Amerykanów agituje się, by przyjęli antychrysta (3rm.info)

Po polsku

1308805598_x-i-a123.06.2011 Kiedy znaki i świadectwa nadejścia czasów ostatecznych i przyjścia antychrysta są już na tyle widoczne, że byłoby głupotą zaprzeczać ich istnieniu, poszły w ruch najbardziej wyszukane sposoby manipulacji, oszustwa i podmiany faktów. I o dziwo, zachodnie środki masowego rażenia publikują je, natomiast czytelnicy jak najspokojniej przyjmują. Więcej, źródłem zbłądzenia są niektórzy działacze kościelni, czy też cerkiewni, tzw. teolodzy, a nawet biskupi, czyli hierarchia kościelna i cerkiewna. Czytaj dalej »

O opętańczej głupocie. ALYSSA CAMPANELLA WYBRANA MISS USA ROKU 2011. (cruxetgladius.blogspot.com)

Po polsku

viva el diabloAlyssa Campanella, wyjątkowa piękność o kasztanowych włosach, pochodząca z Kaliforni, pokonała 50 konkurentek do tytułu Miss USA podczas wielkiej gali niedzielnej nocy w Las Vegas. W sześćdziesiątą rocznicę konkursu Miss USA, 21-letnia Campanella, przedstawicielka Los Angeles, zaskoczyła sędziów swym zachowaniem, wyglądem i zakłopotała Czytaj dalej »

Coś nadchodzi… (niepoprawni.pl)

Po polsku

szczekaczkaW listopadzie 2010 roku bloger PLK zwrócił uwagę na dziwną modernizację syren alarmowych w calej Polsce – nie wiadomo dlaczego miałby to być w obecnych warunkach finansowych polskiego budżetu najpilniejszy wydatek. [http://www.bibula.com/?p=28854 ]
Dzisiaj, bloger 2-AM zwrócił uwagę na montowanie w centrum Warszawy na słupach oświetleniowych głośników o ciekawej i nowoczesnej sylwetce. [http://niepoprawni.pl/blog/2456/totalna-inwigilacja-przygotowania-do-tlumienia-zamieszek ]

Wysmukły kształt i kierunkowy charakter rezonatora napełniły mnie zadumą, więc zagłębiłem się w odpowiednią literaturę fachową. Owocnie. Czytaj dalej »

CHCĄ ZABIĆ CIEBIE I TWOICH BLISKICH!!! (7777777blog.wordpress.com)

Po polsku

“JACYŚ” LUDZIE PLANUJĄ ZABIĆ NIEMAL CAŁĄ POPULACJĘ ZIEMI !!!

Z obecnych kilku miliardów ludzi, tylko 500 mln ma być pozostawionych przy życiu – po to, by niewolniczo pracowali dla elity zarządzającej Ziemią, by byli całkowicie od niej zależni i żeby pozostawali pod jej całkowitą kontrolą. Plan ten został ogłoszony światu 22 marca 1980 r. na 4 dwustronnych kamiennych tablicach, zawierających ten sam tekst.

georgiaguidestones

. Czytaj dalej »

Prezentacja o Prawosławiu i ujkowickim Monasterze (www.youtube.com)

Po polsku, Polecane

Po wybraniu takiej opcji, prezentację można obejrzeć również w jakości HD.

Kto podpala Rosję? - W 11 regionach panuje nadzwyczajna sytuacja pożarowa (3rm.info)

Po polsku

1306167759_les24 июня 2011 Od początku okresu pożarowego w 2011 roku na terenie Rosyjskiej Federacji wybuchło 13 522 ognisk pożarów Czytaj dalej »

Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży, czyli nowe uprawnienia służb porządkowych (www.autonom.pl)

Po polsku

policenwoPod pozorem ewentualnych „ataków terrorystycznych” Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji postanowiło ponownie zwiększyć zakres uprawnień służb porządkowych. Po raz pierwszy w jednym akcie o randze ustawy znajdą się zasady stosowania siły przez policję, straż miejską, CBA, ABW, BOR, żandarmerię, sokistów, a nawet ochroniarzy. Czytaj dalej »

21 czerwca Syryjczycy w całym kraju wyszli na ulice (stopsyjonizmowi.wordpress.com)

Po polsku

bashar_al-assad-228x300Syrians throughout the country took to the streets on Tuesday, 21 June 2011
23.06.2011 tłumaczenie Ola Gordon

Kilka milionów Syryjczyków w całym kraju wyszło na ulice we wtorek, 21 czerwca 2011 roku. Tłumy były szczególnie imponujące w Damaszku Alep, Tartous i Homs (filmy poniżej).

Wyszli by wyrazić swoje poparcie dla reform ogłoszonych przez prezydenta Baszara al-Assada poprzedniego dnia, w przemówieniu wygłoszonym na Uniwersytecie w Damaszku.

Skala demonstracji, bez precedensu w historii Syrii, to znak ogromnego powszechnego poparcia, jakim cieszy się «reżim», tak powszechnie demonizowany przez zachodnie media i przywódców politycznych. Czytaj dalej »

Zginęli rosyjscy twórcy irańskiej elektrowni atomowej (niezalezna.pl)

Po polsku

ZAMACHNa łamach portalu Niezależna.pl pisano już, że wśród ofiar niedawnej katastrofy rosyjskiego Tu-134 byli przedstawiciele trzech rosyjskich korporacji branży jądrowej. Okazuje się, że byli oni także zaangażowani w budowę irańskiej elektrowni w Buszehrze.

Pisaliśmy już, że w katastrofie Tu-134 zginęli m.in. przedstawiciele trzech rosyjskich firm jądrowych, w tym prawie całe kierownictwo EDO HydroPress Czytaj dalej »

Dramat zwierząt w Chinach – żywcem gotowane, żywcem obdzierane ze skóry (szelest-stron.pl)

Po polsku, Polecane

china-mapChińczycy „wierzą” bowiem, że cierpienie wydobywa smak psiego mięsa. Pokazuje to tylko ich zwyrodnialstwo i okrucieństwo – doskonale zdają sobie sprawę z bólu zadawanego tych zwierzętom…

Każdego dnia w Chinach, Korei i na Filipinach zabija się tysiące psów i kotów. Zwierzęta te zabija się dla mięsa oraz dla ich skóry (w przypadku psów). Czy jest to okropne? Z pewnością dla nas jest to niewyobrażalne i obrzydliwe. Czytaj dalej »

Mądrość Greków przyczyną lucyferiańskiego ataku

Po polsku

greece-protest-2009-12-10-20-18-50

W programie Al Jazeera wyszło co jest przyczyną ataku na Grecję – Grecy nie płacą podatków!
Al Jazeera, która jest tubą syjonistycznego Zjednoczonego Królestwa Brytyjskiego, ujawnia więc dlaczego Grecja jest pierwsza do odstrzału. Podatki, które w większości krajów Europy zżerają 70% i więcej całości zarobków są niewolniczym haraczem nałożonym na społeczeństwo w celu zniszczenia inicjatywy prywatnej i jakiejkolwiek opozycji. Tego typu represyjna polityka podatkowa jest równoważna ludobójstwu, więc nie ma co się dziwić, że Grecy się z nią nie zgadzają. Czytaj dalej »

АПОСТАСИЯ В ДЕЙСТВИИ: НАГЛО И ОТКРЫТО. Иерарх Православной Церкви в Польше Авель вступил в масонскую ложу «Ротари» (3rm.info)

Po polsku

v-masonax

.
На официальном сайте клуба Ротари в Люблине (восточная часть Польши), появилась информация, что в состав почетных членов сего клуба был принят православный архиепископ Авель (Поплавский Андрей Константинович), правящий архиерей Люблинско-Холмской епархией (из т.н. Польского Автокефального  Православной Церкви.

Владыка Авель в списке масонского люблинского клуба Ротари занимает первое место с 3 декабрья 2007 года, но весть об этом событий дошла к нам лиш сейчас. Во многих собраниях этого клуба Авель участвовал вместе с епископом винницким Симеоном (УПЦ МП), которий для этого приезжал из Украины. Czytaj dalej »

Rosjanie ujawniają totalną cenzurę w USA na temat katastrofy w Nebrasce (www.grawitacja44.org.pl)

Po polsku

79a74ae8-650a-4033-bb0b-ebe8731966f3

Szokujący raport przygotowała rosyjska Federalna Agencja Energii Atomowej (FAAE) na podstawie informacji dostarczonych przez Międzynarodową Agencję Energii Atomowej. W raporcie podano, że Prezydent Obama zarządził „totalną i całkowitą” cenzurę w mediach na temat tego co się dzieje z elektrownią atomową Fort Calhoun w Nebrasce, zalaną przez wzbierające wody rzeki Missouri. Okazuje się, że w elektrowni doszło do przerw w chłodzeniu zużytych prętów paliwowych, co w efekcie doprowadziło je niemal do stopienia się. Doszło do pożaru, w związku z czym Federalna Agencja Lotnicza zakazała lotów nad tym obszarem. Czytaj dalej »

Kradzież w świetle prawa

Po polsku

kasa dla zydaPłacimy dużo więcej niż Amerykanie.
Rzeczywista stopa opodatkowania przeciętnego pracownika zatrudnionego na podstawie umowy o pracę wynosi 52 proc. Z czego płaca jest obciążona 39,5 proc. podatkiem dochodowym i składkami, reszta to VAT, akcyza i inne opłaty na rzecz państwa – donosi bankier.pl.
W efekcie, osoba o przeciętnych zarobkach oddaje państwu ok. 23,8 tys. zł. W tak zarabiającym małżeństwie państwo odbiera całą pensję jednego z małżonków. Czytaj dalej »

SZALENI RABINI SKAZALI BEZDOMNEGO PSA NA ŚMIERĆ PRZEZ UKAMIENOWANIE

Po polsku, Polecane

pope _jewSąd Rabinacki w Jerozolimie wydał wyrok śmierci przez ukamienowanie na wałęsającego się psa,
donosi „Sedmica.ru”. Według doniesień izraelskich mediów, rabini podejmując taką decyzję,kiero-
wali się tym, że dusza zmarłego kilka lat temu świeckiego prawnika, który znieważył Sąd Rabinacki, prawdopodobnie przeszła na psa. Czytaj dalej »

Ks. prof. Michał Poradowski - Pochodzenie Islamu (rzymskikatolik.blox.pl)

Po polsku

demon_islamMahometanizm jest to żydowska religia wypracowana przez żydów dla Arabów. Arabowie, według Biblii, to starsi bracia Żydów, gdyż także wywodzą się z Abrahama, będąc potomstwem Izmaela, syna Abrahama i jego niewolnicy Agar, którą wydalił wraz z dzieckiem na żądanie swej żony i krewniaczki Sary.

To “wypracowanie” odrębnej religii dla Arabów przypisuje się zwykle Mahometowi (570-632),jednakże ostatnie studia wykazują, że Mahomet tylko posłusznie wypełniał zlecenia pewnego rabina z Mekki, którego nazywał Archaniołem Gabrielem. Mahomet twierdził, że otrzymał objawienia z Nieba przez pośrednictwo Archanioła Gabriela, ale w rzeczywistości tym “archaniołem” był ów rabin, stąd też religia muzułmańska jest tylko wariantem [talmudycznego] judaizmu dostosowanego do kultury i zwyczajów Arabów. Czytaj dalej »

Zafałszowany obraz protestów (www.konservat.pl)

Po polsku

Syria_next“Jeśli w Syrii dojdzie do chaosu, tamtejsi chrześcijanie pierwsi padną jego ofiarą” – powiedział Radiu Watykańskiemu rezydujący w Damaszku patriarcha melchicki. Gregorios III Laham uważa, że na Zachodzie brak właściwego rozeznania sytuacji w tym kraju, a 80 proc. z tego, co podają o niej europejskie media, jest fałszywe. Zdaniem zwierzchnika katolików obrządku melchickiego częstsze są w Syrii zamachy na policję, niż ataki wojska na ludność cywilną. Zbrojne demonstracje organizują obcy, a nie Syryjczycy. Czytaj dalej »

Szabesgoj znowu na temat Prezydenta Łukaszenki (marucha.wordpress.com)

Po polsku

Sikorski: Łukaszenka ma wybór, do demokracji albo do Hagi

ashton-i-sikorskiW odpowiedzi na rosnące ‘represje’ na Białorusi UE podjęła decyzję o zamrożeniu w ramach nowych sankcji aktywów trzech firm finansujących reżim Alaksandra Łukaszenki – powiedziała rzeczniczka szefowej unijnej dyplomacji.
- Uchwaliliśmy embargo na handel bronią i zamrożenie aktywów firm finansujących Aleksandra Łukaszenkę. Ma wybór dróg: do demokracji albo do Hagi – skomentował tą decyzję Radosław Sikorski na Twitterze.

Decyzję w sprawie wprowadzenia sankcji podjęli obradujący w Luksemburgu szefowie dyplomacji państw EUrołagru. Czytaj dalej »

Zaginione pieniądze polskich kierowców (marucha.wordpress.com)

Po polsku

Nie jest tajemnicą, że połowa ceny litra benzyny to różnego rodzaju obciążenia podatkowe, trafiające do budżetu państwa.

W cenie każdego litra benzyny zawarte są aż trzy podatki: akcyza, VAT oraz opłata paliwa, która kilkanaście lat temu zastąpiła w Polsce podatek drogowy. O jakich kwotach mowa, i gdzie – w ostatecznym rozrachunku – trafiają te pieniądze? Czytaj dalej »

Argentyński CUD ekonomiczny - prof. dr Ronald Clement (poland.indymedia.org)

Po polsku

david-dees-d0bad0bed0bbd0bbd0b0d0b6-d184d0bed182d0bed0b6d0b0d0b1d0b0-satire_large-2To bylo kilka lat temu, kiedy korporacyjne telewizje pokazywaly straszna sytuacje w Argentynie – panstwie o burzliwej przeszlosci aczkolwiek do czasu wprowadzenia ekonomii globalnej niezle dajacym sobie rade. Tlumy protestujacych na ulicach, zolnierze strzelajacy do tych tlumów. Dymy, petardy, ogien i bezrobocie, które przekroczylo 22%. Argentyna w roku 2001 znalazla sie na dnie przepasci, z której, wedlug zachodnich ekonomistów, nie bylo juz wyjscia. Globalisci, przemyslowcy i bankierzy masowo opuszczali kraj zabierajac co jeszcze tylko bylo mozna. Media dostaly nakaz, aby zapomniec o tym kraju i o jego istnieniu.
Argentyna walczy i zwycieza - korporacyjne media nie moga dopuscic byscie sie Panstwo o tym dowiedzieli. Czytaj dalej »

Niezwykłe “muchy” będą służyć w armii USA (wiadomosci.onet.pl)

Po polsku

mct-flyspyInżynierowie w USA pracują nad budową małych samolotów bezzałogowych (”dronów”) wielkości ptaków lub nawet owadów, które podobnie jak istniejące już na wyposażeniu Pentagonu większe drony służyłyby do rażenia nieprzyjaciela i szpiegowania.  Czytaj dalej »

Apokalipsa u naszych bram (rzymskikatolik.blox.pl)

Po polsku

radiation-logoZnaki czasów wskazują, że apokalipsa jest coraz bliżej – ostrzega na portalu Pravoslavie.ru ojciec Dmitrij Sziszkin, prawosławny duchowny. Ale najmocniejszym znakiem nie są katastrofy w Japonii, ale gigantyczny upadek moralny.

Odnosząc się do pytań o to, czy katastrofy naturalne, wielkie tsunami czy trzęsienia ziemi mogą być znakiem przybliżającego się końca czasów, ojciec Sziszkin nie pozostawia wątpliwości, że tak. Ale jego zdaniem o wiele mocniejszym dowodem na zbliżającą się apokalipsę, na koniec czasów jest ogromny upadek moralny ludzkości. „To na to trzeba zwracać uwagę, tego trzeba się obawiać bardziej niż trzęsień ziemi, tsunami czy promieniowania radioaktywnego” - wskazuje duchowny. Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj