Somalia: za znajomość Koranu dzieci dostały granaty i kałasznikowy (www.autonom.pl)

Po polsku

dzieckozolnierzW konkursie na znajomość Koranu, zorganizowanym w jednym z miast Somalii, dzieci mogące się pochwalić najlepszą znajomością świętej księgi otrzymały oprócz dyplomów całkiem nie dziecięce nagrody - pieniądze i broń. Zwycięzca dostał od organizatorów automat Kałasznikowa i 700 dolarów; drugie miejsce było warte 500 dolarów i również “kałacha”; trzecie miejsce nagrodzono dwoma granatami. Czytaj dalej »

Okulary Świadomości

Po polsku

Polska państwem policyjnym (wolnemedia.net)

Po polsku

kraty_copy27.08.2011 Jest źle, a będzie jeszcze gorzej.

Rząd szykuje nam kolejną niespodziankę: ekspresową ustawę o zwiększeniu uprawnień policji pod płaszczykiem dopasowania naszych przepisów do norm unijnych w kwestii współpracy przy zwalczaniu przestępczości.

Ustawa, którą szykuje rząd, daje policji o wiele większe prerogatywy, niż jest to w innych krajach. Czytaj dalej »

O dostępie do informacji publicznej (wolnemedia.net)

Po polsku

tajemnica

- Po wejściu w życie tego przepisu obawiam się, że mieszkańcy już żadnych informacji nie dostaną, bo wszystkie staną się istotne dla ochrony interesu gospodarczego gminy … Czytaj dalej »

Google i portale społecznościowe cenzurują treści chrześcijańskie (www.bibula.com)

Po polsku

images1

Najnowsze badania wykazały, że Google, a także znane portale społecznościowe takie jak np. Facebook „aktywnie” cenzurują chrześcijańskie i konserwatywne poglądy. Niektóre „nowe media” blisko współpracują z lobby homoseksualnym.  Czytaj dalej »

Trzyletni rasista i homofob (www.naszdziennik.pl)

Po polsku

28e6221d001f5e234946bdf8Do prowadzonej przez brytyjskie ministerstwo edukacji bazy, w której odnotowywane są skargi nauczycieli na “rasistowskie”, “homofobiczne” lub “niepoprawne politycznie” wypowiedzi uczniów, każdego roku trafia około 34 tys. dzieci, przy czym z każdym rokiem liczba podobnych zgłoszeń rośnie. Jak informuje stowarzyszenie “Manifesto Club”, które broni wolności obywatelskich, ponad 20 tys. ubiegłorocznych przypadków stanowiły dzieci poniżej 11. roku życia, a wśród nich nawet trzylatki. Do rządowego rejestru Czytaj dalej »

Owoc Vaticanum Secundum - Postępująca poganizacja Kanadyjczyków (www.ekumenizm.pl)

Po polsku

Biskup katolickiej diecezji Londyn w prowincji Ontario Ronald Fabro uważa, że diecezja potrzebuje strategicznych zmian w obliczu gwałtownego spadku uczestnictwa w praktykach religijnych, mniejszej liczby księży oraz nowych sposobów komunikacji.

Z 450 tysięcy katolików diecezji regularnie uczestniczy w mszach niedzielnych zaledwie 14%. Czytaj dalej »

Nie lękajcie się świata, ani przyszłości, ani waszej słabości”, czyli „Katolicki” Woodstock w rozkwicie (stopsyjonizmowi.wordpress.com)

Po polsku

pope_ratzinger-satan_signPodczas odbywających się pod koniec sierpnia tegorocznych Światowych Dni Młodzieży, w poniedziałek wieczór, (22.08.), w czasie czuwania na terenie madryckiego lotniska Cuatro Vientos papież Benedykt XVI mówił m.in. : “Właśnie dzisiaj, kiedy dominująca kultura relatywistyczna rezygnuje z poszukiwania prawdy i deprecjonuje dążenie do niej, choć jest ona najwyższą aspiracją ducha ludzkiego, musimy proponować z odwagą i pokorą uniwersalną wartość Chrystusa jako zbawcy wszystkich ludzi i źródło nadziei dla naszego życia - podkreślił Benedykt XVI.” [czyżby zapomniał, że Chrystus jest Zbawcą tylko i wyłącznie dla tych, którzy w Niego uwierzą, ochrzczą się (por. Mk: 16.16), a później wyznają swą wiarę przed tym "pokoleniem przewrotnym i wiarołomnym"(Mk: 8.38)]

Chwilę później papież głosił: “Drodzy przyjaciele, niech żadna niechęć was nie paraliżuje. Nie lękajcie się świata, ani przyszłości, ani waszej słabości”. [No i rzeczywiście młodzież nic, a nic się nie bała, co można zobaczyć na poniższych zdjęciach. Cóż ta nauka ma wspólnego z Chrześcijaństwem? Czyż Chrystus nie zdefiniował jakie będą relacje pomiędzy prawdziwymi Chrześcijanami, a tym upadłym światem: "Królestwo Moje nie jest z tego świata i wy nie jesteście z tego świata" (Jan: 18.36), "Gdybyście byli ze świata, świat by was kochał jako swoją własność. Ale ponieważ nie jesteście ze świata, bo Ja was wybrałem sobie ze świata, dlatego was świat nienawidzi." (Jan: 15.19), albo nieco inne słowa św. Piotra, na którego przecież tak mocno powoływano się w Kościele Katolickim: "Bracia, trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz, diabeł, krąży jak lew ryczący, szukając kogo by pożreć." (1 P 5. 8-9) Czy nauka obecnego papieża jest taka sama jak św. Piotra ??]

————————————

Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: „Katolicki” Woodstock rozkwita


Źródło
: http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A431WYD.html
Data publikacji : 21.08.2011
Tłum. z jęz. ang. GREGORIUS

Dnia 19.08.2011 roku po głównej uroczystości na podium przed katedrą La Almudena w Madrycie, Benedykt XVI nie mógł oprzeć się pokusie poddania się atmosferze Mardi Gras (wyuzdany karnawał w New Orlean,USA-tłum.) Światowych Dni Młodzieży. Pożyczył od pielgrzyma, który podszedł do niego z życzeniami, kowbojski kapelusz i włożył go sobie w poprzeczny sposób.

ben11

Tymi błazeńskimi popisami potwierdza, że jest godnym następcą Jana Pawła II. Obecna na Światowych Dniach Młodzieży młodzież wzięła sobie zwyczaj malowania twarzy z hippisowskich festiwali jak to widać na zdjęciach młodych kobiet powyżej. Czytaj dalej »

ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W KOŚCIELE KATOLICKIM: PLĄSAJĄCE ZAKONNICZKI W „MODLITEWNYM SZALE” (stopsyjonizmowi.wordpress.com)

Po polsku

Źródło: www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A101rcDancingNuns.htm
Data publikacji : 8.05.2005
Tłum. z jęz. ang. GREGORIUS

dancig1

Kim są te tańczące panie? Absolwentki college’u, które zebrały się żeby świętować stare przyjaźnie? A może grupa szczęśliwych matek bawiąca się w wolnym od zajęć rodzinnych czasie?

A może raczej „młode” rozwódki poszukujące ponownej okazji do małżeństwa?

Nie. Nic z tych rzeczy. One są katolickimi zakonnicami, właściwie częścią zjazdu 400 amerykańskich zakonnic reprezentujących 115 katolickich żeńskich zgromadzeń zakonnych, które zjechały się do Chicago. Czytaj dalej »

Powtórzył się cud świętego Januarego (religia.onet.pl)

Po polsku

saint-januariusPunktualnie o godzinie 9.11 powtórzył się dziś w Neapolu tzw. cud świętego Januarego. Przechowywana w katedrze grudka krwi patrona tego miasta rozpuściła się jak zawsze w rocznicę jego męczeńskiej śmierci w 305 roku.
Jak poinformował arcybiskup Neapolu, kard. Crescenzio Sepe, krew rozpuściła się zanim rozpoczęły się modlitwy w tej intencji. Szczególne wzruszenie obecnych wywołał fakt, że być może ostatni już raz 19 września jest w Neapolu świętem patrona Januarego, przyjęty bowiem niedawno przez włoski parlament tzw. pakiet antykryzysowy przewiduje przesunięcie świąt patronalnych z dni powszednich na najbliższą niedzielę. Czytaj dalej »

Nieśmiałe dzieci zagrożone zdiagnozowaniem zaburzeń psychicznych (www.autonom.pl)

Po polsku

dzieci_psychotropyEksperci ostrzegają, że u dzieci nieśmiałych i wstydliwych już wkrótce będą mogły zostać zdiagnozowane zaburzenia psychiczne, leczone silnymi lekami antydepresyjnymi. Najnowsze wytyczne, opracowywane w ostatnim czasie w USA, mogą doprowadzić do postrzegania młodego człowieka borykającego się z problemami swojego wieku nie jako osoby potrzebującej wsparcia i pomocy, a jako potencjalnego pacjenta z poważnymi zaburzeniami osobowości. Czytaj dalej »

Metropolita Hilarion: Cerkiewny kalendarz sam w sobie nie jest czymś niezmiennym (antimodern.wordpress.com)

Po polsku

VATICAN LETTERCerkiewny kalendarz sam w sobie nie jest czymś świętym i niezmiennym – powiedział 9 września na konferencji prasowej w siedzibie Rosyjskiej Agencji Informacyjnej metropolita Wołokołamski Hilarion [z pochodzenia Żyd - Daszewski] . Odpowiadając na pytania dziennikarzy, powtórzył słowa, które powiedział wcześniej w czasie jednej z audycji telewizyjnych: „Kalendarz nie jest świętą krową, której nie wolno dotknąć”. [ot, pokorna przemądrość żydowskiego Metropolity] Czytaj dalej »

Warszawa przygotowuje się do wojny. Na wszelki wypadek

Po polsku

images-dsdfsdfsdfWarszawscy urzędnicy w gotowości. W czwartek i piątek po raz pierwszy wezmą udział w ćwiczeniach obronnych na wypadek wojny.

Iwona Szpala: - Kryptonim: “Stolica 2011″. Cel akcji “osiągnięcie wyższych stanów gotowości obronnej” i realizacja planu operacyjnego “funkcjonowania Warszawy w warunkach zagrożenia bezpieczeństwa państwa i w czasie wojny”. Coś nam grozi? Czytaj dalej »

Hańba! Polska dostarczyła broń dla libijskich rebeliantów

Po polsku

web-libya-rebel_1310689cl-822 sierpnia 2011 Polska kilka miesięcy temu dostarczyła broń dla rebeliantów w Libii - dowiedziała się nieoficjalnie PAP ze źródła rządowego. Od kilku miesięcy nasi oficerowie są w NATO-wskim dowództwie operacji libijskiej.

Spora sprzedaż broni dla ‘powstańców’ miała miejsce wiosną. “To było robione za zgodą rządu” - podkreślił rozmówca PAP. Nie chciał jednak powiedzieć, czy operacja odbyła się z inicjatywy naszych władz. Nie wiadomo również jakiego rodzaju broń pojechała z Polski do Libii. Czytaj dalej »

Każdy Polak ma 80 tys. zł długu (emerytury.onet.pl)

Po polsku

59822c517b6d0b16b7c71461f5f712d8461Licznik długu publicznego wskazywał w poniedziałek 790,7 mld zł, czyli 20,8 tys. zł na każdego Polaka. W rzeczywistości nasz dług jest znacznie wyższy, twierdzi “Dziennik Gazeta Prawna”.

Zawieszony w Warszawie licznik pokazuje bowiem tylko ile oficjalnie pożyczyło polskie państwo od banków i wyemitowało w obligacjach. To jednak tylko część prawdy; państwo ma bowiem Czytaj dalej »

Katoliccy dziennikarze: TVP zatrudniając Nergala promuje satanizm (www.wirtualnemedia.pl)

Po polsku

satanista 2011-08-30 Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy zaprotestowało przeciw udziałowi Adama „Nergala” Darskiego w programie „The Voice of Poland”, który od września pojawi się w TVP 2. Zdaniem KSD, TVP zatrudniając kontrowersyjego artystę promuje satanizm.

- Adam Darski w swojej publicznej działalności dokonuje licznych profanacji, bezczeszczenia symboli Kościoła Katolickiego, poniża godność katolików [nie tylko katolików, ale Zbawiciela naszego Jezusa Chrystusa oraz wszystkich Chrześcijan - Admin.] Profanacje te mają miejsce podczas koncertów zespołu Behemoth, Czytaj dalej »

Moskiewski Patriarcha Cyryl zaproponował powołać prawosławno-buddyjską radę międzyreligijną

Po polsku

prawiesławny Kirył01.09.2011 „Prawosławny” patriarcha Cyryl, zwierzchnik Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu, w czasie spotkania z Kamby-lamą – zwierzchnikiem buddystów republiki – Tenzinem Cultimem zaproponował powołać w Tuwie prawosławno-buddyjską radę międzyreligijną. Czytaj dalej »

Zniewieszczające substancje chemiczne odkryto w markowej odzieży. (www.prisonplanet.pl)

Po polsku

poison-danger-sign-s-05802011-09-01 PEKIN - ślady toksycznych substancji chemicznych szkodliwych dla środowiska i ludzkiego zdrowia zostały wykryte w produktach wytwarzanych przez czternastu czołowych producentów odzieży, powiedział we wtorek Greenpeace. Próbki odzieży ekskluzywnych marek takich jak Adidas, Uniqlo, Calvin Klein, H & M, Abercrombie & Fitch, Lacoste, Converse i Ralph Lauren okazały się skażone chemikaliami, znanymi jako nonylofenolu etoksylany, powiedziano podczas inauguracji raportu “Dirty Laundry 2″. Czytaj dalej »

Uczestnicy szczytu pentarchii w Stambule postanowili przyspieszyć zwołanie „Wielkiego Soboru” (www.portal-credo.ru)

Po polsku

popebenedictxviandecumenicalpatriarchbartholomew03.09.2011 Uczestnicy szczytu pentarchii w Stambule postanowili przyspieszyć zwołanie „wielkiego soboru” i surowo przestrzegać starożytnych granic lokalnych Cerkwi.

[Okazuje się, że dla tychże cudownych "uczestników" największym zmartwieniem są polityczno-cerkiewne waśnie oraz "starożytne granice", a nie bezkompromisowe zachowanie czystości i niezmienności dogmatów, kanonów, Liturgiki i św. Tradycji, na których opiera się święta wiara Prawosławna -  Admin.]

Jak podaje korespondent “Портала-Credo.Ru”, 3 września uczestnicy Soboru, nazywanego również szczytem pentarchii, w specjalnym komunikacie ogłosili listę postanowień tegoż Soboru pierwszych w godności patriarchów i autokefalicznej Cerkwi Cypru. Czytaj dalej »

Moskwa: patriarchat pozytywnie o wizycie papieża w Serbii i pan-prawosławnym soborze (www.oecumene.radiovaticana.org)

Po polsku

popeandhil„Patriarchat moskiewski popiera ideę ogólnoświatowego soboru prawosławnego, pod warunkiem jednak, że zachowana zostanie na nim zasada jednomyślnego podejmowania decyzji” – oświadczył metropolita Hilarion Ałfiejew. Szef Wydziału Zewnętrznych Stosunków Cerkiewnych Moskiewskiego Patriarchatu zakończył właśnie długą podróż zagraniczną, w czasie której odwiedził wielu zwierzchników lokalnych Cerkwi Prawosławnych. Czytaj dalej »

Jak Turecki Patriarcha Bartłomiej “wykopuje” Rosyjską Cerkiew (www.portal-credo.ru)

Po polsku

mason02.09.2011 Na pierwszym posiedzeniu Soboru Pierwszych w godności patriarchatów oraz autokefalicznej Cerkwi Cypru patriarcha turecki Bartłomiej mówił o szczególnej roli katedry Stambułu-Konstantynopola

Sobór Pierwszych w hierarchii patriarchatów oraz autokefalicznej Cerkwi Cypru rozpoczął swoje obrady 1 września o 18:00 wieczorem na Fanarze (Stambuł), jak podaje oficjalny blog tureckiego patriarchy „Φως Φαναρίου”.   Czytaj dalej »

BRONIE DO ZDALNEJ MANIPULACJI MÓZGU ()

Po polsku

nexus_neurofeedback11Chociaż opinia publiczna jest świadoma, że umysł można programować za pomocą podświadomych przekazów, to jednak już tylko niewielu wie o istnieniu zaawansowanych broni psychotronicznych służących do kontroli umysłów. Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress