Zawał serca powstaje zupełnie inaczej! (stopsyjonizmowi.wordpress.com)

Po polsku

serce4Medycyna akademicka twierdzi, ujmując to w sposób uproszczony, że przyczyną zawału jest arterioskleroza (zatkanie żył). Zablokowane naczynie krwionośne nie może zaopatrywać przyległego terenu w krew, czego skutkiem jest niedobór tlenu i związany z tym zawał. Dużą rolę odgrywa przy tym ponoć cholesterol. Jego zbyt wysoki poziom przyspiesza powstawanie zatorów.

Bardzo wielu uznanych na całym świecie naukowców uważa to za oczywisty nonsens!

Przy ponad 10 000 obdukcji przeprowadzonych w USA stwierdzono, że tętnice były zatkane u podstawy serca, powodujące śmierć obumarcie tkanek miało jednak miejsce na szczytach serca. Udowodniono następnie, że zatory zazwyczaj powstawały dopiero po wystąpieniu zawału. Niezależnie od tego, pomimo stosowania dużej ilości „nowoczesnych” środków rozszerzających naczynia krwionośne, ilość zawałów ciągle wzrasta. Pomimo wszystkich apeli zdrowotnych i reklamy margaryny, pomimo fali joggowania i coraz bardziej zmniejszającej się liczby palaczy, coraz częściej dochodzi do zawału. Nie pomagają także takie nowe techniki jak katetery balonowe. Również i bypassy działają zazwyczaj tylko przez krótki czas.

Przedstawmy teraz obydwa spojrzenia na tę tematykę (medycyny akademickiej i tej przez nią zwalczanej): Czytaj dalej »

Tusk zabrał nadzieję chorym na czerniaka (niezalezna.pl)

Po polsku

Tusk I lof JuNie ma pieniędzy na produkcję innowacyjnej szczepionki na jeden z najgroźniejszych nowotworów. Rząd poskąpił 1,5 mln zł, o które zabiega twórca nowoczesnego leku na czerniaka prof. Andrzej Mackiewicz. 130 chorych leczonych tym preparatem zostało skazanych na śmierć. Prof. Andrzej Mackiewicz z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu od kilkunastu lat prowadzi badania nad innowacyjną szczepionką na czerniaka. W ramach specjalnego programu 130 osobom cierpiącym na wyjątkowo złośliwego raka skóry podawany jest specyfik o nazwie AGI-101. Efekty są zaskakujące. Terapia przynosi pozytywne rezultaty u ponad 60 proc. pacjentów. Nie ma skutków ubocznych. Czytaj dalej »

Urzędnicy odbierają rodzinie dzieci (dorzeczy.pl)

Po polsku

rodzina Bajkowskich21.02.2013 Policja i kurator wkroczyli właśnie do mieszkania p. Bajkowskich z Krakowa. To normalna, pełna rodzina. Ale decyzją sądu dzieci mają trafić do sierocińca.

Nadopiekuńcze państwo? To mało. Właśnie urzędnicy, na polecenie krakowskiego sądu rejonowego rozbijają zdrową, normalną rodzinę państwa Bajkowskich o ktorej pedagodzy szkolni mówią: kochająca, opiekuńcza. Ale nieprawomocnym jeszcze orzeczeniem sądu rejonowego trójka nieletnich synow panśtwa Bajkowskich ma trafić do Domu Dziecka. Dzisiaj (tj. 21.02) w godzinach porannych policja i kurator sądowy wkroczyli do mieszkania. Próbują odebrać rodzicom dzieci.

- Jest trzech funkcjonaruszy, dwóch w mundurze jeden w cywilu i kurator sądowy. Przyszli po moje dzieci. Negocjujemy- mówi tygodnikowi „Do Rzeczy“ Bartosz Bajkowski, ojciec dzieci. Czytaj dalej »

Homeopatyczny ostry dyżur

Po polsku

Rozwałka Kościoła Katolickiego widziana oczami polskiego Franciszkanina (stopsyjonizmowi.wordpress.com)

Po polsku

zakonnikŹródło: http://semperfidelisetparatus.blogspot.com/2013/02/o-wiktor-mroz-proroczy-list.html

Pisze mi brat Romuald, że parasz się teraz figurkami, jakie Osaka narobiła, może to i dobra rzecz, ale tu w Ameryce figurki już nikt nie uznaje. Stoją po strychach i w garażach. Ludzie wolą się modlić do pustych ścian, jeśli wogóle się modlą. Modlitwy też wyszły z mody. Im więcej Kościół katolicki się ‘reformuje” – tym więcej staje się podobny do “kościoła reformowanego”, to jest protestanckiego, a nawet idzie dalej na lewo, bo już słychać między protestantami, że upominają się nawzajem, aby nie spaść tak nisko, jak katolicy i modlą się o nawrócenie katolików, mają mieć też wnet misje w krajach katolickich. Tydzień temu papież Paweł VI – jak podał dziennik buffalowski – wzywał Kościół anglikański, aby się przyłączyli do katolickiego, bo katolicki już jest na takim poziomie, jak oni, aby tylko się wpisali na listę, a wszystko, w co wierzą i co uznają i co praktykują mogą sobie zatrzymać - bo nic nas już nie różni. Ich pastorzy automatycznie zostaną na tych samych stanowiskach jako księża katoliccy. Czytaj dalej »

Judaizm przeciwko Mojżeszowi. Gnostycki mesjanizm Sabbataja Cwi - Hugon Hajducki

Po polsku

gwiazda_salomonaTrwa duchowa wojna pomiędzy Bogiem a Lucyferem. W trakcie tych zmagań książę ciemności niejednokrotnie zło nazywa dobrem, a nienawiść ukrywa w słowach głoszących miłość, tolerancję i pokój. Czytaj dalej »

Lekarz wobec aborcji (semperfidelisetparatus.blogspot.com)

Po polsku

babyZaniepokojona kobieta udaje się do lekarza, mówiąc: Doktorze, mam poważny problem. Desperacko potrzebuję Pańskiej pomocy. Moje dziecko nie ma nawet roku, a już spodziewam się kolejnego. Nie chcę mieć dzieci urodzonych w tak krótkim odstępie czasu.

Doktor odpowiada: W porządku. Czego Pani ode mnie oczekuje?

Chcę, żeby zakończył Pan moją ciążę. Liczę na Pana pomoc w tej sprawie. Czytaj dalej »

Lista watykańskich masonów (martaczech.blogspot.com)

Po polsku

Chrystus cięrpiącyFragment książki ks. prof. Michała Poradowskiego - “Problemy II Soboru Watykańskiego” - Wrocław 1996.

(…) W okresie bezpośrednio przedsoborowym, a zwłaszcza w czasie obrad soborowych, masoneria wciągnęła w swe szeregi najgłówniejszych biskupów i kardynałów, co widać z listy 124 [najwyższych rangą] pracowników Watykanu, a ogłoszonej wkrótce po Drugim Soborze Watykańskim w prasie włoskiej, na podstawie „Masonic Register of Italy”. Z listy tej widać, że ogromna większość dygnitarzy Kościoła katolickiego wstąpiła do masonerii w latach 1956-1960, a więc w przededniu Drugiego Soboru Watykańskiego (DSW), dlatego też znaczna ilość ‘ojców’ soborowych to masoni, działający niewątpliwie na Soborze według masońskiej ideologii i według konkretnych zleceń lóż, do których przynależeli. Czytaj dalej »

Składanka Prawosławnej Muzyki Cerkiewnej 2

Po rosyjsku, Polecane

Film o Arce Noego i górze Ararat

Po polsku

Życie wymyka się spod kontroli

Po polsku, Polecane

- Świat wg GMO i Monsanto -

- Przestępstwo żywności GMO -

Endogamia - religijne kazirodztwo mahometan (dakowski.pl)

Po polsku

endogemic faceJeśli kiedyś zastanawialiście się, czy istnieją jakieś np. medyczne dowody na to, że muzułmanie robią coś “nie tak” i mimo, że twierdzą iż ich religia, postępowanie, Prorok i Allah są nieomylni - zresztą zapoznajcie się z badaniami Nikolai Sennelsa i sami wyciągnijcie wnioski. Nie mam zamiaru nikogo do niczego przekonywać, nie mam zamiaru też propagować żadnych poglądów religijno -polityczno-rasowych . Amen.

Na początek definicja (za wikipedia.org):

Endogamia - (etym. gr. endon - “wewnątrz”, gameo - “zawieram małżeństwo”) - kulturowa reguła nakazująca jednostce zawieranie małżeństw (dobieranie sobie partnera) wewnątrz własnej grupy, w celu zabezpieczenia jej przed utratą członków, wzmocnienia izolacji i utrzymania odrębności. Endogamia występuje zazwyczaj w społeczeństwach uwarstwionych, służy względom prestiżowym i utrwala zróżnicowanie etniczne (kastowość). Endogamia w małej grupie prowadzi do związków między bliskimi krewnymi biologicznymi. Występuje zarówno w społecznościach matrylinearnych i patrylinearnych. Dobór takiego małżeństwa odbywa się często na zasadzie przeznaczenia sobie z góry pewnych osób lub na zasadzie pierwszeństwa. Do tych ostatnich należy np. lewirat i sororat.

Co najbardziej w kulturze muzułmańskiej popularne? Małżeństwo kuzynowskie- Inne bardziej skomplikowane zwyczaje to np. tzw. małżeństwo kuzynowskie „na krzyż”, polegające na tym, że mężczyzna bierze za żonę wujeczną siostrę lub inną kobietę o tym samym stopniu pokrewieństwa. Czytaj dalej »

Składanka Prawosławnej Muzyki Cerkiewnej

Po rosyjsku, Polecane

Zakończyła się lustracja posła Czykwina (info.wiara.pl)

Po polsku

sądPrzed Sądem Okręgowym w Białymstoku zakończył się w poniedziałek proces lustracyjny posła SLD Eugeniusza Czykwina. Na prośbę lustrowanego i jego obrońcy mowy końcowe odroczono do połowy lutego. Wtedy też najprawdopodobniej zapadnie wyrok.

Zanim doszło do formalnego zamknięcia przewodu sądowego, białostocki sąd m.in. oddalił wniosek obrony o przesłuchanie Bogusława Nizieńskiego, w przeszłości rzecznika interesu publicznego. Sąd uznał, że nie wniesie ono do sprawy nic nowego; ocenił też, że taki wniosek zmierza do przedłużenia procesu.

Sąd uwzględnił prośbę obrońcy i lustrowanego polityka, by dać im czas na przygotowanie się do mów końcowych i odroczył je do 13 lutego. Prawdopodobnie wtedy też zapadnie wyrok. Czytaj dalej »

Wszystko zgodnie z Talmudem. Była minister spraw zagranicznych Izraela przyznała się do popełniania morderstw (gazetawarszawska.com)

Po polsku

ministerMathaba.net, tłumaczenie: anonim (09.12.12)

Była minister spraw zagranicznych syjonistycznego państwa Izrael przyznała się do mordowania intelektualistów na terenie Europy, operując pod ochroną MOSSAD-u dla którego pracowała. Przyznała się także do bycia prostytutką, filmowania siebie i klientów podczas aktów seksualnych aby później ich szantażować, manipulować, zdobywać tajemnice państwowe i zmuszać do współpracy. “Zrobiłabym to jeszcze raz…” Czytaj dalej »

Bp Bernard Fellay: Jesteśmy gotowi utracić wszystko, żeby zachować wiarę (www.nacjonalista.pl)

Po polsku

Artykuł dla czytelników wyznania katolickiego i nie tylko … wielu “naszych” mogłoby wziąć przykład. - admin.

27 stycznia br. w paryskim kościele Saint-Nicholas-du-Chardonnet bp Bernard Fellay w czasie Mszy, podczas której udzielił święceń kapłańskich ks. Bertrandowi Lundiemu FSSPX, wygłosił kazanie, mówiąc m.in.:
Żyjemy w czasach, gdy wiara jest znieważana, atakowana, niszczona – i dzieje się to wszędzie, zarówno poza Kościołem, jak i w nim samym. Jednym z naszych obowiązków, poza odprawianiem Mszy św., jest przekazywanie tej wiary, przekazywanie jej duszom, aby je wznosić ponad rzeczywistość ziemską i prowadzić do rzeczywistości nadprzyrodzonej. Wiary tej trzeba także nam bronić. Czytaj dalej »

W „obozach śmierci Eisenhowera”: wspomnienia amerykańskiego strażnika (ussus.wordpress.com)

Po polsku

In ‘Eisenhower’s Death Camps’: A U.S. Prison Guard Remembers
http://www.ihr.org/jhr/v10/v10p161_Brech.html
Autor: Martin Brech; przekład: Ussus

prawdziwe-obozy-c59bmierci

W październiku 1944 r., gdy miałem osiemnaście lat, zostałem powołany do wojska. Moje szkolenie było krótkie, głównie z powodu rozgrywającej się właśnie niemieckiej kontrofensywy w Ardenach; urlop skrócono mi o połowę i natychmiast wysłano za morze. Po przybyciu do La Havre, we Francji, szybko załadowano nas do samochodów i posłano na front. Gdy dotarłem na miejsce, dostrzegłem u siebie objawy mononukleozy – posłano mnie do szpitala w Belgii. Ponieważ wtedy mononukleoza znana była jako „choroba pocałunków”, wysłałem mojej dziewczynie list z podziękowaniami.

Do momentu opuszczenia szpitala, przebywałem w Spartanburgu, w centrum Niemiec; mimo moich protestów umieszczono mnie w „repo depot” (obozie przejściowym). Przestałem się interesować moją macierzystą jednostką; niebojowe jednostki były w tamtym czasie wyśmiewane, pogardzane. Z akt wynika, że przez większość czasu, z mojego siedemnastomiesięcznego pobytu w Niemczech, byłem w kompanii C, 14 Regimentu Piechoty. Pamiętam jednak iż przebywałem też w innych jednostkach.

Pod koniec marca lub na początku kwietnia 1945 r., zostałem wysłany do obozu jeńców wojennych, Czytaj dalej »

Międzynarodowa lichwa obrzezuje polskich gojów. W 2012 roku banki działające w Polsce zarobiły najwięcej w historii (niewygodne.info.pl)

Po polsku

Banki działające w Polsce (w większości mające swoich właścicieli zagranicą) w 2012 roku zarobiły na czysto kwotę 16,21 mld zł. Żadna inna gałąź gospodarki nie generuje w naszym kraju tak olbrzymich zysków.

W tym miejscu warto przypomnieć, że 17/02/2012 partie Donalda Tuska i Waldemara Pawlaka odrzuciły Sejmie projekt ustawy wprowadzającej tzw. podatek bankowy, który miał być liczony od zysków banków działających w Polsce. Widać, że te partie wolą podnosić podatki własnemu społeczeństwu, aniżeli narażać na mniejsze zyski korporacje i banki mające swoje centrale zagranicą Polski. Czytaj dalej »

Hagia Sophia znów meczetem? (info.wiara.pl)

Po polsku

2_hagia_sofia_belulrolTurecki parlament zajmie się petycją w sprawie ponownego przekształcenia monumentalnej bazyliki Hagia Sophia (Mądrości Bożej) w Stambule w meczet.

Komisja parlamentarna, która przyjęła 29 stycznia wniosek mieszkańca miasta Kahramanmaraş (w południowej części kraju), zasięgnie w tej sprawie opinii różnych organizacji i instytucji.

Hagia Sophia uchodzi za najwspanialszą budowlę pierwszego tysiąclecia po Chrystusie. Została zbudowana przez cesarza Justyniana w 537 r. na ruinach świątyni wzniesionej w IV w. Po upadku Konstantynopola w 1453 r. szybko została przekształcona w meczet, m.in. dobudowano cztery minarety, zaś w 1934 r. stała się muzeum. Czytaj dalej »

Są dokumenty: Za rządów Kwaśniewskiego, Millera w tajnym więzieniu w Polsce amerykańcy lekarze torturowali więźniów CIA (www.bibula.com)

Po polsku

redcrosslogoArtykuł stary, bo sprzed kilku lat, nadal jednak aktualny:  Międzynarodowy Czerwony Krzyż oskarża rząd USA o „eksport tortur” - link

Amerykańscy lekarze brali udział w torturach osób podejrzanych o terroryzm aby badać wytrzymałość ludzkiego organizmu na wzmocnione techniki przesłuchań – wynika z raportu organizacji Amerykańscy Lekarze dla Praw Człowieka do którego dotarli dziennikarze „Panoramy”. Z dokumentu wynika, że eksperymenty te odbywały się m.in. w tajnym więzieniu CIA w Polsce. Czytaj dalej »

Projekt Echelon: największa znana ludzkości sieć wywiadu elektronicznego (marucha.wordpress.com)

Po polsku

O istnieniu potężnego elektronicznego szpiega świat dowiedział się w sierpniu 1988 roku. Opowiedziała o nim po raz pierwszy Margaret Newsham, pracownica amerykańskiej bazy wywiadu Menwith Hill. Zgodnie z jej relacją podsłuchiwani mieli być wszyscy: politycy, biznesmeni jak i zwykli obywatele.
Dziś wiemy już, że Wielki Brat ma imię – nazywa się Echelon…

spy

Projekt Echelon to największa znana ludzkości sieć wywiadu elektronicznego, która przechwytuje krążące na świecie informacje. System powstał przy udziale USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii i Nowej Zelandii, a zarządzany jest przez amerykańską służbę wywiadu NSA. Czytaj dalej »

Prześladowania Chrześcijan jak w pierwszych wiekach (www.pch24.pl)

Po polsku

Jezus Chrystus Według najnowszego arabskiego raportu w Jemenie, zubożałym krajem leżącym między Arabią Saudyjską a Somalią, zamieszkuje około 2,5 tys. chrześcijan. To zaledwie niecały 1 proc. wszystkich mieszkańców tego kraju.

Praktykują oni swoją religię w podziemiu, obawiając się oskarżeń o apostazję. Obrońca praw człowieka, Abdul Razzaq al-Azazi zauważył, że podobnie jak w innych krajach muzułmańskich „rząd nie zezwala chrześcijanom na wznoszenie budynków lub świątyń bez uzyskania uprzedniej zgody”. Obecnie Watykan oczekuje na zezwolenie na budowę kościoła, który byłby oficjalnie uznawany przez rząd w Sana.

Bardzo trudna sytuacja chrześcijan w Jemenie w najbliższym czasie może się pogorszyć w związku z Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj