szatańska noc halloween? Nie dziękuję! (marucha.wordpress.com)

Po polsku

satanNiestety jak co roku jesteśmy świadkami kolejnej próby wypromowania w Polsce, kraju o przeszło tysiącletnich tradycjach katolickich, pogańskiego [raczej satanistycznego - Admin.] zwyczaju halloween. Wraz z tym „świętem” pod pozorem żartu i zabawy lansowane są sprzeczne z naszą Wiarą, praktyki magiczne, wróżbiarskie i okultystyczne, przed którymi zawsze przestrzegał nas Kościół.

Promotorzy halloween koncentrują się najbardziej na dzieciach i młodzieży, czyli na osobach, które – ze względu na wiek i nieznajomość problematyki duchowych zagrożeń – chętniej przyjmują atrakcyjnie opakowaną, ale duchowo niebezpieczną [z całą pewnością - śmiertelną] ofertę halloween. Tymczasem [prawdziwi] duszpasterze i egzorcyści przestrzegają, że zły duch nie zna żartów. Warto przypomnieć o niebezpieczeństwach, jakie są z tym „świętem” związane i w porę zareagować wyrażając swój sprzeciw wobec prób wystawienia nas i naszych dzieci na duchowe zagrożenie. Czytaj dalej »

Uratuj Asię Bibi. Ma zostać powieszona za wierność Chrystusowi i dwa zdania wypowiedziane do koleżanek (wpolityce.pl)

Po polsku

asia-bibiCzy uda się na świecie zebrać milion podpisów w obronie życia Asii Bibi, czekającej w Pakistanie na egzekucję za wierność Chrystusowi?
Asia Bibi jest mężatką i matką 5 dzieci

Podpisać petycję można na anglojęzycznej stronie: http://www.callformercy.com/ Na polskiej stronie: http://www.gpch.pl/index.php/akcje/48-akcje-wsparcia/575-pomoz-uwolnic-asie-bibi można też znaleźć instrukcję w języku polskim, która może ułatwić złożenie tego podpisu.   Czytaj dalej »

Kościół antychrysta – zebranie w Asyżu (prawoslawnypartyzant.wordpress.com)

Po polsku

Trzy dni temu do Asyżu pociągiem z Rzymu przybył papież Benedykt XVI. Przybył tam również ekumenista patriarcha Konstantynopola Bartłomiej I, honorowy zwierzchnik Wspólnoty Anglikańskiej druid dr Rowan Williams, naczelny rabin Rzymu, książę Jordanii oraz inni przedstawiciele „Kościołów chrześcijańskich”, pogan, szamanów i wszelkich innych czcicieli diabła.

antychrysty

—————————————————————————————————

Niech te poniższe cytaty wzięte z Pisma Świętego posłużą za komentarz. Jeśli zaś czyjaś dusza nie bacząc na Słowo Boże chce iść “przestronną drogą” i wchodzić przez “szeroką bramą”, niech wie, że zmierza “drogą wiodącą do zguby, …. a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą”. (Mat. 7: 13-14)

decorative_line

“Czy może jest czymś ofiara złożona bożkom? Albo czy sam bożek jest czymś? Ależ właśnie to, co ofiarują poganie, demonom składają w ofierze, a nie Bogu. Nie chciałbym, abyście mieli coś wspólnego z demonami. Nie możecie pić z kielicha Bożego i z kielicha demonów, nie możecie zasiadać przy stole Bożym i przy stole demonów.” (1 Kor 10, 19-21) Czytaj dalej »

Вавилон в Ассизи !!!

Po polsku, Polecane

W przededniu wielkiej wojny (stopsyjonizmowi.wordpress.com)

Po polsku

zbrojne ramię szatanaChociaż Admin. niekoniecznie zgadza się ze wszystkimi twierdzeniami zawartymi w poniższym artykule, to jednak warto przeczytać i zastanowić się nad nim.
—————————————————————————————————-

Źródło : http://www.3rm.info/16843-nakanune-bolshoj-vojny.html
Data publikacji : 25.10.2011
Tłum. RX

Dzisiaj prawie niewidocznie zaczyna się rozkręcać koło zamachowe takich zdarzeń, które mogą zmienić cały obecny porządek światowy. Nowa strategia siłowa Zachodu stopniowo nabiera kształtu ukończonego planu ogólnego. Czytaj dalej »

Papież chce światowej władzy nad finansami

Po polsku

ratzinger2Watykan zaapelował do rządów na świecie o reformę międzynarodowego systemu finansowego i monetarnego oraz powołanie „światowej władzy publicznej” zarządzającej finansami. Wezwanie to znalazło się w dokumencie Papieskiej Rady Iustitia et Pax

W dokumencie „O reformę międzynarodowego systemu finansowego i monetarnego w perspektywie władzy publicznej o uniwersalnej kompetencji”, rozpowszechnionym przez watykańskie biuro prasowe, zawarty jest apel o „multilateralizm” nie tylko w dyplomacji, ale także na rzecz „zrównoważonego rozwoju i pokoju”. Czytaj dalej »

„W Watykanie działają cztery loże masońskie rytu szkockiego” – mówi biskup Bractwa Kapłańskiego Św. Piusa X (stopsyjonizmowi.wordpress.com)

Po polsku

Źródło: www.virgo-maria.org
tłum. z jęz. franc. GREGORIUS

a48

Wywiad udzielony przez biskupa Fellay’a księdzu Steiner’owi z niemieckiej gałęzi Bractwa Kapłańskiego Św. Piusa X w 1999 roku.

Biskup Fellay potępia Sobór Watykański II jako owoc spisku masońskiego przeciwko Kościołowi Katolickiemu, realizowanemu od 100 lat i ujawnia obecność w Watykanie czterech lóż masońskich Rytu Szkockiego. Biskup Fellay potępia również członkostwo i udział w pracach tych lóż prałatów watykańskich zajmujących najwyższe stanowiska w hierarchii watykańskiej, potępia ich prace w tychże lożach nad stworzeniem JEDNEJ ŚWIATOWEJ SUPERRELIGII. Czytaj dalej »

„Stolica Apostolska” pospiesznie uznaje najemników za prawowity rząd Libii (stopsyjonizmowi.wordpress.com)

Po polsku

BENEK - MASONEKWatykan w czwartek uznał Tymczasową Radę Narodową Libii za prawowitego przedstawiciela libijskiego narodu, poinformował serwis prasowy Watykanu.

„Wiadomość o śmierci Kaddafiego zamyka zbyt długi i tragiczny etap krwawej wojny o obalenie brutalnego reżimu.”- mówi się w oświadczeniu w którym zauważa się także, że „Stolica Apostolska” zanim jeszcze oficjalnie uznała prawowitość Tymczasowej Rady Narodowej Libii, miała już kilka kontaktów z nowymi władzami Libii.

Podczas takich dwustronnych spotkań było podkreślane znaczenie stosunków dyplomatycznych pomiędzy Watykanem a Libią, podkreśla służba prasowa Watykanu, donosi RIA „Nowosti”.
(…)

Św. Glikierij Wyznawca (1892-1985) (prawoslawnypartyzant.wordpress.com)

Po polsku

glikerij-ruminskiy-1a1Obrońca Tradycji i prawosławnego, zgodnego ze św. Ojcami kalendarza (starego stylu).

Święty Glikierij (Tenase) urodził się w 1892 r. w Mołdawii w biednej prawosławnej rodzinie. Podczas chrztu otrzymał imię Jerzy. W młodym wieku stał się sierotą. W 1916 r. w wieku 25 lat Jerzy wstąpił do monasteru Czetecuja i przyjął mnisze postrzyżyny z imieniem Glikierij. Po jakimś czasie został podniesiony do godności kapłańskiej i wysłany jako Przełożony do skitu pw. Opieki Matki Bożej.
Do pomocy został mu przysłany hieromnich Dawid (Budasku). Glikieria i Dawida związała prawdziwa przyjaźń, którą to oni utrzymywali przez całe życie. Razem cierpieli prześladowania i więzienia. Kiedy w 1924 roku Rumuńska Prawosławna Cerkiew przeszła na nowy styl kalendarzowy, Glikierij i Dawid wraz z pozostałymi braćmi (12 osób) odmówili podporządkowania się decyzji synodu i dalej służyli wg starego stylu. Czytaj dalej »

Powołano buddyjsko-prawosławną radę w Tuwie (prawoslawnypartyzant.wordpress.com)

Po polsku

satanista_sergianiecSergiański patriarcha Cyryl podczas spotkania z buddyjskim przywódcą Republiki Tuwa wyższym lamą (kamby-lamą) Tuwy Tenzinem Cultim wraz z przewodniczącym rządu republiki Sz.W. Kara-oołom zaproponował stworzenie jeszcze jeden organ buddyjsko-prawosławnej rady międzyreligijnej. Czytaj dalej »

Ekumeniczny fresk z Krety (prawoslawnypartyzant.wordpress.com)

Po polsku

Na oficjalnej stronie archidiecezji Krety, można zobaczyć taki oto ekumeniczny obrazek/”ikonę”.
„Hańba, hańba i jeszcze raz hańba! Obecnie, gdy Cerkiew Prawosławna znajduje się w nie bezpieczeństwie od wewnętrznych wrogów, którzy występują przeciwko Św. Ojcom. Po co walczył św. Marek Efeski i pozostali święci z naszej Cerkwi ? Powiedzcie, kto widział, lub słyszał o protestach przeciwko takiemu obrazkowi w tej diecezji ?” – piszą prawosławni grecy. Czytaj dalej »

Ciężko ci ? (prawoslawnypartyzant.wordpress.com)

Po polsku

rozpaczKażdy z nas chyba przeżywał trudne chwile w swoim życiu. Każdego z nas trapią przeróżne życiowe problemy. Gdy porównamy swoją sytuację i innych to zauważymy, że w cale nie jest tak źle, a wprost przeciwnie.

Jeżeli dałoby się zmniejszyć Ziemię do rozmiarów wioski, którą zamieszkuje dokładnie stu mieszkańców, zachowując proporcje wszystkich ras, mieszkałoby tam mniej więcej: Czytaj dalej »

POUCZENIE O MODLITWIE świętego starca Hieronima z Eginy (+1966) (prawoslawnypartyzant.wordpress.com)

Po polsku

eginaPrzedstawiam Wam tekst o modlitwie świętego starca Hieronim z Eginy. Ów starzec nie uznał wprowadzenia nowego cerkiewnego kalendarza w Grecji i był związany z ruchem na rzecz zachowania Tradycji Cerkwi Prawosławnej i przynależał do Greckiej Cerkwi Prawosławnej zachowującej cerkiewny kalendarz. Czytaj dalej »

Dokręcanie śruby zakonom (marucha.wordpress.com)

Po polsku

Zgromadzenia zakonne i organizacje pożytku publicznego prowadzące zakłady opieki długoterminowej zostaną obciążone dodatkowym podatkiem od nieruchomości. To konsekwencja przygotowanej przez resort zdrowia ustawy o działalności leczniczej. Czytaj dalej »

Szczecin: Po ulicach będzie jeździł tramwaj promujący niemiecki powiat (www.bibula.com)

Po polsku

“Tramwaj w barwach naszych zachodnich sąsiadów będzie promował Brandenburgię i powiat Uckermark. Dziś odbył się chrzest pojazdu. Tramwaj ma pobudzać zainteresowanie szczecinian i przyciągnąć ich możliwie jak najwięcej do odwiedzenia Brandenburgii i powiatu Uckermark.” – podaje w krótkim komunikacie dziennik Głos szczeciński.

Inicjatywa, którą oficjalnie Czytaj dalej »

Русские Подвижники

Po rosyjsku

NWO - NOWE PLANY DEPOPULACJI (www.niepoprawni.pl)

Po polsku

lNiedługo do układów klimatyzacji w samochodach trafi nowe chlodziwo o symbolu HFO-1234yf, 2,3,3,3-tetrafluoropropan czyli fluorowany węglowodór.
Ma ono zastąpić wycofywany z rynku R 134a, jako że ten ostatni został uznany za gaz cieplarniany, a jak wiadomo gazy cieplarniane powodują ocieplenie klimatu, co stanowi nowy dogmat wiary NWO.

Nowe chłodziwo ma 300-krotnie mniejsze możliwości tworzenia efektu cieplarnianego i to jest jego jedyna, wątpliwa zaleta.
Jednoczesnie jednak ma dwie spore wady: po pierwsze, pod wpływem wysokiej temperatury przekształca się w śmietelną truciznę, fluorowodór, a po drugie jest horrendalnie drogie. Czytaj dalej »

Barbarzyńcy są już na Kapitolu – prof. Jacek Bartyzel (www.bibula.com)

Po polsku

jewish-bolsheviks

.

.

.

.

.

…     …Szok dla opinii katolickiej, jakim okazało się wejście do parlamentu – i to jako trzecia siła polityczna kraju – osobliwej zbieraniny Janusza Palikota, wyraził się już trudną do ogarnięcia liczbą komentarzy, analiz i prognoz. Nie ma przeto potrzeby po raz kolejny prezentować portretów, i tak już nadto wyeksponowanych przez zachwycone nimi media, okazów tej menażerii; wystarczy spuentować to celną, jak zwykle, konstatacją Nicolása Gómeza Dávili, iż ceną za absolutną wolność jest nieograniczona wulgarność. Rozpatrując natomiast sens polityczny tego, co się stało, trzeba wyjść od faktu naocznie oczywistego: po raz pierwszy w historii wolnej Polski częścią establishmentu politycznego stało się ugrupowanie, którego podstawowym, jeśli nie jedynym, wyróżnikiem jest otwarta i bezbrzeżna nienawiść do Chrystusa, do krzyża, do wiary i cywilizacji chrześcijańskiej. Czytaj dalej »

Islam duchowym przesłaniem miłości i pokoju czy agresywnym systemem żądnym absolutnej dominacji? (swietyjerzy.blogspot.com)

Po polsku

europa-jest-rakiem-islam-lekarstwemPoniższy artykuł pochodzi z ksiażki dr. Petera Hammonda: Slavery, Terrorism and Islam: The Historical Roots and Contemporary Threat:

.

.
Islam nie jest ani religią, ani kultem - jest pełnym, kompletnym ustrojem.

Islam ma religijne, polityczne, ekonomiczne oraz militarne komponenty. Komponnet religijny jest podstawą dla wszystkich innych komponentów. Islamizacja następuje, kiedy w danym kraje jest wystarczająco dużo muzułmanów, aby zaczęli się domagać swoich tak zwanych “praw religijnych”. Kiedy poprawne politycznie i multikulturalne społeczeństwa zgadzają się na “rozsądne” muzułmańskie żądania o ich “prawa religijne”, po cichu przechodzą także pozostałe komponenty. Tak właśnie to działa: (Źródło danych procentowych - CIA: The World Fact Book (2007)).

Dopóki populacja muzułmanów pozostaje w okolicach 1%, są oni postrzegani jako miłująca pokój mniejszość. W artykułach prasowych, filmach podkreślana jest ich barwna odmienność:

USA — muzułmanów 1.0%
Australia — muzułmanów 1.5%
Kanada — muzułmanów 1.9%
Chiny — muzułmanów 1%-2%
Włochy — muzułmanów 1.5%
Norwegia — muzułmanów 1.8%

W zakresie 2% do 3% muzułmanie zaczynają odróżniać się od innych mniejszości. Zaczynają być widoczni jako członkowie gangów ulicznych iw wiezieniach. Pojawiają się pierwsze symptomy nadużywania środków z pomocy społecznej. Czytaj dalej »

Holendrzy nie potrzebują już Boga (swietyjerzy.blogspot.com)

Po polsku

6/04/2011 W Limburgii zamkniętych zostanie w najbliższym czasie ponad 100 świątyń. Kościoły katolickie i protestanckie, zamykane są także w innych regionach Holandii.

Jeśli w takim tempie kościoły będą zamykane, to do końca 2050 roku nie będzie już w Holandii ani jednego - informuje IAR. Czytaj dalej »

O możliwości fałszowania wyborów (marucha.wordpress.com)

Po polsku

4d7cb3a3e3bb7_200Pobrane z:  http://marucha.wordpress.com/2011/10/10/falszowano-wybory-to-sa-juz-fakty…/

——————————————
Wprawdzie gajowy uważa, że i bez fałszowania wyborów, otumanione osły zrobiły by to, czego od nich oczekują sterujące demokracją hieny – ale poczytajmy…

Mówienie o fałszowaniu wyborów to podobno kolejna teoria spiskowa. A jednak okazuje się, że nie, bo to są już fakty. Wybory na masową skalę były fałszowane? Świadczy o tym 700 tys nieważnych głosów? Policja zatrzymała sprawcę, to czubek góry lodowej? Czytaj dalej »

Palikot zapowiada budowę państwa wrogiego religii (www.fronda.pl)

Po polsku

52148Budowę państwa świeckiego zapowiedział Janusz Palikot świętujący miejsce na podium. - To nadzieja dla dla wszystkich, ale to też nadzieja dla tych, którzy nas poparli. To niesamowite, że miliony Polaków chcą państwa świeckiego, obywatelskiego i społecznego - stwierdził Palikot. Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj