Sąd przeciwko ocaleniu życia chrześcijanki (www.fronda.pl)

Po polsku

anti_islamPakistański sąd zakazał prezydentowi ułaskawienia Asi Bibi, skazanej na śmierć za „obrazę islamu”. O uwolnienie kobiety apelował sam Benedykt XVI.
Asia Bibi odpowiada za złamanie prawa o bluźnierstwie, na którego podstawie wyznawcy islamu w Pakistanie często zaskarżają do sądów przedstawicieli mniejszości religijnych, stanowiących około 4 proc. populacji kraju. Matka czworga dzieci twierdzi, że nie obraziła islamu. Została fałszywie oskarżona przez sąsiadkę, z którą wcześniej się poróżniła. Czytaj dalej »

Szwajcaria: Kościół broni praw wydalanych kryminalistów (www.opoka.org.pl)

Po polsku

eu-islamO sprawdzenie każdego przypadku indywidualnie przed wydaleniem imigranta ze Szwajcarii zaapelował episkopat tego kraju. To reakcja na wynik wczorajszego referendum, w którym Szwajcarzy zdecydowali, że … Czytaj dalej »

Rząd USA blokuje 70 stron – całemu światu (www.bibula.com)

Po polsku

us-homeland-security-seal-plaque_m1Amerykański rząd wzorem naszego obecnego premiera, wydaje wojnę Internetowi. Zaczął od uderzeń po omacku, blokując te strony, na które otrzymał donos. Bez sądu czy nawet powiadomienia o popełnieniu przestępstwa. Za to od razu całemu światu. Czytaj dalej »

“Włatcy Móch” - kilka słów do zastanowienia.

Po polsku

belzebubyFragment artykułu ks. Aleksandra Posackiego - “Diabelskie sieci na nasze dzieci …”

“Profaniczny kult czarnej mszy oraz klimat satanizmu obecne są w tej kultowej kreskówce (przeznaczonej dla dorosłych, a oglądanej przez 80  proc. dziesięciolatków) pt. “Włatcy móch” (władca much jest jednym z określeń Belzebuba w Biblii). Czytaj dalej »

BRAZYLIJSKI ARCYBISKUP UCZĘSZCZA NA MASOŃSKIE ZEBRANIA.

Po polsku

393_minasmason02

Na zdjęciu 1 widzimy arcybiskupa Jose Alberto Moura (w białej koszuli) przed mikrofonem, wygłaszającego przemowę w Loży “Bóg i Wolność” Stanu Minas Gerais (Brazylia). Jest on zwierzchnikiem archidiecezji Montes Claros a także prezesem Komisji d/s Ekumenizmu i Dialogu Międzyreligijnego brazylijskiej Konferencji Biskupów. Czytaj dalej »

Rząd Litwy chce Wigilii wolnej od pracy (wiadomosci.onet.pl)

Po polsku

ikonaLitewski rząd poparł dzisiaj propozycję ogłoszenia Wigilii Bożego Narodzenia dniem wolnym od pracy. Zaproponował w zamian rezygnację z dnia wolnego 1 maja. Czytaj dalej »

Wikileaks - to śmierdzi celową robotą unych służb (marucha.wordpress.com)

Po polsku

wiki-blefNajpierw cytat z serwisu informacyjnego:

Portale internetowe największych światowych gazet opublikowały już pierwsze analizy 251 287 nowych dokumentów serwisu Wikileaks. Czytaj dalej »

Dzieci uczą się jak ucinać ręce (www.ekumenizm.pl)

Po polsku

uhdhdsBrytyjscy uczniowie nie muszą oglądać już horrorów, aby wiedzieć, jak odcina się rękę, oraz nie muszą poszukiwać antysemickich portali, aby dowiedzieć się czegoś o “żydowskim spisku”. Wystarczy, że udadzą się do islamskich szkół w swoim kraju, które wyposażą ich nawet w materiały poglądowe jak skutecznie uciąć rękę złodziejowi. Czytaj dalej »

“Prawosławny” Metropolita w pogańskim rytuale

Po polsku, Polecane

Metropolita Anfim (Rusas) z Greckiej Cerkwi Prawosławnej uczestniczy w pogańskiej uroczystości zapalenia ognia olimpijskiego. Proszę zwrócić uwagę że dziewczynka z ogniem wychodzi razem z metropolitą przez Carskie Wrota !!!
Totalne zdeptanie świętej wiary Prawosławnej !!! .

Bluźnierstwo to odbyło się w miejscowości Feres niedaleko Aleksandroupolis (północno-wschodnia część Grecji).

MANIFEST NA RZECZ ROLNICTWA I ŻYWNOŚCI XXI WIEKU. ROLNICTWO DLA LUDZI I Z LUDŹMI (grypa666.wordpress.com)

Po polsku

mp_gmo-freeProfesor Irina Ermakowa – czołowy ekspert w dziedzinie GMO i wiceprzewodnicząca Narodowego Stowarzyszenia na rzecz Bezpieczeństwa Genetycznego przedstawiła w jaki sposób jej własne badania w Rosyjskiej Akademii Nauk wykazały, że ponad 50% szczurów żywionych GMO stało się bezpłodne w pierwszej generacji i zmarło przedwcześnie. Prof. Ermakowa ostrzegała, że wyniki te pokazują, iż modyfikacje genetyczne to technologia niebezpieczna, która … Czytaj dalej »

Mięso i mleko z klonowanych zwierząt może trafić na nasze stoły (www.independent.co.uk)

Po polsku

cloning-researchJuż nic nie stoi na przeszkodzie, by na nasze talerze trafił befsztyk ze sklonowanej krowy. Niczym nie różni się od tego ze zwyczajnych krów czy owiec. Czytaj dalej »

O zmianie nastawienia Kościoła do masonerii (www.bibula.com)

Po polsku

hexagramPrzez 226 lat Rzymski Kościół Katolicki uznawał przynależność do masonerii za zło tak przerażające, że jedynie sam Papież lub Stolica Apostolska władna była odpuścić ten grzech obrazy Bożego Majestatu. Tylko w obliczu śmierci grzesznika mógł to zrobić zwykły spowiednik. Czytaj dalej »

Apostatyczna rodzina. Bracia żydzi, bracia muzułmanie oraz bracia odstępcy…. (3rm.info)

Po polsku

knifeZwierzchnik diecezji Astańskiej i Ałmaackiej, metropolita Astany i Kazachstanu Aleksander jest przekonany, że współpraca między prawosławnymi a muzułmanami w republice będzie się umacniać. Czytaj dalej »

Harry-Potter w praktyce - “Mordował dzieci, bo chciał osiągnąć szczęście” (wiadomosci.onet.pl)

Po polsku

splash3_240x240_en26.11.2010 Indyjska policja aresztowała czarownika oskarżonego o rytualne morderstwo dwójki dzieci. Mężczyzna został ujęty po tym, jak w jego domu znaleziono ciało dwuletniego chłopca oraz ośmioletniej dziewczynki. Zdarzenie miało miejsce w środkowo-wschodnich Indiach, w prowincji Chhattisgarh - czytamy w serwisie BBC. Czytaj dalej »

Niemcy: Uwięzieni za to, że nie zgadzają się na przymusowe „wychowanie seksualne” (www.fronda.pl)

Po polsku

prisonDwóch Niemców zostało skazanych na 20 i 21 dni więzienia. Powód? Nie pozwolili swoim dzieciom wziąć udziału w szkolnym projekcie teatralnym „Moje ciało należy do mnie”. Czytaj dalej »

Nieskuteczny antysemityzm III RP

Po polsku

polski-orzelPolska to antysemicki kraj. Wystąpiliśmy o ekstradycję trzech osób-zbrodniarzy i wszystkie były Żydami. Antysemityzm naszego państwa jest jednak czysto teoretyczny. Wszystkie sprawy zakończyły się praktyczną klęską – trójka Żydów nie została nam wydana. Ale przecież najważniejszy jest antysemicki zamiar.

Przypomnijmy te trzy historie. Czytaj dalej »

USA: Bojkot komercjalizacji Świąt Bożego Narodzenia (www.fronda.pl)

Po polsku

- Siła nabywców przemawia do wyobraźni przedsiębiorców – wyznaje amerykańska organizacja rodzin, która walczy z komercjalizacją Świąt Bożego Narodzenia. I odnosi sukcesy.  Czytaj dalej »

JÓZEF MUÑOZ CORTEZ - WYBRANIEC MATKI BOŻEJ IWIERSKIEJ - autobiografia nowego męczennika naszych czasów (www.orthedu.ru)

Po polsku, Polecane

jose_munozKim był ów człowiek – Józef Muñoz Cortez, opiekun Iwerskiej Montrealskiej Cudotwórczej Ikony Przenajświętszej Bogarodzicy w okresie 15 lat? Oto co on sam mówi o sobie i o Ikonie.
„Jak zostałem prawosławnym? Urodziłem się w Chili w katolickiej rodzinie pochodzącej z Hiszpanii. Na początku mieszkaliśmy nad brzegiem morza, ale potem przeprowadziliśmy się do stolicy. Regularnie, co niedzielę, chodziliśmy do kościoła. Czytaj dalej »

Władyka Artemije - obrońca wiary i narodu (3rm.info)

Po polsku

arO pasterskiej postawie i prześladowaniach, jakie spotkały serbskiego biskupa Artemije.

19 listopada 2010 zakończyła się nadzwyczajna sesja Soboru Biskupów Serbskiej Cerkwi Prawosławnej. Sobór podjął kilka decyzji o daleko idących, nie tylko religijnych, ale i politycznych konsekwencjach, a mianowicie, o powołaniu diecezji Kruszewackiej i podziale największej – Belgradzko-Karłowackiej diecezji; o nowym sposobie organizacji Cerkwi w Ameryce Południowej, powołaniu komitetu przygotowawczego dla obchodów uroczystości rocznicowych (w 2013 roku) wydania edyktu Mediolańskiego; o pozbawieniu godności biskupa władyki Raszko-Prizreńskiego, Artemije. Czytaj dalej »

Ataki na Koptów pod piramidami, czyli sprawiedliwość po muzułmańsku (www.konservat.pl)

Po polsku

pyramidonW Egipcie nie ustaje dyskryminacja chrześcijan. Dochodzi do niej nie tylko w zapadłych wioskach, ale także u stóp piramid czy w takich miastach, jak stołeczny Kair albo Aleksandria. A są to przecież miejsca licznie odwiedzane przez zagranicznych turystów. Czytaj dalej »

W San Francisco starają się o zakaz obrzezania (rusk.ru)

Po polsku

csMieszkaniec San Francisco, Lloyd Schofield, czyni wszelkie starania o uzyskanie zgody na przeprowadzenie referendum, które pozwoliłoby na wprowadzenie zakazu obrzezania nieletnich, jak podaje portal Regions.ru. Uważa on, że ów krwawy obyczaj jest niczym innym jak „okaleczeniem genitaliów”. Czytaj dalej »

Patriarcha Cyryl w Kijowie (wiadomosci.onet.pl)

Po polsku

22.11.2010 Na Ukrainę przybył zwierzchnik Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego, patriarcha Moskwy i Wszechrusi Cyryl. Weźmie on udział w obchodach 75. urodzin metropolity kijowskiego Wołodymyra, zwierzchnika Autonomicznej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu na Ukrainie.
Cyryl przyjechał na Ukrainę po raz piąty od czasu wybrania go na patriarchę Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej w lutym 2009 roku. Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj