Jeszcze większe uprawnienia dla policji (www.nacjonalista.pl)

Po polsku

policja_kot-sZ inicjatywy rządu, przy poparciu „opozycji” w Sejmie trwają prace nad przyznaniem policji oraz pozostałym służbom nowych, większych uprawnień związanych z inwigilacją. W myśl obowiązujących aktualnie przepisów, policja może stosować podsłuchy tylko wówczas, gdy chodzi o określone poważne przestępstwa. Nowy projekt zawiera rozszerzenie tych uprawnień na wszystkie przestępstwa umyślne, ścigane z oskarżenia publicznego. Może być to np. „znieważenia konstytucyjnego organu”, co daje możliwość inwigilacji np. „niepoprawnych” blogerów, czy autorów alternatywnych serwisów internetowych. Ponadto, policja będzie mogła bez zgody sądu otrzymać wgląd do prywatnych kont bankowych, rozliczeń podatkowych, czy ubezpieczeń emerytalnych, nawet wówczas, gdy właściciel wyżej wymienionych nie jest o nic podejrzany. Czytaj dalej »

Papież Jan XXIII członkiem masonerii (davidicke.pl)

Po polsku

Źródło: http://www.traditioninaction.org/ProgressivistDoc/A_145_J23-Masons.html
Tłum. z jęz. ang. GREGORIUS

W związku ze śmiercią „papieża Jana XXIII” dnia 3 czerwca 1963 roku, meksykańska żydomasoneria opłaciła ogłoszenie prasowe opublikowane w meksykańskich gazetach.

jp23

Z lewej strony umieszczona jest kopia oryginalnego ogłoszenia Meksykańskiej Zachodniej Wielkiej Loży opublikowanego dnia 4 czerwca 1963 roku w gazecie „El Informador”. Poniżej przedstawiamy tłumaczenie treści ogłoszenia z języka hiszpańskiego. Czytaj dalej »

Bank Światowy jest gotów „pomóc” Libii

Po polsku

carlos-latuff-smells-like-foreign-intervention-libya-march-9-20112011-08-24 W poniedziałek World Bank rozesłał e-maile, w których zobowiązał się do ponownego „związania się” z Libią i do pomocy w odbudowie kraju. Dodano, że podczas trwania konfliktu, Bank „monitorował sytuację ekonomiczną w Libii w koordynacji z ONZ, jednak nie było przedstawicielstwa w Trypolisie”.

To hipokrytyczne oświadczenie jest dowodem na to, że głównym celem inwazji NATO na Libię było zniszczenie jej niezależnego systemu finansowego oraz infrastruktury. Libia jest jednym z nielicznych krajów świata, który nie posiada żadnych długów. Co więcej, ma poważne zasoby 144 ton złota, co mogło być celem gangsterów przejmujących kontrolę nad światem przez takie właśnie instytucje jak Bank Światowy.

Starannie ukrywa się fakt, że Libia miała najwyższy poziom życia w Afryce, darmową służbę zdrowia, wysoko rozwiniętą edukację, a system nawodnienia zbudowany przez Kadafiego uczynił z Libii jedną wielką oazę. Wszystko to co Kadafi zbudował dla swojego narodu zniszczyły barbarzyńskie naloty NATO. Czytaj dalej »

Oтверзу уста моя

Po polsku

Jeszcze co nieco o śmierci Andrzeja Leppera (kefir2010.wordpress.com)

Po polsku

AndrzejNa podstawie: http://kefir2010.wordpress.com/2011/08/14/andrzej-lepper-zamordowany-przez-kompleks-jot-ciag-dalszy-e-sledztwa/

(…) Dwa okna w pomieszczeniu biura lidera Samoobrony były otwarte, co jest ewenementem, ponieważ najbliźsi współpracownicy Leppera wiedzą, że on nigdy tych okien nie otwierał, bowiem korzystał ze sprawnej klimatyzacji.
-mało tego. Przy budynku gdzie mieściła się kancelaria szefa Samoobrony RP, stało dziwne rusztowanie typu warszawskiego (pojedyncze). Czytaj dalej »

O tym co jemy, czyli kody na jajkach. (stopsyjonizmowi.wordpress.com)

Po polsku

Źródło: http://www.wolnetempo.pl/2011/02/kody-na-jajkach.html

Niedawno oglądałem w telewizji program kulinarny, w którym prezenterki pokazywały potrawy z jajek. Przy okazji wspomniały o kodach na jajkach, które przyjmują na pierwszym miejscu wartości od 0 do 3. Postanowiłem to sprawdzić szczególnie, że twierdziły, iż te z 0 są najlepsze, a te z cyfrą 3 nie powinny być spożywane przez ludzi.

Szybko poleciałem do lodówki. Zawsze braliśmy jajka „ze średniej lub wyższej półki” więc pomyślałem, że nie powinno być źle. Najpierw Czytaj dalej »

Lucyferyzm w nauczaniu masonerii – Jakub Szymański (www.bibula.com)

Po rosyjsku

lucifer-eye Mason ma się stać w przebudowanym świecie rzecznikiem masońskiego “bóstwa”, przynoszącym mu “oświecenie”. Nastąpiło tu zintegrowanie lucyfera z wężem starodawnym (Ap 12,9), będące siłą sterującą działaniami masońskiej loży. Oto bowiem wąż przechodzący przez masona stanowi “przekaźnik”, przez który ma do adepta przenikać światło “bóstwa”Czytaj dalej »

Uwięziony patriarcha (3rm.info)

Po polsku, Polecane

iriney_patriarh14 styczeń 2011 Jak wiadomo, zwierzchnik patriarchatu Jerozolimskiego, patriarcha Ireneusz kilka lat temu został pozbawiony swojej godności przez Synod Jerozolimskiego patriarchatu na podstawie fałszywego oskarżenia o sprzedanie władzom miasta hotelu, będącego własnością Cerkwi. Przejście do jego celi z budynku patriarchatu zostało zamurowane, pozostawiono jedynie zakratowane okno. Patriarcha przebywa w zamknięciu w malutkiej celi, do której przylega niewielka kapliczka, gdzie sprawuje nabożeństwa. Patriarcha ma do swojej dyspozycji również malutkie, otoczone murem podwórze o przybliżonych rozmiarach 3 × 4. Nad patriarszą celą mieszka arabska rodzina, która regularnie spuszcza na sznurku jedzenie dla patriarchy. Czytaj dalej »

Masz nowoczesny telefon? Prawdopodobnie jesteś inwigilowany (www.nacjonalista.pl)

Po polsku

spy-phoneNowoczesne smartfony i tablety posiada obecnie nawet ok. 20 – 30 proc. użytkowników telefonów komórkowych. Naszpikowane są one różnymi dodatkowymi programami i aplikacjami. Te użyteczne gadżety pozwalają producentom oprogramowania i różnych dodatkowych aplikacji zbierać i przechowywać dane o jego geolokalizacji. Oczywiście bez jego zgody.
Dane o użytkowniku gromadzi operator oraz dostawcy różnych aplikacji.
Czytaj dalej »

ŻYDOWSKI RODOWÓD BENEDYKTA XVI (stopsyjonizmowi.wordpress.com)

Po polsku

a291źródło: www.fides-et-ratio.over-blog.fr
www.radiocristiandad.wordpress.com
www.le-projet-juif.com/?p=3504
Z języka franc. i hiszp. tłumaczył GREGORIUS

Matka Karola Wojtyły ( tzw.”Jana Pawła II’) pochodziła z żydowskich litwaków, a babka Józefa Ratzingera (tzw.”Benedykta XVI”), Maria TAUBER-PEINTNER z Bolzano (w tamtych czasach Cesarstwo Austro-węgierskie, obecnie Włochy) także posiada żydowskie pochodzenie, wywodzące się z żydowskiej rodziny TAUBER, pochodzącej z Moraw i Węgier, a wywodzącej się od Aarona TAUBER’a z Moraw. Czytaj dalej »

Jeszcze nie ma zjednoczenia a już RAZEM !!! (www.portal-credo.ru)

Po rosyjsku

ВИДЕО: Совместное исповедание веры. Патриарх Варфоломей и Папа Римский вместе читают “Символ веры”, в числе молящихся - иерархи Московской патриархии.

Czytaj dalej »

NATO planuje atak na Iran? (wolnemedia.net)

Po polsku

24978ROSJA. Wysłannik Rosji w NATO – Dimitrij Rogozin powiedział w wywiadzie opublikowanym 5 sierpnia w dzienniku „Izwiestia”, że Sojusz Północnoatlantycki planuje atak zbrojny na Islamską Republikę Iranu, mający na celu obalić rząd tego kraju. Czytaj dalej »

ЖИЗНЕОПИСАНИЕ КАТАКОМБНОГО СТАРЦА ФЕОДОСИЯ (КАШИНА) КАВКАЗСКОГО (catacomb.org.ua)

Po rosyjsku, Polecane

Схи-Иеромонах Феодосий Кашин Преподобноисповедник Схи-Иеромонах Феодосий (в мiру Кашин Федор Федорович) родился в Пермской губернии, в бедной крестьянской семье. Многие источники временем его рождения называют 1800 год, а днем – 3/16 мая. Czytaj dalej »

ПРЕПОДОБНЫЙ КУКША ОДЕССКИЙ - Последние времена наступают (www.kelia.ru)

Po rosyjsku

004394Последние времена наступают. Скоро будет экуменический собор под названием «Святой». Но это будет тот самый «восьмой собор», который будет сборищем безбожных. Czytaj dalej »

Tajemnicza śmierć Andrzeja Leppera (mocniejszy.wordpress.com)

Po polsku

lepper- CZYLI …. WERMACHT DZIAŁA

Znaleziono go powieszonego w biurze, a policja ogłosiła, że popełnił samobójstwo. „Szef Samoobrony, b. wicepremier, Andrzej Lepper nie żyje; został znaleziony martwy w warszawskiej siedzibie partii” – potwierdził Mariusz Mrozek z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Sokołowski powiedział, że wszystko wskazuje na to, że Andrzej Lepper popełnił samobójstwo. – “Na miejscu są policjanci, musimy przeprowadzić wszystkie czynności, ale wszystko wskazuje na to, że polityk popełnił samobójstwo – powiedział Sokołowski” (1). Media dodają, jakoby nastąpiło to przez powieszenie (2). Czy sznur na szyi jest zawsze dowodem samobójstwa? Czytaj dalej »

O rytualnym mordzie na Carskiej Rodzinie (www.rusidea.org)

Po rosyjsku, Polecane

to-jest-moja-ofiara-dla-mesjaszaW noc na 4/17 lipca 1918 roku bolszewia zamordowała w Jekaterynburgu Carską Rodzinę: Cara Mikołaja II, Carycę Aleksandrę Fiodorowną, cztery Wielkie Księżne i 14-letniego Następcę Tronu, Aleksego.
Do tej pory liczne okoliczności tej zbrodni owiane są tajemnicą, a materiały archiwalne nawet w państwach zachodnich nadal pozostają niedostępne dla naukowców.

Czytaj dalej »

Prawda o JP2 i stanie wojennym (www.wicipolskie.org)

Po polsku

xTrzynastego, miesiąca dwunastego, w dniu starotestamentowej „pomsty na gojach” , pod willą hrabiego P. zajętej przez pierwszego prezydenta III ŻP Wojciecha Jaruzelskiego, zbierają się od lat bez mała dwudziestu w rytualnych pochodach, ze sztandarami i wyblakłymi nieco transparentami - dwie grupy. Jedna popiera byłego prezydenta a druga psioczy. Nie omieszka tego sfilmować corocznie TV i podać do publicznej wiadomości. Wieczorem w okienku TV pojawia się postać bohatera rytuału. Postać starca sztywna i wyprostowana z cienką, nieco indyczą szyją.
Pytania antypolskiego dziennikarza prowadzącego np. Lisa, bezradnie podchwytliwe i głupio napastliwe.
Bohater programu, wykręca się miałkimi kłamstewkami, by ostatecznie „lizać buty” Lisowi.
Jaruzelski – postać tragiczna, zeszmacona, i to przez tych, którym od młodości służył. Do końca swych dni bierze udział w zacienianiu historii.
A największą jego zbrodnią przeciwko Polsce i Narodowi Polskiemu, było oddanie władzy antypolskiemu plemieniu handlowemu. Czytaj dalej »

Chcesz się wzbogacić? Handluj niewolnikami (wolnemedia.net)

Po polsku

its-hard-to-tell-riot-muslim-pistol-gun-violence-islam-celeb-demotivational-poster-1219006321Niedawno usłyszałam i przetłumaczyłam z arabskiego wypowiedź znanego przywódcy muzułmańskiego, Abu Iszaka Al-Huweiniego, który często występuje w egipskiej telewizji państwowej:

”Żyjemy w czasach dżihadu, a dżihad, prowadzony w imię Allaha, jest przyjemnością. Zwolennicy Mahometa wręcz współzawodniczyli w tym dziele. Dzisiaj jesteśmy biedni, ponieważ zaniedbaliśmy dżihadu. Gdybyśmy tylko mogli przeprowadzić inwazję na drodze dżihadu przynajmniej raz do roku, a najlepiej dwa – trzy razy w roku, wtedy wielu ludzi na Ziemi stałoby się muzułmanami. Ale gdyby ktokolwiek przeszkodził nam głosić islam, musielibyśmy zabić ich lub wziąć do niewoli, przywłaszczając ich mienie, kobiety i dzieci. Czytaj dalej »

Zmarł Ted Gunderson, amerykański patriota, demaskujący iluminatów. (monitorpolski.wordpress.com)

Po polsku

ted-gundersonOdszedł do wieczności jeden z najaktywniejszych bojowników przeciwko Iluminatom. Walczył do końca. Zmarł w wieku 82 lat na raka. W latach 60-tych i 70-tych był szefem FBI w Dallas, Memphis i Los Angeles. Po przejściu na emeryturę otworzył firmę detektywistyczną w Santa Monica w Kalifornii. Przeprowadził szereg dochodzeń w związku z porwaniami dzieci i rytualnych mordów dokonywanych przez satanistów. Podjął się pierwszych dochodzeń z myślą, że szybko obali zarzutu i że satanizm jest fikcją. Wyniki dochodzenia dowiodły Czytaj dalej »

Zabawy w Boga (www.konservat.pl)

Po polsku

darwinPonad 150 zwierzęco-ludzkich embrionów (hybryd) zostało stworzonych przez “naukowców” pracujących w brytyjskich laboratoriach w ciągu ostatnich 3 lat - ujawnił w Parlamencie brytyjskim lord Alton, który taką informację uzyskał w wyniku swej interpelacji. Te szokujące prace przedstawiane są jako remedium na wszelkie choroby, lecz tłumaczenie to nie współgra z tajemnicą, jaką badania są otoczone. Czytaj dalej »

Ponad 270,000 farmerów z USA złożyło zbiorowy pozew przeciwko Monsanto. (inteldaily.com)

Po polsku

swiat-wedlug-monsanto1Pozew został złożony 29 marca, lecz dopiero teraz robi się głośno na ten temat. Pozew przygotowało stowarzyszenie Organic Seed Growers and Trade Association wraz z 60 innymi ugrupowaniami. Ma on na celu unieważnienie patentów na nasiona genetycznie modyfikowane. W uzasadnieniu farmerzy powołują się na decyzję sędziego Josepha Story z 1817 roku, że patenty i ich skutki nie mogą być szkodliwe dla społeczeństwa. W ten sposób walczą o utrzymanie swoich tradycyjnych upraw z nasion naturalnych (organicznych). Czytaj dalej »

Polskie instytucje państwowe się zbroją (www.bibula.com)

Po polsku

2011-07-31 Obecnie mamy 400 tys. uzbrojonych po zęby policjantów, strażników, służb celnych i ochroniarzy. W Polsce prawo do noszenia broni mają dziś 23 formacje, w tym kontrola skarbowa i celnicy. Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj