Metody wprowadzania demokracji przez NATO. Libia 2011 (wirtualnapolonia.com)

Po polsku

natoNATO zbombardowało w piątek (22 lipca) w mieście Brega fabrykę produkującą rury, wykorzystywane do realizacji gigantycznego projektu Wielkiej Sztucznej Rzeki. Skutki bombardowania mogą się okazać katastrofalne dla wszystkich mieszkańców południowej Libii.

Przypomnijmy, że niedokończony, lecz funkcjonujący już projekt Wielkiej Sztucznej Rzeki, nazwany mianem „ósmego cudu świata” zakłada stworzenie dostępu do słodkiej wody zdatnej do picia oraz systemu irygacyjnego dla ponad 4,5 miliona Libijczyków. Libijski lider Muammar Kaddafi stwierdził, w rozmowie z członkami Rady Bezpieczeństwa, że działania bandytów z NATO zmierzają do tego, by doprowadzić naród libijski do katastrofy humanitarnej. Czytaj dalej »

Anders Breivik – terrorysta i zabójca jest żydem i masonem! (www.portal-credo.ru)

Po polsku

murder29.07.2011 Zastanówcie się, dlaczego ta zawsze ciekawska i skrupulatna prasa pomija jeden wielce istotny element z jego biografii. A prawda jest taka, mój drogi myślący czytelniku, że Anders Bering Breivik jest żydem norweskiego pochodzenia. Jego matka jest stuprocentową żydówką, a jak wiemy, w Izraelu żydostwo określa się po linii matki. Niedługo przez atakiem Breivik kontaktował się ze służbami specjalnymi Izraela! Jest to fakt, który ustaliła norweska policja.
Jednak norweska policja jest pod tak bardzo silnym naciskiem Czytaj dalej »

Украдение мощей священноисповедника Серафима Загоровского (maptys.livejournal.com)

Po rosyjsku

serafim-zagovskiВо вторник в ночи, в 4 часа утра, несколько польских священников из Польского Автокефального Православного Кастёла тайно как воры изъяли мощи священноисповедника Серафима Загоровского Харьковского чудотворца (+1943). Предостережение что такое может случится уже писалось в маем ЖЖ в мае этого года. Есть и информация, что мощи были перевезены в Люблин к масонскому архиепископу Авелю (Поплавский). Может быть поэтому несколько лет тому назад в одном из приходов ЗЦ икона св. Серафима Загоровского замироточила[1], или лучше сказать заплакала. Да,.. плачут в место нас наши святые, плачут за судьбу Русской Церкви и русского страждущего народа. Czytaj dalej »

Zaciskania smyczy ciąg dalszy … (www.elektroda.pl)

Po polsku

System rozpoznawania twarzy zostanie zainstalowany na lotnisku Heathrow

Wraz z początkiem września 2011, na lotnisku Heathrow nastąpi uruchomienie systemu rozpoznawania twarzy Aurora. Jak na razie system będzie skanował twarze pasażerów przechodzących przez terminale 1 i 5. Dodatkowy system rozpoznawania twarzy ma być rozwinięciem systemu bezpieczeństwa Atkins (Atkins Passenger Authentication Scanning System) wprowadzonego w 2008 r., przypisującego dane biometryczne pasażera do jego dokumentów.  Czytaj dalej »

Film o Arce Noego który pokazuje relacje świadków i zdjęcia którzy twierdzą że widzieli Arke Noego

Po polsku

O co chodzi w norweskiej tragedii (monitorpolski.wordpress.com)

Po polsku

nwo1Trwa wojna finansowa USA kontra Europa. Okazuje się ,że Norwegia dzień wcześniej poparła pomoc dla Grecji swoimi nadwyżkami finansowymi, co zniszczyło mizerny plan zniszczenia EURO jako waluty przez USA. Mało tego Norwegia nie chce podporządkować swojego EISCAT Amerykanom i Izraelowi. Posiadają oni straszliwą broń,która jako jedyna na świecie przeszkadza USA i może konkurować z HAARP lub go uinicestwić. Patrz: http://www.youtube.com/watch?v=EK8q8e-KJTc

Webster Tarpley – w Oslo doszło do operacji pod fałszywą flagą

Jeden z najlepszych historyków i analityków politycznych w USA, dr W. Tarpley, opublikował długą analizę tego co się stało 22 lipca w Oslo.
Wg. Tarpleya, zamach był starannie przygotowaną prowokacją. Są też wyraźne motywy, są przesłanki by stwierdzić kto był autorem. Czytaj dalej »

Wg Alefa Sterna w Polsce planowany jest zamach „terrorystyczny” i stan wojenny. (fiatowiec.nowyekran.pl)

Po polsku

fdeb516e60140

Na początek, jako komentarz do poniższego wywiadu umieszczamy notkę pobraną ze strony http://monitorpolski.wordpress.com/

“Zamach w Oslo to tylko zapowiedź tego co nas niedługo czeka w Europie, z Polską włącznie. Takie „proroctwa” wygłasza Alef Stern, autor książki „Pola Laska”, którą można Czytaj dalej »

Islam wkracza do szkół i przedsiębiorstw (www.bibula.com)

Po polsku

eurabiaInwazja islamu we Francji stała się faktem. Jej zewnętrzne przejawy przeciętny Francuz może dostrzec w supermarketach, gdzie jak grzyby po deszczu powstają i do wielkich rozmiarów rozrastają się stoiska oferujące żywność halal dozwoloną przez islamskie prawo szariatu. Jednak o wiele groźniejszym zjawiskiem jest brak asymilacji muzułmańskich imigrantów w społeczeństwie francuskim. Szczególnie niebezpieczny charakter mają lawinowo narastające napięcia w szkolnictwie i gospodarce. Czytaj dalej »

Raport: Trzęsienie ziemi w Nowej Zelandii ujawniło izraelską siatkę szpiegowską (www.bibula.com)

Po polsku

Z poufnego raportu opracowanego po tragicznym trzęsieniu ziemi w Nowej Zelandii, które nawiedziło w lutym br. okolice miejscowości zabijając 181 osób, wynika, że wśród ofiar znajdował się co najmniej jeden izraelski szpieg.

Agencja AP powołując się na jedną z gazet nowozelandzkich wchodzących w skład grupy prasowej Fairfax, podaje, że “Izraelczyk – jedna z ofiar trzęsienia ziemi – posiadał przy sobie co najmniej pięć paszportów”. Czytaj dalej »

Григорий Ефимович РАСПУТИН: за и против (www.pravaya.ru)

Po rosyjsku, Polecane

rasputinПолемика с авторами Приложения №4 к докладу митрополита Крутицкого и Коломенского Ювеналия.

“К сожалению, миф о Распутине, созданный в начале века деятелями либерального и революционного движения, широко поддерживается и в наше время, ибо, как говорит О. Платонов, и сегодня “живы и процветают те силы (точнее, их прямые наследники), которые в свое время создавали этот миф и заинтересованы в его сохранении. Миф о Распутине нужно рассматривать как специально созданное препятствие (хотя далеко не единственное) на пути понимания наших духовных, государственных и национальных ценностей. И создан он именно для того, чтобы препятствовать возвращению к этим ценностям…

И, надо признать, что современные клеветники со своей задачей справляются успешно. Czytaj dalej »

Ocknij się Rosjaninie!

Po polsku, Polecane

Zginął, bo nagłośnił sprawę okradania kraju (www.fronda.pl)

Po polsku

michal-falzmann18.07.2011 Dziś mija dwudziesta rocznica śmierci Michała Falzmanna, bohaterskiego inspektora Najwyższej Izby Kontroli, który odkrył największą aferę III RP – Aferę FOZZ. Za dociekliwość zapłacił życiem. Zresztą nie tylko on…
Michał Falzmann był pracownikiem NIK. Podczas kontroli Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego wykrył nieprawidłowości związane z handlowaniem polskim długiem. Jego kontrola, która doprowadziła do jednego z najgłośniejszych procesów sądowych, pokazała, że pieniądze na spłatę polskich zobowiązań trafiały m.in. na konta zagraniczne prywatnych osób oraz były wykorzystywane w polityce. Czytaj dalej »

Nagłośnił aferę podsłuchową - znaleziono go martwego (wiadomosci.wp.pl)

Po polsku

W Watford pod Londynem zmarł wieloletni reporter od showbiznesu w tabloidach “News of the World” i “Sun”, Sean Hoare, który jako pierwszy publicznie przyznał, że kierownictwo obu gazet wiedziało o zdobywaniu informacji z użyciem podsłuchów.  Czytaj dalej »

Kolejna próba pozbawienia społeczeństwa jakichkolwiek przejawów tożsamości narodowej (sport.wp.pl)

Po polsku

jakub_blaszczykowski_kadra_2011_

Parlament Europejski debatuje nad pomysłem, według którego godła narodowe na koszulkach reprezentantów kraju miały by być zastępowane przez flagę Unii Europejskiej. - Ten projekt jest jakiś dziwny. Nie chcemy zmiany. Miejsce orzełka jest na naszych strojach i tam pozostanie - mówi kapitan reprezentacji Polski Jakub Błaszczykowski.

PRAWDA O LIBII: THIERRY MEYSSAN Z TRYPOLISU (www.youtube.com)

Po polsku

Mordy na dzieciach w Rosyjskiej Federacji – stan faktyczny (www.rusimperia.info)

Po polsku

putinNa początku maja 2011 roku doszło do niesłychanego w swoim okrucieństwie mordu 16-letniej dziewczynki, Wiktorii Tesliuk.  Coraz częściej dochodzi do tego typu bestialskich morderstw naszych dzieci na terenie naszej Rosji. Dzięki obecnemu reżimowi te przestępstwa wkrótce staną się codziennością. Czytaj dalej »

Tortury w Polsce: policyjna przemoc często pozostaje bezkarna? (www.bibula.com)

Po polsku

abughraib_dog_tortureRażenie prądem narządów płciowych i bicie zatrzymanych w podeszwy stóp – to najbardziej drastyczne przykłady przekroczenia uprawnień przez policjantów. Zatrzymani byli też zastraszani.
Funkcjonariusze policji nadużywają siły wobec osób zatrzymanych i przesłuchiwanych – wynika z raportu Europejskiego Komitetu do spraw Zapobiegania Torturom oraz Nieludzkiemu lub Poniżającemu Traktowaniu albo Karaniu (CPT) dotyczącego Polski. Czytaj dalej »

Źródłem zagrożenia terrorystycznego jest brytyjski rząd, mówi główny analityk wywiadu (marucha.wordpress.com)

Po polsku

a25Source of terror threat is in UK Government, says a police Principal Intelligence Analyst
TonyFarrell przez 12 lat pracował jako ‘główny analityk wywiadu’ dla policji w płd Yorkshire, 13-ej największej z 44 sił policyjnych w W Brytanii. Jego zadaniem było opracowywanie corocznego ‘Raportu o Zagrożeniu Terrorystycznym’.

W 2010 roku, na tydzień przed piątą rocznicą zamachu 7 VII, Tony (który nigdy wcześniej nie wątpił w rządową wersję tego wydarzenia), natknął się na witrynę ’9/11 Truth’ [Prawda o 11 IX]. Podobnie jak miliony ludzi przed nim był zszokowany tym, czego się dowiedział. Szybko zdał sobie sprawę z tego, że jest ogromna liczba dowodów w tej sprawie, ukrywana przez media. [Chodzi o zamachy w Londynie 7.07.2005 - admin] Czytaj dalej »

Texas: Słowa ”Bóg” i ”Jezus” zbyt agresywne (www.bibula.com)

Po polsku

Dyrekcja drugiej największej w USA nekropolii – Narodowego Cmentarza w Houston zakazała swoim pracownikom oraz wolontariuszom używania zwrotów: „Jezus”, „Bóg”. Głównym powodem wprowadzenia zakazu miało być ich „agresywne znaczenie”.

Arleen Ocasio, desygnowana na swoje stanowisko przez prezydenta Baracka Obamę, dyrektor cmentarza już w maju br. rozpoczęła cenzorską kampanię przeciwko „aktom osobistej ekspresji religijności”. Działający na rzecz nekropolii kombatanci donoszą, że zamknięta została kaplica cmentarna, usunięto krzyż oraz Pismo Święte, dawne miejsce modlitwy ma zostać przekształcone w „miejsce spotkań”. Czytaj dalej »

Masons_NTV

Po polsku

Aby obejrzeć pozostałe części naciśnij tutaj: Czytaj dalej »

Brzeziński: zamieszki uderzą w Amerykę. (www.prisonplanet.pl)

Po polsku

brzezZbigniew Brzeziński, który czterdzieści lat temu pisał książki o ściśle kontrolowanym społeczeństwie przyszłości, w którym populacja będzie ujarzmiona przez technokratyczne elity, pojawił się wczoraj w MSNBC Morning Joe aby przewidywać, że wkrótce w Ameryce wybuchną niepokoje społeczne organizowane przez klasę średnią pozbawioną wpływu na wydarzenia polityczne. Czytaj dalej »

Żydowska pacyfikacja Polski (www.wicipolskie.org)

Po polsku

c406 kwietnia 2011 Mieszkańcy Warszawy przechodzący dziś (tj. 06 kwietnia) koło południa przez Plac Piłsudskiego mogli być świadkami ciekawego zjawiska. Pośrodku głównego warszawskiego placu rozłożona została całkiem ogromna scena z napisem „The Jewish Renaissance in Poland. We shall be strong in our weakness” (Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce. Będziemy silni w naszej słabości”. Obok postawiona była ogromna głowa niezidentyfikowanego mężczyzny w okularach oraz powiewały czerwone flagi z polskim orłem na tle gwiazdy Dawida. Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj