W meczecie pod Kairem torturowano chrześcijan (www.pch24.pl)

Po polsku

mid_136782013-03-29 Islamiści przekształcili meczet na przedmieściach Kairu w miejsce tortur dla chrześcijan, którzy brali udział w protestach przeciwko władzy Bractwa Muzułmańskiego. Analitycy alarmują, że nasilają się gwałtowne prześladowań Koptów i będzie jeszcze gorzej.

Egipscy urzędnicy potwierdzają drastyczne doniesienia o katowaniu Koptów w jednym z podmiejskich meczetów znajdującym się na przedmieściach Kairu. Policja złożyła raport w tej sprawie. Do „miejsca kaźni” mieli trafiać także tzw. umiarkowani muzułmanie, którzy nie godzą się na jedynowładztwo Bractwa Muzułmańskiego. Najnowsze doniesienia potwierdzają, że w piątek w meczecie Bil ibn Rabah Mosque opanowanym przez radykałów islamskich związanych z Bractwem Muzułmańskim, torturowano Amira Ayada. Kopt ze szpitalnego łóżka mówił agencji MidEast Christian News: - Zaprowadzili mnie do jednego z meczetów w okolicy i zdałem sobie sprawę, że jest on wykorzystywany do więzienia i torturowania demonstrantów. Czytaj dalej »

Житие Преподобного Амфилохиа Почаевского

Po rosyjsku, Polecane

św. Amfilochiusz Cudotwórca В тихой долине, среди живописных, окружаю­щих ее невысоких гор и холмов, в селе Малая Иловица, что на Шумщине, в многодетной крестьян­ской семье Варнавы Головатюка 27 ноября (по ст. сти­лю) 1894 года родился сын, в святом крещении назван­ный Яковом в честь мученика Иакова Персянина.
В сельской тиши, среди дивной природы Украи­ны, вдали от шума городов и суеты проходило дет­ство Якова. Мир и согласие, царившие в семье Вар­навы Головатюка, невольно передавались маленько­му Якову. Под одной кровлей в страхе Божием про­живали сыновья, дочери, невестки, дети, внуки. Младшие здесь с почтением относились к старшим, помогая им в поле и по хозяйству.
Варнаве, отцу десятерых детей, приходилось браться за разные ремесла: он делал колеса, колод­ки, спицы, сани, кроме того, был хороший костоправ. Нередко его увозили к больным за десятки километ­ров. Подолгу, порой по двадцать дней, приходилось выхаживать их, оставаясь у постели страдальцев до выздоровления. Яков обычно помогал отцу удержи­вать больных, когда тот направлял сломанные кос­ти, что сопровождалось нестерпимой болью.
Мать Якова Анна, богобоязненная смиренная женщина, любившая Божий храм и молитву, без ко­торой не оставалась даже в поле, благоговела перед священниками, которых считала святыми. Уже буду­чи схиигуменом, отец Иосиф говорил: «Я вірю, що моя мама в Царстві Небесному!». Жаль, не дождалась, умерла, вот бы счастлива была, увидев сына своего священником.

С раннего детства Яков, погруженный в хозяй­ственные заботы, видя благочестие своих родителей, которые и из дому не выходили без молитвы, впиты­вал в себя все самое доброе и святое. Czytaj dalej »

W Belgii ZAKAZALI WIELKANOCY! (m.se.pl)

Po polsku

building_site_posterPolityczna poprawność powoli sięga absurdu. Belgijskie władze uznały, że Wielkanoc to słowo zakazane. Ma od teraz zniknąć z oficjalnych kalendarzy. Dlaczego? Rzekomo samo wspomnienie o katolickich świętach dyskryminuje wyznawców innych religii.

Jak podaje RMF24.PL, lista jest dłuższa, a na niej też: “Boże Narodzenie“, “Wszystkich Świętych” i “karnawał”. Te słowa znikną ze słownika m.in. w kontekście szkolnych ferii. Odtąd zamiast ferii wielkanocnych będą “wiosenne”, a przerwa na Boże Narodzenie uczniowe mają nazwywać “zimowymi wakacjami”.

Dotychczasowe określenia miały podobno dyskryminować wyznawców innych religii. Co ciekawe, katolicy to w Belgii zdecydowana większość - 58 proc. obywateli. Islam wyznaje ok. 3,6 proc., protestantyzm 1,1 proc., prawosławie 0,6 proc. buddyzm 0,3 proc., a judaizm ok. 0,2 proc. Zmiany w nazewnictwie mają dotyczyć tylko obszaru franuskojęzycznego.

———————————-

Wyżej wymienione pogańskie trendy wchodzą również do Polski. Kilka dni temu postępowa nauczycielka w jednnym z przemyskich gimnazjów ogłaszała dzieciakom, że “będą miały wolne z powodu święta króliczka” (!!!) - króliczka ta pani, to ma chyba w głowie … - admin.

Krwawiąca Ikona Chrystusa

Po rosyjsku

Stichira z Wieczerni Wielkiego Piątku - “Тебе одеющагося Светом яко ризою”
Melodia bułgarska, śpiewa chór Monasteru Wałłamskiego.

DEMOKRATYCZNE WYBORY

Po polsku

.barabbas.

.judasze3

Cud wskrzeszenia Klaudi Ustiużaninej - fragment historii (sklep.cerkiew.pl)

Po polsku

polska_podlasie_cerkiew(…) Przytaczam opowiadanie Klaudii Nikitycznej Ustiużaninej tak, jak je usłyszałem:
Koło mojego sklepu, w którym pracowałam jako sprzedawczyni, była świątynia. Kiedyś poszłam popatrzeć: co tam się robi. Stanęłam sobie w kącie, obserwuję: jeden, drugi, piąty, dziesiąty, żegnają się, całują ikony i nawet kłaniają się przed ikonami do ziemi. Podeszłam do ikony, postukałam po desce, popatrzyłam: namalowany był jakiś dziadek. A na drugiej ikonie jakaś kobieta -matka z niemowlęciem. Myślę sobie: „No i co, ja też trzymałam Andriuszę na rękach… . Okazuje się, jakie oni mają pojęcie, cóż to za Bóg… “

Poszłam do sklepu z lekkim uśmieszkiem i opowiedziałam o swoich wrażeniach. A jedna z pracownic sklepu powiedziała mi:
- Milcz, Klaudio. Ty drwisz z Boga!
- Daj spokój! – odpowiedziałam jej.
Potem poszłyśmy razem z drugą sprzedawczynią popatrzeć i upewnić się. I też wszystkich źle oceniłam – oni chyba trochę… nie tego… jakby jacyś chorzy, czy co.
Ale jednak Bóg zlitował się jednak nad Klaudią Nikityczną, nie pozwolił jej pozostać w takim zamroczeniu – Klaudia ciężko zachorowała. Na raka. Jak już wiele o tym pisano, choroba była zesłana dla zbawienia duszy. Operował ją Izrael Isajewicz Neumark, doskonały utalentowany chirurg, profesor znający swój fach. I na stole operacyjnym jej dusza opuściła ciało. Oto, jak o tym opowiadała:

Nawet strasznie o tym mówić. Mój trup leżał na stole – rozkrojony jak świńska tusza. A ja widzę i słyszę, przemieszczam się, tam gdzie chcę…

Klaudia z barnaułuA to jej dusza wszystko widziała, wszystko słyszała – dusza wszystko czuła! A ciało – było jak ubranie duszy. Tak, jakbyśmy zdjęli palto – a sami poszli, gdzie chcieliśmy. No i Klaudia pomyślała, że pójdzie do domu – gdzie miała się podziać?… Ale nie udało się. Słyszała, co kto mówił, widziała, jak przyjechał jej dyrektor, jak syn Andriusza przychodził i płakał, ale niczego nie mogła zrobić. Kiedy jej martwe ciało wywieźli z sali operacyjnej, poczuła coś niezwykłego – o czym wcześniej nigdy nie słyszała:

Moja dusza, jak jaskółka, z błyskawiczną szybkością uniosła się w górę. Leciałam jakby w szklanym futerale. Nie czułam żadnego oporu powietrza! I nagle widzę — ziemi nie ma! Tylko błyszczy z oddali jak gwiazdka…

Klaudia Nikityczną opowiadała, że kiedy leżała w nieznanym jej miejscu – głową na zachód, nogami na wschód – miała pod sobą jakby puchowy, brązowy dywanik.

Na lewo ode mnie była aleja szerokości około 6 metrów — długa i prosta jak struna – nie było widać jej końca ani kresu. Ogrodzona żywopłotem z liści laurowych – tak gęstych, że nawet kura nie przecisnęłaby głowy.

A na wschodzie zobaczyła lśniącą bramę, wysoką jak ośmio- albo dziewięciopiętrowy dom – żaden człowiek na świecie nie potrafiłby stworzyć czegoś tak pięknego! Nie można sobie nawet tego wyobrazić. Brama lśniąca jak słońce, różnokolorowa, kolory migoczą, mienią się, latają świetliste iskry…

Jest pięknie i ciepło. Ale gdzie się znajduję – nie wiem. Chciałam się dowiedzieć – ale nikogo nie ma. Aromatyczne powietrze… Zapomniałam, że żyłam na ziemi, zapomniałam, że umierałam i zapomniałam nawet o Andriuszy. I nagle Czytaj dalej »

Wielkoczwartkowa Msza Wieczerzy Pańskiej wśród muzułmanów

Po polsku

Frank II w KościelePapież Franciszek zaskoczył swą decyzją odnośnie Wielkiego Czwartku. Zapowiedział, że Mszę Wieczerzy Pańskiej będzie sprawował w rzymskim więzieniu dla nieletnich.

To właśnie im, wzorem Chrystusa, umyje nogi. Będzie to tym bardziej niezwykłe, że większość więźniów tego zakładu karnego to muzułmanie - mówi ks. Sandro Spriano, odpowiedzialny za duszpasterstwo więzienne we włoskiej Caritas.

„Papież spotka się tam z grupą ok. 50 nieletnich obojga płci – powiedział Radiu Watykańskiemu ks. Spriano. – Niemal wszyscy to obcokrajowcy. Większość z nich to muzułmanie. Myślę, że ten gest bliskości z nimi będzie bardzo ważny. Ponieważ dla nas wszystkich więźniowie są symbolem zła. W tym sensie są oni najuboższymi z ubogich. Są to ubodzy, o których nie chcemy nawet myśleć. Przypominają nam bowiem, że możemy być źli, możemy wyrządzić krzywdę bliźnim. Papież przychodzi do nich nie po to by ich chwalić, lecz by im powiedzieć, że również oni są kochani przez Jezusa Chrystusa”.

——

Jeśli tak, to niech p. Franciszek od razu pojedzie do Nigerii, tam będzie mógł im umyć nie tylko nogi, ale również ręce z jeszcze świeżej krwi chrześcijańskiej.

Jeśli tak ich naprawdę kocha, to niech ich wszystkich doprowadzi do wyrzeczenia się zbrodniczego koranu, do wiary w Boga w Trójcy Świętej, a potem niech ich ochrzci.

Na zdjęciu 500 Chrześcijan - katolików spalonych żywcem przed kilkoma dniami przez mahometan w Nigerii.

.

cenzura-facebook1

Na podstawie: http://kosciol.wiara.pl/doc/1494354.Wieczerza-Panska-w-wiezieniu-wsrod-muzulmanow

strong

strong

Kolacja papieża Franka z patriarchą Bartłomiejem i „zmiana stanowiska” papieża odnośnie prymatu w Kościele (apologet.spb.ru)

Po polsku

dwie loże - jeden duch

Wydaje się, że papież Bergoglio dobrze się orientuje, jak należy prowadzić dalszą działalność w ramach Ekumenizmu.
Tydzień temu, miała miejsce w Watykanie wspólna kolacja papieża Bergoglio oraz patriarchy ekumenicznego Bartłomieja,
Spotkanie z patriarchą Bartłomiejem przebiegło w bardzo serdecznej, chrześcijańskiej atmosferze trwało około dwie i pół godziny.
Włoska prasa poinformowała, że „pozycja papieża Franciszka i jego pierwsze działania odnośnie znaczenia i pozycji urzędu papieża pokazują, że Bergoglio, jako zwierzchnik kościelnej struktury, zgadza się być pierwszym spośród równych (primus inter pares). Taka struktura organizacyjna historycznie odpowiada tradycji Prawosławia”. [Problem w tym, że K.K. już dawno wyrzekł się wszelkiej Tradycji nie tylko Prawosławnej, ale nawet swojej - łacińskiej. Zjednoczenie się z obecnym Kościołem Watykańskim = absolutna śmierć świętej wiary Prawosławnej ]
Nowy Pontifeks nie nazwał siebie papieżem, lecz „biskupem Rzymu i następca Piotra”. Następnie oświadczył bardzo symbolicznie, że herb, który symbolizuje jego służenie, nie zawiera trzech koron, które związane są z władza papieża. W herbie znajdują się tylko klucze świętego Piotra i wczesnochrześcijańska mitra biskupów Rzymu. [no i gwiazdka lucyfera .... jakże to można o tym zapomnieć !]

W odpowiedzi na to, p. Bartłomiej I wyraził “przekonanie, że nowo wybrany papież przyspieszy proces zmierzający do unifikacji dwóch Kościołów”.

W TVP1 można było obejrzeć relację na żywo z Watykanu, którą w studio skomentował przedstawiciel PAKPu, ks. Henryk Paprocki. Ten kto to oglądał nie mógł nie zauważyć, że obok prawosławnego kapłana siedzi kapłanica (baba-”kapłan”), oraz znany birytualistyczny jezuita ks. Marek Blaza. Tylko pogratulować dla ks. Henryka takiej kompanii.

Ciekwe czy ta “księżna” jest kanoniczna ??

zdrajcy1

. Czytaj dalej »

Marks by się ucieszył: Frank odprawił mszę dla ogrodników i śmieciarzy (info.wiara.pl)

Po polsku

2013-03-22 Papież Franciszek odprawił w piątek rano w Domu Świętej Marty w Watykanie mszę dla pracujących za Spiżową Bramą ogrodników i śmieciarzy. Uczestniczył w niej też personel tego watykańskiego hotelu, w którym papież nadal mieszka. Czytaj dalej »

Francuska policja użyła gazu wobec przeciwników „homomałżeństw”

Po polsku

mid_13594Policja użyła gazu łzawiącego, aby rozproszyć setki tysięcy demonstrantów protestujących na Polach Elizejskich przeciwko planowanej legalizacji „małżeństw” homoseksualnych. W niedzielnej demonstracji w Paryżu, jak podają organizatorzy marszu, mogło wziąć udział prawie 1,4 mln osób. Tymczasem policja szacuje, że mogło być około 300 tys. osób.

Uczestnicy marszu po raz kolejny zaprotestowali przeciwko projektowi ustawy legalizującej tzw. małżeństwa jednopłciowe, która została już przyjęta w niższej izbie parlamentu. Czytaj dalej »

1500 dzieci zabijanych jest w Chinach, co godzinę (www.fronda.pl)

Po polsku

aborcja-youtube330 milionów aborcji [dokładniej: MORDERSTW] dokonano od 1971 roku w Chinach – wynika ze wstrząsającego raportu tamtejszego ministra zdrowia. Rocznie zatem w Państwie Środa zabijanych jest 13 milionów dzieci [wg danych oficjalnych].

Te dane pokazują skalę aborcyjnego mordu w jednym tylko kraju. Od 1971 roku, kiedy w Chinach wprowadzono politykę jednego dziecka zamordowano tam 330 milionów osób (dla porównania cała druga wojna światowa pochłonęła ponad 70 milionów ofiar, a Holokaust – w zależności od opinii historyka – od półtora miliona do maksymalnie sześciu). Rocznie zatem w wyniku eksterminacyjnej polityki władz chińskich ginie tam 13 milionów dzieci, a co godzinę 1500 najsłabszych osób. W wyniku prowadzonej przez władze chińskie polityki wysterylizowano też – często przymusowo – 200 milionów mężczyzn i kobiet.. Czytaj dalej »

CENZURA NA FACEBOOK: KATOLICY ŻYWCEM SPALENI W NIGERII PRZEZ MUZUŁMANÓW

Po polsku

Facebook staje po stronie oprawców zakazując publikacji.

Tragedia – KATOLICY ŻYWCEM SPALENI W NIGERII PRZEZ MAHOMETAN

“To jest brutalny przykład, jak daleko posunęła się walka między muzułmanami i katolikami w Nigerii. Muzułmanie są zdeterminowani, aby narzucić swoją “religię” w całej Afryce, jak i na innych kontynentach i krajach świata. Islam ma tylko jeden cel: rządzić światem za wszelką cenę!”

A gdzie są Międzynarodowe Organizacje Praw Człowieka? Chrześcijanie są paleni żywcem w Nigerii: przerażający Holocaust wprost przed Międzynarodową obojętnością! Jak podaje Ojciec Juan Carlos Martos, w imieniu Missionari Clarettiani, via del Sacro Cuore di Maria, Rzym, Włochy:

Czytaj dalej »

IRAN TAKŻE ZABIJA CHRZEŚCIJAN (sedevacantisme.wordpress.com)

Po polsku

męczennik

21.03.2013 Youcef Nadarkhani, były muzułmanin, został powieszony w Iranie ponieważ przyjął Zbawiciela naszego Jezusa Chrystusa, jedynego prawdziwego Boga. Umarł z uśmiechem.

Niechaj Bóg się nad nim zmiłuje.

MODLITWA DO MATKI BOSKIEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ O UWOLNIENIE ROSJI OD PLAGI ABORCJI. (3rm.info)

Po polsku

1293878045_ikona23.03.2013 W Rosji rozpoczęła się akcja „40 dni dla życia” w ramach której w ciągu 40 dni Wielkiego Postu w rozlicznych miastach naszego kraju będą odbywały się nabożeństwa, litanie, procesje krzyżowe, wiece i pikiety przeciwko pladze aborcji. Ikona Matki Boskiej Częstochowskiej dopomogła Polsce prawnie zakazać aborcji. Pokładamy nadzieję w przebłaganiu Królowej Niebios aby dopomogła Rosji w oswobodzeniu się z plagi aborcji i zapraszamy was do wzięcia udziału w modlitwie wiernych przed ikoną Matki Boskiej Częstochowskiej w dniu 24 marca, w niedzielę, w cerkwi p.w. Św. Dimitrija Priłuckiego, stacja metra Sportiwnaja, ulica Pirogowskaja 6, niedaleko Monasteru Nowodiewicziego. Rozpoczęcie liturgii o 9:00 po zakończeniu litanii przed ikoną Matki Boskiej Częstochowskiej.

Z poważaniem Tatiana Borowikowa.

Szokujące słowa rabina. “Goje jak zwierzęta pociągowe - mają służyć Żydom” (www.wprost.pl)

Po polsku

icek

Rabin Owadia Josef, duchowy przywódca partii Szas wchodzącej w skład koalicji rządzącej Izraelem oznajmił, że “goje rodzą się po to, by służyć Żydom”. – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie - zapowiedział rabin podczas przemówienia w synagodze. Potem porównał osoby, które nie są Żydami do… zwierząt pociągowych - pisze “Rzeczpospolita”.
Zdaniem rabina, Czytaj dalej »

Czy mason może być papieżem? (www.bibula.com)

Po polsku

W związku z ostatnimi publikacjami, które wskazują że obecny biskup Rzymu jest honorowym członkiem Rotary Club, mam nastepujące pytanie.
Czy jeśli jest to prawdą, to wybór takiej osoby jest zgodny z Prawem Kościoła Katolickiego i ważny?

Oto co pisze Stanisław Krajski?

Czy kard. Bergoglio był honorowym członkiem Rotary Club?

Na stronie jednego z dystryktów Klubu Rotariańskiego znajdujemy duże zdjęcie papieża Franciszka. W prawym górnym rogu tego zdjęcia umieszczono logo Klubów Rotariańskich. Czytaj dalej »

Leki przeciwdepresyjne – gorsze od puszczania krwi! (stopsyjonizmowi.wordpress.com)

Po polsku

Źródło: Newsletter Poczta Zdrowia <newsletter@pocztazdrowia.pl>

gawronPrzez dwa i pół tysiąca lat, od czasu powstania Górnego Egiptu i Mezopotamii aż po rewolucję przemysłową, lekarze nagminnie stosowali puszczanie krwi (flebotomię). Puszczanie krwi było aspiryną dawnych czasów i uniwersalnym lekarstwem na wszelkie choroby, od zapalenia płuc po depresję. Dlaczego jednak puszczano krew pacjentom cierpiącym na depresję? Depresję przypisywano krążącym we krwi złym „humorom”, czyli płynom wytwarzanym przez organizm. Puszczanie krwi miało na celu usunięcie zatruwających krew humorów. Lekarze nie mieli powodów, aby uznać flebotomię za nieskuteczną. Kiedy pacjenci umierali, uważano, że działo się tak z powodu choroby, a nie ze względu na zastosowane leczenie. W XIX wieku naukowcy zaczęli kwestionować puszczanie krwi. Po obiektywnym zbadaniu efektów puszczania krwi uznali, że ta metoda leczenia była w większości przypadków pozbawiona efektu terapeutycznego. Ponadto zaczęto zastanawiać się nad rzeczywistymi przyczynami zgonu pacjentów. Naukowcy zrozumieli, że puszczanie krwi to zabieg obarczony ogromnym ryzykiem. Czytaj dalej »

Liczniki inwigilacji w naszych domach (tech.wp.pl)

Po polsku

licznik-prad-kwh-zuzycie-660Inteligentne liczniki energii to nowoczesne rozwiązanie, które przede wszystkim pozwoli zapomnieć o płaceniu za prąd na podstawie prognoz zużycia. Niestety jest to również narzędzie, które można wykorzystać do poznania wielu szczegółów naszego życia. Projekt wprowadzenia takich liczników jest właśnie procedowany w Sejmie w mało przejrzystym trybie.

Plusy i minusy inteligentnych liczników

Liczniki zdalnego odczytu, lub bardziej obrazowo “inteligentne liczniki”, mogą w dużej mierze uprościć nasze życie, a przede wszystkim zapewnić nam oszczędności. Już na wstępie trzeba mocno podkreślić, że nie jest to rozwiązanie złe z natury. Takie liczniki energii mogą przesyłać i odbierać dane z centrali. W praktyce Czytaj dalej »

Pielgrzymka polskich frankistów do ojczyzny (stopsyjonizmowi.wordpress.com)

Po polsku

Źródło: http://rafzen.wordpress.com/2013/03/20/episkopat-sprzedaje-polske-z-polakami-bez-ich-wiedzy-i-zgody/

raf1

Izrael kupuje Polskę i biskupi w Polsce też chcą trochę zarobić np.: na darmową dystrybucję szczawiu jako dar Unii Europejskiej, dlatego Episkopat zawarł przymierze w tej sprawie z talmudycznymi judeo-satanistami. Ale abp Gądecki idzie dalej i planuje zmiany nie tylko w Sejmie ale w Episkopacie i całym Kościele. Jako rasa panów żydzi lub ich kolaboranci muszą być oprócz posłów i senatorów również biskupami Kościoła i żaden goj się teraz nie prześlizgnie do władzy wszelakiej w tym kościelnej.

Kto jednak kłamie w sprawie zaproszenia delegacji kupców ponieważ jedni nazywają wyjazdy biznesowe „PIELGRZYMKĄ” do Ziemi apartheidu, natomiast dewianci cywilizacyjni i mordercy Polaków twierdzą, iż to jest oficjalna delegacja i to oni ich zaprosili na koszt przelanej ludzkiej krwi?

Dlaczego Episkopat np.: nie uznaje Państwa Palestyńskiego i biskupi nie wyrazili nawet chęci aby spotkać się również z Mahmudem Abbasem Prezydentem Palestyny ?

Strona Ambasady Izraela twierdzi, że biznesmeni z Episkopatu byli na zaproszenie Izraela:

”Na czele 15-osobowej delegacji biskupów i duchownych stanął abp Stanisław Gądecki, zastępca przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski. Delegacja przebywała w Izraelu z oficjalną wizytą jako goście Państwa Izrael. W programie wizyty (7 – 14 marca) znalazło się m.in. spotkanie z Przewodniczącym Knesetu Benjaminem Ben-Eliezerem, Naczelnymi Rabinami Izraela oraz z liderami pozostałych wyznań religijnych zamieszkujących Izrael. Biskupi zwiedzili również Instytut Naukowy Weizmanna, Instytut Yad Vashem oraz wzięli udział w spotkaniu poświęconym izraelskiemu społeczeństwu. W ramach wizyty dostojni goście odwiedzili również miejsca związane z kościołem chrześcijańskim w Ziemi Świętej”.

http://embassies.gov.il/warsaw/newsAndEvents/Pages/2013-03/Wizyta-polskich-biskupow-w-Izraelu.aspx

Natomiast KAI tak relacjonuje ten gescheft: Czytaj dalej »

Dziwny krzyż Bergoglio

Po polsku

Dziwny BergoglioŹródło: http://semperfidelisetparatus.blogspot.se

pectoral-cross

Poniżej jeszcze dziwniejszy herb:

Czytaj dalej »

Śpiewa Kabarnos Νικόδημος

Polecane

Nagranie zostało wykonane w cerkwi Hagia Sophia w Konstantynopolu.

Shalom. Franciszek wśród swoich? (gazetawarszawska.com)

Po angielsku

hanukowy-papiez1

Kardynał Bergoglio pośród pogan. Wszyscy równi sobie, nie ma lepszych.bergolio

Atmosfera sympatyczna …bergolio-2

Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj