Ucieczka do Egiptu

Po polsku

WiaraKrzyż wytatuowany na dłoni. Płynąca w żyłach krew faraonów. Ośmiogodzinna liturgia. Ponad 200 dni postu rocznie. Żar wiaryCzytaj dalej »

Opętana przez diabła (polskalokalna.pl)

Po polsku, Wyzwolenie z opętania

Bóg i WładcaStudentka z Rzeszowa opowiada wstrząsającą historię zniewolenia przez demona.

Ludzie myślą, że szatan i złe duchy są tylko w horrorach. Ja wiem, że istnieją naprawdę. Wiem, jak to jest być w niewoli demona, który powoli spycha cię w najczarniejszą otchłań, przejmuje kontrolę nad tobą i całym twoim życiem i robi wszystko, żebyś się poddał i wreszcie ze sobą skończył raz na zawsze… - Agnieszka urywa na moment swoją historię… Czytaj dalej »

Prze…Dziw….ności.. (nathanel.nowyekran.pl)

Po polsku

Dziwi mnie, że ci którzy twierdzą, że całe życie walczyli pod sztandarem “Bóg, Honor, Ojczyzna” okazują się być: ateistami bez honoru i służalcami obcych mocarstw.

Takich czasów dożyliśmy że nic nie powinno nas już dziwić.

A jednak. Czytaj dalej »

Rozpoczyna się post Filipowy

Po polsku

postAby przeczytać ten wpis naciśnij TUTAJ: Rozpoczyna się post Filipowy

Jak przeżyć śmiertelną dawkę promieniowania? (wolnemedia.net)

Po polsku

radiationMyszy mogą przeżyć śmiertelną zwykle dawkę promieniowania, jeśli zastosuje się u nich terapię białkiem BPI (ang. bactericidal/permeability-increasing protein) i fluorochinolonem – chemioterapeutykiem o działaniu bakteriobójczym. Co ważne, leczenie działa nawet wtedy, gdy rozpocznie się je po upływie doby od napromieniowania.

Promieniowanie uszkadza szybko dzielące się komórki, np. w jelicie. Wskutek tego staje się ono nieszczelne i do krwiobiegu zaczynają przenikać bakterie. Czytaj dalej »

USA zaleca swoim obywatelom natychmiastowe opuszczenie Syrii (stopsyjonizmowi.wordpress.com)

Po polsku

dees_another-war-for-israel-in-works_cŹródło : www.3rm.info/17777-ssha-rekomenduet-svoim-grazhdanam-pokinut-siriyu.html
Data publikacji : 24.11.2011
Tłum. z jęz. ros. RX

Ambasada USA w Damaszku wzywa obywateli amerykańskich do natychmiastowego opuszczenia Syrii z powodu ograniczenia liczby pasażerskich rejsów lotniczych z tego kraju, mówi się w ostrzeżeniu opublikowanym we środę na stronie internetowej ambasady.

„Ambasada USA jeszcze raz wzywa obywateli USA do natychmiastowego opuszczenia Syrii dopóki jest jeszcze możliwość wylotu”- mówi się w oświadczeniu tej placówki dyplomatycznej. Czytaj dalej »

Rosyjska eskadra w Syrii?

Po polsku

emil-russian-navy-cruiser-mKilka dni temu Izraelska gazeta “Haaretz” podała cztery dni temu, iż zespół rosyjskich okrętów przypłynął do bazy w Syrii. Rosjanie od czasu zimnej wojny mają bazę zaopatrzeniową w syryjskim porcie Tartus.

W ocenie izraelskich mediów, jest to wyraźny sygnał skierowany do państw zachodnich i Izraela, że Moskwa nie zgodzi się na jakąkolwiek interwencję w sprawy wewnętrzne Syrii. Rosjanie już wielokrotnie przestrzegali przed próbami wpływania z zewnątrz na przebieg krwawej rewolty przeciw władzy Baszara Asada. Czytaj dalej »

Izraelski historyk wojskowości przestał ukrywać żydowskie plany. (marucha.wordpress.com)

Po polsku

obama_deesŹródło: www.3rm.info/17734-plany-dyavola.html
Tłum. z jęz. ros. RX

Znany izraelski historyk wojskowości Martin van Creveld powiedział, że Izrael w jeden przepiękny dzień może być zmuszony do zniszczenia europejskiego kontynentu przy użyciu wszystkich rodzajów broni włącznie ze swoimi zasobami jądrowymi, jeśli odczuje zbliżanie się końca swojego państwa, podkreślając jednocześnie, że Izrael uważa Europę za wrogi cel.

Mówiło się o tym w wywiadzie dla dziennikarzy przeprowadzonym na falach 7 programu żydowskiego Radia i było przetłumaczone w środę na język arabski przez informacyjno – analityczne i badawcze Centrum Prasowe.

„Mamy setki bojowych głowic jądrowych i rakiet, które mogą osiągać różne cele w sercu kontynentu europejskiego, w tej liczbie cele usytuowane dalej od Rzymu, stolicy Włoch”- powiedział Creveld, dodając, że większość stolic europejskich będzie najodpowiedniejszym celem dla sił lotniczych Izraela. Czytaj dalej »

Odpływ kapitału z Rosji osiągnął rekordowy poziom (stopsyjonizmowi.wordpress.com)

Po polsku

00thumbnailthiefjpgTłum. z jęz. ros. RX

Z Rosji w ciągu dziesięciu miesięcy tego roku „wyciekły” 64 miliardy dolarów USA, ogłosił przedstawiciel CENTROBANKU, Siergiej Ignatiew. Miesiąc wcześniej ten wskaźnik wynosił 49,3 miliarda dolarów USA, donosi o tym „Gazieta.ru”.

Tym samym tylko w październiku z kraju „wyciekło” 14 miliardów. Czytaj dalej »

Ginekologia jako narzędzie ludobójstwa rosyjskiego narodu - Andirej Bywałyj (www.3rm.info)

Po polsku

sad-childW trakcie pełnienia funkcji obrońcy praw człowieka udało mi się ujawnić kolejną metodę ludobójstwa rosyjskiego narodu, które dokonuje się rękami faszyzujących wandali, którzy przechwycili władzę w naszym państwie.
Kiedy kobieta, która zaszła w ciążę, przychodzi do poradni „K”, w swojej naiwności uważa, że spotka tam wykwalifikowanego specjalistę, którego zadaniem jest ochrona jej zdrowia i zdrowia jej przyszłego dziecka. Tymczasem tak naprawdę jej sytuacja jest zbliżona do tej, którą można określić jako „bez wyjścia”. Czytaj dalej »

Wyzwolona z mediumizmu (www.fronda.pl)

Po polsku, Polecane, Wyzwolenie z opętania

2011117_hexagram-of-solomonMam dzisiaj 36 lat i jestem 8 lat po odprawianym nade mną wielkim rytuale egzorcyzmu z powodu mediumizmu.

Moja historia rozpoczyna się w roku 1863 kiedy mój prapradziadek został po powstaniu wraz z rodziną wysiedlony na Syberię. Wyjazd z Polski był równoznaczny z opuszczeniem rodzinnych stron mazowieckiego dworu w którym religia katolicka była oczywistością, a wejściem w kulturowe konteksty Rosji końca XIX wieku. Sytuacja materialna mojej rodziny w Rosji na samym początku zesłania była zła, ale szybko Czytaj dalej »

Wypędzam szatana w imię Chrystusa (wiadomosci.onet.pl)

Po polsku, Polecane, Wyzwolenie z opętania

10119912Człowiek opętany przez demony, gdy przekracza próg świątyni, poci się, traci przytomność i ma napady lęku. Nie może patrzeć na święte obrazy. Medalik z Matką Boską wywołuje jego agresję. Parzy go woda święcona. Widzi diabelskie twarze, nękają go obsesyjne myśli. Czytaj dalej »

Rząd planuje podatek pogłówny – podatek od dzieci w rodzinie – dr Cezary Mech (www.bibula.com)

Po polsku

Polska w zapaści demograficznej, do przetrwania potrzebuje, aby starzejący się wyż solidarnościowy urodził „brakujące” miliony dzieci w ciągu najbliższych trzech lat, ponieważ jeśli nie będzie miał dzieci teraz, to już nie będzie miał ich nigdy.
W tak dramatycznej sytuacji rząd zamiast to umożliwić i zmniejszyć opodatkowanie dzieci na kwotę co najmniej 500 zł miesięcznie, sonduje czy opinia publiczna zgodzi się na LIKWIDACJĘ POLSKI (bo tak należy to nazwać) poprzez wprowadzenie podatku za wychowywanie dzieci w wysokości 100 zł miesięcznie. Czytaj dalej »

Tego główne stacje telewizyjne nie pokazały

Po polsku

Jak zabić komórkę rakową? (fotonowy.pl)

Po polsku

cell_attackUpłynęły dwa lata od ukazania się intrygującej pracy kanadyjskich badaczy, w której pokazano, że pojedyncza substancja niszczy rozmaite komórki rakowe, a zdrowe pozostawia nietknięte.
Ta substancja to zwykły kwas dwuchloro-octowy (DCA), który może być używany doustnie w postaci roztworu wodnego soli sodowej NaDCA.
Przez chwilę głośno było o tym w mediach: Czytaj dalej »

Sąd dał wiarę oprawcy (wolnemedia.net)

Po polsku

To niewyobrażalne! Brutalnie skatowany przez policjanta uczestnik Marszu Niepodległości został w trybie przyspieszonym skazany za… pobicie funkcjonariusza.

Czytaj dalej »

Wojna blisko!!! Amerykanie rozmieszczają „tarczę antyrakietową” już nawet na Morzu Czarnym. Miedwieputin przyznał się do swojej bezsilności (stopsyjonizmowi.wordpress.com)

Po polsku

us-navy-aircraftcarrier-2Źródło : www.3rm.info/17502-otkrovenno-o-bezsilii-rf-amerikancy-gotovy.html

Jak donosi ITAR-TASS, Stany Zjednoczone nie wykluczają rozmieszczania w ramach Tarczy Antyrakietowej okrętów wojennych na Morzu Śródziemnym, Czarnym, Barentsa, Północnym i na Bałtyku. Doniósł o tym dzisiaj( 15.11.2011 ) dziennikarzom szef MSZ Federacji Rosyjskiej, Siergiej Ławrow podczas swojej podróży z Honolulu, komentując rosyjsko-amerykańskie spotkania w ramach szczytu APEC (Azjatycko-Pacyficzna Współpraca Gospodarcza).

„Amerykanie nie wykluczają, przyznali się nam do tego, że mogą być rozmieszczone okręty wojenne z systemami antyrakietowymi nie tylko na Morzu Śródziemnym ale także Północnym i Bałtyku.”- powiedział minister.

„Znajdujemy się w takiej sytuacji z której nie widać wyjścia”- zauważył szef MSZ Federacji Rosyjskiej, mówiąc ogólnie o amerykańskich planach rozmieszczania Tarczy Antyrakietowej. Czytaj dalej »

Wideo - Bili mnie umundurowani policjanci (pietkun.nowyekran.pl)

Po polsku

Było mi niezmiernie przykro, że w drodze na Marsz Niepodległości za polską flagę, bez najmniejszego powodu pobili mnie policjanci. Bili dwukrotnie, ale rękę złamali za pierwszym razem – mówi Krzysztof, 22-letni student.

Nowy Ekran zbiera zeznania ofiar brutalności policji podczas Marszu Niepodległości. Ustalamy dane osób pobitych przez POlicjantów – tych umundurowanych, i tych w cywilu. Rozmawiamy z nimi, wspieramy. A jeżeli będzie trzeba będziemy występować w ich imieniu. Rozmawiamy z tymi, wobec których akty przemocy zostały zarejestrowane na filmach. Oraz z tymi, których pobicie widzieli świadkowie. Czytaj dalej »

Konstytucja nad prawem unijnym (www.naszdziennik.pl)

Po polsku

Precedensowy wyrok Trybunału Konstytucyjnego: można badać zgodność z polską Konstytucją prawa unijnego stanowionego przez organy Unii Europejskiej, obowiązującego w Polsce. Sędziowie podkreślili, że możliwe jest orzeczenie niekonstytucyjności unijnych przepisów. .. Czytaj dalej »

Koniec małych piekarni, wraca epoka produktów “chlebopodobnych” (www.bibula.com)

Po polsku

2011-11-16 2011 rok to z pewnością nie jest dobry rok dla wielu właścicieli małych piekarni. Tylko w tym roku prawdopodobnie zbankrutuje około tysiąca takich zakładów – szacuje „Polskie Radio”.

Niewykluczone, że niebawem chleb zostanie zastąpiony przez produkty „chlebopodobne”. Mimo że wielu z nas deklaruje, że najlepiej smakuje chleb z lokalnych piekarenek, to są one odwiedzane coraz rzadziej. Czytaj dalej »

Mordowanie dusz. Św. Justyn Popowicz (www.3rm.info)

Po polsku

saint_Justin_PopovichCzego uczą dzieci w szkołach? Czego uczą na ulicach? Czego, czego? Uczą o diable! Żeby dziecko deptało wszelką świętość, wszystko co Boże, Chrystusowe! Oto wzorzec wychowania w dzisiejszych szkołach – nie śmiesz nawet wspomnieć o Chrystusie, bo przecież Chrystus – to, jak mówią – wymysł – tak, tak! Właśnie tego chce diabeł, żeby nie było Boga w ludzkim sercu, aby ten świat nie był Bożą świątynią, lecz diabelskim domem wariatów.
No i rzeczywiście zamienił się on w dom wariatów. Czy nie widzicie, czy nie zauważacie, jak narody jeden po drugim tracą rozum, jak wszyscy rzucili się na siebie, jedni na drugich, wszyscy kradną, wszyscy stawiają żądania, jedni drugim odbierają i wciąż im mało. Czym stał się ten świat? - Areną działań diabła, jego własnością! Bo czego nas uczą, czego uczy nas Europa? - Że powinniśmy żyć bez Chrystusa, bez Boga. Czytaj dalej »

Matka Boża zostanie patronką Mielca (www.nowiny24.pl)

Po polsku

nieustajaca-pomoc13 listopada 2011 Radni burzliwie zastanawiali się, czy to w ich kompetencji jest rozpoczęcie procedur związanych z ustanowieniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy patronką Mielca. Już w przyszłą środę stanie się to faktem.
Z inicjatywą uczynienia Matki Bożej Nieustającej Pomocy patronką miasta wyszło Towarzystwo Przyjaciół Ziemie Mieleckiej. Pół roku temu temat ten wzbudzał wiele kontrowersji wśród niektórych radnych, którzy nie czuli się kompetentni, by podejmować taką uchwałę intencyjną. Jednak ostatecznie podjęto decyzję, Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj