Bezgotówkowe społeczeństwo przyszłości nadchodzi a kto przeciw ten terrorystą albo handlarzem narkotyków (zmianynaziemi.pl)

Po polsku

rfidZmiany na Ziemi idą w złą stronę. To, co kiedyś wydawało się oddaloną w czasie wizją autorów powieści fantastycznonaukowych staje się codziennością. Obrót bezgotówkowy wpełznął w nasze życie i nic nie wskazuje na to, że możemy się z niego wyzwolić.

Kolejne kraje nawołują do postawienia kresu gotówce. Upowszechnia się płatności zbliżeniowe, oswaja się ludzi z potrzebą posiadania plastikowej karty z chipem. Zanim się spostrzeżemy będą nam te chipy implantować przy narodzeniu, co przecież z łatwością można zapewnić jedną ustawą. Już teraz warto zwrócić uwagę na zamieszanie, jakie panuje w Polsce wokół wprowadzenia biometrycznych dowodów osobistych z chipem RFID. Te urządzenia będą w stanie pracować z systemami płatniczymi, co dodatkowo powiększy zdolność do śledzenia ludzi w pomieszczeniach. Czytaj dalej »

E-pieniądz i e-kryzys (marucha.wordpress.com)

Po polsku

euposterGeneralnie rzecz ujmując, gdy Komisja Europejska upomina nas w jakiejś sprawie, znaczy to, że może nie jest jeszcze najgorzej, bo najwyraźniej nie wdrożyliśmy jeszcze kolejnego socjalistycznego pomysłu. Tak bowiem stało się w przypadku Polski oraz pięciu innych państw, które otrzymały reprymendę za to, że nie wdrożyły u siebie unijnej dyrektywy w sprawie e-pieniądza.

Termin wdrożenia dyrektywy upłynął 30 kwietnia 2011 r. Komisja Europejska zwróciła się w ubiegły czwartek do Polski oraz Belgii, Hiszpanii, Francji, Cypru i Portugalii o zgłoszenie w ciągu najbliższych dwóch miesięcy informacji o podejmowanych działaniach, Czytaj dalej »

Węgierski poseł opowiedział o rytualnym mordzie (marucha.wordpress.com)

Po polsku

Źródło: http://www.rusimperia.info/news/id12207.html
Data publikacji: 11.04.2012
Tłum. RX

Zsolt Barash, poseł z prawicowo-radykalnej węgierskiej partii Jobbik ujawnił parlamentarzystom prawdę dlaczego w 1882 roku sędzia uniewinnił 13 żydów oskarżonych o rytualne zabójstwo węgierskiej dziewczynki w sprawie Tisaeslarskiej.

„Żydowscy mordercy zostali uniewinnieni tylko dlatego, że sędzia wystraszył się zemsty ze strony bogatych, międzynarodowych, żydowskich bankierów”- ujawnił poseł, donosi strona internetowa AJN. W odpowiedzi żydzi rozpoczęli prawdziwą nagonkę na Barasha. Czytaj dalej »

Благодатный огонь сошел в храме Гроба Господня в Иерусалиме (www.ria.ru)

Po rosyjsku

626171891ИЕРУСАЛИМ, 14 апр - РИА Новости. Благодатный огонь, символизирующий нерукотворный свет Воскресения Христова, о котором говорил еще апостол Петр, сошел в храме Гроба Господня в Иерусалиме.

Все свечи и светильники в храме были заблаговременно потушены. Огонь появился по молитвам о ниспослании чуда патриарха Иерусалимского Феофила III и тысяч паломников, заполнивших в Великую субботу накануне Пасхи храм Гроба Господня, площадь перед ним и прилегающие улицы.

Огонь появился, как и в предыдущие годы, в Кувуклии - часовне внутри храма Гроба Господня, над каменным ложем, на котором покоилось в Великую субботу погребенное Тело Христа. Именно там по вековому ритуалу молится о схождении Благодатного огня православный патриарх. Czytaj dalej »

Pasja Jezusa Chrystusa - Cały film - Polski lektor

Po polsku, Polecane

Komentarz poniżej:  Czytaj dalej »

Stichira z Wieczerni Wielkiego Piątku - “Тебе одеющагося Светом яко ризою”

Po polsku

Melodia bułgarska, śpiewa chór Monasteru Wałłamskiego.

Andrzej Kołakowski - Sąd nad Panem Bogiem ()

Po polsku

Богородице Дево, радуйся

Po rosyjsku

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj