Krzyżują chrześcijan? (info.wiara.pl)

Po polsku

coptic-christians-celebrating-easter-in-a-midnight-massPodczas demonstracji przed pałacem prezydenta Egiptu ukrzyżowano kilkadziesiąt osób, najprawdopodobniej Koptów. Dwie z nich zmarły. Informacje te podał portal World Net Daily powołując się na doniesienia arabskich mediów.

Pierwsza informacja na ten temat ukazała się w arabskojęzycznym kanale Sky News. Donosił on, że 8 sierpnia członkowie Bractwa Muzułmańskiego krzyżowali przeciwników prezydenta Egiptu Muhammada Mursiego na drzewach przed jego pałacem. Prócz Sky News, informacje o krzyżowaniu Koptów podały arabskie media: Arab News, Al Khabar News, Dostor Watany i Egypt Now. Podała je także opiniotwórcza gazeta El Balad. Czytaj dalej »

Jerozolima: Napad na chrześcijan (info.wiara.pl)

Po polsku

297706_090314_jerozolima_3_7Domy 70 chrześcijańskich rodzin w Ziemi Świętej zostały zniszczone przez grupę muzułmańskiej młodzieży.

Do zdarzenia doszło w Jerozolimie, w dzielnicy Betfage, gdzie dzięki pomocy Franciszkańskiej Kustodii Ziemi Świętej powstał kompleks mieszkań dla chrześcijan. Czytaj dalej »

Unia Europejska chce śledzić nasz każdy krok! (tech.wp.pl)

Po polsku

1-inwigilacja-thinkstock-660UE inwestuje miliony w nowe metody inwigilacji. Są one tak kontrowersyjne, że eksperci już przewidują masowe protesty.

Wypełniony helem balon z kamerą wysokiej rozdzielczości był zaskakującym gościem na jednym z ubiegłorocznych festynów technologicznych w Magdeburgu. Dron szybował nad 20 tys. widzów z zadaniem kontrolowania zgromadzenia. Mottem “Wy się bawicie, a my uważamy” akcję propagował Instytut Optroniki, techniki systemowej i oceny obrazu im. Fraunhofera, którego badacze skonstruowali urządzenie. Miało ono zademonstrować, Czytaj dalej »

KAPŁAN przed plutonem egzekucyjnym (dakowski.pl)

Po polsku

Jezus Chrystus-król

Historia ta dedykowana jest w pierwszej kolejności dla czytelników wyznania katolickiego. Dla prawosławnych zaś, jest to doskonała nauka o tym, jak w bezwzględny sposób walczy się z Chrystusem i Jego pobożnymi kapłanami, oraz jaki jest obecnie stan duchowy Kościoła Katolickiego. Ponad to, należy również dodać, że ks. Kiersztyn demaskował masonerię; pod jego redakcją powstała praca: Zatrute źrodło masoneria
- Admin.

——————————————

[Umieszczam w związku z wczorajszym (tj.22 sierpnia) zderzeniem czołowym ks. Kiersztyna z TIR-em. Zginął. Pośredniczko wszelkich Łask, spraw, by ta ofiara życia wielkiego Kapłana przybliżyła Polaków i Polskę do tak oczekiwanej Intronizacji Jezusa Króla Polski. Mirosław Dakowski].

.

ks. Tadeusz Kiersztyn, Szczyglice, dnia 9 czerwca 2007 r.

Chciałbym pokrótce przedstawić dramat mego życia poświęconego dziełu Intronizacji Jezusa Króla w naszym Narodzie. Od kilkunastu lat władze duchowne zmuszały mnie, bym zaparł się Jezusa Króla i bym wraz z narodem Izraelskim wybrał Barabasza, tak jak to uczyniły one na fali soborowych przemian.

Gdy sztandaru Jezusa Króla Polski mimo wszelkich gróźb, kar i nacisków nie chciałem wypuścić z dłoni, postawiono mnie, tak jak ongiś górników z “Wujka”, przed plutonem “egzekucyjnym”, którym dowodził sam kard. Stanisław Dziwisz, i nie strzelano do mnie z broni palnej, lecz popełniono na mnie mord moralny przy użyciu broni, znanej dobrze siłom ciemności. Zanim opiszę te smutne wydarzenia, by były one zrozumiałe, krótko przedstawię historię mego życia, umieszczając w niej linki do najważniejszych dokumentów.

Moja droga życia

Nazywam się Tadeusz Kiersztyn i mam obecnie 62 lata. Czytaj dalej »

Szpitalne kody kreskowe na ludziach (katerina.nowyekran.pl)

Po polsku

666Jeżeli jeszcze ktokolwiek rozpatruje dziejące się wydarzenia w kategorii „teorii spiskowych”, to znaczy, że jest wyjątkowo odporny na wiedzę.

Naziści robią kolejny krok naprzód. A my siedzimy cicho?

Drodzy czytelnicy Nowego Ekranu od lipca tego roku wchodzą nowe wymogi, dotyczące placówek medycznych. Taki obowiązek nakłada ustawa o działalności leczniczej z 15 kwietnia 2011 r. - informuje rynek zdrowia.pl.Traktuje o tym art. 36 tejże ustawy, a wszystko pod pretekstem „Ochrony Danych Osobowych”. Czytaj dalej »

Urzędnicza kreatywność nie zna granic (wolnemedia.net)

Po polsku

Gdy jakiś czas temu biurokraci z Brukseli wpadli na pomysł, by wprowadzić normę regulującą krzywiznę ogórka, wydawało się, że głupszej rzeczy wymyślić się nie można. A jednak. Wyzwanie przyjęli urzędnicy z KRUS-u, którzy wpadli na pomysł, by przeszkolić małopolskich rolników w zakresu… poruszania się po drabinie.

Uczestnicy tych „szkoleń” dowiedzą się m. in. jak poruszać się drabinie i pod jakim kątem ją ustawiać. Dodatkowo każdy z adeptów sztuki wchodzenia po drabinie będzie mógł wziąć udział w konkursie, w którym wygrać będzie mógł… drabinę. Czytaj dalej »

“Boso przed światem” (www.cerkiew.pl)

Po polsku

zydowski-rusofobW cieszącym się niemałym zainteresowaniem programie “Boso” od czasu do czasu pojawiają się odautorskie komentarze pana Wojciecha Cejrowskiego. Po kolejnym programie, w którym ukazuje on piękno Ziemi Świętej zdecydowałem się na krótki, osobisty komentarz. Oto i on.

“Boso” p. Wojciecha Cejrowskiego wdepnęło do Ziemi Świętej. Znany z dość kontrastowej wizji świata redaktor zdążył już przyzwyczaić widza do swoistego zachowania i często ostrych komentarzy. W ostatnim czasie, pan Wojciech odwiedzając Bazylikę Zmartwychwstania w Jerozolimie oraz Bazylikę Narodzenia w Betlejem, Czytaj dalej »

Ks. Isakowicz-Zaleski - o co gra episkopat? (niezalezna.pl)

Po polsku

Ks. Isakowicz-Zaleski zwrócił uwagę na wymowne znaki. Wezwanie do pojednania Polaków i Rosjan wydano na Zamku Królewskim w Warszawie, a nie w świątyni. Nie odmówiono „Ojcze nasz” z prośbą o odpuszczenie win. Nawet nie uczyniono znaku krzyża. Czytaj dalej »

Pomysły Gatesów na walkę z przeludnieniem (www.pch24.pl)

Po polsku

ludzkie-trupyMultimiliarder Bill Gates i jego żona Melinda zaangażowali się w walkę z rzekomym przeludnieniem na świecie. Portal World Net Daily opublikował obszerny artykuł na ten temat przypominając, że właściciel Microsoftu chce całkowicie ograniczyć emisję dwutlenku węgla do atmosfery, drastycznie zmniejszając liczbę ludności na świecie poprzez stosowanie szczepionek. Czytaj dalej »

Uszkujnik o Stalinie (marucha.wordpress.com)

Po polsku

Nadesłał p. PiotrX
Stalin doszedł do władzy nie wbrew ale dzięki otoczeniu, które byto prawie wyłącznie żydowskie. Zresztą był on też związany rodzinnie z Kaganowiczem, żonaty z jego siostrą, a syn Stalina z córką Kaganowicza

Wielce pouczająca książeczka W. Uszkujnik [pseudonim]: “Paradoksy historii”. Jest to chyba tłumaczenie z rosyjskiego z wyd.: Nju Jork: Izd-vo Politicheskoe vospitanie 1982 В. Ушкуйник [псевд. - Юрий Романович Лариков]: Памятка Русскому Человеку. Парадоксы истории. Нью-Йорк: Изд-во Политическое воспитание, 1982

Autor przedstawia system dwuwładzy (wzorowany na systemie chazarskim) panujący w Związku Sowieckim nastepująco: Czytaj dalej »

Ефросинья Керсновская. Сколько стоит человек (morilsk.narod.ru)

Po rosyjsku

Ile wart jest człowiek

Wszystkim zainteresowanym tematem polecam wyjątkową książkę - wspomnienia Jefrosinii Kiersnowskiej - “Ile wart jest człowiek”.
Ośmieliła się nie dostosować do panującego reżimu. Za to i inne wymyślone przestępstwa spędziła dwadzieścia lat w sowieckich łagrach. Przeszła przez piekło niewoli, widziała miejsca, o których przez lata nie wolno było nawet wspominać, widziała ludzi upodlonych, zezwierzęconych, słyszała opowieści, które jeszcze dziś, w czasach, gdy świat poznał okrucieństwa stalinowskiego reżimu, szokują i przerażają. Książka opatrzona jest ilustracjami autorki .

Link do książki po rosyjsku: http://morilsk.narod.ru/3/kersn1.htm

Link do polskiego tłumaczenia; niestety miejscami poobcinanego: http://www.swiatksiazki.pl/ile-wart-jest-czlowiek-jefrosinia-kiersnowska,p90069022.html

O. Archimandryta Cleopa (Ilie) – O Spowiedzi (swiadectwoprawdy.wordpress.com)

Po polsku

o-cleopa-ilieProste, zasadnicze, oparte na nauce św. Ojców wypowiedzi znanego rumuńskiego Starca o. Cleopy na temat Spowiedzi Świętej. Ważne dla każdego spowiadającego się chrześcijanina, a także dla tych duchownych, którzy uczą wiernych, że częsta spowiedź nie jest konieczna, bądź że grzechy nie wyznane na spowiedzi można oczyścić w inny sposób (np. przez Sakrament Namaszczenia Chorych – Jeleopomazanije). Tłumaczenie – Świadectwo Prawdy, na podstawie: “Ne vorbeste părintele Cleopa”, tom 2, wyd. Monasteru Sihăstria, rok 2004, str. 7 – 16.

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA

Poniżej chciałbym powiedzieć co nieco o sakramencie Spowiedzi Świętej.

Jednym z największych obowiązków duchowych, zarówno dla mnichów, jak i dla ludzi stanu świeckiego, jest wyznawanie grzechów. Przede wszystkim jednak musimy wiedzieć, że wszyscy grzeszymy przed Bogiem, jedni więcej, drudzy mniej – ale nikt nie jest bez grzechu.
Wskazuje na to Pismo Święte, które mówi: Wszyscy grzeszymy bardzo. Jeśli zaś powiemy, że nie mamy grzechu, sami się oszukujemy i nie ma w nas prawdy. Lecz jeśli będziemy wyznawać grzechy – to wierny i sprawiedliwy Bóg wybaczy nam nasze grzechy i oczyści nas z wszystkich brudów i nieprawości. Czytaj dalej »

Bezgotówkowe społeczeństwo nadejdzie szybciej niż nam się wydaje (zmianynaziemi.pl)

Po polsku

rfid-hand

Jeszcze kilka lat temu, każdy, kto mówił, że wkrótce nie będzie można zrobić transakcji kupna lub sprzedaży czegokolwiek bez specjalnego chipa był raczej uważany za dziwaka. Proces ten jednak postępuję w zastraszającym tempie. Czasy, gdy będziemy sobie wszczepiać specjalny chip obsługujący płatności i funkcjonowanie człowieka w społeczeństwie nadchodzą szybciej niż można było to jeszcze niedawno przewidywać.

Na naszą korzyść działa to, że zbiurokratyzowane molochy państwowe mają problemy z prawidłową realizacją swoich totalitarnych założeń. Taki los spotkał nowe biometryczne dowody osobiste, które miały być wyposażone w chip identyfikujący człowieka niczym tatuaż z Auschwitz. Czytaj dalej »

O masońskiej Golgocie Beskidów

Po polsku

Notka dla prawosławnych czytelników “Wiadomości”. Film ten zawiera kilka elementów typowo katolickich, jest jednak niezmiernie istotny również dla osób Prawosławnych. Przedstawiony w filmie problem ukrywania symboliki oraz innych treści masońskich występuje również w Cerkwi Prawosławnej.

MASOŃSKO-PIEROŃSKA GOLGOTA BESKIDÓW Czytaj dalej »

Infiltracja komunistyczna w Kościele Katolickim

Po polsku

giovannimontiniFragment książki ks. Michała Poradowskiego “trzydziestolecie drugiego Soboru Watykańskiego”.

***

Jeszcze przed drugą wojną światową doszło jednak do poważnej infiltracji marksistowskiego komunizmu w środowiskach katolickich, a przyczynił się do tego przede wszystkim Jacques Maritain. Wszyscy jednak papieże, przed drugą wojną światową otwarcie i kategorycznie potępiali ideologię marksistowskiego komunizmu. Ta postawa papieży została zdradzona przez wybitnego pracownika Kurii Watykańskiej, młodego wówczas prałata Montiniego, który, będąc Sekretarzem Stanu (najwyższe stanowisko po papieżu) papieża Piusa XII, od początku drugiej wojny światowej utrzymywał stały kontakt z Moskwą, (Giovanni Battista Montini - późniejszy papież Paweł VI - red.)

Czytaj dalej »

Podziemne bazy wojskowe czy może gigantyczne schrony? Co znajduje się pod ziemią? (orwellsky.blogspot.com)

Po polsku

schronNa całym świecie rządy budują podziemne kompleksy wojskowe, tworzone są specjalne magazyny i schrony, w których umieszczana jest żywność, technologia, biblioteki. Czy trwają przygotowania do wielkiego kataklizmu?

Na dalekiej północy na wyspie Spitsbergen norweski rząd zbudował specjalny schron, w którym umieszczono 4,5 miliona nasion roślin jadalnych. Ta kosztująca 10 milionów dolarów inwestycja ma na celu przechowanie i zabezpieczenie w wiecznej zmarzlinie gatunków, które w razie nagłej i nieprzewidzianej katastrofy mogłyby pomóc odtworzyć populacje wielu pożytecznych roślin przyczyniając się tym samym do odbudowy cywilizacji. Czy na pewno podobna katastrofa byłaby zupełnie nieprzewidywalna? Interesujące jest to, jak wiele rządów na całym świecie tworzy bądź rozbudowuje ogromne, leżące głęboko pod ziemią kompleksy wojskowe. Czytaj dalej »

Rosja chce bronić Dalekiego Wschodu przed ekspansją z Chin (forsal.pl)

Po polsku

Rosja będzie bronić swego Dalekiego Wschodu przed ekspansją sąsiednich państw - oświadczył w czwartek rosyjski premier Dmitrij Miedwiediew.

“To ważne, by nie dopuścić do tworzenia się negatywnych zjawisk, np. formowania się enklaw złożonych z obywateli innych krajów” na terytorium Rosji - powiedział Miedwiediew na posiedzeniu rządu podczas szerszej debaty o migracji. Czytaj dalej »

Śmiercionośne drony wielkości komara (orwellsky.blogspot.com)

Po polsku

mosquito_dronePełzające robociki przypominające karaluchy lub pająki, chmary dronów latających niczym pszczoły. Technologia miniaturyzacji w przypadku dronów idzie coraz bardziej do przodu.

Drony robią się coraz popularniejsze. Kontrowersje związane z tymi urządzeniami wiążą się między innymi z faktem, że nie tylko umożliwiają one przeprowadzenie szybkich operacji na terenie wroga bez narażania życia własnych żołnierzy, ale również z tym, że coraz częściej są one wykorzystywane do przeprowadzania tajnych działań szpiegowskich nie tylko pomiędzy wrogimi sobie krajami, ale też na własnym terytorium przeciwko własnym obywatelom. Czytaj dalej »

Kto zagarnie bogactwa Grenlandii? Wyścig trwa! (orwellsky.blogspot.com)

Po polsku

arctic-drilling-for-oil-006Grenlandia, autonomiczne terytorium zależne od Danii, znajduję się dziś na celowniku wielu międzynarodowych korporacji i rządów państw ze względu na potencjalne zasoby ropy naftowej oraz metale ziem rzadkich, które są niezbędne dla nowych technologii. O zasoby wyspy ubiegają się Chiny i UE, jednak jak zauważa unijny komisarz ds. przemysłu Antonio Tajani, to właśnie Pekin wygrywa w tym wyścigu.  Czytaj dalej »

Rosyjskie pociski nuklearne znów są na Kubie (marucha.wordpress.com)

Po polsku

topolNa podst: http://www.infowars.com/report-russia-moves-nuclear-missiles-to-cuba/ , Paul Joseph Watson, Infowars

„Prawda” w artykule Liuba Lulko zacytowała niedawno slowa prezydenta Rosji, Władimira Putina, który oświadczył, że Rosja niedawno znów zainstalowała swoje pociski nuklearne na Kubie, w odpowiedzi na amerykańskie wysiłki otoczenia Rosji ze strony państw Europy Wschodniej. Artykuł przedstawia zmiany w taktyce militarnej Rosji, która wznawia swoje operacje w Wietnamie, na Kubie i Seszelach. Czytaj dalej »

Pożar na Atosie. Istnieje prawdopodobieństwo, że powstał w wyniku podpalenia. (www.sedmitza.ru)

Po polsku

athos10.08.2012 10 sierpnia grecka gazeta „Etnos” poinformowała o znaleziskach w miejscowości Monoksilitis, które wskazują na to, że pożar który w środę wybuchł na górze Athos, powstał w wyniku podpalenia, wentualnie w wyniku nieostrożności pracowników znajdujących się tam winnic Monasterów świętego Pawła i przepodobnego Dionizego.
Gaszenie pożaru, w którym bierze udział 7 samolotów, jest utrudnione przez silny wiatr. Początkowo pożar wybuchł dwa dni temu w miejscowości Monoksilitis i zaczął zbliżać się do Monasteru Chilandar, Czytaj dalej »

Następny krok w kierunku Novus Ordo … (zmianynaziemi.pl)

Po polsku

tego już nie będzieGdy na początku lipca rozpętała się afera z wywłaszczaniem działkowców w Polsce dla większości obserwatorów był to tylko kolejny opresyjny pomysł naszych władców. Wiele osób stwierdzało, wprost, że celem jest skok na ziemię celem zagospodarowania jej inaczej, na przykład sprzedając ją i zasilając żarłoczny budżet państwa jednorazowym zastrzykiem gotówki. Teraz jednak walka z ogródkami zaczyna się też w innych krajach a to daje do myślenia, co do rzeczywistej przyczyny likwidacji tej popularnej formy prowadzenia upraw na własny użytek. Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj