Одержимые кровью. История России. XX век

Po rosyjsku

СИРИЙСКИЙ КОШМАР. АМЕРИКАНСКИЙ ФАШИЗМ XXI века

Po rosyjsku

Старец Архимандрит Гавриил Ургебадзе

Po polsku

ISLAM W PRAKTYCE: makabryczny film z egzekucji katolickiego zakonnika w Syrii. Islamscy bojownicy obcięli duchownemu głowę, którą później podrzucał wiwatujący tłum.

Po polsku

szatański islamNajemnicy z Al-Kaidy walczący w Syrii a wspierani przez państwa zachodnie, przyzwyczaili nas już do krwawych spektakli. Internet obiegł film, w którym tak zwany “bojownik” zjada surowy fragment wątroby zabitego żołnierza rządu syryjskiego. Teraz znowu terroryści ścięli katolickiego zakonnika.

Franciszkanin o. Francois Murad i co najmniej jedna osoba z jego otoczenia zginęli. Ucięto im głowy za rzekomą współpracę z przedstawicielami władzy. Przedtem terroryści napadli na okoliczny klasztor, splądrowali go i wywlekli mężczyzn.

Film z egzekucji jest przerażający i mogą go próbować obejrzeć jedynie ludzie o mocnych nerwach.  Nagrali go telefonem komórkowym sami islamiści. Można go obejrzeć pod tym linkiem: http://www.liveleak.com/view?i=ead_1372329728 Słychać tam przemawiającego członka grupy terrorystycznej “Dzhabhat en-Nusra” związanej z Al-Kaidą, który obwieszcza, że złapali trzech mężczyzn, którzy zostali oskarżeni o współpracę z wojskami Baszira Al Assada. Poinformował również, że trzeci mężczyzna czeka jeszcze na “proces” i zajmą się nim potem a następnie wyciągnął nóż i zaczął kawałek po kawałku odcinać głowy spętanym ludziom. Według służb informacyjnych Watykanu jednym z zabitych jest Ojciec François pomagający ludności syryjskiej. Czytaj dalej »

Biskupi przeciw zakazowi religii niechrześcijańskich (info.wiara.pl)

Po polsku

pagans

„To absurdalne i szokujące”. Takimi słowami prawny zakaz kultu dla religii niechrześcijańskich, zaproponowany przez parlament Papui-Nowej Gwinei, skomentował tamtejszy episkopad. Władze tego wyspiarskiego kraju Oceanii zatwierdziły właśnie wniosek o rozpoczęciu konsultacji społecznych w tej sprawie.

„Samo dyskutowanie w XXI wieku nad zakazem innych religii przekreśla całe dekady osiągnięć i postępów w dziedzinie praw człowieka i wolności obywatelskich – napisali biskupi Papui-Nowej Gwinei i Wysp Salomona w oficjalnej nocie przesłanej do agencji Fides. – Taki zakaz narusza oenzetowską Deklarację Praw Człowieka z 1948 r. Poza tym dyskryminuje obywateli w tym, co nigdy nie może być powodem do dyskryminacji, a mianowicie w ich osobistej wierze. Chrześcijaństwo można określać jako rodzaj kulturowej tożsamości współczesnej Papui-Nowej Gwinei z jej 850 plemionami, ale nie można zapominać, że wiara znacznie wykracza poza prawne regulacje i nikt nie powinien być pozbawiony możliwości jej swobodnego wyznawania”.

——

Masońsko-antychrześcijańska bablanina …. Mówiąc prościej biskupi mają gdzieś głoszenie Ewangelii Chrystusowej biednym poganom i nie zależy im na ograniczeniu kultów pogańskich, które prowadzą tych ludzi jedynie do wiecznego potępienia. - Admin.

Praktyczny poradnik zabijania (marucha.wordpress.com)

Po polsku

mid_16391Uwaga drastyczne treści!

W ubiegłym tygodniu Sejm odrzucił projekt ustawy dopuszczający rytualny ubój zwierząt. „Godził on w zasady humanitaryzmu” – komentowała Wanda Nowicka. Tymczasem do wiadomości opinii publicznej od dawna już przedostają się informacje dotyczące barbarzyńskiego traktowania dzieci nienarodzonych, którymi politycy nie chcą się zajmować. Ujawniamy szokujące fakty, tylko dla czytelników o mocnych nerwach.

Obrońcy życia próbują ustalić w jaki sposób w polskich szpitalach dokonuje się aborcji. Pisaliśmy już m.in. o tym, że w USA żyje 44 tysiące osób, które przeżyły aborcję dokonaną za pomocą różnych zabójczych metod oraz o porzucaniu noworodków w Norwegii, za przykładem której idą polscy „lekarze”. Najczęstszą metodą zabijania jest sztuczne wywoływanie przedwczesnego porodu, w wyniku którego rodzi się żywe lub martwe dziecko. Nie jest to jednak jedyny sposób. Jak jeszcze można mordować nienarodzonych?

Próbując odpowiedzieć na to pytanie zajrzyjmy do podręcznika Czytaj dalej »

Ślady kokainy znalezione w wielu miejscach Europarlamentu (marucha.wordpress.com)

Po polsku

euro-kokaDziennikarze niemieckiej stacji TV Sat-1 przeprowadzili badanie w Parlamencie Europejskim, sprawdzając budynek pod kątem śladów narkotyków. Okazało się, że w ponad 40 miejscach budynku – głównie toaletach – znaleziono wiele śladów kokainy.

Niemieccy reporterzy pobrali próbki z 46 miejsc na terenie budynku Parlamentu Europejskiego. Następnie poddano je dwóm badaniom – miejscowym, oraz dokładnemu sprawdzeniu w laboratorium. Okazało się, że ze wszystkich przebadanych 46 miejsc ślady kokainy znaleziono w aż 41 punktach Europarlamentu.

Profesor Fritz Sörgel z Instytutu Badań Biomedycznych i Farmaceutycznych (IBMP) w Norymberdze, który brał udział w eksperymencie przeprowadzanym przez dziennikarzy z TV Sat-1, powiedział po wynikach badania, że ilość śladów tego narkotyku jest zbyt duża i ślady zostały odnalezione w zbyt wielu miejscach, by można było mówić o zwykłym przypadku. Czytaj dalej »

Śledztwo przeciwko góralowi, który sprzedawał oscypki “bez unijnego certyfikatu” (marucha.wordpress.com)

Po polsku

oscypkiWydawać by się mogło, że głupawe (być może postkokainowe) dyrektywy Unii Europejskiej są tylko zbiorem absurdów spisanych gdzieś daleko w Brukseli, jednak bez większego wpływu na życie w Polsce. Niestety, coraz częściej okazuje się, że to nieprawda. [A przecież do tego "nigdy miało w Polsce nie dojść"... bo my to cwaniacy i Unię robimy w trąbę - admin]

Przekonał się o tym pewien góral trudniący się wyrobem oscypków. Ów baca w zgodzie z tradycją przechodzącą z ojca na syna produkował oscypki i dorabiał na życie sprzedając je turystom. Czytaj dalej »

Detroit ogłosiło upadłość. To największe bankructwo w historii USA (wiadomosci.onet.pl)

Po polsku

usa_deesAmerykańskie miasto Detroit ogłosiło upadłość. To największe tego typu bankructwo w historii Stanów Zjednoczonych - donoszą media zza Oceanu.

Na ręce gubernatora stanu Michigan Ricka Snydera wniosek o upadłość złożył szef zarządzania kryzysowego Kevyn Orr. W opinii Snydera, z trudnej sytuacji finansowej miasta nie było już innego wyjścia. - Realia fiskalne Detroit były ignorowane przez zbyt długi czas - powiedział gubernator podczas konferencji prasowej.

Największe miasto stanu Michigan od dawna borykało się z finansowymi problemami. Sytuacja była już  na tyle zła, że władze miejskie poszukiwały oszczędności w każdym możliwym obszarze. Na ulicach miasta nie były wymienianie przepalone żarówki, często bywało również tak, że policjanci nie odbierali telefonów z wezwaniami. Czytaj dalej »

Przymusowy ramadan w brytyjskich szkołach (www.pch24.pl)

Po polsku

tariq-ramadanW szkole podstawowej w Portsmouth zakazał dziecku picia wody w upalny dzień. Dlaczego? Jak uważał, zaspokojenie pragnienia mogłoby przecież urazić innych 10-latków wyznających islam, którzy przeżywają ramadan. Czytaj dalej »

Monaster w Ujkowicach 1988-2003

Po polsku

Film autorstwa pana Krzysztofa Krzyżanowskiego, nakręcony w roku 2003.

Eutanazja i kryptanazja w UE. (kefir2010.wordpress.com)

Po polsku

mordercyOstrzeżenie: tekst zawiera drastyczne treści!
Czy macie państwo świadomość, że ponad 30% Holendrów przeniosło się do Niemieckich Kas Chorych, by uniknąć EUTANAZJI? Ciekawskich niedowiarków zapraszam do Holandii, sami sprawdźcie jak ta maszynka do zabijania działa. Zobaczcie jak działa EUTANAZYJNE POGOTOWIE – typu mać – ratunkowego!
A wszystko pod szczytnym hasłem „skrócić cierpienie staruszkom”. Kto jest staruszkiem i jak bardzo cierpi wiedzą tylko ci co „proponują-wyjaśniają-pomagają ”MORDERCY!!!
Temat coraz częściej gości w „naszych” mediach tak nieśmiało: prawo do decydowania o własnym życiu , nieuleczalnie chory, skrócić męki i temu podobne pierdoły. Ale finał ma być jeden!
Po okresie produkcyjnym – na umowach śmieciowych – ŚMIETNIK!!!

Eutanazja i kryptanazja w Holandii

Dni temu kilka, córka koleżanki (mąż Holender) jechała do Holandii na… uroczystą eutanazję teściowej.
- Panie doktorze, mamy prośbę o przyśpieszenie „zabiegu” o dwa dni. Chcemy wyjechać w piątek po południu. Po drodze chcemy zajechać do Samanty, wczoraj miała urodziny. Jesteśmy zabukowani w sobotę rano na lot do Nicei. Mama przecież już podjęła decyzję. Bardzo prosimy. – Adrian położył na biurku doktora Markusa bilety lotnicze jako dowód, że o 9.30 w sobotę mają wylot na oczekiwane od roku wakacje.
Doktor Markus, lekarz dzielnicowy, od dwóch miesięcy na zlecenie Adriana i Emmy diagnozował mamę Adriana, 72 letnią Hertę, która od wielu lat chorowała na nieżyt jelit i niewydolność nerek. Jednak przekonywującym argumentem za eutanazją jest jej wiek – 72 lata, wystarczy, nażyła się!
Herta podczas wizyty dr. Markusa sama, bez jakiegokolwiek przymusu, stwierdziła, że prosi go o pomoc.
- Niech mi pan pomoże doktorze Markus – powiedziała to przy wszystkich obecnych przy jego wizycie. Czyli, niedwuznacznie wyraziła swoją wolę.
- Panie doktorze prosimy!

30 km na południe od Amsterdamu, w 3 tysięcznym mieścinie Wielingen, dziennikarka stołecznego gazety odkryła, że w tym sennym miasteczku żyją tylko młodzi ludzie. Nie ma w nim nikogo, kto żyje z emerytury! Raczkujące dzieciuchy, szkolne małolaty, agresywne zawodowe szczury, młodzi dziadkowie… A gdzie staruszkowie? Nie ma. Czytaj dalej »

Tak się pije na szczytach władzy w Polsce (www.sfora.pl)

Po polsku

nam jest dobrzeW Kancelarii Premiera wypito w zeszłym roku 645 butelek wina i 122 butelki whisky - za 75 tys. zł. U prezydenta Bronisława Komorowskiego na alkohol wydano aż 141 tys. zł - ujawnia “Fakt”.

Dwie trzecie tej sumy otoczenie prezydenta wydało na wino.

Dziennik przypomina, że politycy PO wydali w ubiegłym roku na alkohol 100 tys. zł, a Ruchu Palikota - 30 tys. zł.

Za czasów prezydenta Lecha Kaczyńskiego zakupy alkoholu były tematem ostrych politycznych kłótni. Gdy wyszło na jaw, że jego kancelaria zamawia małe buteleczki alkoholu protestował przeciwko temu Janusz Palikot, który publicznie wypijał “małpki” na ulicy - pisze gazeta.
Autor: TM

Rosja chce zakazać adopcji dzieci do krajów, w których zalegalizowano związki homoseksualne (www.autonom.pl)

Po polsku

familiaPodczas gdy w Unii Europejskiej coraz więcej krajów godzi się na adopcję dzieci przez dewiantów, Rosja uparcie idzie na przekór tym trendom i skutecznie zwalcza tendencje tego typu na swoim terytorium. Postanowiła zadbać również o dobro swoich dzieci poza granicami federacji.

W Dumie Państwowej przyjęte zostały własnie projekty poprawek w Kodeksie Rodzinnym Federacji Rosyjskiej, zakazujące oddawania rosyjskich dzieci do adopcji w krajach, które zezwoliły u siebie na małżeństwa jednopłciowe, zarówno parom homoseksualnym jak i osobom chcącym samotnie wychowywać dziecko. Czytaj dalej »

Rosja: Homoseksualizm nie przejdzie (www.autonom.pl)

Po polsku

SYF2013-03-14 Rosyjskie społeczeństwo zdecydowanie sprzeciwia się przyznawaniu przywilejów mniejszościom seksualnym. 85% obywateli Federacji Rosyjskiej jest przeciwko legalizacji małżeństw jednopłciowych, podczas gdy zaledwie 5% poparłoby takie rozwiązanie. 87% obywateli nie chce oglądać na ulicach swoich miast parad pederastów i lesbijek, a jedynie 6% nie widzi przeciwwskazań. Dane te pochodzą z sondażu niezależnej pracowni badania opinii publicznej Centrum Lewady.

Z relacji agencji Interfax, która zrelacjonowała wyniki badań Lewady, wynika również, że zaledwie 23% społeczeństwa uważa, iż należy pozostawić osoby homoseksualne samym sobie, a 27% chciałoby zapewnić im pomoc psychologiczną. Popularne są też znacznie radykalniejsze postawy, 22% badanych opowiada się za przymusowym leczeniem, a 16% chciałoby izolować mniejszości seksualne ze społeczeństwa, około 5% badanych opowiada się za likwidacją fizyczną problemu. Czytaj dalej »

Francja: Mężczyzna aresztowany na ulicy za bluzę z prorodzinną grafiką! (www.autonom.pl)

Po polsku

postep-po-francusku2013-04-06 We Francji, nad którą krąży coraz poważniejsze widmo legalizacji “małżeństw” i prawa adopcji dzieci dla homoseksualistów, nasilają się państwowe represje wobec osób opowiadających się za tradycyjnym modelem rodziny. Przed kilkoma dniami w Paryżu dwóch żandarmów postanowiło zatrzymać na ulicy mężczyznę, który posiadał bluzę z – jak to określili żandarmi – “stereotypowym symbolem”.

“Stereotypowy symbol”, o którym mowa, przedstawiał grafikę z tradycyjnym modelem rodziny – mamę, tatę oraz dwójkę dzieci. Zdaniem dwóch paryskich żandarmów, którzy postanowili zatrzymać posiadacza bluzy, symbol ten “naruszał dobre obyczaje”, w związku z czym zdecydowali się oni podjąć interwencję. Mężczyźnie nakazano zdjąć bluzę lub zakryć “niemoralny” symbol; gdy ten odmówił, żandarmi przewieźli go na główną komendę policji w Paryżu.

Policja po kilkugodzinnych “oględzinach” bluzy zdecydowała się przekazać sprawę do sądu, a sam Franck Talleu (posiadacz bluzy) usłyszał, że jest podejrzany o “działanie sprzeczne z dobrymi obyczajami” (sic!). O losie “niemoralnego” mężczyzny zdecyduje teraz sąd – jeżeli przychyli się on do absurdalnych oskarżeń policji, podejrzanemu grozi nawet do kilkuset euro grzywny. Wszystko to w związku z bluzą przedstawiającą prorodzinną grafikę. Czytaj dalej »

Raport komitetu ONZ o torturowaniu palestyńskich dzieci przez Izrael (www.autonom.pl)

Po polsku

palestiniankidONZ-towski Komitet Praw Dziecka (CRC) oskarżył izraelskie służby siłowe o stosowanie tortur względem palestyńskich dzieci przetrzymywanych w aresztach, oraz używanie ich jako żywych tarcz w starciach z Palestyńczykami. Raport CRC na ten temat powstał na podstawie ustaleń, jakich dokonało 18 ekspertów organizacji; sprawdzili oni w jaki sposób Izrael przestrzega Konwencji o Prawach Dziecka z 1990 roku.

Według komitetu “dzieci palestyńskie zatrzymane przez izraelską armię i policję regularnie są obiektem poniżającego traktowania, a często – tortur; przesłuchiwane są po hebrajsku, w języku, którego nie rozumieją i podpisują zeznania po hebrajsku po to, by je zwolniono”. Palestyńskie dzieci zatrzymywane są zazwyczaj pod pretekstem rzucania kamieniami w izraelskich żołnierzy lub ich czołgi, za tak “groźny czyn” mogą zostać skazane nawet na 20 lat więzienia, do tego zatrzymania są bardzo arbitralne i częściej zależą od widzimisię żołnierza, niż rzeczywistych przewinień dziecka. Czytaj dalej »

Niemiecki wywiad: 95% członków Wolnej Armii Syryjskiej nie jest Syryjczykami (alexjones.pl)

Po polsku

bandyciNiemiecki Die Welt twierdzi, że tylko 5% uzbrojonych terrorystów z tzw. Wolnej Armii Syryjskiej jest Syryjczykami, a pozostałe 95% to członkowie ekstremistycznych grup z kilku afrykańskich krajów wspierani przez kraje znad Zatoki Arabskiej.

Dziennik zacytował niemieckiego eksperta wywiadu: „Niemiecki wywiad posiada oficjalne i szczegółowe dane na temat narodowości rebeliantów w Syrii i ich lokacji w kraju”.

Członek niemieckiego wywiadu powiedział, że niektóre grupy terrorystyczne w Syrii współpracują na pełną skalę z Al-Kaidą, ale grupy ekstremistyczne są bardziej niebezpieczne niż Al-Kaida, odkąd popełniają ludobójstwa na dzieciach i kobietach oraz używają ich jako żywe tarcze, aby tylko zabić jak najwięcej ludzi.

Według półoficjalnych statystyk liczba uzbrojonych bandytów w Syrii wynosi około 14,8 tysięcy, wliczając ekspertów z wielu dziedzin Czytaj dalej »

W Iraku rodzi się więcej dzieci z deformacjami niż po Hiroszimie.. [+18] (kefir2010.wordpress.com)

Po polsku

marines_in_fallujahPosted by Jarek Kefir w dniu 25.06.2013 Niech poniższe zdjęcia będą straszliwym przypomnieniem, jak bardzo możemy zniszczyć genom ludzki w wyniku stosowania broni uranowej oraz chemicznej.
W Iraku stosowano głównie broń ze zubożonym uranem, a także inną broń chemiczną.
Straty w genomie populacji są straszliwe: w Faludży więcej niż połowa dzieci rodzi się z potwornymi deformacjami genetycznymi.
Podobnie było w Wietnamie, gdzie Amerykanie testowali Agent Orange - niezwykle silny i wpływający na genom środek chemiczny.
Obecna kalwaria jaką przechodzi naród Iraku, szczególnie mieszkańcy Faludży, jest praktycznie bez odzewu w mediach głównego nurtu -
(mainstream media = tłum. media głównego ścieku)
Tak kończy się przeświadczenie, że człowiek może być Bogiem.
Te niezwykle drastyczne zdjęcia zamieszczam ku przestrodze.
Aby były wstrząsem i doprowadziły do konstruktywnych wniosków - do czego są zdolne rządy krajów syjonistycznych (USA, Izrael, UE) i do czego prowadzą działania militarne, wojny.
Mam dylemat moralny, czy słuszne jest pokazywanie tych zdjęć. Ale z drugiej strony, światu trzeba to pokazać, bo media milczą na ten temat. Pokazują armię USA wyłącznie w dobrym świetle, jako siewców demokracji, ładu i szczęśliwości.

Ostrzeżenie: materiały drastyczne [+18] niewskazane dla ludzi o słabych nerwach Czytaj dalej »

Największe koncerny tytoniowe testują szkodliwość papierosów na psach! (www.mmkielce.eu)

Po polsku

Warto przybliżyć osobom palącym jak testowane są papierosy nim trafią do sprzedaży. Okrutnym męczarniom poddawane są zazwyczaj psy. To na nich koncerny tytoniowe sprawdzają czy zawartość nikotyny w konkretnej marce papierosów jest rakotwórcza.

31.05 był Światowy Dzień bez Papierosa. Z tej okazji warto przypomnieć, nie tylko o ich szkodliwości, ale także o tym że wciąż są testowane na zwierzętach.

Zatrzymaj cierpienie!

Papierosy były i są testowane na zwierzętach aby zbadać reakcję komórek rakowych na nikotynę. Nie jest dla nas żadną tajemnicą, że ten sam test jest powtarzany wiele razy i nie robi tego jedna kompania, one wszystkie testują. Aby znieść badania na zwierzętach musimy stosować środki zapobiegawcze - przede wszystkim nie możemy wspomagać firm tytoniowych.

Psy zmuszane są do wdychania największego stężenia szkodliwych substancji zawartych w papierosach. Testy na psach wyglądają tak jak na załączonym zdjęciu… Podziel się Czytaj dalej »

Czy szczepienia są bezpieczne? Odpowiedzcie sobie sami.. (kefir2010.wordpress.com)

Po polsku

defaultPoniższa lista zawiera ilość aluminium w różnych szczepionkach dostępnych w Stanach Zjednoczonych. W Polsce mogą figurować pod zmienioną nazwą.
Maksymalny bezpieczny poziom spożycia glinu jest 5 mcg / kg / dzień (ASPEN). [próg maksymalny FDA aluminium otrzymane w IV rozwiązań żywieniowych jest 25 mcg dziennie. [1 mikrogram (µg, mcg) = 1/1000 miligrama.]) Producenci szczepionek, z jakiegoś powodu, nie są zobowiązani do podawania na swoje etykiety tych informacji, a także nie są zobowiązane do przestrzegania maksymalnej dawki 25 mcg?
Do tego spożywanie aluminium w postaci pokarmowej (np dowolny napój z puszek aluminiowych) jest zupełnie czymś innym niż przyjmowanie aluminium w zastrzykach (szczepionki).
Aluminium i rtęć z produktów spożywczych (puszki, konserwy) przechodzi przez żołądek, gdzie jest dezaktywowana, a potem wydalana. Rtęć i aluminium ze szczepionek przechodzi prosto do krwi, z pominięciem naturalnych barier organizmu, i trafia prosto do mózgu, wraz z krwią. Gdyż metale te z łatwością przekraczają barierę krew-mózg.
Więc teksty w stylu: “w jednej puszce tuńczyka spożywasz więcej rtęci niż jest w szczepionce” lub podobne, są czystą manipulacją.

Poniżej lista: . Czytaj dalej »

MEDIA niszczą społeczeństwo (free.dom.salon24.pl)

Po polsku

role_of_feminism_in_nwo

“Media wybiorą za ciebie prawdę, w którą masz wierzyć”

Media to najdoskonalsza, współczesna broń masowego rażenia (oddziaływania), ponieważ podbijane społeczeństwo nawet nie zdaje sobie sprawy, że zostało zaatakowane. Nawet nie traktuje tej broni jako zagrożenia - dlatego jest wobec niej bezbronne i samo przystawia ją sobie do głowy 24h/dobę.

Rzeczy ważne i poważne dzieją się powoli, konsekwentnie, swoim tempem.

Aby ludzie ich nie zauważali – przykłada się im masowo do głów najdoskonalszą współczesną broń: mass media – która działa w ten sposób, że obezwładnia mózg i instynkt samozachowawczy u ludzi poprzez zajmowanie go 24h/dobę tzw. aktualnościami (newsami, wiadomościami z ostatniej chwili, itp.) – czyli rzeczami kompletnie bez znaczenia – tworząc dosłowny i ulepszony matrix.

Matrix – to obraz świata podsuwany nam przez media pod nos – aby przesłonić nam rzeczywistość. (ukryć prawdę o świecie i prawdziwe intencje władzy)

Jak działa najdoskonalsza współczesna broń: media (tv, radio, prasa)?

MEDIA TO BROŃ – broń doskonała bo nie powoduje fizycznego uszkodzenia ofiary – tylko wpływa na jej umysł i świadomość obezwładniając ją do tego stopnia, że ofiara UWIERZY we wszystko co będzie jej prezentowane z wystarczającą konsekwencją.

Media to broń doskonała, bo ma globalny zasięg – w jeden tydzień można uszkodzić umysły prawie całego społeczeństwa, manipulując je w dowolny sposób.

Broń doskonała, bo podbijane społeczeństwo nawet nie traktuje jej jako zagrożenie (!!!) – tylko same z radością przystawia ją sobie do głowy.

Broń doskonała – bo zamiast zabijać - pozwala ludźmi dowolnie STEROWAĆ ! (i to w masowej skali)

Przykłady: Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj