Ukamienowano 19-latkę. Zgodnie z prawem (wiadomosci.onet.pl)

Po polsku

19-latka została ukamienowana zgodnie z prawem szariatu za udział w konkursie piękności na Ukrainie – donosi dailymail.co.uk.

Zwłoki Katji Koren znaleziono niedaleko jej domu we wsi na Krymie. Czytaj dalej »

Biskupi- zdrajcy nie mają zastrzeżeń wobec meczetów (www.ekumenizm.pl)

Po polsku

wolf_in_sheeps_clothingJak donosi austriacki serwis KAP, konferencja Episkopatu Włoch nie ma nic przeciwko budowie meczetów, gdyż wynika ono z fundamentalnego prawa do wolności religijnej - głosi oświadczenie biskupów. - Meczet jest nie tylko miejscem modlitwy, ale służy również muzułmanom dla celów społecznych i kulturalnych [np. dla organizowania się grup terrorystycznych, islamskich bojówek, indoktrynacji na rzecz wprowadzenia prawa szariatu, bądź miejscem uświadomienia sobie swej wyższości nad niewiernymi psami - admin.]  – powiedział bp Mariano Crociata, sekretarz generalny episkopatu, reagując na spór wokół budowy meczetu w Mediolanie. Czytaj dalej »

Egipt: Bractwo Muzułmańskie i salafici chcą jednego kalifatu (www.piotrskarga.pl)

Po polsku

szariatPonad 50 tys. zwolenników utworzenia Zjednoczonego Emiratu Islamskiego (jednego kalifatu) wzięło udział w niedzielę 8 maja w marszu, zorganizowanym przez Bractwo Muzułmańskie i salafitów w regionie Haram w Gizie. Organizatorzy marszu skandowali, że Bractwo i salafici stanowią jedno i oba ruchy polityczno-religijne uznają i chcą stosowania prawa szariatu. Czytaj dalej »

Bojkot produktów PepsiCo (fronda.pl)

Po polsku

stop pepsiAmerykańskie organizacje pro life, m.in. Children of God for Life, wzywają do konsumenckiego bojkotu produktów PepsiCo. Spółka współpracuje bowiem z firmą Senomyx, która używa komórek abortowanych dzieci do testów i produkcji substancji wzmacniających smak.  Czytaj dalej »

Przykład ekumenicznego lania wody, czyli: dokument końcowy Międzynarodowego Ekumenicznego Zgromadzenia Pokojowego (www.radiovaticana.org)

Po polsku

„Pokój jest podstawową wartością we wszystkich religiach [okazuje się, że obecnie najważniejszy jest pokój, a nie wiara w Boga, Jego Święta Ewangelia i zachowanie wszystkich Jego przykazań - admin.], a obietnica pokoju obejmuje wszystkich ludzi, niezależnie od ich tradycji i zobowiązań” – napisali uczestnicy Międzynarodowego Ekumenicznego Zgromadzenia Pokojowego. Spotkanie odbywało się w dniach 17-25 maja w Kingston na Jamajce z inicjatywy Światowej Rady Kościołów. Czytaj dalej »

“Donald ma Tole” bezkarny

Po polsku

af0530cb932fd1248412cdb0d72a5aa0241Sąd Rejonowy w Płocku uniewinnił w piątek czterech sympatyków miejscowej Wisły, którzy podczas meczu wywiesili transparent z napisem “Tola ma Donalda. Donald ma Tole“. O karę wnioskowała policja. Podczas posiedzenia sądu jeden z mężczyzn obecny na rozprawie krzyknął do policjanta “Za transparenty człowieku?”. Czytaj dalej »

Obama jak Breżniew (marucha.wordpress.com)

Po polsku

obama2011-05-29 Z wielkim niesmakiem oglądałem wczorajsze wszechobecne relacje z wizyty Baracka Obamy w Warszawie. Przypominało mi to spędy z czasów komuny. Po raz pierwszy w życiu spodobał mi się Lech Wałęsa.

Wiele mówiono o tym, że w żadnym mieście europejskim nie robiono dla Obamy takiej hecy jak w Warszawie; nigdzie nie sparaliżowano całego miasta na życzenie „suwerena świata”. Czytaj dalej »

Szwecja: pada mit państwa opiekuńczego (www.piotrskarga.pl)

Po polsku

swedenKrólestwo Szwecji od lat jest wychwalane przez etatystycznych profesorów i decydentów politycznych na całym świecie, jako godny naśladowania wzorcowy, model państwa opiekuńczego. Wielu współczesnych marksistów uważa, że “socjalistyczny” system może jednocześnie zapewnić wolność, dobrobyt i hojne zasiłki dla wszystkich. Jest to mit, utopijna wizja, którą - jak zwykle – najlepiej weryfikuje samo życie.

Szwedzki rząd w ostatnich latach stał się znany z tego, że brutalnie tłumił wolność religijną, wolność edukacyjną i niszczył tradycyjną rodzinę. Czytaj dalej »

Krwawa Wiosna Chrześcijan (www.piotrskarga.pl)

Po polsku

islamicPrasa pełna jest relacji dot. tzw. Wiosny Arabskiej. Protestujący, domagający się w różnych państwach Bliskiego Wschodu „demokratycznych” zmian, spotykają się z brutalną interwencją wojska i policji. Ludzie na Zachodzie wierzą, że w państwach arabskich dokonuje się transformacja. Rządy zachodnie oferują pomoc. Zdecydowały się nawet na interwencję wojskową w Libii, w celu ochrony życia niewinnych cywilów. Tymczasem nikt nie pisze, że ci, którzy skarżyli się na ucisk, teraz sami mordują i prześladują chrześcijan. Czytaj dalej »

Siłą “nawrócone” na islam (www.konservat.pl)

Po polsku

Dwie młode chrześcijanki w Pakistanie zostały porwane przez grupę islamskich fundamentalistów i przymuszone siłą do przejścia na islam. Następnie zmuszono je do wyjścia za mąż za muzułmanina. Rebecca Masih i Saima Masih zostały uprowadzone w miejscowości Jhung w dystrykcie Fajsalabad.  Czytaj dalej »

Arabowie zadbają o nieletnie żony? To nie przedszkole (www.fronda.pl)

Po polsku

484361kwiecień 2009 Jak poinformował minister sprawiedliwości Arabii Saudyjskiej Mohamed Al-Issa, niedługo zostaną tam wprowadzone ograniczenia w wydawaniu nieletnich dziewczynek za mąż.

Nie należy się jednak spodziewać całkowitego zakazu wydawania nieletnich dziewczynek za mąż. Zapowiadane ograniczenia mają chronić ich prawa i wyeliminować negatywne skutki takich związków. To reakcja ministerstwa sprawiedliwości po tym, gdy sąd odmówił unieważnienia małżeństwa 8-letniej dziewczynki z mężczyzną po pięćdziesiątce. Czytaj dalej »

Polacy są najbardziej inwigilowanym narodem w UE (autonom.pl)

Po polsku

cctv-300x225Naczelna Rada Adwokacka podczas ostatniej konferencji prasowej w oparciu o zebrane przez siebie dokumenty dotyczące działania służb ogłosiła, iż Polak jest najbardziej inwigilowanym obywatelem Unii Europejskiej.
NRA przygotowała raport na temat skali inwigilacji i przechowywania danych telekomunikacyjnych. Zdaniem Rady, państwowe służby, które nie są kontrolowane przez sądy czy prokuraturę (chodzi między innymi o ABW i CBŚ), nadużywają prawa i nie liczą się z ochroną prywatności obywateli. Czytaj dalej »

Komisja Europejska chce sprzedać Grecję (fronda.pl)

Po polsku

euTego jeszcze nie było. Komisja Europejska postanowiła wyprzedać majątek Grecji. Ma to uratować Unię Europejską przed plajtą. O tym, co Ateny mają stracić zdecydują unijni biurokraci. Czytaj dalej »

Patrząc na tego człowieka, nasze problemy zamieniają się w małostkowe

Po polsku

Film którego Armia USA nie chce żebyś obejrzał

Po polsku

.

.

Luksusowe kosmetyki z uśmierconych dzieci (www.fronda.pl)

Po polsku

50413_304219773237_3902437_n… Na Barbadosie za 24 tysięcy dolarów, w luksusowych hotelach należących do obywateli byłych republik radzieckich, Europejczycy i Amerykanie mogą poddać się upiększającym zabiegom, korzystając z tkanek poronionych płodów. Placówki są tak oblegane, że na zabieg czeka się nawet kilka miesięcy. Klinika chwali się, że wstrzykuje swoim pacjentom szybko regenerujące się komórki z wątroby 6-12 tygodniowego „poronionego”płodu. … Czytaj dalej »

Jak się handluje organami zamordowanych dzieci (prawdaoaborcji.wordpress.com)

Po polsku, Polecane

c3_ciaza___czwarty_miesiacKiedy firma Neocutis zamieściła na swojej stronie internetowej informację, że niektóre jej kremy zawierają tkanki płodowe pobrane zaraz po aborcji, złamane zostało kolejne tabu. Amerykanki mogą dziś bez większego problemu korzystać z aborcji na żądanie, naukowcy zaś – z jej „medycznych odpadów”. Obecnie, dzięki „postępom nauki” wiele bogatych kobiet na całym świecie będzie mogło się odmłodzić. Na przeszkodzie temu stoi jedynie „staroświecka i niepraktyczna moralność”.

Przez lata rozmaite organizacje pro life w USA poszukiwały dowodu na wykorzystywanie w przemyśle kosmetycznym tkanek dzieci zabitych w wyniku aborcji. Sprawa nie była łatwa do udowodnienia, gdyż amerykańskie prawo nie wymagało podawania do wiadomości publicznej wszystkich składników kosmetyków. Dowód objawił się sam i jest do wglądu na stronie internetowej firmy Neocutis (nazwa oznacza: „nowa skóra”). Czytaj dalej »

Żydowski historyk: “Istnieje wiele dowodów na to, że Papież Jan Paweł II był Żydem” (www.bibula.com)

Po polsku

Yaakov Wise, żydowski historyk mieszkający w Manchester twierdzi, że papież Jan Paweł II miał pochodzenie żydowskie. Yaakov Wise, badacz żydowskiej historii i filozofii zainteresował się pochodzeniem Karola Wojtyły Czytaj dalej »

Naturalne metody ochrony przed skutkami PROMIENIOWANIA JONIZUJĄCEGO

Po polsku

link: Naturalne metody ochrony przed skutkami PROMIENIOWANIA JONIZUJĄCEGO

——————-
Do powyższego opracowania należy dodać, że wspomniany w jednym miejscu w/w tekstu prof. Michał Tombak, mimo swej posiadanej wiedzy medycznej (bywa, że bardzo kontrowersyjnej) jest okultystą i korzystanie z jego prac jest niebezpieczne. W żadnym wypadku nie polecamy jego osoby.

??!

Po polsku

——-

“…  Wtedy Bóg rzekł: “Nie może pozostawać duch mój w człowieku na zawsze, gdyż człowiek jest istotą cielesną: niechaj więc żyje tylko sto dwadzieścia lat”. 4 A w owych czasach byli na ziemi giganci; a także później, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach.” [ks.Rodz. 6, 3-4]

——– Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj