Jedność Chrześcijan pod wodzą RABINA (dakowski.pl)

Po polsku

jewish26.01.2011 Kolejny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan minął jak z bicza strzelił. - http://www.ospn.opole.pl/?p=art&id=443 - Podobnie jak w zeszłym roku, jednaliśmy się, modliliśmy i dyskutowaliśmy na najwyższych obrotach. W mojej pamięci pozostanie spotkanie z rabinem Krakowa Boazem Pashą. Z kilku względów. Po pierwsze: Czytaj dalej »

Żydowski historyk przyznaje: „rytualne mordy” to prawda – tzn. żydowskie rytualne składanie ofiar i kanibalizm ‘gojowskich’ dzieci

Po polsku

coverblankgood-1save2a23 Styczeń 2011 Izraelski historyk pochodzenia włoskiego reaktywował sprawę „rytualnych mordów” w badaniu historycznym, mającym trafić na półki księgarskie w czwartek. Ariel Toaff, syn rzymskiego rabina Elio Toaffa, twierdzi, że jest pewna prawda historyczna w oskarżeniu, które przez wieki było powodem pogromów przeciwko Żydom na terenie całej Europy. Czytaj dalej »

Ukraina: milicja morzy głodem zatrzymanych patriotów, aby wymusić zeznania (autonom.pl)

Po polsku

1293993643sts25 stycznia 2011 Adwokat Wasyla Łabajczuka, szefa Tarnopolskiego oddziału organizacji Tryzub, podał do wiadomości publicznej, że zatrzymani w związku z wysadzeniem pomnika Stalina nacjonaliści są torturowani. Między innymi głodem oraz torturami psychicznymi usiłuje się na nich wymóc przyznanie się do podłożenia ładunku wybuchowego pod pomnik Stalina przy siedzibie Komunistycznej Partii Ukrainu w Zaporożu. Pokazowe śledztwo Czytaj dalej »

US Army: Żołnierze na psychotropach (autonom.pl)

Po polsku

us-army-marijuanaEksperci uważają, że rosnąca różnorodność leków antydepresyjnych przewidziana do użycia przez żołnierzy amerykańskich oddziałów bojowych, może wpływać na ich zdolność właściwej oceny sytuacji. Amerykańskie dowództwo Czytaj dalej »

Pracownica Facebook’a: każda aktywność użytkowników trafia do specjalnej bazy danych (www.bibula.com)

Po polsku

facebook2011-01-26 Komentarze pod zdjęciami, prywatne wiadomości, odwiedzane gry i profile – takie i wszystkie inne dane dotyczące aktywności użytkowników popularnego portalu społecznościowego Facebook są gromadzone w specjalnej bazie danych.

Serwis gromadzi również dane osobowe, które zostały zmienione, a także usunięte zdjęcia (!). Nie jest to co prawda żadna niespodzianka dla stałych użytkowników portali społecznościowych, w dużej części oswojonych z myślą o inwigilacji, jednak Czytaj dalej »

Orban liderem Europy Środkowej (sol.myslpolska.pl)

Po polsku

viktor-orbanArtykuł o tym, że jednak można być patriotą, można dbać o swój własny kraj i nie jest to wcale niewykonalne. Czytaj dalej »

Księgarnia Multibook.pl bojkotuje książki wydawnictwa ”Znak” (www.piotrskarga.pl)

Po polsku

rsqicynedxit679W związku z planami wydania przez „Znak” kolejnej antypolskiej książki Jana Tomasza Grossa pt. „Złote żniwa”, księgarnia internetowa Multibook.pl zrezygnowała ze sprzedaży książek tego wydawnictwa. O włączeniu się do bojkotu wydawnictwa poinformował właściciel księgarni Paweł Toboła-Pertkiewicz. Czytaj dalej »

Dla MEN katolickie święta też nie istnieją? (www.fronda.pl)

Po polsku

ue26 stycznia 2011 Ministerstwo Edukacji Narodowej kierowane przez minister Katarzynę Hall objęło w Polsce patronatem kalendarze zrobione przez Komisję Europejską, które dyskryminują katolików. Przedmowę do polskiego wydania napisał komisarz UE, polityk Platformy Obywatelskiej Janusz Lewandowski.
Publikacja spotkała się już z protestami i krytyką środowisk katolickich na całym świecie. Kalendarz wyprodukowany przez Unię Europejską na rok 2011 zawiera informacje o wszelkich świętach religijnych obchodzonych na świecie. Jest w nim informacja również o tak bzdurnych dniach, jak Halloween czy Walentynki. Nie ma w nim jedynie najważniejszych świąt katolickich: Bożego Narodzenia, Wielkanocy, Wszystkich Świętych. Czytaj dalej »

We Włoszech rozpoczyna nadawanie pierwszy islamski kanał telewizyjny (www.sedmitza.ru)

Po polsku

tv_watch_islam25.01.2011 RZYM. W najbliższym czasie we Włoszech rozpoczyna nadawanie pierwszy islamski kanał telewizyjny. Poinformował o tym sekretarz prasowy Federacji Wspólnot muzułmańskich Włoch Hamza Ricardo, jak podaje portal Kipa-Apic. Czytaj dalej »

Procesja relikwii z cerkwi Bożej do pogańskiej świątyni (www.3rm.info)

Po polsku

25.01.2011 ROSJA. Organizatorzy wystawy „Radość słowa” proponują mieszkańcom Uljanowska przejście z relikwiami z cerkwi do pogańskiej świątyni.
Jak podano wcześniej, w uljanowskich środkach masowego rażenia podano informację, że w dniach od 9 do 13 lutego 2011 roku w centrum memorialnym tegoż miasta odbędzie się wystawa „Radość słowa”.
„W ramach tej imprezy 8 lutego do Uljanowska zostaną przywiezione relikwie świętego Apostoła Andrzeja. Czytaj dalej »

Haitańscy rolnicy odrzucili darowiznę Monsanto - dobry przykład do naśladowania (www.stopcodex.pl)

Po polsku

logosrvlistopad 9th, 2010 Największe stowarzyszenie rolników na świecie, Via Campesina, uznała Monsanto za “głównego wroga tradycyjnego rolnictwa i suwerennej polityki rolnej państw”.

Koncern Monsanto przekazał wiele ton opatentowanych nasion, nawozów i pestycydów Haiti, które dotknęło trzęsienie ziemi. (…) Chociaż Monsanto określa swoją darowiznę jako próbę pomocy ofiarom trzęsienia ziemi, ta “szczodrość” koncernu spotkała się ze sceptycyzmem i zdecydowaną odmową. Czytaj dalej »

Protest przeciw GMO w Berlinie (www.stopcodex.pl)

Po polsku

stop gmostyczeń 26th, NIEMCY. 22 stycznia w Berlinie pod hasłem „Mamy tego dość!” odbyła się wielka demonstracja przeciwników żywności modyfikowanej genetycznie (GMO). W proteście który zorganizowano w dniu obrad ministrów rolnictwa 52 krajów, goszczących na międzynarodowych targach rolno-spożywczych „Zielony Tydzień”, uczestniczyło 22 tysiące osób, w tym Czytaj dalej »

Rumunia: lodowy ekumenizm (www.oecumene.radiovaticana.org)

Po polsku

Lodowa kaplica ekumeniczna powstała w Rumunii. Wzniesiono ją nad górskim jeziorem Bâlea, którego zamarznięte wody posłużyły za budulec. Położona na wysokości 2000 m n.p.m. świątynia może pomieścić 50 osób i pod względem konstrukcyjnym jest wzorowana na cerkiewnej architekturze tego regionu Karpat. Jej budowa trwała trzy tygodnie. Czytaj dalej »

Dożywotnia pensja dla Muzułmanów w zamian za opuszczenie Holandi (www.euroislam.pl)

Po polsku

demonizing_islam_by_latuff2Jak do tej pory Zachodnia Europa bardzo chętnie przyjmowała imigrantów z Bliskiego Wschodu czy Afryki Północnej w nadziei ze szybko się zintegrują z reszta Europy oraz podejmą tu prace bądź zdobędą dobre wykształcenie.
Niestety w ogromnej części eksperyment Multi-Kulti się nie udał a tylko niewielka cześć imigrantów, Czytaj dalej »

Australia powinna być muzułmańska (www.euroislam.pl)

Po polsku

ibrahim-siddiq-conlon1-189x225Islamski kaznodzieja Ibrahim Siddiq-Conlon wskazuje w stronę nieba, aby podkreślić wagę swojego przesłania dla rządu Australii – nie ma boga prócz Allaha i należy być posłusznym tylko jego prawu.
Mój atak jest wymierzony w premiera Australii – powiedział wczoraj. – Nienawidzę parlamentu w Canberze. Chcę uderzyć prosto w ich tętnicę szyjną i poradzić parlamentarzystom, że nie mają żadnego prawa do ustawodawstwa, więc powinni natychmiast zrezygnować i pozwolić muzułmanom przejąć władzę. Czytaj dalej »

Godność kobiet i dzieci w islamie

Po polsku

Czytaj dalej »

Katyń… żydowska zbrodnia etniczna (raportnowaka.pl)

Po polsku

katynKatyń to zbrodnia etniczna dokonana przez zdominowane przez rosyjskojęzycznych Żydów NKWD. Za zbrodnie nie odpowiada jedynie ten, co kontrasygnował pomysł, ale ten, co go przygotował i przeprowadził.

Katyń to zbrodnia i czystka etniczna, to ludobójstwo, dokonane przez Żyda Berię i żydowskie NKWD, dokonane w przeważającej większości na oficerach Wojska Polskiego narodowości polskiej lub tych obywatelach polskich żydowskiego pochodzenia, którzy pozostali do końca wierni Rzeczpospolitej oraz złożonej przysiędze. Czytaj dalej »

ЛЮДИ И ДЕМОНЫ (www.raskol.net)

Po rosyjsku, Polecane, Wyzwolenie z opętania

Niezmiernie pożyteczna i ciekawa książka dla każdego prawosławnego chrześcijanina.

——————————————————————————

Образы искушения современного человека падшими духами - Священник Родион

..st_george_dragon2

Czytaj dalej »

O jedności z tymi, którzy odrzucili Boga w Trójcy Świętej - krótka relacja z dni przemsykich dni Judaszyzmu (przemysl.naszemiasto.pl)

Po polsku

Abp Michalik: Jestem wdzięczny Żydom

bilde1
dziatki, jednej matki … Czytaj dalej »

Oszustwo - oręż muzułmanów (www.euroislam.pl)

Po polsku, Polecane

nazis_islamPrezentujemy obszerne fragmenty tekstu Raymonda Ibrahima, dyrektora Middle East Forum – analizę islamskiego pojęcia „taqija”. Zrozumienie tej muzułmańskiej metody oszukiwania niewiernych, usankcjonowanej przez Koran, jest niezbędne dla zrozumienia prawdziwych dążeń i celów islamu na Zachodzie. Artykuł zamieszczono w The Middle East Quarterly (Winter 2010, vol.17, nr 1). Czytaj dalej »

“Oda do Unii” – Eurounijna indoktrynacja polskich dzieci (www.bibula.com)

Po polsku

eussrno11-300x3002009-04-27 Nachalna indoktrynacja w firmowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej podręczniku dla zerówek “Nasza klasa”.

Czego ma się nauczyć dziecko w zerówce? Czytać i liczyć – odpowie zapewne większość rodziców. Są jednak w błędzie. MEN uważa, że sześcioletnie dzieci mogą być poddawane unijnej indoktrynacji – z zamkniętymi oczami muszą recytować grafomańskie wiersze sławiące UE. Wyuczone na pamięć finezyjne frazy: “Do Unii też/ należeć chcę,/ to drugi dom,/ więc cieszę się” – wprawiają rodziców w osłupienie. Czytaj dalej »

“Радуйся, да радуйся” - святочный флэшмоб в Москве

Po rosyjsku

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj