuje chrześcijańskie wartości. Czytaj dalej »

Iwerska (Montrealska) Ikona Matki Bożej, która zniknęła w 1997 roku, może znajdować się na Atosie, uważa prawosławny publicysta Michaił Nazarow (tainadiveevo.ru)

Po polsku

bro_jose_munozIwerska (Montrealska) mirotoczywa Ikona Matki Bożej – jedna z największych świętości Rosyjskiej Prawosławnej Cerkwi Zagranicznej – która zniknęła pod koniec października 1997 roku, może znajdować się w miejscu niedostępnym dla pielgrzymów na Górze Atos.
Poinformował o tym 25 października główny redaktor wydawnictwa “Русская идея” („Ruska idea”), prawosławny publicysta Michaił Nazarow w czasie swojego wystąpienia w Międzynarodowej Fundacji słowiańskiej kultury w Moskwie na wieczorze, poświęconym pamięci stróża Ikony, Jose Muñoza-Cortesa, powołując się na prawosławne źródła w Rosyjskiej Cerkwi Zagranicznej oraz w Grecji. Czytaj dalej »

Prezydent: Nie boję się ekskomuniki (www.bibula.com)

Po polsku

in_vitro_dziecko_jup_450Przewodniczący Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Bioetycznych, abp Henryk Hoser, odpowiadając w połowie października na pytanie PAP, czy posłowie publicznie deklarujący się katolikami, którzy opowiedzą się w głosowaniu za dopuszczalnością metody in vitro, muszą liczyć się z ekskomuniką, odpowiedział, że “jeżeli są świadomi tego, co robią, i chcą, by taka sytuacja zaistniała, to automatycznie są poza wspólnotą Kościoła”. Czytaj dalej »

Młoda amerykanka, która powiesiła w swojej parafii ogłoszenie, że szuka lokatorki-chrześcijanki do wspólnego pokoju, jest oskarżana o ksenofobię (www.sedmitza.ru)

Po polsku

us-freedomWASZYNGTON. Młoda mieszkanka amerykańskiego stanu Michigan, która powiesiła w swojej parafii ogłoszenie, że szuka lokatorki-chrześcijanki do jednego pokoju, jest oskarżana o ksenofobię. Czytaj dalej »

Gej w katolickiej szkole? Unia nie widzi przeszkód

Po polsku

gey-crazyCałość artykułu znajduje się tutaj: http://www.rp.pl/artykul/25,555444-Gej-w-katolickiej-szkole–W-Unii-tak.html

W USA o „polskich obozach”

Po polsku

arbeitmachtfreiCałość artykułu znajduje się tutaj: http://www.rp.pl/artykul/25,554609-W-USA-o–polskich-obozach-.html

Obama: Homoseksualizm to powód do dumy i źródło siły (www.fronda.pl)

Po polsku

stop-pedalom-236x300W USA niebawem będzie obchodzony „Spirit Day”. Ma on upamiętnić młodych homoseksualistów, którzy popełnili samobójstwo z powodu ich wyśmiewania. W przeddzień tego „święta” Barack Obama wzywa homoseksualistów, „by byli sobie wierni”. Czytaj dalej »

„Wirus rusofobii” Jana Engelgarda (marucha.wordpress.com)

Po polsku

ruski

Jest to fragment nowej książki Jana Engelgarda: „Wirus rusofobii – szkice polemiczne”, Biblioteczka Myśli Polskiej, Warszawa 2010. Czytaj dalej »

Diabelskie sieci na nasze dzieci – Ks. dr Aleksander Posacki SJ (www.bibula.com)

Po polsku

potepieniecCoraz więcej dzieci, młodzieży, a także studentów jest zniewolonych duchowo. Korzystają z pomocy egzorcystów pomiędzy jedną a drugą lekcją lub bezskutecznie wałęsają się po klinikach psychiatrycznych, spotykając się ze szczerą bezradnością psychiatrów i terapeutów. Tymczasem liberałowie (w tym lewicujący, powierzchowni i niedouczeni katolicy), ateiści, wolnomularze, materialiści i sataniści – wszyscy zgodnie i od lat z uporem maniaka, jak nakręceni – serwują naszym dzieciom (w tym coraz częściej przedszkolakom) okultystyczne i satanistyczne rytuały, które w uproszczonej i szczątkowej formie kultywowane są podczas strasznego i niebezpiecznego “święta” Halloween, wywodzącego się z pogańskiego celtyckiego święta ku czci boga śmierci – Samhaina. Czytaj dalej »

Stop dla satanistycznego ”święta” Halloween (www.bibula.com)

Po polsku

3Niestety wkrótce będziemy świadkami kolejnej próby wypromowania w Polsce, kraju o przeszło tysiącletnich tradycjach chrześcijańskich, satanistycznego zwyczaju halloween. Wraz z tym “świętem” pod pozorem żartu i zabawy lansowane są sprzeczne z naszą Wiarą, praktyki magiczne, wróżbiarskie i okultystyczne, przed którymi zawsze przestrzegał nas Kościół.  Czytaj dalej »

POlityka a prawa fizyki (hansklos.blogspot.com)

Po polsku

tu-154-m2010-10-3 Mirosław Dakowski, zajmujący się zawodowo fizyką, po opublikowaniu w TVP1 i TVN materiału, jakoby w katastrofie smoleńskiej najpierw zaszło urwanie skrzydła samolotu z powodu zderzenia z wierzchołkiem drzewa, które następnie doprowadziło do utraty sterowności, odwrócenia się do góry nogami całego Tupolewa 154 i uderzeniem kadłubem o ziemię, wysłał do prokuratora zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. Czytaj dalej »

Muzułmanie się nawracają? (www.fronda.pl)

Po polsku

Mideast Iran Christmas ChristiansW Afryce trwa kongres ewangelizacyjny, na którym rozmawiano także o szansach na pokój na Bliskim Wschodzie. Chrześcijański przywódca z Iranu mówi o masowych nawróceniach muzułmanów.

Bliski Wschód, który bywa najczęściej kojarzony z islamem i przemocą, przeżywa obecnie bezprecedensową falę nawróceń muzułmanów na chrześcijaństwo – mówi irański przywódca chrześcijański, Sam Yeghnazar. Czytaj dalej »

Nowy wspaniały świat (www.konservat.pl)

Po polsku

net-controlW wielkiej Brytanii każdy e-mail, telefon oraz wizyta na stronie internetowej ma być rejestrowane i przechowywane tak wynika z reaktywowanego programu szpiegowania obywateli, który ma pozwolić policji i służbom specjalnym na dostęp do informacji o internetowej aktywności każdego Brytyjczyka. Program gromadzenia tych danych przez usługodawców przez co najmniej rok ma zostać zaprezentowany jeszcze w tym roku - twierdzi Daily Telegraph.  Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj