Lider Krymskiej Kozackiej Wspólnoty „Sobol” jest przekonany o rytualnym charakterze niedawnych mordów sewastopolskich uczennic (stmvl.livejournal.com)

Po polsku

jpii_1986_synagogue_visit27.02.2011 Mimo tego, że w organy śledcze odrzucają wersję o rytualnym charakterze niedawnego mordu na sewastopolskich uczennicach, lider Krymskiej Kozackiej Wspólnoty „Sobol” Witalij Chramow oświadczył, że właśnie ta wersja jest w pierwszej kolejności brana pod uwagę.

„Rodzice jednej z dziewczynek , - oświadczył gazecie „Nowy Region” tenże działacz społeczny, - potwierdzili swoje przypuszczenia co do tego, że morderstwo nosiło rytualny charakter. W nieoficjalnej rozmowie z rodzicami ekspert powiedział, że po śladach nożowych ran widać, że na początku z dziecka powolutku spuszczano krew, a potem jednym albo dwoma ciosami noża zamordowano ją. Daj Boże, abyśmy się mylili, ale nowe dowody mówią o tym, że dziewczynka została zabita zgodnie z talmudycznym, czy też kabalistycznym rytuałem. Czytaj dalej »

Kościelna rewolucja w obrazkach (www.traditioninaction.org)

Po polsku

- 15 grudzień 2010

1_prettyboys01

Czytaj dalej »

Szewach Weiss: Jan Paweł II “jest naszym wspólnym polsko-żydowskim bohaterem” (www.bibula.com)

Po polsku

zydo - papiez2011-04-28 Jan Paweł II podkreślał, że Żydzi to starsi bracia chrześcijan. Czułem jednak, że to on jest moim starszym bratem – przyznaje prof. Szewach Weiss.

Szewach Weiss w rozmowie z „Super Expressem” wspomina dzień, w którym kard. Wojtyła został wybrany papieżem. – Poczułem ogromne wzruszenie i dumę – mówi.

- Mimo że relacje dyplomatyczne z Polską były wtedy fatalne, wiedziałem, że dzieje się coś ważnego. Na samym statku było wielu Żydów pochodzących z Polski i dało się zauważyć, że wszyscy się cieszą. My, Żydzi, między sobą zawsze nazywaliśmy go “naszym papieżem”. Zresztą był uwielbiany wśród Żydów jeszcze jako Karol Wojtyła – wspomina Weiss. Czytaj dalej »

Blessed Night - dyskoteki ku czci Jana Pawła II (rzymskikatolik.blox.pl)

Po polsku

disco8 łódzkich klubów przyjmie 1 maja wieczorem kilka tysięcy młodych ludzi, którzy poprzez taniec będą świętować beatyfikację Jana Pawła II. Dyskoteki ewangelizacyjne odbędą się bez używek, a przepustka do klubów wykonana jest w kształcie różańca. Czytaj dalej »

Nadchodząca tyrania

Po polsku

depopulationThe coming Tyranny
http://just-another-inside-job.blogspot.com/2007/04/coming-near-future-tyranny.html
9.04.2007 tłumaczenie Ola Gordon

Z raportu brytyjskiego rządu: “Broń biologiczną można wykorzystać do zwalczania przeludnienia” (co to jest ?!!). Raport Ministerstwa Obrony przedstawia koszmarną wersję NWO, czystek etnicznych, wojny klasowej, czipów mózgowych do 2035 roku. Czytaj dalej »

Zastrzeżenia wobec zapowiedzianej beatyfikacji Jana Pawła II (rzymskikatolik.blox.pl)

Po polsku

popeW związku z planowaną na niedzielę beatyfikacją byłego papieża Jana Pawła II, dla czytelników wyznania katolickiego oraz wszystkich zainteresowanych tym problelem przedstawiamy stonowaną, ale bogatą w fakty i zmuszającą do myślenia analizę dokonań tego hierarchy. [admin]
———————

Oświadczenie opublikowane 21 marca 2011 r. na stronie internetowej dwutygodnika „The Remnant”.

Zapowiadana na 1 maja 2011 r. beatyfikacja Jana Pawła II wzbudziła poważne obawy wśród niemałej liczby katolików, zatroskanych o kondycję Kościoła i zaniepokojonych skandalami, jakie wstrząsnęły nim w minionych latach – skandalami, które skłoniły mającego wkrótce wstąpić na Stolicę Piotrową Benedykta XVI do wypowiedzenia w Wielki Piątek 2005 roku słów: „Jak wiele brudu można znaleźć w Kościele, nawet wśród tych, którzy – otrzymawszy święcenia kapłańskie, powinni w całości przynależeć do niego”. Czytaj dalej »

THMPD: zamach na ziołową medycynę naturalną (stop-thmpd.pl)

Po polsku

photoflageuPo 30 kwietnia 2011 roku po 7 letnim okresie przejściowym wchodzi w życie z całą mocą prawną dyrektywa w sprawie tradycyjnych ziołowych produktów leczniczych (the Traditional Herbal Medicinal Products Directive - THMPD)* Wiele produktów ziołowych, obecnie sklasyfikowanych i sprzedawanych jako suplementy diety, trzeba będzie zarejestrować, aby wciąż móc je sprzedawać.

Niestety procedura rejestracyjna jest niezwykle skomplikowana i kosztowna, a wymagania dotyczące jakości produktu bardzo wysokie. W związku z tym, wiele firm nie będzie mogło sobie pozwolić na rejestrację swoich produktów. Cała sytuacja przypomina primaaprilisowy żart: z dnia na dzień nastąpi delegalizacja tysięcy preparatów ziołowych w całej Unii Europejskiej, a dostęp do nich zostanie mocno ograniczony. Czytaj dalej »

Szydzenie ze Zbawicela naszego Jezusa Chrystusa w izraelskiej TV – ukrzyżowanie „Jeszu” (stopsyjonizmowi.wordpress.com)

Po polsku, Polecane

a130Mocking Jesus on Israeli TV – צליבת ישו - The Crucifixion of „Yeshu”

tłumaczenie Ola Gordon [przepraszam, taki tekst]

——————————————
Witam w programie historycznym Tofi i Goryla. Jestem tu by porozmawiać o ważnych momentach w historii żydowskiego narodu od przeszłości do teraźniejszości.

- Dzisiaj poznamy ukrzyżowanie Jeszu. Słyszałeś o Jeszu?

- Słyszałem, że jest szlachetnym człowiekiem

- Nie, Jeszu był wrogiem narodu żydowskiego. Chciał przechrzcić nas wszystkich na chrześcijaństwo. Choć są dobrzy chrześcijanie, to dla żyda jest to straszne niebezpieczeństwo, zagrożenie spokoju dla narodu żydowskiego. Czytaj dalej »

Tańczy ogień zesłany przez Boga (www.wspolczesna.pl)

Po polsku, Polecane

swiety-ogien-3Przypominamy opublikowaną w dwa lata temu relację z dokonującego się rokrocznie w Jerozolimie, w Bazylice Grobu Bożego, cudu zejścia Świętego Ognia. - admin.

Jerozolima. Święty Ogień, który pojawia się co roku w Bazylice Grobu Pańskiego w Jerozolimie nie pali i nie parzy. Jest zsyłany od setek lat w obchodzoną przez prawosławnych Wielką Sobotę. Na ten cud co roku czekają tysiące wiernych. Niektórzy liczą, że zostaną uzdrowieni. Inni chcą na własne oczy zobaczyć niebywały dowód dobroci Boga. Czytaj dalej »

O podwójnych standardach, czyli masakra w Duekoue. ONZ nic nie chce wiedzieć. (www.konservat.pl)

Po polsku

ivory_war- TEKST O TYM JAK SIĘ NISZCZY CHRZEŚCIJAŃSTWO -

W cieniu wydarzeń w Libii, Syrii i Japonii, trwa zawzięta walka o inne państwo Afryki - Wybrzeże Kości Słoniowej. Podobnie jak w przypadku północnej Afryki także tutaj wspólnota międzynarodowa zaangażowała się w popieranie islamskiego kandydata na prezydenta, przeciwko sprawującemu tą funkcję chrześcijańskiemu prezydentowi Laurentowi Gbangbo. Walki przeniosły się już do Abidżanu i docierają do rezydencji prezydenta Gbangbo. Silnie ufortyfikowany budynek zaatakowały oddziały zwolenników Alassane Ouattary, którego zwycięstwo wyborcze zostało uznane przez ONZ, mimo braku przekonujących dowodów. Czytaj dalej »

MEGA PRZEKRĘT PLATFORMY – przekazanie w obce ręce polskich zasobów ropy i gazu w ilości ok. 1,5 bln m3

Po polsku

ostatni-dech1Na naszych oczach, przy biernej postawie polityków, mediów, służb specjalnych, dzieje się ostatni akt utraty suwerenności naszego kraju.

Afera hazardowa „warta” być może 0,5 mld PLN skutecznie przesłania megaaferę, w której Polska straciła jakieś 1500 mld PLN.

Megaafera nie zostaje zauważona, być może dlatego, że ma rozmiar niewiarygodny, choć tak łatwo sprawdzalny.

W czasie, kiedy kolejne rządy szukają dywersyfikujących rozwiązań dostawy paliw, po cichu rozdawane są polskie zasoby ropy i gazu obcym firmom. Oficjalna wersja Głównego Geologa Kraju jest taka: Czytaj dalej »

Gaz łupkowy poza kontrolą (marucha.wordpress.com)

Po polsku

Projekt nowego prawa geologicznego i górniczego nie stoi na straży naszych zasobów naturalnych – pisze w „Naszym Dzienniku” prof. zw. dr hab. Mariusz-Orion Jędrysek, pracownik naukowy w Zakładzie Geologii Stosowanej i Geochemii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Jego zdaniem otwiera ono drzwi do rabunkowej eksploatacji, nieprzemyślanego lokowania niebezpiecznych odpadów w strukturach geologicznych. Ponadto już w tej chwili państwo nie kontroluje handlu koncesjami na poszukiwania gazu łupkowego. Czytaj dalej »

UE podpisała porozumienie o imporcie bananów: Będziemy jedli tylko banany pastewne i dla świń (www.bibula.com)

Po polsku

gollum-kopiaUnia Europejska podpisała porozumienie z głównymi producentami bananów Ameryki Południowej, na import pastewnego gatunku banana, który będzie mógł być sprowadzany z obniżoną stawką celną.

Banany gatunku musa, które obejmuje porozumienie, składają się głównie ze skrobi. Mieszkańcy Ekwadoru, Brazyli, Gwatemali czy Peru karmią nimi świnie i inne zwierzęta. Czytaj dalej »

Francuski instytut ostrzega, że dawki promieniowania w Europie zaczynają być problemem. (www.euractiv.com)

Po polsku

fuku-grzyb2011-04-11 Ryzyka związane z występowaniem skażenia jodem-131 w Europie nie mogą być nazywane “nieistotnymi”. Takie twierdzenie zawarło oświadczenie francuskiego urzędu do spraw promieniowania CRIIRAD (Commission de Recherche et d’Information Indépendantes sur la Radioactivité). Organizacja pozarządowa przestrzega ciężarne i dzieci przed spożywaniem mleka oraz warzyw zwłaszcza liściastych. Czytaj dalej »

“Beatyfikacja Jana Pawła II to katastrofa i duchowe tsunami” (wiadomosci.onet.pl)

Po polsku

fellayPrzełożony bractwa lefebrystów biskup Bernard Fellay nazwał katastrofą i duchowym tsunami beatyfikację Jana Pawła II i październikowe międzyreligijne spotkanie w Asyżu z udziałem Benedykta XVI w 25. rocznicę pierwszej takiej inicjatywy polskiego papieża.  Czytaj dalej »

Przyjęto ustawę powszechnej inwigilacji obywateli (www.bibula.com)

Po polsku

58988_1203697783_3bd4_p2011-04-15 Dnia 15 Kwietnia  przyjęto w Sejmie ustawę na temat Systemu Informacji Oświatowej, która pozwala na zbieranie wrażliwych danych uczniów.

Podczas konferencji prasowej w Sejmie posłowie Prawa i Sprawiedliwości wyrazili swoje obawy na temat przyjętej właśnie ustawy o Systemie Informacji Oświaty. – Rząd wprowadza ustawę, która inwigiluje dziecko od przedszkola, do czasu ukończenia szkoły – mówi poseł Maria Nowak. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości zwróciła także uwagę na to, że inwigilowana będzie także rodzina ucznia. W każdym przypadku będą indywidualnie zbierane dane. – System liczył będzie ponad 7 mln adresów – mówi Maria Nowak. Dane te będą mogły posłużyć celom innym niż te ustawowe. Mówi się o komercyjnym ich wykorzystaniu. Czytaj dalej »

Chińska potworność - breloczek z żywego żółwia ()

Po polsku

da67be77c4Na chińskich dworcach kolejowych i przystankach metra od niedawna można kupić nietypowe breloki. Plastikowe torebki, o wymiarach ok. 7 cm, wypełnione są kolorową wodą i…rybkami lub niewielkimi żółwiami. Żywymi.

Torebki są szczelnie zamknięte, więc do zamkniętych zwierząt nie dochodzi tlen, nie ma tez sposobu, by żółwie karmić. Mimo to sprzedawcy breloków zapewniają, że dzięki rozpuszczonym w wodzie “kolorowym odżywkom” zwierzęta nie będą głodne i z całą pewnością przeżyją kilka miesięcy. Czytaj dalej »

Libia - kraj ten już nie istnieje … (wirtualnapolonia.com)

Po polsku

libia_mapaPosted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2011-04-05

Od kilku tygodni cała społeczność świata, z zapartym tchem obserwuje rozwój sytuacji w Libii. Co wiemy na pewno o Libii? W rzeczywistości nic, przynajmniej z oficjalnych mediów. Media nas przekonują, że
Kadafi to krwiożerczy dyktator. Ale czy jest słuszne nazywać Kadafiego dyktatorem, ze wszystkich przywódców arabskich, “ukarać” go i jego naród interwencją na pełną skalę? Spójrzmy na fakty.

Odwołany rosyjski ambasador w Libii, Wladimir Chamow, odpowiadając w wywiadzie na pytanie czy Kadafi uciskał swoich obywateli, powiedział: “O jakim ucisku mówimy? Libijczykom hojnie przyznawano kredyty na 20 dwadzieścia lat bez odsetek na budowę domów, litr benzyny kosztował
około 10 centów, jedzenie nie kosztowało nic, a nowy jeep KIA z Korei Południowej można było kupić za zaledwie $7500. Kraj ten już nie istnieje … ” Czytaj dalej »

Powrót eksmisji na bruk (biznes.onet.pl)

Po polsku

Wyższe czynsze, mniejsze grono osób uprawnionych do dodatków mieszkaniowych, powrót eksmisji na bruk. Koalicja PO - PSL chce zaostrzyć przepisy o najmie mieszkań komunalnych - alarmuje “Nasz Dziennik”.  Czytaj dalej »

Celnicy grzebią w naszych listach, służby w bilingach telefonicznych

Po polsku

eyeStopień kontroli przeciętnego polskiego obywatela przez państwo “polskie” powoli sięga granic absurdu. Agenci celni sprawdzają nasze przesyłki listowe (również krajowe), specsłużby grzebią w bilingach, kamery przemysłowe śledzą każdy nasz krok nie tylko w centrach handlowych i na ulicach wielkich miast, ale i w takich “metropoliach” jak Brzesko czy Szczecinek.  Czytaj dalej »

Polska neo-kolonią – wywiad z prof. Witoldem Kieżunem (www.bibula.com)

Po polsku, Polecane

prof-kiezunPrezentowany wywiad to lektura obowiązkowa dla każdego świadomego polskiego patrioty.

- Głosi Pan pogląd, że Polska podlega rekolonizacji. Na czym ona polega, kto realizuje tę koncepcję i jakie będą jej skutki?

- Problem rekolonizacji znam o tyle dobrze, że przez 10 lat prowadziłem jeden z największych programów ONZ modernizacji krajów Afryki Centralnej. I miałem możliwość zorientowania się jak wygląda polityka wielkiego kapitału w stosunku do dawnych krajów kolonialnych. Kiedy stawały się wolne, z reguły odzyskiwały dostęp do źródeł surowców, a także przedsiębiorstw znajdujących się wcześniej w rękach kolonizatorów. W II połowie lat 80. rozpoczęła się olbrzymia akcja rekolonizacji. Kapitał międzynarodowy „oświadczył” mieszkańcom Afryki: macie niepodległość, swoje państwa, natomiast my wykupimy wasze przedsiębiorstwa, głównie zajmujące się eksploatacją złóż minerałów, Czytaj dalej »

Odmówiła przejścia na judaizm. Zapłaciła za to życiem

Po polsku

alina-milanMłoda, piękna dziewczyna. Miała wybór: zmiana wyznania i dalsze życie albo trwanie przy swojej wierze i pewna śmierć. Wybrała Chrystusa.

14 marca zmarła w Moskwie 23-letnia Alina Milan, studentka piątego roku wydziału prawa stołecznego uniwersytetu. Kilka miesięcy temu lekarze zdiagnozowali u niej ciężką chorobę wątroby. Jedynym ratunkiem, by ocalić jej życie, okazał się przeszczep tego organu. W Rosji jednak nie wykonuje się transplantacji wątroby. Pod koniec zeszłego roku Alina wraz z matką udały się więc do Tel Awiwu, gdzie tego typu operacje są wykonywane. Przeszła wstępne badania w tamtejszej klinice, które potwierdziły, że tylko szybka operacja jest w stanie uratować jej życie. Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj