Cel: Nowy Porządek Świata (www.michaeljournal.org)

Po polsku, Polecane

one-world-governmentPodstawową wadą obecnego systemu finansowego jest to, że banki tworzą pieniądze jako dług, pobierając odsetki od pieniędzy, które tworzą. Obowiązek spłacenia bankom przez zadłużone kraje pieniędzy, których te banki nie stworzyły, pieniędzy, które nie istnieją, doprowadza do powstania niespłacalnych długów. Finansjera wie całkiem dobrze, że spłacenie długów przez te kraje jest niemożliwe, że obecny system finansowy jest wadliwy u samej jego podstawy i że może on doprowadzić jedynie do kryzysu i rewolucji. Lecz to jest właśnie to, o co im chodzi!

Clifford Hugh Douglas, założyciel szkoły Kredytu Społecznego, mówił: „Władza Pieniądza nie chce, i nigdy nie chciała, naprawy systemu monetarnego – jego skutki w postaci wojen, sabotaży i tarć społecznych są dokładnie tym, czego ta władza sobie życzy”. Dlaczego?

Jest tak dlatego, iż Finansjera sądzi, że jedynie ona jest zdolna rządzić właściwie ludzkością, a po to, żeby móc narzucić swoją wolę każdemu człowiekowi i kontrolować cały świat, wymyśliła obecny zadłużający system monetarny. Czytaj dalej »

Ferdynand Ossendowski - “Lenin”

Po polsku

diabel-leninLenin − powieść biograficzna z 1930 polskiego pisarza Ferdynanda Ossendowskiego o współzałożycielu i liderze partii bolszewickiej Włodzimierzu Leninie.

Powieśćjuż przed II wojną światową przetłumaczono na kilka języków europejskich, m. in. na niemiecki, francuski i włoski. Przyczyniła się do poznania prawdy o rewolucji październikowej w Rosji w Zachodniej Europie. We Włoszech po interwencji ambasady sowieckiej w 1932 książka została skonfiskowana, zaś część nakładu zniszczono. Ossendowski jako pierwszy uderzył w mit Lenina - bożyszcza mas robotniczych i chłopskich

Książkę można pobrać tutaj: http://chomikuj.pl/Sarmatian/02+-+eBooks/Antoni+Ferdynand+Ossendowski/Antoni+Ferdynand+Ossendowski+-+Lenin+(1930),29995848.pdf

Wydarzenia w Syrii z pierwszej ręki (stopsyjonizmowi.wordpress.com)

Po polsku

manipulator Źródło: http://pravoslav-voin.info/main/2337-o-sobytiyax-v-sirii-iz-pervyx-ust.html
Data publikacji: 26.07.2012
Tłu. RX

Wydarzenia w Syrii tak bardzo zatrważające „cywilizowaną społeczność międzynarodową”, są dzisiaj na pierwszym planie wiadomości medialnych agencji informacyjnych. Opowiadają nam, że wzburzony „niesprawiedliwym i despotycznym reżimem” lud, próbuje obalić tenże reżim. Jednakże biorąc pod uwagę historię Libii i szeregu innych krajów na północy kontynentu afrykańskiego, te doniesienia medialne a także doniesienia różnych polityków, wywołują coraz więcej wątpliwości wśród opinii publicznej. I rodzi się podstawowe pytanie- „co było powodem, że nagle „lud zbuntował się przeciwko władzy?”. Czytaj dalej »

O Sodomie i Gomorze

Po polsku

Czytaj dalej »

Sprzeciwmy się koncertowi “madonny”

Po polsku, Polecane

bezbozna-kabalistyczna-zydowka1Na podstawie: Prawosławny Partyzant
oraz: Fronda.pl

ODEZWA DO WSZYSTKICH WIERZĄCYCH
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus !!!
Zwracam się z tą odezwą do wszystkich ludzi wierzących i kochających Zbawiciela i Władcę naszego Jezusa Chrystusa oraz Jego Przenajświętszą i ukochaną Matkę. Jak zapewne wszyscy już wiedzą pierwszego sierpnia ma przybyć do Polski, oraz wystąpić znana na całym świecie artystka tytułująca się bluźnierczo “Madonną”. O niej samej nie będę wiele pisał, ale zaznaczę tylko że jest ona związana z żydowską sektą kabalistyczną* i otwarcie popisuje się swoją zgnilizną moralną oraz bluźnierstwami przeciwko Jezusowi Chrystusowi oraz Matce Bożej.

To właśnie rozpustna “Madonna” powiedziała: „W tym kraju nie ma miejsca na dwie królowe” stawiając siebie hardo na miejscu Bogurodzicy – Królowej Niebios. Kilkanaście dni temu  Krucjata Młodych zapoczątkowała akcję zbierania podpisów przeciwko organizowanemu w Warszawie jej koncertowi. Planowano zebrać 100 tysięcy podpisów, jednak już dziś widać, że osiągnięcie tej liczby jest raczej nierealne. Zamiast zbierania podpisów proponuję rozwiązanie o wiele bardziej skuteczniejsze, sprawdzone i znane już od bardzo dawna. Zamiast protestu, wykorzystajmy siłę modlitwy.

Przyniesie ona o wiele większy skutek niż najszlachetniejsze protesty, które i tak będą zignorowane przez “wielkich” tego świata. Nie czekajmy na jakieś oficjalne wezwanie od biskupów lub duchownych, ale modlić się możemy i powinniśmy nawet bez ich zachęty. To nasza ukryta siła oraz moralny i duchowy obowiązek. Czytaj dalej »

BOJKOTUJ DEMONA

Po polsku

Ulotka nadesłana na pocztę:

Aby powiększyć, naciśnij na obrazek.

bojkot-demona

Kościół Katolicki a synagoga (gazetawarszawska.com)

Po polsku

pope-synagogue-rome-1986“……

Ci niezliczeni Papieże, Sobory, Ojcowie, Doktorzy i Święci Kościoła Katolickiego, a także całe poprzednie części Prawa Kanonicznego traktujące o Żydach, to wszystko staje się być “wyklęte” przez Jana Pawła II, gdy stwierdza, że “ten, kto” miałby zwalczać Żydów “na zawsze” byłoby winny.

Rzucając anatemę w swym przemówieniu, Jan Paweł II odwołał się do bardzo nowej “tradycji”, jak sam zauważył, Soboru Watykańskiego II z jego deklaracją Nostra aetate i przykładu Jana XXIII. Jeśli chodzi o drugie, Jan Paweł II stwierdził: Czytaj dalej »

Eskalacja napięcia w Syrii, możliwy jest scenariusz z nalotami NATO (zmianynaziemi.pl)

Po polsku

syria_mapW Syrii właściwie trwa już regularna wojna, walki toczone są nawet na ulicach Damaszku. Seria zuchwałych zamachów terrorystycznych i postępy wojsk wspieranych przez państwa sunnickie i zachodnie stworzyły wrażenie, że władza prezydenta Assada chwieje się w posadach. Jednak to tylko pozory a do końcowego sukcesu konieczne może być opanowanie przestrzeni powietrznej.

Poinformowano, że z Syrii wyjeżdżają właśnie obserwatorzy ONZ. Według agencji France Press do tej pory wyjechało już 150 pracowników Organizacji Narodów Zjednoczonych. Można to odczytać, jako zapowiedź eskalacji konfliktu, najprawdopodobniej nastąpi fala nalotów w stylu jugosłowiańskim. Czytaj dalej »

Szuka jej prokurator, bo skrytykowała prezydenta (stopsyjonizmowi.wordpress.com)

Po polsku

aPoznanianka Anna Łojewska głosowała na Bronisława Komorowskiego. Dziś przyznaje, że to był błąd. Mocno rozczarowana działaniami prezydenta, na internetowym forum oceniła je w ostrych słowach. I zaczęły się kłopoty. Kobiety szuka olsztyńska prokuratura.

Anna Łojewska jest osobą dość popularną w Poznaniu, ma wyższe wykształcenie, zna kilka języków, publikuje. W książce „Pamiętnik z dekady bezdomności” opisała swoje perypetie, gdy z powodów finansowych straciła mieszkanie i musiała zamieszkać w ośrodku dla bezdomnych „Barka”. Zdołała wyjść na prostą, założyła własną firmę, dzisiaj pomaga innym. Czytaj dalej »

Zamordowany minister obrony Syrii był prawosławnym chrześcijaninem (stopsyjonizmowi.wordpress.com)

Po polsku

da 23 Lipiec 2012
Źródło: http://www.rusimperia.info/news/id13425.html
Tłum.RX

18 lipca w Syrii został zabity minister obrony Dawoud Rajih. Zginął w wyniku zamachu terrorystycznego przeprowadzonego przez terrorystę –samobójcę, donosi telewizja Al.-Arabija. Dawoud Rajch był prawosławnym chrześcijaninem należącym do Antiocheńskiej Cerkwi Prawosławnej. 20 lipca odbyło się nabożeństwo żałobne za Dawoud’a Rajih’a w największym soborze prawosławnym Syrii, cerkwi Krzyża Chrystusowego, która znajduje się w Damaszku. Czytaj dalej »

Kwaśniewski chce likwidacji Polski (niezalezna.pl)

Po polsku

Izaak StolzmanInformacja ta jest już nieco stara, jednak postulat ex-prezydenta konsekwentnie realizowany.

2011-11-30 Były prezydent Aleksander Kwaśniewski stwierdził, że Polska powinna zrezygnować ze swojej suwerenności.

Na antenie Radia dla Ciebie Aleksander Kwaśniewski mówił o konieczności przeprowadzenia zmian w strukturach Unii Europejskiej i powołania czegoś w rodzaju federacji, integrowałaby państwa europejskie o wspólnej polityce.

Odnosząc się do suwerenności były prezydent stwierdził, że należy z niej zrezygnować. Czytaj dalej »

Watykańscy apostaci: “Boże, błogosław muzułmanów” … i zapewnij im udane łowy na Chrześcijan (kosciol.wiara.pl)

Po polsku

090520-djihadistesjpg

Katolicy Ziemi Świętej życzą wyznawcom islamu dobrego Ramadanu.
Łaciński Patriarchat Jerozolimy wystosował życzenia do muzułmanów w związku z rozpoczętym 20 lipca ramadanem. Zakończy się on 19 sierpnia.

Duchowieństwo i wierni świeccy Patriarchatu, który obejmuje terytorium Izraela, Autonomii Palestyńskiej, Jordanii i Cypru, życzą wyznawcom islamu „dobrego miesiąca ramadanu - czasu poświęconego na post, akty pobożności, dzieła miłosierdzia, przebaczenie i skruchę”. Zapewniają o swej modlitwie do Boga o błogosławieństwo dla muzułmanów, aby ich post był owocny. Czytaj dalej »

Mordy na Chrześcijanach w Nigerii (www.naszdziennik.pl)

Po polsku

islam-poganin-245x30012 lipca 2012 “Chwała niech będzie Allahowi w tej wojnie za proroka Mahometa. Dziękujemy mu za udany atak na chrześcijan i służby bezpieczeństwa w stanie Platau”

Islamiści z Boko Haram z determinacją wprowadzają w życie groźby dotyczące mordowania chrześcijan. Tylko w ostatnich dniach z ich rąk zginęło ponad stu Nigeryjczyków, w tym wiele dzieci. Terroryści straszą, że to dopiero początek.

Ostatni dramat nigeryjskich chrześcijan rozegrał się w miniony weekend, kiedy to doszło do zamachów na kilka wiosek zamieszkiwanych przez chrześcijan w stanie Plateau. Jak informuje Radio Watykańskie, zginęło ponad stu wyznawców Chrystusa, wśród nich głównie kobiety i dzieci. Czytaj dalej »

Rewolucja zaczyna się od ziemniaków (wolnemedia.net)

Po polsku

imagesGrecy radzą sobie z kryzysem, organizując oddolnie sieć dystrybucji żywności po niższych cenach.

Rosnące ceny i spadające dochody społeczeństwa wyzwoliły w Grecji potencjał zdolny przełamać mechanizmy rynku – informuje portal Lewica24.pl. Zaczęło się od protestu rolników przeciwko importowi ziemniaków z Egiptu – gdy zawiodły rozmowy z ministerstwem finansów i importerami, rolnicy zasypali centrum Salonik tonami kartofli przywiezionymi z Nerokopi (greckie „zagłębie ziemniaczane”). Niedługo potem Ochotnicza Grupa z Katerini w prefekturze Pieria zainicjowała pozyskiwanie od rolników i sprzedaż kartofli po hurtowych cenach: 25 centów za kilogram, czyli w cenie stanowiącej 1/3 tej, którą trzeba zapłacić w supermarkecie. Czytaj dalej »

Muzułmańska dzić chce zburzyć egipskie piramidy (wolnemedia.net)

Po polsku

piramidonSunnicki szejk, lider islamistycznej partii „Jedność Narodowa”, Abd al-Latif al-Mahmoud zaapelował do prezydenta Egiptu Mohammeda Mursiego o zburzenie piramid.

Zdaniem islamistów na egipskiej ziemi nie ma miejsca dla pomników kultury pogańskiej (poganie wyrażają się o poganach ;).

Aktywiści ruchu na rzecz ochrony zabytków wystąpili do władz kraju z propozycją utworzenia funduszu ochrony dziedzictwa kulturowego i historycznego przed radykalnymi ideami. Czytaj dalej »

Fundacja Rockefellera przewiduje krwawy zamach terrorystyczny w trakcie Olimpiady w Londynie (zmianynaziemi.pl)

Po polsku

rockefeller-nwoMedia alternatywne na całym świecie aż kipią od wiadomości na temat tego, do czego ma dojść w trakcie nadchodzącej olimpiady w Londynie. Szykowany jest podobno jakiś spektakularny zamach i jak twierdzą niektórzy internauci jest na to wiele dowodów.  Czytaj dalej »

Liczniki elektryczne mogą szpiegować (www.wykop.pl)

Po polsku

Licznik energii elektrycznej Linky. Skandal wokół supernowoczesnych liczników energii elektrycznej, instalowanych w domach i firmach we Francji i Niemczech. Grupa hakerów z obu krajów odkryła, że liczniki “szpiegują” klientów. Mogą ułatwiać pracę m.in. fiskusowi i przestępcom.

Według hakerów, tzw. inteligentne liczniki elektroniczne o nazwach “Linky” i “Smart Meter”, które francuski koncern ERDF sprzedał już Niemcom i chce eksportować do innych krajów Europy, automatycznie rejestrują niezwykle szczegółowe informacje na temat życia prywatnego klientów. Czytaj dalej »

Liczniki prądu wykradną nam sekrety (biznes.interia.pl)

Po polsku

Instalowane przez dostawców prądu nowoczesne urządzenia umożliwią już wkrótce zdalne odczytywanie zużycia energii i przyniosą spore oszczędności.

Duża część informacji zbieranych w nowych licznikach ma charakter danych osobowych.

Jednak specjaliści z GIODO ostrzegają, że jednocześnie mogą być ciosem w prywatność, pisze “Dziennik Polski”. Czytaj dalej »

Handel ludźmi w Białymstoku (gosc.pl)

Po polsku

stop_in_vitroWraz z projektami nowych ustaw powrócił do debaty publicznej spór na temat dopuszczalności tzw. metody in vitro. Zwolennicy cywilizacji śmierci użyli już chyba wszystkich sztuczek służących manipulacjom na temat „dobrodziejstwa” tego okropnego procederu. Teraz rozpoczął się etap otwartej promocji handlu ludźmi.

Gazeta Wyborcza przeprowadziła wywiad z prof. Waldemarem Kuczyńskim z Białegostoku na temat in vitro. Głównym celem publikacji jest lobbing na rzecz dopuszczalności zamrażania ludzi w stadium zarodkowym. Czytaj dalej »

W Szpitalu Klinicznym im. Dzieciątka Jezus zabijają i uczą zabijać

Po polsku

to-dziecko-mialo-szczescie-nie-zostalo-zabite„Nierzetelność i podawanie nieprawdy” zarzuca Janusz Wyzgał, dyrektor warszawskiego Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus, Fundacji PRO – Prawo do Życia, która organizuje przed budynkiem szpitala pikiety w obronie nienarodzonych dzieci. Dyrektor żąda przeprosin na łamach „Gazety Wyborczej”. Ponadto grozi obrońcom życia skierowaniem sprawy do sądu.

Dyrektor szpitala jest oburzony hasłem umieszczonym na bannerze, z którym obrońcy życia przychodzą pod szpital. Plakat informuje, że „w szpitalu przy Starynkiewicza zabija się i uczy zabijać chore dzieci”. Zdaniem Wyzgała, zdanie to jest „nieprawdziwe i nierzetelne”.

Tymczasem w marcu br. Fundacja PRO - Prawo do Życia wystosowała list do dyrekcji warszawskiego Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus, w którym zapytała o to, czy dokonuje się w nim aborcji ze względu na podejrzenie choroby u nienarodzonego dziecka.

Odpowiedź nadeszła po blisko miesiącu… Szpital potwierdził przypuszczenia obrońców życia. Dlatego od kwietnia br. członkowie fundacji oraz jej sympatycy rozpoczęli regularne pikiety pod budynkiem szpitala, w czasie których pokazywano zarówno pracownikom, jak i pacjentom oraz przybyłym do placówki osobom, czego dokonuje się w miejscu noszącym imię Dzieciątka Jezus. Czytaj dalej »

Zmiana metody uśmiercania pacjentów (marucha.wordpress.com)

Po polsku

defaultCo kryją holenderskie statystyki eutanazyjne?

Liczba wykonywanych w Holandii eutanazji – jak podaje „The Lancet” – utrzymuje się cały czas na takim samym poziomie. Jednak to tylko statystyka. Lekarze zmienili metodę uśmiercania swoich pacjentów. Zamiast wstrzykiwać im śmiercionośne substancje, zaczęli praktykować odłączanie ich od urządzeń podających wodę i pożywienie i czekać na pewną śmierć. Jeśli w statystykach uwzględnimy ten śmiercionośny proceder to odsetek pacjentów, którzy poddali się temu procederowi wzrośnie do 15 proc. Czytaj dalej »

Od września nowy podatek…od gudłajskiego bełkotu (stopsyjonizmowi.wordpress.com)

Po polsku

we like it

Jak donosi portal MediaRP, od września internauci mogą się spodziewać opłat za korzystanie z treści 40 polskojęzycznych serwisów.

„Gazeta Wyborcza twierdzi, że taka jest cena za rzetelne dziennikarstwo”.

„Od września płatny dostęp do treści (tzw. paywall) pojawi się w polskim internecie, w najpopularniejszych witrynach. Płatności zostaną wprowadzone poprzez system Piano. Dziś do tego systemu dołączyło sześciu polskich wydawców, wydających łącznie 27 krajowych i regionalnych gazet oraz 14 magazynów, wraz z Polskim Radiem. To ostatnie wzbudza szczególne kontrowersje, gdyż jako finansowane z kieszeni podatnika medium, powinno udostępniać swoje treści za darmo”. Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj