Muzułmańscy rebelianci w Syrii plądrują chrześcijańskie kościoły.

Po polsku

Paul Joseph Watson, Prison Planet.com
USA
2012-06-28

bandyta

Ostatnio pojawiły się szokujące zdjęcia splądrowanych kościołów chrześcijańskich, zdewastowanych przez wspieranych przez NATO syryjskich rebeliantów. Ilustruje to raz jeszcze, że mocarstwa zachodnie wspierają ekstremistów muzułmańskich w dążeniu do obalenia prawowitej władzy dobrze odnoszącego się do Chrześcijan prezydenta Baszar al-Assada. Czytaj dalej »

PUTIN I BERL LAZAR MODLILI SIĘ POD „ŚCIANĄ PŁACZU” ZA ROSJĘ I O BUDOWĘ „TRZECIEJ ŚWIĄTYNI” (stopsyjonizmowi.wordpress.com)

Po polsku

stena_plachaŹródło: http://www.rusimperia.info/news/id13106.html
Data publikacji: 26.06.2012
Tłum. RX

Żyd Szełomow, znany jako Putin, pod „ścianą płaczu” modli się o budowę „Trzeciej Świątyni”

Preżydent Federacji Rosyjskiej odbywający krótką wizytę na Bliskim Wschodzie przybył na czele licznej delegacji do Izraela gdzie przeprowadził rozmowy z najwyższymi urzednikami żydowskiego państwa. W uroczystościach związanych z wizytą Władimira Putina w Izraelu wziął udział „główny rabin Rosji” Berl Lazar, prezydent Federacji Gmin Żydowskich Rosji Alieksandr Boroda i prezydent Federacji Gmin Żydowskich WNP Lewi Liewajew. Czytaj dalej »

Rosja traci kontrolę nad terytorium. Chińczycy masowo osiedlają się na Syberii (forsal.pl)

Po polsku

syberia

Fala emigracji chińskiej na Syberię trwa nieprzerwanie od 1992. Obecnie przebywa tam ponad 2 mln imigrantów zza wschodniej granicy. Coraz częściej dochodzi do poważnych konfliktów z rdzenną ludnością, która czuje się wyzyskiwana przez Chińczyków.

W kierowanej przez Chińczyków fabryce mebli pod Irkuckiem wybuchł w minionym tygodniu pożar. Przyczyną tragedii była kłótnia między rosyjskimi robotnikami i chińskim zarządem, do której doszło po suto zakrapianej alkoholem kolacji. Po ostrej wymianie zdań mieszkańcy wioski podpalili zakład i uciekli do swoich domów. Czytaj dalej »

Wg posłów Ruchu Palikota obecność krzyża ma wpływ na kształt decyzji sejmowych (www.fronda.pl)

Po polsku

janusPosłowie Ruchu Palikota zapowiedzieli dziś, że złożą do Sądu Okręgowego w Warszawie pozwy o naruszenie dóbr cywilnych. Jak twierdzą, krzyż wiszący w sali posiedzeń Sejmu RP wpływa m.in. na podejmowanie przez nich decyzje oraz na wolność ich sumienia i wyznania. Jednak, jak podkreślili w ub. roku wybitni prawnicy w zamówionych przez marszałek Sejmu ekspertyzach, obecność krzyża w sali obrad Sejmu „nie wywiera wpływu na kształt decyzji sejmowych”, ani „nie wpływa na wizerunek Sejmu jako organu światopoglądowo bezstronnego”.

Pozwy mają trafić do sądu jeszcze w tym tygodniu. Złoży je najprawdopodobniej ok. dziesięciu posłów Ruchu Palikota. Czytaj dalej »

Izraelska gazeta donosi, jak Żydzi mordowali Polaków. (wirtualnapolonia.com)

Po polsku

katynDziennik Izraela „Maariv” ogłosił światu imiona sowieckich oficerów NKWD uczestniczących w mordzie katyńskim. Polski Żyd Abraham Vidro (Wydra), który mieszka teraz w Tel Awiwie, 21 lipca 1971 r. poprosił pismo o wywiad, bo chciałby, zanim umrze, wyjawić sekret o Katyniu. On opisał spotkanie z trzema Żydami, oficerami NKWD, w wojskowym obozie wypoczynkowym Rosji. Oni powiedzieli mu, jak uczestniczyli w mordzie Polaków w Katyniu.

Byli to: sowiecki mjr Joshua Sorokin, por. Aleksander Susłow, por. Samyun Tichonow. Susłow zażądał od Vidro zapewnienia, Czytaj dalej »

Rząd Hiszpanii usiłuje zlikwidować obrót gotówkowy (zmianynaziemi.pl)

Po polsku

stop-rfidCo jakiś czas na łamy portalu wraca temat likwidacji gotówki. Aktualnie wchodzą interesujące przepisy w Hiszpanii. Rząd ma nadzieje docisnąć obywateli tak, aby wyrwać trochę pieniędzy do tej pory ukrywanych w szarej strefie.

Aby osiągnąć cel wprowadzono drakońskie limity na operacje finansowe. Jest całkowity zakaz na gotówkowe transakcje powyżej 2500 euro. Oznacza to, że wszystkie transakcje powyżej muszą być przekazywane z wykorzystaniem systemu bankowego. Jest to też sygnał, że rząd hiszpański może zrobić użytek z wiedzy na temat danych transakcji o ile znajdą się w systemie komputerowym banków. Czytaj dalej »

Niemcy chcą superpaństwa (niezalezna.pl)

Po polsku

imperium-niemieckieWspólny europejski rząd, na którego czele stanie wybierany w wyborach powszechnych prezydent, umocnienie pozycji Parlamentu Europejskiego i ograniczenie kompetencji państw członkowskich na rzecz instytucji unijnych – taką wizję UE przedstawił w sobotę minister finansów Niemiec Wolfgang Schaeuble.

W wywiadzie dla tygodnika „Der Spiegel” Wolfgang Schaeuble stwierdził, że Unia Europejska, by sprawnie funkcjonować, potrzebuje głębokich zmian instytucjonalnych i więcej możliwości działania. Może się to powieść jednak tylko wtedy, gdy dojdzie do powołania wspólnego rządu UE. Nowy organ miałby zaistnieć w wyniku poszerzenia dotychczasowych uprawnień Komisji Europejskiej. Na czele wspólnego rządu powinien, zdaniem Schaeublego, stanąć prezydent wyłoniony w wyborach bezpośrednich przez mieszkańców krajów członkowskich Unii. Czytaj dalej »

Muzułmańska sekta buduje kolejny meczet w Warszawie (marucha.wordpress.com)

Po polsku

Z inicjatywy muzułmańskiego stowarzyszenia Ahmadiyya ma powstać w stolicy kolejny meczet. Przeciwko temu pomysłowi, który ma być zwieńczony 18-metrowym minaretem, protestują mieszkańcy dzielnicy.

Wnioskodawcą i inwestorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Ahmadiyya, będące rodzajem islamskiej sekty, atakowanej przez ortodoksyjnych muzułmanów. Wspólnota zasłynęła m.in. budową największego meczetu w Wielkiej Brytanii. Kolejny warszawski meczet, wraz z centrum kultury muzułmańskiej, ma zostać wybudowany w dzielnicy Włochy, w okolicy mieszkalnego osiedla domków jednorodzinnych. Czytaj dalej »

Google ślubuje świadczenie usługi “full service” dla Mossadu (stopsyjonizmowi.wordpress.com)

Po polsku

google-ceo-with-netanyahu-311x218http://zen-haven.dk/google-vows-full-service-to-israeli-mossad/

Członkowie zarządu Google podczas ostatniego spotkania z izraelskim premierem zapewnili, że zagwarantują świadczenie wszelkich usług agencji szpiegowskiej Mossad.

Były prezes zarządu Google, Eric Schmidt, w trakcie spotkania z Netanyahu powiedział, że „inwestycja w Izrael była jedną z najlepszych decyzji podjętych przez firmę”. W czasie spotkania, Netanyahu dał dla Schmidta rysunek ukazujący izraelską flagę powiewającą nad znakiem firmowym Google. Czytaj dalej »

Wyniki Olimpiad naukowych są antysemickie!!! (stopsyjonizmowi.wordpress.com)

Po polsku

Wczoraj rosyjskojęzyczny portal http://shturmnovosti.com w artykule pod tytułem „Rafszan i Dżamszut są mądrzejsi niż Izia i Abram” (http://shturmnovosti.com/view.php?id=39333) zamieścił bardzo ciekawą analizę wyników Międzynarodowej Olimpiady Matematycznej z 2009 r. w konfrontacji z powszechnie rozpropagowanym mitem o tzw. mądrości żydowskiej.

Utrwalony przy użyciu trwającej wiele lat, jeśli nie wieków, bandyckiej propagandy fałszywy stereotyp tzw. „mądrości Izraela” zdaje się kruszyć wskutek analizy wyników tej imprezy. Autor artykułu sięgnął do zasobów archiwalnych, nie zaś tylko roku 2009, i cóż…twardej logice argumentów merytorycznych nie można nie ulec. Czytaj dalej »

O fałszywych nauczycielach (tauszev.livejournal.com)

Po polsku

sw-grzegorz-wielkiHomilia Św. Grzegorza Wielkiego papieża Rzymu zwanego Dialogiem
(Homilia XIV na 2 niedzielę wielkanocną)

Nie pasterzem, lecz najemnikiem nazwany jest, kto pasie owce Chrystusowe nie z wewnętrznej miłości, lecz dla doczesnych dochodów. Najemnikiem wszak jest ten właśnie, kto ma stanowisko pasterza, ale nie stara się o zyski dusz – łakomym okiem patrzy na korzyści ziemskie, cieszy się z zaszczytu przełożeństwa, tuczy się doczesnymi zyskami, weseli okazywanym przez ludzi szacunkiem. Są to bowiem wszystko dochody najemnika – by za to właśnie, ze pracuje przy zarządzaniu, tutaj znajdował to, czego szuka, a na przyszłość był odłączony od dziedzictwa trzody.
Nie można jednak naprawdę poznać, czy ktoś jest pasterzem, czy najemnikiem, jeśli nie zachodzi sytuacja krytyczna. Czytaj dalej »

Oficjalna reklama chipa RFID, oswajanie społeczeństwa przed implantacją (zmianynaziemi.pl)

Po polsku, Polecane

rfid_hand_1

Każdy, kto myślał, że chipowanie społeczeństw to wymysł literatury fantastycznonaukowej mylił się. To już nadeszło. Technologia chipowa rewolucjonizuje pojęcie handlu, stosujemy je w kartach zbliżeniowych wciskanych przez banki. Następnym krokiem wydaje się być implantacja chipów, tak jak znakujemy psy czy koty.

Od jakiegoś czasu pojawiały się w mediach rozmaite wstawki na temat dobrodziejstw technologii oferowanej przez chipy implantowane podskórnie. BBC ostatnio pokazywała materiał z jednej z klinik porodowych, w których dzieci są chipowane po to, aby nie doszło do pomyłki. Opaska na ręku mamy zapala się na zielono przy jej dziecku.

Teraz zostanie przekroczony kolejny poziom indoktrynacji. W amerykańskiej telewizji będą emitowane reklamy przedstawiające technologię RFID, jako zbawienie dla diabetyków, osób biorących lekarstwa i dla wszystkich, którzy mogą trafić kiedyś do szpitala z jakiegoś wypadku. Jednym kliknięciem będzie można sprawdzić całą historię choroby, co ma przyspieszyć procedury medyczne. Być może reklama powstała kilka lat temu, świadczy o tym data widoczna na początku. Prawdopodobnie do tej pory przeleżała na przysłowiowej półce. Czytaj dalej »

Znane kurorty na sprzedaż. Polska zarobi miliony. (marucha.wordpress.com)

Po polsku

polskaCiechocinek, Lądek – Zdrój, Kołobrzeg, Busko – Zdrój, Rymanów i Świnoujście to uzdrowiska, które chce sprzedać Ministerstwo Skarbu w ciągu 11 miesięcy. Jedynym, które pozostanie w rękach państwa, będzie Krynica – Żegiestów.

Obecnie na liście uzdrowisk, które nie podlegają prywatyzacji, znajduje się siedem placówek. Minister skarbu chce tę listę zredukować do jednej, a resztę wystawić na sprzedaż. Wpływy z tego tytułu szacowane są na ok. 125,5 mln zł. Czytaj dalej »

Czy wielki producent GMO zapłaci 7,5 miliarda dolarów? (stopsyjonizmowi.wordpress.com)

Po polsku

monsanto_dvdŹródło: http://orwellsky.blogspot.com/2012/06/czy-wielki-producent-gmo-zapaci-75.html#more

Zmiana w orzecznictwie prawa Brazylii może sprawić, że biotechnologiczny gigant, firma Monsanto będzie zmuszona do zapłacenia odszkodowań w wysokości blisko 7,5 miliarda dolarów.

Proces został wytoczony przez przedstawicieli grona 5 milionów brazylijskich farmerów, których od 2004 firma zmuszała do wnoszenia ogromnych opłat od corocznych zbiorów, w których wykorzystywano nasiona pochodzące z upraw ze wcześniejszych lat. Wszystko za sprawą praw patentowych do kodu genetycznego zmodyfikowanych roślin, których Monsanto jest właścicielem, jej zdaniem każdorazowe “odnowienie” zbiorów powinno wiązać się z uiszczeniem opłaty. Czytaj dalej »

„Niemcy wciąż są winne Grekom wypłatę odszkodowań wojennych” (stopsyjonizmowi.wordpress.com)

Po polsku

sshttp://www.hurriyetdailynews.com/germany-still-owes-greece-wartime-reparations.aspx?pageID=238&nID=23657&NewsCatID=351

Przywódcy Greccy mogą zechcieć podjąć trud renegocjacji warunków pakietu pomocowego z Niemcami i innymi kredytodawcami, lecz w tym momencie zabiera głos weteran i ikona greckiego ruchu oporu i wzywa do postawienia Berlinowi bardziej ambitnego żądania.

Manolis Glezos, 89-letni polityk lewicy, wsławiony tym, że w maju 1941 r. wspiął się na Akropol i zerwał flagę ze swastyką, mówi że Niemcy są wciąż winne Grekom więcej pieniędzy z tytułu odszkodowań wojennych, niż Grecy z powodu kosztów dofinansowania. Czytaj dalej »

Przeklęty świat tatuażu (rzymski-katolik.blogspot.com)

Po polsku

tatuazJeszcze 30 lat temu zwyczaj tatuowania się – w naszym kręgu kulturowym – był ograniczony do wąskich środowisk utożsamianych z tzw. marginesem społecznym. Tatuaże nosili wówczas głównie przestępcy, narkomani i członkowie różnych subkultur młodzieżowych (skinheadzi, punki, heavy-metalowcy). Przełom XX i XXI wieku stał się jednak widownią niesamowitej wręcz popularności tatuaży. Używając pewnej retorycznej przesady, można powiedzieć, iż zaczęli tatuować się wszyscy: aktorzy, gwiazdy rocka, sportowcy, dzieci z tzw. dobrych domów. Czytaj dalej »

Bułgarska Cerkiew przeciw gejom

Po polsku

gejW Bułgarii po raz kolejny pojawiają się kontrowersje przed doroczną paradą gejowską planowaną w Sofii na 30 czerwca

Oburzenie środowisk gejowskich i obrońców praw człowieka wywołał Jewgeni Janakew, prawosławny duchowny z miasta Sliwen, w ostrych słowach atakujący burmistrza Sofii i ministra spraw wewnętrznych, którzy wydali zezwolenie na zorganizowanie przemarszu „Sofia Pride”. – Oni [homoseksualiści – przyp. red.] powinni pójść na dno morza z kamieniem młyńskim przywiązanym do szyi – oświadczył Janakiew. Czytaj dalej »

Krzyż wykopany przez ateistę (marucha.wordpress.com)

Po polsku

– Czesław Obara, mieszkaniec Stalowej Woli, który w nocy z piątku na sobotę wykopał krzyż, stojący na Kokoszej Górce w tymże mieście, oficjalnie mówi, że jest ateistą i chce dokonać aktu apostazji. Jednocześnie ten sam człowiek, wmurowuje krzyż na swojej posesji i mówi, że bez wyroku sądowego go nie odda. To jest coś strasznego. Rzecz, która wpisuje się w walkę z Kościołem i z krzyżem, w proces laicyzacji Polski. Jednocześnie my nic nie możemy zrobić. Czytaj dalej »

Chrońmy kurczaki, zabijajmy dzieci (marucha.wordpress.com)

Po polsku

Postępowi naukowcy przekraczają kolejne, wydawałoby się że nieistniejące już, granice absurdu. Z jednej strony namawiają kobiety do zabijania swoich dzieci, a z drugiej pragną chronić uczucia karpia, czy… kurczaka, który jest „niemal osobą”(sic!). Czytaj dalej »

Pentagon obchodzi po raz pierwszy Miesiąc Dumy Homoseksualistów (wiadomosci.onet.pl)

Po polsku

satanic-armySzef Pentagonu Leon Panetta wyraził w piątek podziękowanie homoseksualistom, którzy służą w Siłach Zbrojnych Stanów Zjednoczonych. Po raz pierwszy w siłach zbrojnych USA obchodzony jest w tym roku Miesiąc Dumy Homoseksualistów. Czytaj dalej »

Po śmierci Kadafiego Afrykę przejmuje szarańcza (zmianynaziemi.pl)

Po polsku

democracy_or_else2Afryka Północna zmaga się z wielka plaga szarańczy. Dopóki żył Muammar Kadafi Libia była w miarę normalnym i do tego niezadłużonym krajem Afryki Północnej. Teraz panuje tam chaos, który na dodatek potęguje brak funkcjonujących urzędów i władz. Ludzie szybko się zorientowali, że plaga szarańczy tego roku to efekt usunięcia Kadafiego, który zawsze dużo uwagi poświęcał walce ze szkodnikami.

Za czasów poprzedniej ekipy w Libii były specjalne zespoły urzędników odpowiedzialnych za zwalczanie w zarodku wszelkich ognisk szarańczy. Czytaj dalej »

Francuski dziennikarz oskarża NATO o planowanie zamachu stanu w Syrii (zmianynaziemi.pl)

Po polsku

nato1Thierry Meyssan, francuski dziennikarz i założyciel centrum naukowego Reseau Voltaire już wcześniej zasłynął oskarżeniami wysuwanymi pod adresem USA. Twierdzi on, że ataki z 11 września 2001 były “potwornym kłamstwem” i efektem spisku wewnętrznego a nie zamachem terrorystycznym. Teraz Francuz przestrzegł przed planowanym przewrotem w Syrii. Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj