ИЗБРАННИЦА ЦАРИЦЫ НЕБЕСНОЙ

Po rosyjsku, Polecane

Новый документальный фильм посвяящен великой подвижнице православия схимонахине Макарии (Артемьевой)

param name=”src” value=”http://www.youtube.com/v/V1YiEvKq8b4

Пояс Пресвятой Богородицы

Po polsku, Polecane

Пояс Пресвятой Богородицы (Аркадий Мамонтов 2011)

Zbrodnia na polskich dzieciach (marucha.wordpress.com)

Po polsku

Coraz więcej dzieci jest molestowanych przez kryminalnych zboczeńców, pedofilów nazywających siebie “edukatorami”.Część 1: http://marucha.wordpress.com/2013/06/06/zbrodnia-na-polskich-dzieciach-1
Zalegalizowani przez UE pedofile w akcji…
Admin

Przypomnijmy: 22.04.br. w siedzibie PAN, pod patronatem resortów zdrowia oraz edukacji narodowej (właściwszą nazwą byłoby ministerstwo demoralizacji narodowej) zaprezentowano dokument zatytułowany „Standardy edukacji seksualnej w Europie.

Podstawowe zalecenia dla decydentów oraz specjalistów zajmujących się edukacją i zdrowiem”. Opracowanie to wykonały Biuro Regionalne WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) dla Europy oraz niemiecka (!) organizacja – Federalne Biuro ds. Edukacji Zdrowotnej w Kolonii (BZgA), która ten dokument wydała.

Wykład wprowadzający, radośnie wychwalający tren dokument wygłosił naczelny seksuolog polskojęzycznej strefy UE – prof. Zbigniew Lew-Starowicz.

„Standardy” mają stanowić podstawę do wprowadzenia w szkołach podstawowych, średnich, a nawet przedszkolach, obowiązkowej edukacji seksualnej. Przedstawicielki obu ministerstw – Małgorzata Szybalska z MEN i dr Dagmara Korbasińska z Ministerstwa Zdrowia, wraz z zaproszonymi seksuologami, gorliwie zachwalały ten instruktaż jako prowadzący do formowania „właściwych” postaw wobec seksu i „budowanie pozytywnego nastawienia” dzieci do spraw intymnych. Takie podejście w rzeczywistości jest bardzo groźne dla dzieci, bowiem …

Demoralizacja od niemowlęcia

W poprzednim odcinku omówiłem „filozofię” zaleceń. Czas przejść do instruktażu zawartym w „Matrycy edukacji seksualnej”, która składa się z odrębnych dla każdej grupy wiekowej tabelek.

Autorzy wyróżniają grupy: od 0 do 4 lat, 4 – 6 lat, 6 – 9, 9 – 12, 12 – 15 i powyżej 15 lat. Każda tabelka ma trzy kolumny: „informacja/wiedza – przekaż dziecku”, „umiejętności – naucz dziecko”, „postawy – pomóż dziecku rozwijać”. Krzyżują się one z wierszami, gdzie sformułowane są tematy. W matrycy dominują wskazówki jak uczyć dzieci i wpajać im: zamiłowanie do seksu, onanizmu, „szacunek” do homoseksualizmu i „wybór” orientacji płciowej oraz antykoncepcji. Czytaj dalej »

Katolicki akcent na Światowym Dniu Młodzieży (marucha.wordpress.com)

Po polsku

Z oficjalnej witryn Światowego Dnia Młodzieży 2013 w Rio: zdjęcia projektu “Campus Fidei”, aktualnie konstruowanego w Guaratiba. To właśnie tam papież… pardon, biskup Rzymu Franciszek odbędzie nocne czuwanie z młodzieżą wieczorem 27 lipca oraz odprawi Mszę (?) na zakończenie ŚDM 28 lipca. 06ded-superman , 3eb47-rio01 Źródła: http://rio2013.com/pt/noticias/detalhes/2381/comeca-a-montagem-das-estruturas-dos-atos-centrais oraz http://thepinoycatholic.blogspot.com/2013/06/what-do-you-think-is-this.html?spref=fb.

Wg http://rorate-caeli.blogspot.com/2013/06/catholic-kryptonite-or-liturgy-from-age.html

Ten przepiękny ołtarz (?), utrzymany w duchu New Age i wolnomularstwa, na pewno nada Mszy odprawianej przez papieża Franciszka dodatkowy wymiar głębi nie występującej w tradycyjnych, śmiesznych kościółkach, których miejsce jest w zsypie na odpadki historii. A iluż nowych wyznawców przyciągnie do Kościoła, to aż łeb boli liczyć… no bo nie ma takich liczb! Przydał by się jeszcze występ Lady Gaga albo innej Beyonce. No i może jeszcze jakiś delikatny, w dobrym guście, life show (you know what I mean). Admin

W sam raz do powyższego “ołtarza”: Dominikanie - Lady Gaga (cover “Bad Romance”)

A to dla ojca świętego na dobranoc: .

Czy zniszczenie Sanktuarium Matki Bożej w Lourdes oznacza porzucenie przez Niebo Franciszka-Bergolio i jego Neokościoła NWO? (marucha.wordpress.com)

Po polsku

Is the Destruction at Our Lady’s Shrine at Lourdes a Sign Of Heaven’s Abandonment of Francis-Bergoglio and His Newchurch of the New Order?
http://www.traditio.com/comment/com1306.htm
Tłumaczenie: Ola Gordon louds

Czczone Sanktuarium Matki Bożej w Lourdes zostało zalane tak, jak niekatolicki Neokościół NWO zatopił prawdziwą wiarę. Czy epoka Lourdes i Fatimy skończyła się działaniem Matki Bożej jako pośredniczki Jej Boskiego Syna, widzącej spełnienie Jej przepowiedni z La Salette: “Rzym straci wiarę i stanie się stolicą antychrysta”?

Czy zniszczenie czczonego sanktuarium Matki Bożej w Lourdes, Francja, oznacza porzucenie przez Niebo niekatolickiego Neo-kościoła NWO i jego przywódców? Czy epoka Lourdes i Fatimy skończyła się działaniem Matki Bożej jako pośredniczki Jej Boskiego Syna w wycofaniu się z Neo-kościoła NWO i jego bezbożnych liderów? Czytaj dalej »

“Większym zagrożeniem niż zjazdy pogan jest tzw. neopogaństwo, które rozprzestrzenia się w sposobie myślenia. Także katolików” (www.fronda.pl)

Po polsku

- Pogaństwo, które rozprzestrzenia się w sposobie myślenia, odczuwania, reagowania zwłaszcza na cierpienie, na nieprzychylne zdarzenia życia. Człowiek w takich momentach często manifestuje brak przywiązania do pierwszego przykazania - mówi w rozmowie z Fronda.pl ks. Robert Skrzypczak.

Marta Brzezińska-Waleszczyk: Czy pogaństwo jest obecnie zagrożeniem w Polsce?

Ks. Robert Skrzypczak: Nie sądzę. Pogańskie wierzenia nie stanowią jakiegoś wielkiego zagrożenia. Mam tu na myśli oczywiście jakieś cofnięcie się do Światowida czy epoki przedchrześcijańskiej. Polacy mają tysiącletnią tradycję chrztu i nawet w ludziach niewierzących pozostają odruchy chrześcijańskie. Pogańskie wierzenia to raczej element pewnego folkloru, pewnej kontestacji. Dotyczy niewielu osób. Bardziej niepokojące jest zjawisko tzw. neopogaństwa. Czytaj dalej »

Muzułmanie domagają się od papieża przyznania, że “islam jest religią pokoju” (forumdlazycia.wordpress.com)

Po polsku

islamic_warriorsPrzedstawiciele słynnego w całym świecie i uznawanego za jeden z najistotniejszych ośrodków islamskiej nauki uniwersytetu Al-Azhar w Kairze chcą nawiązania partnerskich kontaktów z Watykanem. Stawiają jednak warunek: papież Franciszek musi przyznać, że “islam jest religią pokoju”.

Profesor Mahmoud Abdel Gawad z uniwersytetu Al-Azhar przypomniał przy okazji wspomnianego oświadczenia, że środowisko Al-Azhar zerwało serię międzyre ligijnych rozmów z Watykanem w odpowiedzi na pamiętną krytykę wystosowaną przez papieża Benedykta XVI Czytaj dalej »

Polski imam chce szariatu w Polsce. Zjazd Muzułmanów w Puławach w lipcu

Po polsku

terrorysta-islamskiJakiś czas temu w sieci ukazał się wywiad z polskim imamem Nezarem Charifem, który wygłosił co najmniej kilka niepokojących tez w rozmowie z Niklasem Lindstromem, dziennikarzem Dispatch International. Opowiada się za szariatem w Polsce, ale nie to jest najbardziej niepokojące.

Na pytanie, co sądzi o fundamentalistycznych sektach islamskich takich jak wahhabici i salafici odpowiedział on, że są wspaniali, a wszyscy muzułmanie są fundamentalistami.

Kolejne pytanie, dotyczące wprowadzenia szariatu w Polsce spotkało się z taką oto odpowiedzią: Czytaj dalej »

Kogo wspiera bandycki reżim Stanów Zjednoczonych

Po polsku

Poniższe trzy filmy ukazują do jakiej ruiny została doprowadzona Syria zatakowana przez zbieraninę wahabickim najemników, którzy są wyposażeni, opłacani i bardzo aktywnie popierani między innymi przez narzucający się całemu światu “demokratyczny” reżim USA.

UWAGA! Niektóre sceny są drastyczne.

Краткая сводка о ситуации в Сирии за 15 июня 2013 года

Сирия. Джобар. Освобождённые от боевиков хлебопекарни.

Краткая сводка о ситуации в Сирии за 20 июня 2013 года

Сирия - Америка вооружает боевиков

Apostatyczni biskupi pozwalają na imprezy w piątek (wiadomosci.onet.pl)

Po polsku

Za ile srebrników wredny judaszu, potrafisz sprzedać Chrystusa ?Krok ten podjęto oczywiście w celu dostojnego uczczenia strasznej męki i krzyża Zbawiciela naszego Jezusa Chrystusa, jaki za nasze zbawienie przelał swoją świętą i niewinną Krew … Admin.

Episkopat pozwala organizować huczne imprezy w piątek. Biskupi zmienili czwarte przykazanie kościelne.

Dotąd zakaz udziału w zabawach i jedzenia mięsa dotyczył wszelkich okresów pokutnych, czyli także każdego piątku. Episkopat zdecydował wykreślić ten dzień z przykazania.

Ksiądz biskup Marek Mendyk powiedział, że w miejsce dotychczasowego zapisu przyjęto nową formułę, obejmującą jedynie Wielki Post:
“Zachowywać nakazane posty i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, a w czasie Wielkiego Postu powstrzymywać się od udziału w zabawach”.

Jak zaznaczał biskupMendyk decyzja jest podyktowana faktem, że wielu wiernych coraz częściej
organizowało zabawy w piątek. - Dotychczasowy zapis zagubił swoje znaczenie - przyznał duchowny. Jednocześnie biskup zaznaczył, że osoby, które chcą zachować wstrzemięźliwość w piątek mogą to robić.

Zmianę zaakceptowali biskupi podczas 362 zebrania Konferencji Episkopatu Polski, które dobiega końca w Wieliczce.

(JM)

——

Jak większość ludzi pozbędzie się Chrystusa, to w myśl jedności, biskupki też to zrobią.
Jak większość ludzi ludzi będzie się łajdaczyć w związkach homo, to takie biskupki też będą udzielać na to swojego błogosławieństwa. - Admin

Rząd USA staje w obronie morderców z Boko Haram (www.pch24.pl)

Po polsku

1316254700_by_szatanxd_600Rząd amerykański ostro sprzeciwił się karaniu członków zbrodniczej organizacji islamskiej Boko Haram, odpowiedzialnej za masowe mordy na wyznawcach Chrystusa. Administracja prezydencka zareagowała na poczynania rządu nigeryjskiego, który w połowie maja zdecydował się zbombardować najważniejsze obiekty islamskich dżihadystów. Cztery lata temu nie uznali oni zwycięstwa chrześcijan w wyborach i postanowili stworzyć własne państwo islamskie.

W związku z prowadzoną ofensywą w północnej części Nigerii, wymierzoną przeciwko separatystom i terrorystom z Boko Haram, sekretarz stanu USA John Kerry wysłał notę do przedstawicieli rządu nigeryjskiego, w której stwierdził, że jest „zaniepokojony łamaniem praw człowieka przez nigeryjskie siły bezpieczeństwa”. Czytaj dalej »

Szokujące wyniki badań: glifosat w moczu mieszkańców 18 krajów (marucha.wordpress.com)

Po polsku

monsanto1Shocking New Study: Glyphosate Found in Human Urine Samples From 18 Countries
http://www.realfarmacy.com/shocking-new-study-glyphosate-found-in-human-urine-samples-from-18-countries/

Matt Agorist, REALfarmacy.com – 14.06.2013, tłumaczenie/skrót Ola Gordon

Skąd środek chwastobójczy w naszych organizmach?

Europejscy Przyjaciele Ziemi [Friends of the Earth Europe] zbadali mocz ochotników z 18 krajów z całej Europy na obecność środka chwastobójczego glifosatu. Liczby pokazują pozytywną zawartość w procentach:

Malta 90
POLSKA 70
Niemcy 70
W Brytania 70 Czytaj dalej »

Eurogendfor: nowe unijne siły policyjne z nieograniczoną władzą (marucha.wordpress.com)

Po polsku

adb77-euro-gend-forEurogendfor, czyli tzw. Europejskie Siły Żandarmerii to inicjatywa, która obejmuje na chwilę obecną sześć krajów UE. Do projektu przystąpiły: Francja, Hiszpania, Portugalia, Holandia, Włochy oraz Rumunia. Celem organizacji ma być “wzmocnienie zdolności zarządzania przyszłymi kryzysami międzynarodowymi oraz zintegrowane podejście do prowadzenia misji policyjnych w kilku państwach”. Czy kraje UE czegoś się obawiają? Czytaj dalej »

Egipt: 11 lat więzienia za podarcie Biblii. W Polsce można bluźnić bezkarnie (niezalezna.pl)

Po polsku

42459-461331371399411Na 11 lat więzienia skazano w muzułmańskim Egipcie islamistę, który podarł i spalił Biblię. Sąd uznał, że doszło do “obrazy religii”. Tymczasem w katolickiej Polsce można nie tylko bezkarnie drzeć Pismo Święte, ale i bluźnierczo krzyczeć ze sceny do publiczności „Żryjcie to g…o!” rzucając Biblią w tłum. Polski muzyk satanista Nergal został kilka dni temu oczyszczony ze wszystkich, powyższych zarzutów.  Czytaj dalej »

Rośliny nie rosną w pobliżu routera Wi-Fi (wolnemedia.net)

Po polsku

Eksperyment naukowy uczniów z 9 klasy dotyczy przetestowania efektów działania promieniowania telefonu komórkowego na rośliny.
Wyniki mogą być dla ciebie zaskakujące.

rosliny-wi-fi-1

Pięć młodych kobiet z dziewiątej klasy szkoły w Danii niedawno przeprowadziło eksperyment, który powoduje poruszenie w środowisku naukowym.

Zaczęło się od obserwacji i stawiania pytań. Dziewczyny zauważyły, że jeśli spały z telefonem komórkowym w pobliżu głowy, często miały problemy z koncentracją w szkole następnego dnia. Chciały sprawdzić efekt promieniowania telefonu na ludzi, ale ich szkoła, Hjallerup Skole w Danii, nie miała sprzętu do obsługi takiego eksperymentu. Zatem dziewczęta zaprojektowały eksperyment, jaki zamiast ludzi miał przebadać wpływ tego promieniowania na rośliny. Czytaj dalej »

Więzienie i konfiskata mienia za homoseksualizm (wolnemedia.net)

Po polsku

Za stosunki seksualne między mężczyznami może grozić na Białorusi kara do dziesięciu lat więzienia plus konfiskata mienia – pisze „Rzeczpospolita”.

Napisał o tym portal „Biełorusskij Partizan”, który pisze, że białoruski parlament obecnie pracuje nad odpowiednimi poprawkami do Kodeksu Karnego. Na wzór rosyjski Białoruś ma też karać za propagandę homoseksualizmu. Za to według tego samego źródła groziłoby – grzywna lub pozbawienie wolności do 5 lat. Czytaj dalej »

Pedofile w szwedzkich szkołach (marucha.wordpress.com)

Po polsku

Jak podaje dziennik „Dagens Nyheter”, w szwedzkich szkołach pracuje około 100 nauczycieli, którzy popełnili przestępstwo na tle seksualnym. Pomimo wyroków sądowych, nie utracili swych miejsc pracy i nadal uczą dzieci.

[Natomiast w Polsce pedofile bezkarnie molestują dzieci w szkołach i przedszkolach pod pozorem "edukacji seksualnej". - admin]

Jak donosi najnowszy raport opublikowany na stronach „Dagens Nyheter”, w całej Szwecji Czytaj dalej »

Polska krwawi ludźmi (marucha.wordpress.com)

Po polsku

1297873044_by_kesta_600Opolskie i Warmińsko-Mazurskie opuściło po ponad 100 tys. ludzi – to tak, jakby nagle zniknęły Opole i Elbląg. Ponad 100 tys. mniej osób mieszka na Podlasiu – to tyle, ile łącznie mają Suwałki i Augustów.

Ekonomiści i demografowie biją na alarm, bo Polska się wyludnia. Nie tylko na skutek małej liczby urodzeń, ale i przez to, że ogromne rozmiary przybrała emigracja zarobkowa. Naukowcy posuwają się nawet do stwierdzeń, że z powodu tego exodusu Polska krwawi ludźmi. Rzeczywiście, liczby są zatrważające. Czytaj dalej »

Odebrać dzieciom niewinność? – prezentacja

Polecane

niewinność

Zapraszam do obejrzenia prezentacji pod tytułem „Odebrać dzieciom niewinność?” przygotowanej przez ks. Sławomira Kostrzewę – absolwenta kulturoznawstwa i teologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Kliknij na poniższy link.

Po naciśnięciu poczekaj aż prezentacja się załaduje. To może potrwać około kilkanastu sekund  - w zależności od łącza internetowego.

LINK: http://parafiawiskitki.pl/wp-content/uploads/2013/05/odebrac_dzieciom_niewinnosc.pdf

.

Rosyjscy naukowcy ostrzegają przed konsekwencjami tworzenia sztucznych chmur

Po polsku

chmurkiOd jakiegoś czasu rozmaite prestiżowe uniwersytety zachodnie zaczęły publikować artykuły na temat zbawiennego w skutkach pomysłu tworzenia sztucznych chmur. Ma to być remedium dla naszych bolączek w postaci globalnego ocieplenia i wielkich huraganów, których miałoby wręcz nie być dzięki geoinżynierii. Teraz jednak z zachodnimi sławami w polemikę weszli uczeni rosyjscy.

Przypomnijmy, że generalnie plan tworzenia sztucznych chmur zakładał rozpylanie wody morskiej tak, aby pokrywać duże obszary nad morzem. To miało dać odpowiednio dużo długo utrzymujących się smug, które dałyby początek Stratocumulusom. Generalnie proces ten widzimy na co dzień nad naszymi głowami. To, o czym mówią naukowcy właściwie już się odbywa a Rosjanie uznali to za pomysł na broń klimatyczną.

Według rosyjskich naukowców chmury stworzone w taki sposób mogą skutkować słonym deszczem, który spali wszystkie rośliny w całej okolicy. Nikt przecież nie będzie pilnował utworzonych chmur, zatem mogą one wywierać wpływ na rolnictwo generując lokalne zniszczenia plonów. Czytaj dalej »

Szaleni naukowcy rozważają tworzenie sztucznych chmur celem ograniczenia globalnego ocieplenia (zmianynaziemi.pl)

Po polsku

Wszyscy, którzy twierdzą, że zwracanie uwagi na to, co dzieje się z niebem nad naszymi głowami jest objawem paranoi powinni posłuchać, co mają do powiedzenia tej kwestii uważani za wiodących naukowcy. Pojawiły się pomysły, aby wystrzeliwać w niebo wodę morską celem stworzenia dodatkowych warstw chmur, które mogłoby być pomocne w walce z globalnym ociepleniem.

Celem manipulacji pogodą miałoby być utworzenie dodatkowej warstwy chmur zdolnej do odbijania promieniowania słonecznego. Testy na niewielką skalę zaproponował naukowiec z University of Washington, Rob Wood. Rozprawa naukowa na ten temat ukazała się ostatnio w jednym z prestiżowych periodyków naukowych. Chmury tego typu nazwano z powodu pochodzenia morskimi. Czytaj dalej »

Najgorsza susza w historii Afryki to dzieło państw Zachodu (zmianynaziemi.pl)

Po polsku

dreamstime_xs_14743253_4Według ustaleń z badań opublikowanych w czasopiśmie naukowym Geophysical Research Letters, najbardziej dotkliwe susze w historii Afryki nie były wcale spowodowana przez nadmierny wypas inwentarza ani nieefektywne użytkowanie gruntów. Prawdziwy powód to zanieczyszczenie powietrza generowane przez kraje zachodnie.

Tak zwana susza Sahel, która zmasakrowała roślinność w Centralnej Afryce panowała w latach 1970/90. W jej wyniku miliony ludzi na kontynencie głodowało, a setki tysięcy ludzi zginęło. Aby zapobiec powtórzeniu się takich katastrof, naukowcy szukali odpowiedzi na pytanie, co spowodowało suszę w Afryce.

Zespół badawczy przeglądał archiwalne dane na temat opadów w Afryce w latach 1930/90, a następnie zastosowano modele klimatyczne opracowane przez Międzyrządowy Panel ds. Zmian Klimatu (IPCC). Wszystkie modele potwierdzają, że powodem zmian w rozkładzie opadów była atmosferyczna emisja aerozoli siarczanowych. Głównym źródłem tych substancji w atmosferze była półkula północna, głównie kraje Europy i Ameryki Północnej. Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj