Cywilizacja śmierci – kontynuacja nazistowskich planów zagłady (www.w-sercu-polska.org)

Po polsku

3561masoniceuPrzedstawiciele środowisk libertyńskich i lewackich orazwszelkiej maści ruchy feministyczne głoszą dziś, że aborcja jest tak naprawdę kwestią wolnego wyboru kobiety, a możliwość legalnego jej dokonywania wielkim postępem ludzkości. Oczywiście nikt przy zdrowych zmysłach nie uzna tych haseł za prawdziwe. Warto jednak zastanowić się nad tym, gdzie tkwią korzenie dzisiejszego postępu cywilizacyjnego trafnie nazywanego cywilizacją śmierci.

„Opieka lekarska z naszej strony ma się ograniczyć wyłącznie do zapobieżenia przeniesieniu chorób zakaźnych na teren Rzeszy. (…) Wszystkie środki, które służą ograniczeniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. . Czytaj dalej »

Historia wadowickiego nawrócenia niemieckiego zbrodniarza Rudolfa Hoessa (www.fronda.pl)

Po polsku, Polecane

rudolf_hos„Oby mi Bóg wybaczył kiedyś moje czyny. Naród polski proszę o przebaczenie. Dopiero w polskich więzieniach poznałem, co to jest człowieczeństwo” – pisał w wadowickim więzieniu Hoess, były komendant obozu KL Auschiwtz - czytamy na portalu Wadowice24.pl

Rudolf Hoess Został zatrzymany pod Flensburgiem w nocy z 11 na 12 marca 1946 roku. 25 maja 1946 roku były komendant został wydany Polsce, w której cztery miesiące wcześniej został utworzony Najwyższy Trybunał Narodowy, krajowy odpowiednik Międzynarodowego Trybunału Wojskowego w Norymberdze. Proces Rudolfa Hoessa toczył się w Warszawie od 11 do 29 marca 1947roku. Został skazany na karę śmierci przez powieszenie.

Biorąc pod uwagę ilość Czytaj dalej »

Planowej debilizacji ciąg dalszy: Nie będzie prezentacji na maturze – uczniowie będą opowiadać o plakatach i okładkach książek

Po polsku

no-brain1Tzw. „nowa matura” staje się coraz bardziej absurdalna. Od 2015 roku uczniowie szkół średnich nie będą już przygotowywać prezentacji z języka polskiego, a zamiast tego rozszyfrują plakat z przedstawienia teatralnego lub wytłumaczą sens tekstu popularnonaukowego.

Na prezentację ustną z języka polskiego nauczyciele narzekają od dawna. Zwracają uwagę, że mniej zdolni uczniowie uczą się jej na pamięć, lub kupują w Internecie za kilkadziesiąt złotych. Prezentacja, wprowadzona wraz z „nową maturą”, traci więc sens.

Wydaje się, że problem zauważył w końcu MEN Czytaj dalej »

Chcą nas wytruć wodą z kanalizacji? (polskawalczaca.com)

Po polsku

agenda-21Na żywym organizmie miasta Łowicza dokonano eksperymentu z :
toksycznym środkiem chemicznym “SeaQest”, na który jest zaledwie atest kliniczny do konserwacji rur, w celu oczyszczenia rur wodociągowych w Łowiczu zamiast ich wymiany na nowe.

O tym nie usłyszysz w głównych wydaniach wiadomości, choć sprawa dotyczy zdrowia i życia wszystkich.
W Polsce po cichu prywatyzuje się sieci wodociągowe. Czytaj dalej »

Polska zaciąga wielką pożyczkę (wolnemedia.net)

Po polsku

sznur-na-szyjePolska otrzyma dostęp do Elastycznej Linii Kredytowej w wysokości 33,8 miliarda dolarów. Resort finansów potwierdza, że zwracał się do MFW o przyznanie pożyczki.

Jak wynika z informacji podanych przez serwis pch24.pl, dostęp do linii kredytowej został Polsce przyznany ze względu na to, że eksperci MFW pozytywnie ocenili dotychczasową politykę makroekonomiczną kraju.

Resort finansów tłumaczy, Czytaj dalej »

Masowa likwidacja linii kolejowych w Polsce (www.autonom.pl)

Po polsku

to już jest koniecWedług raportu firmy McKinsey, 3 tysiące ze wszystkich 19 tysięcy kilometrów torów w Polsce przewidziano do zamknięcia, a przez to do likwidacji. Po tzw. transformacji ustrojowej w 1989 roku kolej znajduje się w stanie permanentnej zapaści.

Zlikwidowano fizycznie wiele tysięcy kilometrów linii kolejowych, następne tysiące są zamknięte. Istniejące połączenia są eksploatowane przy użyciu przestarzałego taboru, a jakakolwiek modernizacja została zastosowana tylko do kilku najważniejszych linii w Polsce. Prędkość pociągów jest często niższa niż w PRL-u, a nawet przed wojną. Taki stan rzeczy pozbawił rzeszę ludzi możliwości transportu kolejowego, relatywnie szybkiego i taniego, a zarazem ekologicznego. Czytaj dalej »

Horror transplantacji. “Śmierć mózgowa” nie istnieje! (www.pch24.pl)

Po polsku, Polecane

mid_11726Rozmowa z doktorem n. med. Jackiem Norkowskim OP, autorem książki pt. „Medycyna na krawędzi”

Przeszczep serca zawsze oznacza uśmiercenie dawcy. Oznacza pozbawienie życia konkretnego, ludzkiego organizmu. I nawet jeśli nazywamy go „zwłokami z bijącym sercem”, nie różni się on co do swoich podstawowych parametrów, od każdego innego żywego organizmu - mówi w rozmowie z PCh24.pl o. Jacek Norkowski OP.

W kwestii orzekania śmierci człowieka przyzwyczailiśmy się – co zrozumiałe – ufać lekarzom. Przez szereg lat za śmierć uznawano trwałe ustanie oddychania i krążenia, choć wiadomo, że sam zgon następuje 20-40 minut później. Niewiele osób wie jednak, iż ta definicja śmierci została zmieniona całkiem niedawno, bo w 1968 roku. Czy ta zmiana była efektem rzetelnych badań naukowych?

- Wprowadzenie neurologicznych kryteriów śmierci człowieka jest związane z raportem Harvardzkim z 1968 roku, w którym na samym początku pojawia się ciekawe zdanie: „naszym zadaniem jest zdefiniowanie nieodwracalnej śpiączki jako śmierci człowieka”. To zadanie zostało wykonane, reszta raportu mówi głównie o tym, co należy zrobić od strony praktycznej, aby stwierdzić czyjąś śmierć. Kryteria orzekania śmierci na podstawie stwierdzenia nieodwracalnej śpiączki funkcjonują do dzisiaj. Czytaj dalej »

Metoda Talara

Po polsku

Profesor Jan Talar, najsłynniejszy w Polsce rehabilitant, wybudza ludzi ze śpiączki. Ratuje życie w sytuacjach często uznanych przez innych lekarzy za beznadziejne. Ale co jest ważniejsze ? komisje, definicje i obiektywne kryteria – czy ludzkie życie ?

Profesor Talar ma dziś nie lada kłopoty: najsłynniejszego w Polsce rehabilitanta zwolniono z kliniki, którą sam zakładał. Nieoczekiwanie i w najgorszym z możliwych momentów. Wkrótce, jak zapowiada, ma ogłosić wyniki swoich wieloletnich badań i doświadczeń.

Profesora Talara znają w Bydgoszczy niemal wszyscy. Stworzona przez niego przed sześciu laty klinika rehabilitacji przy Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika cieszy się stałym zainteresowaniem nie tylko lokalnych dziennikarzy. Trudno przecież nie interesować się działalnością profesora, którego sława już dawno wyszła poza bydgoskie opłotki, lekarza przez pacjentów kochanego i uznawanego niemal za cudotwórcę, a przez środowisko lekarskie uważanego za postać, delikatnie mówiąc, kontrowersyjną.

Jak ćwiczyć to indywidualnie

Za niemal cud można by uznać już samo istnienie kliniki. Nowoczesny oddział wyposażony w drogi sprzęt zdaje się obcym ciałem w dość siermiężnym bydgoskim szpitalu uniwersyteckim. Ale większym cudem jest to, Czytaj dalej »

Serdeczne życzenia ponoworoczne

Po polsku

owsik1

Wszystkim zwolennikom filantropa Jurka Owsiaka życzymy przyjemnej, bezbolesnej i rychłej eutanazji, dokonanej sprzętem zakupionym przez
Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy
za ich własne datki.

“Eutanazja to pomoc starszym ludziom w potrzebie” – Jerzy Owsiak, szef WOŚP.

“I tak nie unikniemy tematu eutanazji, bo w Polsce będzie więcej ludzi starych niż młodych” – Bogdan Maruszewski, wiceszef WOŚP.

—–
Dla dobrego przykładu powinien poddać jako pierwszy Jurek - róbta co chceta !!! .

.

Trzylatki do szkół (marucha.wordpress.com)

Po polsku

Od września francuskie trzylatki rozpoczną edukację szkolną.

Publikując na stronie internetowej ministerstwa edukacji zarządzenie, w myśl którego już 3-letnie dzieci będą mogły rozpocząć naukę w szkole, szef resortu Vincent Peillon podkreślił, że jest to skuteczny sposób na poprawę poziomu francuskiej edukacji, Czytaj dalej »

Eksmisje polskich rodzin przy okrzykach: “wynocha polskie, brudne świnie !!!” (marucha.wordpress.com)

Po polsku

W 2012 r. Urząd m.st. Warszawy wydał decyzję o zwrocie prywatnym właścicielom ponad 30 kamienic. Wykonano 453 eksmisje. Do wykonania wciąż pozostało 1157.

20120706-img-5607600

Do takich sytuacji społeczeństwo już przywykło, ale eksmisje zostaŁy ostatnio wzbogacone o szykanę dodatkową.

Kto na to pozwala i rozzuchwala “nowych właścicieli”?

Otóż, jak wyżej krótko a niżej szczegółowo opisano, eksmisje są realizowane planowo według harmonogramu: eksmisja wykonywana jest zawsze w obecności komornika i asyście policji i straży miejskiej, czyli przedstawicieli prawa, którzy powinni zapewnić “egzekwowanie prawa zgodnie z przepisami”.

Ostatnie spektakularne eksmisje w których uczestniczył również dziennikarz, odbywają się w atmosferze poniżenia i szykan.

Podczas eksmisji na warszawskiej Pradze wśród Czytaj dalej »

Kolejny pomysł PO: Wszystkie drogi będą płatne (www.bibula.com)

Po polsku

tak-trzymacPosłowie Platformy Obywatelskiej wymyślili nowy sposób, na wyciąganie pieniędzy z kieszeni kierowców. Zgodnie z ich pomysłem, już wkrótce możemy płacić za korzystanie… ze wszystkich dróg krajowych.

Po wprowadzeniu opłat za autostrady i obwodnice, politycy partii rządzącej najwyraźniej nabrali wiatru w żagle i chcą wyciągnąć od kierowców znacznie więcej pieniędzy.

– Docelowo za jazdę drogami krajowymi powinniśmy płacić wszyscy bez wyjątku, to nie ulega wątpliwości – tłumaczy w rozmowie z dziennikiem „Fakt” wiceprzewodniczący sejmowej komisji infrastruktury Stanisław Żmijan. Czytaj dalej »

Owsiak mści się na studentce z Kostrzynia, która zdemaskowała jego kłamstwa. (marucha.wordpress.com)

Po polsku

opr07isnhttp://dzieckonmp.wordpress.com/2013/01/05/robta-co-chceta/

[----] Pan Owsiak czuje się pewny siebie i atakuje jedną z mieszkanek Kostrzyna nad Odrą za to, że stanęła w obronie trzeźwości, w obronie młodzieży. Jerzy Owsiak mści się za obnażenie jego kłamstw.

Mieszkanka Kostrzyna nad Odrą, pani Renata Głuszko, została pozwana przez pana Jerzego Owsiaka, organizatora Przystanku Woodstock, przed Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim.

P. Owsiak oskarża p. Głuszko o naruszenie jego dóbr osobistych. Domaga się od niej publicznych przeprosin i nałożenia na nią przez sąd kary finansowej. Zarzuca jej, iż w artykule “Zło zwycięża tylko dlatego, że dobro milczy…” (zamieszczonym w “Tygodniku Ziemi Kostrzyńskiej”) zawarła nieprawdę. P. Renata Głuszko napisała tam m.in.: Czytaj dalej »

Jeden rzut oka na świat prawosławnych Wielkich Schimników

Po polsku

Kolędy Prawosławne

Po polsku


Czytaj dalej »

Pojawiły się plany wprowadzenia rządu światowego i to już w 2013 (zmianynaziemi.pl)

Po polsku

diebelska-wydmuszka-666Organizacja znana jako The Council on Foreign Relations (CFR - Rada ds. Stosunków Zagranicznych) to organizacja założona w 1921 roku. Uwagę zwraca opublikowana przez nią lista problemów, które według organizacji, muszą zostać pokonane, aby w roku 2013 utworzyć rząd światowy.

Globaliści twierdzą, że Rząd Światowy nie powstanie o ile nie zostaną rozwiązane pewne “problemy”, które są przez nich wyliczone. Czytaj dalej »

Metropolita Pireusu Serafin: “w Grecji meczet nie przejdzie” (stopsyjonizmowi.wordpress.com)

Po polsku

Metropolita Źródło: http://mail.3rm.info/31578-mitropolit-pireyskiy-serafim-v-sluchae-s-greciey-mechet-ne-proydet.html

Greccy imigranci-muzułmanie skarżą się na brak w Atenach meczetu. Jednakże islamizacja Aten i Grecji ma mnóstwo przeciwników. Swego czasu kwestia ta wydawała się być rozwiązaną, w rejonie Watanikos na obszarze obozu wojskowego od dawna nie używanego, zamierzano zbudować pierwszy ateński meczet. Miał on, według projektantów, mieścić około 500 osób. Jednakże kryzys ekonomiczny w Grecji pomieszał miejscowym muzułmanom wszystkie plany. Czytaj dalej »

Prawosławny Papież (prawoslawnypartyzant.wordpress.com)

Po polsku

kirylW sergiańskim Patriarchacie Moskiewskim wprowadzono nowe prawo względem nowo wyświęcanych kapłanów i diakonów. Już teraz od takiego kandydata na kleryka moskiewskiej eparchii Patriarchatu Moskiewskiego wymaga się aby napisał on listu, w którym obieca wierność do samej swej śmierci nie dla Jezusa Chrystusa, lecz dla patriarchy Cyryla – informuje portal „Internet-Sobor”.

„Wasza Świątobliwość, świątobliwy Władyko! Chcę zapewnić Waszą Świątobliwość, że w przypadku przyjęcia przeze mnie święceń, ja do końca swych dni będę Wam wierny”, – tak powinien napisać każdy kandydat na moskiewskiego kapłana.
Redakcji portalu „Religia na Ukrainie” udało się odnaleźć pełny tekst szablonowego listu, który Czytaj dalej »

Преподобный Моисей Угрин, Печерский (days.pravoslavie.ru)

Akatysty i modlitwy, Po polsku

240px-saint_moses_the_hungarianПреподобный Моисей Угрин, Печерский, по происхождению венгр, был братом преподобного Ефрема Новоторжского († 1053; память 28 января) и Георгия. Вместе с ними он поступил на службу к святому благоверному князю Борису († 1015; память 24 июля). После убийства в 1015 году на реке Альте святого Бориса, вместе с которым погиб и Георгий, святой Моисей бежал и скрывался в Киеве у Предславы, сестры князя Ярослава. В 1018 году, когда польский король Болеслав захватил Киев, святой Моисей вместе с другими попал в Польшу в качестве пленника.

Высокий и стройный красавец, святой Моисей обратил на себя внимание одной богатой польки-вдовы, которая загорелась к нему страстным желанием и захотела сделать его своим мужем, выкупив из плена. Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress