Ile chleba w chlebie ? - czyli artykuł o tym, co naprawdę zjadamy. (newworldorder.com.pl)

Po polsku

chleb-technicznyJemy nie tylko sól przeznaczoną do posypywania dróg, ale także masło nadające się do zastosowania w przemyśle i mięso - “podłogówkę”

Po tym jak CBŚ zamknęło trzy firmy sprzedające sól odpadową zamiast spożywczej, warto zadać sobie pytanie o inne produkty spożywcze. Ile szynki jest w szynce i dlaczego widzimy na niej tęczowe refleksy? Czy chleb razowy jest razowy? Co ma wspólnego parówka cielęca z cielęciną, a baranina w kebabie z baranem? Dlaczego bułeczki z pieca nie są świeże? W czym pływa panga? Czy to, co znajdujemy w jogurtach, to owoce, i co zawierają produkty dumnie nazywane masłem? Czy jemy jaja od kur bez dziobów?

Polska jako członek Unii Europejskiej dostosowała swoje wymogi produkcji spożywczej do norm unijnych (czyli obniżyła wymagania jakościowe dla producentów). Czytaj dalej »

Dzieciaki pod kontrolą – RFID wchodzi do szkół (marucha.wordpress.com)

Po polsku

the-wearable-rfid-microchip-mark-of-the-beast-now-the-end-beginsRFID (Radio Frequency Identification) to technologia wykorzystująca fale radiowe do przesyłania danych z (miniaturowego) nadajnika, zasilanego również falami radiowymi przez czytnik danych. Nadajnik może być umieszczony w etykiecie towaru, wszczepiony zwierzęciu lub człowiekowi itd.- admin.

Jeśli dla wielu z nas RFID to temat drażliwy to zgodnie z maksymą “czym za młodu skorupka nasiąknie” metody czipowania wprowadza się przede wszystkim tam gdzie w imię bezpieczeństwa temat ten budzi najmniejsze kontrowersje a ludzie przyzwyczajają się do tych rozwiązań najprędzej.

Weźmy kilka przykładów: Czytaj dalej »

“Naród za kratkami”: Za kratami jest więcej Amerykanów niż w Gułagu (stopsyjonizmowi.wordpress.com)

Po polsku

Źródło: http://3rm.info/22725-naciya-za-reshetkoj-za-reshetkoj-bolshe.html
Data publikacji: 26.03.2012
Tłum. RX

a266Żydomasoński „Nowy Wspaniały Świat” w USraelu pod światłym przywództwem demonkratów wyzwalających ludzkość od wszystkiego, oprócz władzy diabła.

.

.

Czytaj dalej »

Przyzwyczajanie ludzi… okładka portfela kierowcy (marucha.wordpress.com)

Po polsku

Źródło: http://3rm.info/22811-oblozhka-dlya-voditelskix-dokumentov-666-foto.html
Data publikacji: 28.03.2012
Tłum. RX

Okładka portfela na dokumenty kierowcy i samochodowe ze znakiem 666. Wersje w kolorze czarnym, czerwonym, fioletowym i laguna z możliwością tłoczenia numeru rejestracyjnego samochodu. Produkt firmy „Svarovski”.

portfel

Portfel posiada wygodną wewnętrzną kieszeń wykonaną z przezroczystego plastiku z przedziałkami na poszczególne dokumenty. Portfel wykonano z wysokiej jakości skóry. Wymiary 90 na 125. Cena 1290 rubli. Czytaj dalej »

Rabin Armii Izraelskiej: “podczas wojny wszelkie zakazy przeciwko moralności są unieważnione” (marucha.wordpress.com)

Po polsku

israel-soldiers-flagŻydowski dziennikarz i bloger, Yossi Gurvitz przypomina wypowiedź rabina Eyal Qarim, który służąc w Armii Izraelskiej (IDF) w randze pułkownika jako kapelan wojskowy, na pytanie: “jak wygląda w świetle Tory sprawa gwałtów dokonywanych przez żołnierzy podczas wojny”, odpowiedział, że “podczas wojny wszelkie zakazy przeciwko moralności są unieważnione”.

Yossi Gurvitz, żyjący w Izraelu i wychowany w ortodoksyjnej rodzinie żydowskiej, jak sam twierdzi “w wieku 17 lat dostrzegł światło i stał się ateistą”. Przymusowa służba w wojsku, potem studia utwierdziły go w krytyce obecnego kierunku obranego przez Izrael, i zajmując się wydarzeniami na Bliskim Wschodzie, pisze on do wielu pism, w tym do publikacji Knessetu.

Gurvitz przypomina słowa, które przed dziewięcioma laty wyraził rabin Qarim i podkreśla, że nie zostały one zdementowane przez żadnego jego następcę ani dowódcę Armii Izraelskiej. Co więcej, Qarim służąc w specjalnej jednostce Sayaret Matkal – będącej jednostką sił specjalnych IDF, podlegającej wyłącznie Sztabowi Generalnego Sił Obronnych Izraela – był typowany na Naczelnego Rabina Armii Izraelskiej.

Rabin Qarim posunął się w swym wyjaśnieniu jeszcze dalej niż zezwalając “jedynie” na dokonywanie gwałtów przez żołnierzy. Pisze on, że “wojny izraelskie różnią się od innych wojen tym, że są wojnami dobrymi (mitzwah)” – czyli z samej racji, że walczą Żydzi – wojny są dozwolone a nawet nakazane przez Prawo (Halacha). Rabin Qarim wyjaśnia szerzej ten – wydaje się obowiązujący w Armii Izraelskiej – Kodeks Etyczny : Czytaj dalej »

Izrael zrywa z Radą Praw Człowieka ONZ (wiadomosci.dziennik.pl)

Po polsku

2012-03-26 Izrael zrywa wszelkie kontakty z Radą Praw Człowieka ONZ w reakcji na wszczęcie przez to gremium w zeszłym tygodniu międzynarodowego śledztwa w sprawie osadnictwa żydowskiego na okupowanym Zachodnim Brzegu Jordanu.

Rzecznik izraelskiego MSZ Jigal Palmor podkreślił, że zerwanie kontaktów oznacza, iż ekipa rozpoznawcza, którą Rada Praw Człowieka zamierzała wysłać na Zachodni Brzeg, nie otrzyma zgody na wjazd na to terytorium ani do Izraela. Czytaj dalej »

Mitt Romney uznał Rosję za wroga nr 1 (marucha.wordpress.com)

Po polsku

dudekNajpoważniejszy pretendent do uzyskania republikańskiej nominacji w amerykańskich wyborach prezydenckich Mitt Romney nazwał Rosję „wrogiem geopolitycznym USA nr 1”.

W wypowiedzi dla CNN 26 marca podkreślił on, że Rosja nadal popiera Iran, udziela wsparcia Syrii i nie respektuje sankcji USA wobec wielu krajów.

Romney wyraził przy tym skrajne zaniepokojenie wypowiedzią prezydenta USA Baracka Obamy, sugerującą, jego zdaniem, gotowość do dużych ustępstw wobec Rosji w sprawie tarczy antyrakietowej.

Jak wynika z podsłuchanego i ujawnionego fragmentu rozmowy prezydentów USA i Rosji w Seulu, Obama stwierdził, że po listopadowych wyborach prezydenckich będzie miał większe pole manewru w kwestii obrony antyrakietowej.

Za: osw.waw.pl
http://mercurius.myslpolska.pl/

Oczywiście Romney ma rację, albowiem obowiązkiem Rosji jest respektowanie wszystkiego, co się ulęgnie w zdegenerowanych mózgownicach rządzących USA syjonistów. – admin (tj. Gajowy Marucha)

“Сад сердца” Духовный дневник - Святая Царица-Мученица Александра. (www.wco.ru)

Po rosyjsku

Святая Царица-Мученица АлександраТолько та жизнь достойна, в которой есть жертвенная любовь.
Czytaj dalej »

Отче наш (демественный распев)

Po rosyjsku, Polecane

Specjalnie dla proszącego internauty

Po rosyjsku

Link do Żewachowa: Tom I i II

Dziwne (demoniczne) dźwięki i drżenia rejestrowane są na całym świecie (zmianynaziemi.pl)

Po polsku

———

W ciągu ostatnich dni wciąż dochodzi do kolejnych zgłoszeń na temat występowania nieznanych odgłosów i drżeń. Doniesienia są między innymi z Kanady, USA oraz Irlandii.

Pierwszy przypadek to zdarzenia z Sooke na wyspie Vancouver Island. Znajduje się ona blisko niebezpiecznego uskoku Cascadia. Niezidentyfikowane odgłosy i drżenia są zatem kojarzone z możliwością wystąpienia tam trzęsień ziemi. Warto zaznaczyć, że na przestrzeni ostatnich miesięcy odgłosy słyszano tam już kilkukrotnie. Czytaj dalej »

Zamach stanu w Pekinie (infochiny.pl)

Po polsku

Źródło: The Epoch Times
Zamach stanu – tak chińscy internauci określają sytuację w Pekinie. „Jest bardzo dużo pojazdów wojskowych, ulica Changan jest stale monitorowana. Jest mnóstwo policji w cywilu na każdym skrzyżowaniu, a niektóre z nich otoczone są metalowym ogrodzeniem”, mówi jeden z internautów. Czytaj dalej »

Ameryka przygotowuje się do jakiegoś bezprecedensowego kryzysu (zmianynaziemi.pl)

Po polsku

lucidPrezydent USA, Barack Obama, 16 marca podpisał rozporządzenie wykonawcze, którego celem jest koordynacja i mobilizacja wszystkich środków krajowych, technologicznych i przemysłowych w przypadku zagrożenia bezpieczeństwa narodowego.

Brzmi to jak krok przygotowujący kraj na nadchodzący kryzys i niesamowicie przypomina to postępowanie USA przed drugą wojną światową. Czytaj dalej »

Zaskakująca deklaracja CIA i Mossadu, Iran nie tworzy broni jądrowej (zmianynaziemi.pl)

Po polsku

nie-taki-niebezpiecznyIran grozi blokadą Cieśniny Ormuz, jako retorsją po odcięciu od systemu elektronicznych transakcji finansowych SWIFT. Nękanie systemu finansowego kraju, który znajduje się na celowniku USA jest swoistą tradycją. Gazeta New York Times opublikowała artykuł, z którego wynika, ze CIA nie znalazło dowodów na istnienie irańskiego programu jądrowego.

Artykuł z NYT był prawdopodobnie inspirowany przez amerykańskie służby specjalne. To zaskakujace, ale agencje wywiadowcze CIA i Mossad są zgodne co do tego, że Iran nie ma jeszcze broni jądrowej. Co więcej uważają one, że Iran nie zdecydował jeszcze o rozwoju broni jądrowej. Te zaskakujące oświadczenia Czytaj dalej »

SWIFT odcina Iran od międzynarodowej sieci transakcji finansowych (marucha.wordpress.com)

Po polsku

SWIFT – Stowarzyszenie na rzecz Światowej Międzybankowej Telekomunikacji Finansowej, czyli globalna sieć obsługująca wymianę finansowo-informatyczną największych banków i giełd światowych – ogłosiło o odcięciu Iranu ze swojej sieci.

Ogłoszona 15 marca br. w Brukseli decyzja kierownictwa SWIFT podpiera się nałożonymi przez Unię Europejską sankcjami przeciwko Iranowi, któremu mocarstwa światowe pod dyktando Izraela, zabroniły rozwijania energii nuklearnej. Czytaj dalej »

Rosyjskie oddziały wojskowe przybyły do Syrii (zmianynaziemi.pl)

Po polsku

specnaz

Według informacji napływających ze źródeł rosyjskich w jednym z portów syryjskich znalazły się okręty Floty Czarnomorskiej z oddziałami sił specjalnych na pokładzie. ONZ traktuje sprawę bardzo poważnie i wyraża swoje zaniepokojenie.

Rozlokowanie oddziałów rosyjskich w Syrii może mieć poważne reperkusje. Rosja jest najpoważniejszym sprzymierzeńcem prezydenta Bashara al-Assada i sprzeciwia się krajom zachodnim pragnącym zrealizować tam w zmodyfikowanej wersji scenariusz libijski. Czytaj dalej »

Krajobraz po szczepionce (wiadomosci.wp.pl)

Po polsku

szczepionka-nwoNa zdjęciach ładne, uśmiechnięte dzieciaki. Wyglądają zdrowo i pogodnie, jednak od wielu miesięcy ich życie przypomina koszmar. Każdego dnia walczą ze snem. Oby nie dać się zmęczeniu, nie upaść, dojść chociaż do krzesła. Jakoś przetrwać dzień w szkole i wrócić do domu, a tam odpocząć i zasnąć. Za to nocą wziąć leki na sen, jak najgłębszy, bez koszmarów, które przychodzą za dnia.

Szczepionka przeciwko świńskiej grypie, którą kraje europejskie masowo kupowały w 2009, oszczędziła wielu ludziom problemów ze zdrowiem. Innym zniszczyła życie. Straty okazały się większe niż początkowo przewidywano. Czytaj dalej »

Greek Orthodox Christian Byzantine Music

Po polsku

Демественный распев

Po polsku, Polecane

Czytaj dalej »

Ducha nie gaście! (prawoslawnypartyzant.wordpress.com)

Po polsku

gfd„Ducha nie gaście” mówi Słowo Boże.

Niechaj każdy chrześcijanin, a w szczególności każdy kapłan i wychowawca dzieci i młodzieży o tym pamięta!

My kapłani powinniśmy w szczególny sposób płonąć Duchem podczas naszej służby Bogu i ludzkości. Jak wiele moglibyśmy zrobić dla Boga, dla ludzi i dla samych siebie gdybyśmy podchodzili do naszej służby z wiarą, miłością i gorliwością, ciepło i energicznie. A jak mizerny, suchy i bezowocny będzie nasz trud jeśli wykonujemy nasze dzieło leniwie, bez zapału i gorliwości.

Będziemy musieli odpowiedzieć przed Bogiem zarówno za siebie jak i za tych powierzonych naszej opiece.

Św. Jan z Kronsztadu
————–

Gorączka gazu łupkowego (wolnemedia.net)

Po polsku, Polecane

truciznaW ubiegłym roku w głównych mediach pojawiły się wiadomości, że na terenie Polski znajdują się największe w Europie złoża gazu łupkowego. Plany jego wydobycia zostały przedstawione jako szansa na wielomilionowe zyski, stworzenie licznych miejsc pracy oraz uniezależnienie się od importu surowców energetycznych z Rosji. Eksploatacja gazu łupkowego stanowi szansę dla koncernów energetycznych na osiągnięcie wysokich zysków ekonomicznych, ale wiąże się z poważnymi zagrożeniami, które zostaną przerzucone na społeczeństwo i państwo polskie. Pomysł wykorzystania gazu łupkowego jako paliwa nie jest nowy. Pojawił się już w XIX wieku, został jednak zarzucony ze względu na nieopłacalność eksploatacji złóż. Dopiero Czytaj dalej »

Metropolita Pireusu Serafin obłożył anatemami herezję ekumenizmu, syjonistów, oraz B16

Po polsku

biskupW dniu święta Triumfu Prawosławia (4 marca/ 29 lutego) grecki metropolita Pireusu i Faliru Serafin (Medzelopulos) wygłosił zgodnie z rytem nabożeństwa w tym dniu starożytne anatemy przeciwko dawnym już osądzonym heretykom, oraz anatematyzował współczesną pan-herezję ekumenizm, syjonistycznych żydów, protestantów, jehowistów, oraz imiennie papieża dawnego Rzymu Benedykta 16. Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj