Chrystianofobia rozwija się w Wielkiej Brytanii (www.fronda.pl)

Po polsku

christian-persecutionSiedemdziesiąt cztery procent brytyjskich chrześcijan dostrzega coraz silniejsze nastroje antychrześcijańskie oraz działania blokujące chrześcijańską wolność wypowiedzi w Wielkiej Brytanii. Trzy lata temu opinię o rozwoju chrystianofobii wyznawało 66 procent chrześcijan. Czytaj dalej »

Korporacja Monsanto planuje stworzenie specjalnie zmodyfikowanych genetycznie pszczół (zmianynaziemi.pl)

Po polsku

bee-flowerZnana korporacja biotechnologiczna Monsanto, lider w produkcji nasion i pestycydów potrzebnych do upraw GMO planuje nowy obszar działalności. Są nim specjalnie zmodyfikowane genetycznie pszczoły, które będą odpowiadać za zapylanie zbiorów.

Na łamach portalu zmianynaziemi.pl od jakiegoś czasu poruszamy kwestie tajemniczych śmierci całych kolonii pszczół. Zjawisko to występuje praktycznie na całym świecie. Objawia się to tym, że całą kolonia wylatuje z ula i nigdy nie wraca. Czytaj dalej »

W USA ćwiczą na wypadek stanu wojennego (wolnemedia.net)

Po polsku

daviddees-copsoldier-300x30028.01.2012 Ustawa podpisana niedawno przez prezydenta Obamę o nazwie NDAA dała pozwolenie na operacje wojskowe na terenie USA.

26 stycznia w godzinach wieczornych rozpoczęły się manewry wojskowe na terenie Los Angeles. Film przedstawiający ćwiczenia został nagrany w nocy i przedstawia pięć helikopterów wojskowych latających nad centrum Los Angeles, przeprowadzających wspólne ćwiczenia z LAPD (policją Los Angeles) co jest częścią specjalnych ćwiczeń dla działań w terenach miejskich. Czytaj dalej »

W Syrii zabito prawosławnego duchownego

Po polsku

syriaW Syrii mimo wysiłków mediacyjnych Ligi Arabskiej nadal leje się krew. Mówi się już o ponad 5 tys. ofiar śmiertelnych od czasu rozpoczęcia rewolty. Wczoraj znalazł się wśród nich prawosławny duchowny Basilious Nassar. Został zabity, na przedmieściach Hamy, jednego z głównych ośrodków zbrojnej opozycji. Duchowny otrzymał informację, że jeden z jego parafian został ranny w wyniku starć pomiędzy rebeliantami i siłami rządowymi. Pogotowie nie mogło do niego dojechać z powodu trwających walk. Ojciec Bazyli sam postanowił mu pomóc. Wtedy właśnie został postrzelony przez snajpera. Po upływie ok. pół godziny zmarł.   Czytaj dalej »

Iran zdecydował się przerwać handel ropą naftową z Europą, sankcje wobec UE (zmianynaziemi.pl)

Po polsku

iran_president-mahmoud-ahmadinejadIran postanowił pokonać UE w kwestii embarga na ropę naftową. Już w niedzielę parlament islamskiej republiki zatwierdzi całkowite zaprzestanie dostaw ropy z Iranu do Unii Europejskiej przed wejściem w życie europejskich sankcji. To zwrot w wydarzeniach, Teheran jest pewien, że to zaszkodzi Europie i spowoduje podniesienie cen ropy naftowej.

Irański parlament w najbliższą niedzielę może zatwierdzić całkowite zaprzestanie dostaw ropy z Iranu do Europy. Nastąpi to przed wejściem w życie europejskiego embarga na broń i zapowiedzi zaprzestania handlu z Iranem od lipca 2012. Czytaj dalej »

UWAGA! Youtube i Google szykują od 1 marca krytyczne zmiany! (www.prisonplanet.pl)

Po polsku

prisonplanet.pl google_zmiany_sm
Polska
2012-01-26

Google idzie o krok za daleko! Od 1 marca szykuje znacznie większe zmiany niż myślisz!

Google ogłosił we wtorek, że będzie łączył dane użytkowników tj historię ich e-maili, przeglądanych filmów wideo, aktywności społecznościowych i innych usług, mówiąc że stworzy to piękne proste i intuicyjne doświadczenie dla użytkowników. W ten sposób Google będzie tworzyło pełen profil użytkowników, sprzedając informacje pod “najbardziej przydatne” reklamy czy namierzając najbliższych internetowych znajomych. . Czytaj dalej »

Czy twoja drukarka cię szpieguje?

Po polsku

spyjpgWyobraź sobie, że za każdym razem, gdy drukujesz jakiś dokument, jest do niego automatycznie dodawany tajny kod, którego można użyć do zidentyfikowania drukarki – a zatem, potencjalnie, również osoby, która jej użyła.
Brzmi to niczym jakaś scena z serialu „Alias”, czyż nie?

Niestety, to nie fikcja. Rząd amerykański, w ramach identyfikowania oszustów [chodzi głównie o podrabianie pieniędzy i papierów wartościowych - przyp. tłum], skłonił producentów niektórych kolorowych laserowych drukarek do … pozostała cześć artykułu TUTAJ: http://marucha.wordpress.com/2012/01/26/czy-twoja-drukarka-cie-szpieguje/

Czym jest ACTA? (www.wykop.pl)

Po polsku, Po rosyjsku

illuminati-acta26 stycznia w Tokio nasz Rząd zamierza podpisać międzynarodowe porozumienie ACTA, które pod pretekstem ochrony interesów posiadaczy własności intelektualnej umożliwi łamanie naszych podstawowych praw.

Co zarzucamy ACTA?

  • Tajne negocjacje
    Do niedawna nie udostępniono wszystkich dokumentów związanych z procesem negocjacji ani nie przeprowadzono rzetelnych konsultacji społecznych.
  • Ryzyko naruszenia prawa do prywatności i ochrony danych osobowych
    Posiadacze praw autorskich będą mogli żądać od dostawców internetu ujawniania im danych osobowych użytkowników.
  • Ograniczenie wolności słowa
    ACTA zobowiązuje dostawców internetu do monitorowania treści i działań, jakie podejmują użytkownicy, nadając im rolę „policji internetowej”.

,

.

Głos z piekła. Henry Kissinger o nadchodzącej wojnie (infonurt3.com)

Po polsku

kissinger

Żeby nie słyszeć bębnów wojny trzeba być głuchym

New York-USA. Doniosłe wyznanie Henry Kissingera , byłego, za prezydentury Nixona, Sekretarza Stanu USA, pokazuje to co się obecnie w świecie dzieje a zwłaszcza na Bliskim Wschodzie.

Wypowiedział je w swoim luksusowym domu na Manhattanie najstarszy działacz państwowy, który ukończy w maju tego roku 89 lat, patrząc daleko w przyszłość i analizując bieżącą sytuację w świecie na forum geopolityki i gospodarki.

„Stany Zjednoczone minimalizują Chiny i Rosję a ostatnim gwoździem do ich trumny będzie Iran, który oczywiście, jest głównym celem Izraela. My pozwoliliśmy Chinom zwiększyć ich potęgę militarną, daliśmy czas Rosji żeby wylizała się z sowietyzacji, daliśmy im poczucie wyższości, oczywiście fałszywe, ale to wszystko razem szybko ich doprowadzi do zguby.

My tak jak wyśmienity strzelec, nie musimy wybierać broni tak jak czynią to nowicjusze i kiedy oni podejmą próbę to my zrobimy „pif-paf”.

Nadchodząca wojna będzie na tyle poważna, że tylko jedno supermocarstwo będzie mogło wygrać i to będziemy my. . Czytaj dalej »

“Niezawisimaja Gazieta”: Rosja szykuje wielkie manewry wojskowe

Po polsku

Rosja nie wyklucza swojego uczestnictwa w konflikcie zbrojnym, który mógłby wybuchnąć, gdyby Izrael i USA zaatakowały Iran nie rezygnujący z prac nad swoim programem nuklearnym – pisze newsru.com. Jak czytamy w serwisie “Niezawisimoj Gaziety”, rosyjski Sztab Generalny pracuje nad planem ćwiczeń wojskowych na ogromną skalę, który będzie obejmować również scenariusz hipotetycznego ataku Stanów Zjednoczonych i Izraela na Iran.

Jak pisze “Niezawisimaja Gazieta”, w odróżnieniu od poprzednich, tegoroczne manewry “Kaukaz” będą nie operacyjno-taktyczne, lecz strategiczne. Więcej: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niezawisimaja-gazieta-rosja-szykuje-wielkie-manewr,1,4999719,wiadomosc.html

Coraz bardziej gwałtowna islamizacja Europy - zastraszające liczby (www.piotrskarga.pl)

Po polsku

-ISLAM TO BOMBA ZEGAROWA PRZECIW CHRZEŚCIJANOM -

pope-mosque_omar

Świątynie katolickie na zachodzie Europy są coraz częściej desakralizowane i przekształcane w księgarnie, eleganckie mieszkania, bazary, albo meczety. Tempo, w jakim odbywa się ten ostatni proces, świadczy o postępie islamizacji post-chrześcijańskiej Europy.
W wielu częściach Europy, nie tylko w dużych ośrodkach miejskich, ale także w mniejszych miastach, często mieszka więcej praktykujących muzułmanów niż praktykujących chrześcijan. Wskutek islamizacji Europy, coraz więcej kościołów zostaje przekształconych w meczety, które funkcjonują nie tylko jako instytucje religijne, ale także jako miejsca, w których tworzą się zręby oddzielnej, równoległej społeczności muzułmańskiej, opartej na prawie szariatu.

Najwięcej kościołów zamienianych jest na meczety w Niemczech. Tamtejszy episkopat zapowiedział Czytaj dalej »

Nie chcą Behemotha w Białymstoku (info.wiara.pl)

Po polsku

1316073191_behemotBehemoth i kilka innych grup mają 24 stycznia 2012 r. wystąpić w Białymstoku podczas koncertu w ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej „Phoenix Rising Tour”.

Rozesłany w czwartek do mediów list w tej sprawie, skierowany do prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego, do adresata jeszcze nie trafił. Jak powiedziała PAP Bogusława Wencław z Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana w Białymstoku, list zostanie w piątek złożony drogą oficjalną w kancelarii prezydenta.

„Jesteśmy zaniepokojeni jako chrześcijanie, że w naszym mieście – Mieście Miłosierdzia – ma nastąpić takie wydarzenie” – napisano w liście. Do listu dołączono listę organizacji, które pod apelem podpisały się. Jest na niej m.in. Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana, Akcja Katolicka Archidiecezji Białostockiej, Stowarzyszenie Rodzin Archidiecezji Białostockiej, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Białostockiej oraz Bractwo Młodzieży Prawosławnej, Bractwo Trzech Świętych Hierarchów, Bractwo Świętych Cyryla i Metodego.

Jak jednak wieczorem poinformowała PAP przewodnicząca Bractwa Młodzieży Prawosławnej w Polsce Olga Mularczyk, ta organizacja pod listem nie podpisała się. Nie podała powodów. [może sami tego słuchają, albo błogoslaw nie było .. wstyd !] PAP nie udało się skontaktować z Bogusławą Wencław, by wyjaśnić, dlaczego więc BMP znalazło się na liście sygnatariuszy. Czytaj dalej »

“Wołodia, jeszcze możesz zapobiec krwawej rewolucji” (wiadomosci.onet.pl)

Po polsku

bierezowski16.01.2012 Borys Bieriezowski, mieszkający od 12 lat w Londynie rosyjski Żyd, miliarder i nieprzejednany krytyk Kremla w liście otwartym do premiera Władimira Putina wezwał go do “odejścia na dowolnych warunkach”. - „Wołodia, możesz jeszcze zapobiec rewolucji” - napisał.
List tego byłego magnata naftowego, przemysłowego, medialnego i bankowego opublikowało we wtorek na swojej stronie internetowej radio Echo Moskwy. Jego majątek szacowany jest na prawie 1,5 mld dolarów. Zbił go na kontrowersyjnej prywatyzacji z lat 90.
- „Wołodia, możesz jeszcze zapobiec krwawej rewolucji. (…) Weź ze sobą tyle, ile jesteś w stanie unieść” - napisał Bieriezowski. Czytaj dalej »

Bułgaria:Większość członków cerkiewnego Świętego Synodu była agentami (wiadomosci.onet.pl)

Po polsku

a8517.01.2012 Ponad dwie trzecie członków Świętego Synodu Bułgarskiej Cerkwi Prawosławnej, jak również były mufti muzułmański, było agentami komunistycznych służb bezpieczeństwa - poinformowała komisja badająca archiwa dawnej SB.

Na liście, opublikowanej na internetowej stronie komisji, znalazło się 11 spośród łącznie 15 bułgarskich hierarchów prawosławnych. Nie ma wśród nich 97-letniego patriarchy Maksima. Czytaj dalej »

Masz zapasy starego węgla? Powinieneś to zgłosić i zapłacić akcyzę (katowice.naszemiasto.pl)

Po polsku

DEMONKRACJABałagan wywołany wprowadzeniem akcyzy na węgiel zatacza coraz szersze kręgi.

Do tej pory pukaniem w czoło komentowali nowe przepisy handlowcy oraz osoby, które musiały kupić węgiel w pierwszych dniach nowego roku. Teraz do tego grona dołączyli ci, którzy kupili węgiel jeszcze przed 1 stycznia, sądząc, że pozwoli im to spokojnie przetrwać kolejne tygodnie. Czytaj dalej »

Trybunał Wojskowy o destrukcyjnej działalności Putina

Po polsku

vladimir-putinArtykuł wyszczególnia cały wieloletni dorobek pana W.W. Putina. Aby przeczytać naciśnij na ten link:  Trybunał Wojskowy o destrukcyjnej działalności Putina

Stambulski ekumenista Bartłomiej modli się z czcicielami diabła

Po polsku

POPE/Dnia 27 października 2011 roku w obecności papieża Benedykta XVI i PRAWieSŁAWNEGO EKUMENICZNEGO PATRIARCHY BARTOLOMEUSZA w Asyżu w Bazylice p.w. Świętej Marii Anielskiej (Santa Maria degli Angeli) arcykapłan voodoo Wande Abimbola odśpiewał hymn do bóstwa Olokun. Abimbola reprezentował sektę voodoo plemienia Joruba na IV Międzywyznaniowym Spotkaniu w Asyżu, które upamiętniało pierwsze tego rodzaju wydarzenie zorganizowane przez Jana Pawła II w 1986 roku. Czytaj dalej »

Ukraina: Więźniowie stali się zakonnikami (www.bibula.com)

Po polsku

75762Czternastu ukraińskich więźniów stworzyło nietypową wspólnotę. Złożyli śluby zakonne i założyli monaster na terenie więzienia. Mnisi-więźniowie odsiadują karę dożywotniego więzienia w zakładzie karnym w Winnicy na Ukrainie.

Dwunastu nowicjuszy i dwóch mnichów przebywa w klasztorze na terenie więzienia. Ich życie wygląda niemal tak samo jak w każdym innym monasterze. Modlą się i mają możliwość uczestniczenia w św. Liturgii raz w tygodniu w specjalnie przygotowanej kaplicy. Różni ich jednak to, że na rękach mają cały czas kajdanki i mogą się poruszać jedynie pod strażą dwóch pracowników więzienia. Czytaj dalej »

Jak Europa masakruje Orbana (marucha.wordpress.com)

Po polsku

Viktor Orbán podjął radykalną walkę z fatalną sytuacją finansów państwa i całej węgierskiej gospodarki. Robi dokładnie to, czego oczekujemy od polityków w czasie kryzysu.

Jest politykiem odważnym, z wizją, zdeterminowanym, by naprawić zrujnowane finanse państwa i wzmocnić społeczeństwo swojego kraju. To prawda, że porusza się czasem jak słoń w składzie porcelany. Jednak wiele podejmowanych przez niego decyzji jest racjonalnych i uzasadnionych. Nie jest kunktatorem zapatrzonym przede wszystkim w słupki popularności, jak większość lekkomyślnej i nieodpowiedzialnej europejskiej klasy politycznej. Czytaj dalej »

USA wzywają do “punktowych” sankcji wobec Białorusi

Po polsku

vampire-barack-obama-kopia-kopiaPrezydent USA Barack Obama 3 stycznia zatwierdził Akt o demokracji i prawach człowieka na Białorusi – 2011, przyjęty w grudniu przez obie izby amerykańskiego Kongresu.

W dokumencie USA popierają działaczy walczących o prawa człowieka, popierają też stosowanie wobec Białorusi “punktowych” sankcji i rozszerzenie listy białoruskich urzędników objętych sankcjami wizowymi i finansowymi, apelują do federacji hokeja o odebranie Białorusi prawa organizowania hokejowych mistrzostw świata w 2014 r., a od białoruskich władz żądają przeprowadzenia nowych wyborów prezydenckich i parlamentarnych zgodnych ze standardami OBWE.

Za: osw.waw.pl
http://mercurius.myslpolska.pl
Aż szkoda komentować powyższe. USRael, obecnie największy bandyta międzynarodowy, bredzi o demokracji i prawach człowieka ustami „urodzonego na Hawajach” pachołka lobby żydowskiego. – admin [tj. Gajowy Marucha].

Przedstawiciel Cerkwi Rosyjskiej wzywa władze Rosji do rozpoczęcia wojny? (marucha.wordpress.com)

Po polsku

Tytuł jest trochę mylący. Protorej wzywa raczej do nie unikania wojny, jeśli okaże się ona konieczna. Pacyfiści i lemingi będą i tak oburzeni. Jedyne sprawiedliwe wojny, ich zdaniem, to napaść USRaela na Serbię, Irak, Afganistan etc. – admin   [tj. Gajowy Marucha].

Protojerej Wsiewołod Czaplin, przewodniczący Wydziału ds. stosunków pomiędzy Cerkwią a społeczeństwem, wezwał władze Rosji by nie obawiały się wszczęcia konfliktu zbrojnego tam, gdzie „ludzie proszą o obronę przez pomarańczowymi eksperymentami”. Czytaj dalej »

Ile tak naprawdę kosztuje Polskę Wielka Orkiestra Promocji Owsiaka? (marucha.wordpress.com)

Po polsku

Jest gorzej, niż myśleliśmy…

owsiakNależy kliknąć na obrazek, aby go powiększyć i móc przeczytać tekst.

Autorstwo: Marcin Kuncewicz.
https://plus.google.com/u/0/109291244981408046758/posts/PZsqJFWxcaR

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj