Cennik za usługi na kijowskim majdanie (www.ekspedyt.org)

Po rosyjsku

Na stronie źródłówej artykuł umieszczony był dnia 02.02.2014

Kto i ile otrzymuje pieniędzy na wojnę domową na Ukrainie? WYKAZ

Organy ścigania Ukrainy ustaliły zleceniodawców zabójstwa aktywistów Euromajdanu, a także określiły schematy i źródła finansowania eskalacji konfrontacji ulicznej, zmierzającej do obalenia rządu przemocą. O tym, pod warunkiem zachowania anonimowości, poinformował informator ze Służby Bezpieczeństwa Ukrainy.

.majdan

Według tego źródła, od pierwszych dni konfrontacji siłowej organy ścigania rozpoczęły rozpracowywanie organizacji „Prawy Sektor”. Organizacja ta powstała w wyniku konfliktu wewnętrznego pomiędzy Socjal-Narodowym Zgromadzeniem i radykalnie zorientowanym Wszechukraińskim Zjednoczeniem „Trójząb” im. S. Bandery. W trakcie dochodzenia ustalono, że przedmiotowe organizacje są finansowane przez szereg różnorodnych zachodnich „pro-ukraińskich organizacji”, utworzonych przez służby specjalne państw NATO jeszcze w czasach ZSRR. Czytaj dalej »

Ukraina – kabała w skali kraju czyli śmierć (wolna-polska.pl)

Po polsku, Polecane

jewish-deathUkraina-kabała w skali kraju czyli śmierć. 10 warunków Międzynarodowego Funduszu Walutowego udzielenia kredytu Ukrainie. 10 warunków Międzynarodowego Funduszu Walutowego, które zostały postawione Ukrainie (niżej pełna lista) do wypełnienia aby mogła uzyskać pożyczkę z tej instytucji w wysokości 16 miliardów dolarów.

Zgodnie z korespondencją amerykańskich dyplomatów, ujawnioną na stronie internetowej WikiLeaks, decyzję o udzieleniu Ukrainie pożyczki z MFW na kwotę 16 miliardów dolarów poprzedzało opracowanie listy reform pierwotnie zatwierdzonych przez USA a następnie przekazanych do rozpatrzenia przez MFW.

Wśród nich na pierwszym miejscu figuruje reforma emerytalna. Jak wynika z odtajnionych przez WikiLeaks dokumentów, pewien ukraiński rozmówca amerykańskiego ambasadora Johna Tafft’a, przygotował program przeprowadzenia ukraińskich reform i przekazał je USA. Czytaj dalej »

Żydowska lichwa z MFW organizatorem protestów na Majdanie (wolna-polska.pl)

Po polsku

made in usaLatem 2010 roku Ukraina otrzymała od MFW (czytaj: żydowskich lichwiarzy) pożyczkę na prawie 15 mld dolarów. Jednak po wypłacie części pieniędzy została ona zawieszona, bo władze Ukrainy odstąpiły od realizacji uzgodnionych z MFW warunków pomocy — rezygnacji z subsydiowania energii, zamrożenia płac i emerytur.

W listopadzie 2013 roku Ukraina spłaciła przedostatnią ratę tego kredytu. Prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz zapowiedział, że będzie korzystać z kredytu MFW tylko wtedy, gdy Fundusz zmieni swoje wymagania. Media podały, że podczas grudniowego (2013) spotkania z byłymi prezydentami Ukrainy Janukowycz zapowiedział, że dopóki MFW stawia takie warunki jak zamrożenie płac, emerytur czy podniesienie cen gazu, kraj takich pożyczek nie potrzebuje. Czytaj dalej »

Wydobycie relikwii wielkiego świętego ziemi gruzińskiej - starca Gabriela (Urgebadze) (www.cerkiew.pl)

Po polsku

Świety Gabriel Urgebadze22 lutego br., w starożytnej stolicy Gruzji, Mcchecie, w żeńskim klasztorze Samtavro, miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, z szacunkiem i miłością oczekiwane przez prawosławnych z Gruzji i całego świata – wydobycie z ziemi relikwii wielkiego starca i cudotwórcy, błogosławionego saloity, Gabriela (Urgebadze).

Ok. 700 tys. ludzi, w tym wielu chorych, niepełnosprawnych oraz dzieci przyszło pomodlić się przy mogile starca. Tym samym spełniły się jego prorocze słowa o tym, że „przyjdzie do niego połowa Gruzji”.

W ciągu dnia, przy pomocy i w otoczeniu służb wojskowych oraz obecności tłumów święte relikwie zostały uroczyście przeniesione do katedry Sveticchoveli, zwanej „sercem Gruzji”. W Sveticchoveli znajduje się jedna z największych świętości chrześcijańskiego świata – chiton Zbawiciela naszego Jezusa Chrystusa.  Czytaj dalej »

Rosja chce chronić dzieci przed eutanazją (www.fronda.pl)

Po polsku

flaga_rosja_wikiRosja może rozciągnąć zakaz adopcji dzieci przez osoby z zagranicy także na te kraje, które zalegalizowały eutanazję najmłodszych. Projekt pojawił się w związku z nowym prawem w Belgii.

Wcześniej w tym miesiącu rosyjski parlament przyjął ustawę zakazującą adopcji przez osoby z zagranicy mające obywatelstwo tych państw, które legalizują „małżeństwa” homoseksualne lub związki partnerskie, a które są samotne. Zakaz dotyka też oczywiście osób żyjących w związkach homoseksualnych.

Restrykcje mogą pójść jednak dalej. Tym razem powodem jest chęć ochrony rosyjskich sierot przed ewentualną eutanazją. Czytaj dalej »

Prezydent Gambii: „Geje to robactwo. Będziemy zwalczać ich jak komary” (www.nacjonalista.pl)

Po polsku

Wieści z afrykańskiego bastionu Tradycji i swoistej logiki sakralnej. W ostatnim telewizyjnym wystąpieniu z okazji 49. rocznicy uzyskania niepodległości, prezydent Gambii Yahya Jammer wypowiedział się w radykalny sposób na temat tego, co w Europie nazywa się „postępem”:

Będziemy zwalczać to robactwo, zwane gejami lub homoseksualistami, w taki sam sposób, jak walczymy z komarami roznoszącymi malarię, jeśli nie bardziej stanowczo. Jestem przekonany, iż skrót LGBT możne oznaczać jedynie jako „Leprosy, Gonorrhoea, Bacteria i Tuberculosis” (z ang. trąd, rzeżączka, bakteria, gruźlica) – wszystkie te choroby są szkodliwe dla ludzkiej egzystencji. Czytaj dalej »

Syria: Lider opozycji dziękuje Izraelowi (www.nacjonalista.pl)

Po polsku

Przebywający w tureckim Istambule jeden z przedstawicieli tzw. syryjskiej opozycji, Mohammed Badi, powiedział w piątek na falach izraelskiego radia, że jest wdzięczny premierowi państwa syjonistycznego ze jego wsparcie dla bojowników w Syrii.

Badi odnosił się w ten sposób do wizyty, jaką Benjamin Netanjahu złożył 18 lutego br. w szpitalu polowym na okupowanych syryjskich Wzgórzach Golan, gdzie trafiło wielu rannych rebeliantów. Świat obiegły zdjęcia izraelskiego premiera doglądającego hospitalizowanych ludzi, którzy przedstawiani byli jako „ranni Syryjczycy”.
(DD)

Na podstawie: presstv.ir
.Każdy prezydent dba o swoich żołnierzy…

Każdy prezydent dba o swoich żołnierzy… .

Ukraina: Ołeksandr Turczynow - człowiek, który zastąpił Janukowycza

Po polsku

TurczynowOłeksandr Turczynow, który w niedzielę został wyznaczony do pełnienia obowiązków głowy państwa ukraińskiego w miejsce Wiktora Janukowycza, jest pastorem i kaznodzieją w kościele baptystów w Kijowie oraz autorem powieści science fiction. W swej karierze politycznej zawsze grał drugie skrzypce.

Więcej na stronie źródłowej: http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-ukraina-oleksandr-turczynow-czlowiek-ktory-zastapil-janukowy,nId,1111038

Patriarchat Kijowski wzywa do jedności (ekumenizm.wiara.pl)

Po polsku

ukrainaDo zjednoczenia Prawosławia na Ukrainie, podzielonego obecnie na trzy odrębne jurysdykcje, wezwał Synod Cerkwii Patriarchatu Kijowskiego.

W sprawie tej wystosowano dwa oddzielne listy do pozostałych działających w tym kraju Ukraińskich Cerkwi Prawosławnych - Patriarchatu Moskiewskiego i Autokefalicznej. Status kanoniczny, a więc wspólnoty uznanej przez światowe prawosławie, ma tylko  Patriarchatu Moskiewski , zresztą największy liczebnie z nich. Dwie pozostałe Cerkwie są “niekanoniczne”. “W tej tragicznej i dziejowej chwili historii narodu ukraińskiego jak nigdy dotychczas oczywista jest potrzeba przezwyciężenia podziałów w łonie Cerkwii Prawosławnej na Ukrainie, trwających już ponad 20 lat, oraz utworzenia w kraju jednej lokalnej Ukraińskiej Cerkwi Prawosławnej” - głosi dokument  Synodu Cerkwi Patriarchatu Kijowskiego . Zwraca uwagę, że istniejące podziały są ściśle związane z podziałami w społeczeństwie, karmią je i same się nimi żywią. Czytaj dalej »

Henry Kissinger: „Za 10 lat nie będzie już Izraela” (www.bibula.com)

Po polsku

moskiCzy Izrael upadnie? Coraz głośniej mówią o tym sami prominentni, światowi politycy, chociażby amerykański dyplomata Henry Kissinger, który powiedział: „Za 10 lat nie będzie już Izraela”.

Opinia Kissingera wywołała niemałą burzę. Na stronie Press TV felietonista Kevin Barrett pisze: “Ta opinia Kissingera jest kategoryczna. Nie mówi, że Izrael jest w niebezpieczeństwie i można go ratować jeśli damy mu dodatkowe tryliony dolarów i zniszczymy jego wrogów militarnie… Nie proponuje żadnego wyjścia. Po prostu twierdza fakt: W 2022 Izrael nie będzie istniał”. Czytaj dalej »

Nigeryjski hierarcha: Zachód patologicznie nienawidzi chrześcijaństwa (www.pch24.pl)

Po polsku

Przewodniczący Konferencji Episkopatu Nigerii uważa próby zmiany nauczania Kościoła w kwestiach etyki seksualnej za efekt nacisków zachodnich elit. Podkreśla, że nigeryjski Kościół nie zaakceptuje takich żądań. Skrytykował także naciski na afrykańskie społeczeństwa i duchownych w kwestii zmiany chrześcijańskich norm moralnych. Paradoksalnie – zauważył – Zachód, który nawracał Afrykę na chrześcijaństwo teraz każe jej od niego odejść. Czytaj dalej »

Patrole chrześcijańskie w Londynie (www.euroislam.pl)

Po polsku

Chrześcijanie patrolujący ulice Londynu w opancerzonych pojazdach to bardzo ciekawe przedsięwzięcie, nie wiadomo jednak, czy policja i politycy zdołają opanować to, co się wydarza we wschodnim Londynie nawet w ciągu 10 lat.

– Grupa Britain First rozpoczęła serię chrześcijańskich akcji wykorzystujących opancerzone samochody i oddziały ludzi, w „okupowanej” części wschodniego Londynu. Jest to odpowiedź na obecność „muzułmańskich oddziałów”, które starają się egzekwować prawo szariatu w brytyjskiej stolicy. Czytaj dalej »

S. Michaela Pawlik - Tw Frydman, masoni i hinduizm.

Po polsku, Polecane

siostra MichaelaO tym w jaki sposób religie wschodu zostały spopularyzowane w kulturze europejskiej, jak w czasach PRL werbowano do tajnej współpracy na rzecz szerzenia w Polsce różnych religii, mówi s. Michaela Pawlik.

Fronda.pl: Spędziła Siostra w Indiach wiele lat. Na ile nasze wyobrażenia na temat praktyk i filozofii, zaczerpniętych z kultury Orientu, które próbujmy przeszczepiać na grunt europejskiej kultury, są zgodne z rodzimymi wierzeniami.

s. Michaela Pawlik: To, co się mówi w Europie na temat duchowości Wschodu, bardzo odbiega od tego, jak rzeczywiście rozumieją swoją filozofię i wiarę hinduiści czy buddyści. Dla rozszerzania wschodniego światopoglądu na Zachodzie, ich wierzenia zostały zmodyfikowane, dostosowane do naszej europejskiej mentalności. W Polsce wielu ludzi, zwłaszcza młodych, fascynuje się hinduizmem, nie zastanawiając się nad tym, jakie korzenie mają i do czego prowadzą różne zaczerpnięte stamtąd ćwiczenia czy medytacje, w których tak ochoczo biorą udział. Dla oswojenia Europejczyków ze wschodnim światopoglądem, reklamowane są ćwiczenia jogi, zen czy różnego rodzaju medytacje, jako metody poprawy kondycji fizycznej, duchowej lub umysłowej, bez wyjaśnienia na czym polega ta “poprawa”. Czytaj dalej »

Niemieckie obozy w Afryce (film) (powiewswiezosci.neon24.pl)

Po polsku

ANGELA MERKEL W PRZESZŁOŚCI

Wywiad miesięcznika “Historia Do Rzeczy” (nr 2/2013) z duńskim historykiem Casperem Erichsenem, współautorem książki “Zbrodnia kajzera”. Rozmawiał Piotr Zychowicz.

pierwszy niemiecki obóz koncentracyjny

[Dłuższą chwilę zastanawiałem się nad przedrukowaniem na blogu tego (nieobecnego dotąd w necie) wywiadu. Powodem jest to, że globaliści i ich propagandziści lubią szafować zbrodniami (często wyimaginowanymi lub o kłamliwie zwielokrotnionej skali) Europejczyków na innych kontynentach, żeby po pierwsze pozbawiać współczesnych Europejczyków dumy z własnego dziedzictwa i opartej na niej tożsamości, a po drugie aby osłabiać ich sprzeciw wobec otwierania państw europejskich na masową imigrację (głównie z Afryki) i wobec dokonującej się w jej wyniku kolonizacji oraz zmiany struktury etnicznej Starego Kontynentu (globalistyczni propagandziści przedstawiają ten straszny proces jako „sprawiedliwość dziejową”). W tym przypadku zrobiłem wyjątek tylko dlatego, że współczesna niemiecka polityka historyczna prowadzi kampanię przerzucania części lub całości odpowiedzialności za drugowojenne obozy koncentracyjne na nasz naród, więc uświadomienie ludziom, że niemieckie Konzentrationslagern istniały już kilkadziesiąt lat wcześniej w Afryce uzbraja ich w kolejny, zbyt rzadko dotąd używany, oręż przydatny do zbijania niemieckiej propagandy. – pś].

—————————————————

Niemieckie obozy w Afryce

„Historia Do Rzeczy”[„HDR”]: –W Polsce panuje przekonanie, że pierwszy obóz koncentracyjny Niemcy zbudowali w 1933 r. w Dachau.

Casper Erichsen [CE]: –To nieprawda. Pierwszy obóz koncentracyjny, a właściwie całą sieć obozów, Niemcy zbudowali w roku 1904 w Niemieckiej Afryce Południowo-Zachodniej, czyli w obecnej Namibii.

„HDR: –Kogo w nich zamknięto?

CE: –Przedstawicieli dwóch afrykańskich ludów – Herero i Nama.

„HDR”: –Co się działo w tych obozach?

CE: –Obozy te były piekłem na ziemi, w których rozegrało się ludobójstwo. Nosiły nazwę Konzentrationslager.

„HDR”: –Brzmi znajomo.

CE: –Ośrodki te wyglądały bardzo podobnie do tych, które kilkadziesiąt lat później w Europie zbudował Hitler. Składały się z szeregu prymitywnych chat, często szałasów zrobionych z patyków i szmat. Otoczono je posterunkami uzbrojonych strażników i drutem kolczastym. Albo zwałami ściętych, suchych krzewów najeżonych kolcami, których do dzisiaj rośnie bardzo dużo na namibijskich sawannach. Czytaj dalej »

Ukraina – podbój bez walki

Po polsku

a0101Ukraina – podbój bez walki. Potulne rozbrojenie Ukrainy pod batutą Waszyngtonu.

Na początek trzeba przypomnieć, że ZSRR był mocarstwem atomowym o sile: 222 jednostek przenoszenia strategicznej broni jądrowej, 176 międzykontynentalnych rakiet balistycznych, 46 ciężkich bombowców. Lata 1992-1996 charakteryzują się procesem likwidacji na Ukrainie obiektów z bronią jądrową. Weteran rakietowych wojsk przeznaczenia strategicznego, Nikołaj Michajłowicz Fiłatow, opowiada o udziale Amerykanów w zniszczeniu tarczy atomowej Ukrainy.

W marcu 1993 roku jedną z najpotężniejszych dywizji rakietowo-jądrowych odwiedził Sekretarz Obrony USA, William Perry. Za zgodą prezydenta Ukrainy obejrzał on silosy rakietowe i doszedł do wniosku, że to co zobaczył, jest zdolne praktycznie do zniszczenia wszystkich miast USA. Ta dywizja, pierwomajskaja, miała na wyposażeniu 86 stanowisk silosów rakietowych, w jednym ataku jądrowym startowało, w czasie krótszym od jednej minuty, 86 rakiet RS-22, które przenosiły w jednym ataku 700 bojowych głowic jądrowych (każda głowica dziesiątki razy silniejsza od tych z Nagasaki i Hiroszimy).

Dywizja była likwidowana na koszt amerykański, finanse szły wyłącznie na zniszczenie broni, do rozwiązania problemów mieszkaniowych, poza słowami, nie doszło. Sprzedano na złom niedokończony krążownik „Wariag”, który Chiny przebudowały na lotniskowiec. Drugi krążownik „Ukraina”, który nie pozwalano dokończyć przez 19 lat, pozbawiono nazwy i także sprzedano za kopiejki. Niedawno poinformowano o wysyłce do Rosji pozostałości jądrowych elementów, które były przechowywane w jednym z instytutów naukowych w Charkowie. Amerykański prezydent Obama osobiście podziękował za to Janukowyczowi. Czytaj dalej »

Удасы майдана после боя 19.02.14.

Po rosyjsku

Киев. ANNA-NEWS Горячие новости.

Po rosyjsku

Żydzi na Euromajdanie (marucha.wordpress.com)

Po polsku

euromajdan-31-01-1Oficer CAHAL (armia izraelska) i jeszcze 300 żydowskich bojówkarzy zostało instruktorami euromajdanowskiej tłuszczy.

Portal Stowarzyszenia Gmin i Organizacji Żydowskich Ukrainy, którego szefem jest pijarowski menedżer euromajdanu, żyd Josif Eisels, osłaniający nazistów żyda Tiahnyboka-Frotmana, wyhodowanych przez szefa Europejskiego Sojuszu Żydowskiego, miliardera i żyda I. Kołomojskiego, opublikował wywiad korespondenta Michaiła Golda z pewnym żydem izraelskim, którego autor wywiadu przedstawia jako „jednego z głównych ludzi w skomplikowanym systemie samoobrony Majdanu i barykad na Hruszewskiej”, nie wymieniając go z nazwiska.

Chociaż żydowskie media przedstawiają go jako „gołębia pokoju” to trzeba trzeźwo oceniać sytuację przejęcia protestu, kiedy oficer obcej armii przyznaje się do bezpośredniego kierowania „ukraińskim buntem”.

Poniżej przytaczamy fragmenty z wywiadu tego anonimowego oficera armii izraelskiej (CAHAL) w przekładzie z języka ukraińskiego z żydowskich portali „israel7″ i „news.israelinfo”: Czytaj dalej »

BBC z aprobatą o czipach dla ludzi (www.pch24.pl)

Po polsku

nwoPortal BBC z aprobatą pisze o budzącym przerażenie u chrześcijan i obrońców wolności pomyśle wstrzykiwania mikroczipów do ciał. Jego zdaniem znajdujemy się na drodze do społeczeństwa, w którym taki czip będzie „kluczem” do wszystkiego – od pieniędzy po drzwi do domu. Jednocześnie bagatelizuje zagrożenia związane z inwigilacją – pomimo, że posiadacz takiego czipu byłby non-stop jej ofiarą. Publicysta nie wspomina też o możliwości wyłączenia czipu przez rząd i pozbawienia tym samym jego posiadacza dostępu do wszystkich wartościowych rzeczy naraz.

Osoby dobrowolnie wstrzykujące sobie czipy są już obecnie. Amal Graafstra posiada dwa czipy w obydwu rękach. Choć nie dają one dostępu do wszystkich urządzeń, to umożliwiają wiele czynności. Czip znajdujący się w prawej ręce Graafstra magazynuje informacje niewielkich rozmiarów. Mogą one być np. przekazywane do niego z telefonu. W jego lewym ręku znajduje się czip będący swego rodzaju dowodem tożsamości. Dzięki temu może otwierać swoje drzwi wejściowe, włączać komputer czy odpalać motocykl poprzez samo zbliżenie lewej ręki do urządzenia. Czytaj dalej »

W USA rozpoczęto chipowanie ludności (wolna-polska.pl)

Po polsku

diabeł w ręceW USA rozpoczęto chipowanie ludności. Okręg Hanna (stan Wyoming) rozpoczyna chipowanie obywateli. Na razie akcja prowadzona jest wśród pracownków instytucji państwowych i wśród tych ludzi, którzy otrzymują zasiłek od państwa [a takich ludzi w USA jest wiele - admin.]

Chip (MINI RFID) jest nośnikiem informacji i ma pojemność 100 GB, gromadzone są w nim dane o ubezpieczeniach, kredytach, o historii chorobowej i terapii, o kolizjach z prawem, o kontach, rachunkach, itp. [Przy takiej pojemności, można tam zmieścić nie tylko informacje tekstowe, ale np. ogromna ilość nagranych rozmów telefonicznych (oczywiście z dostepem dla odpowiednich słóżb) lub nawet ważne nagrania z kamer monitorujących zawsze podejrzanego obywatela] Jakakolwiek by nie była odległa perspektywa tego zjawiska to widać, że nabiera ono już  przyspieszenia w jednym ze stanów Ameryki. Czytaj dalej »

Niepublikowane przemówienie inauguracyjne delegacji syryjskiej w Genewie (wolna-polska.pl)

Po polsku

a50Delegacja syryjska na rozmowach w Genewie

Czytaj dalej »

Cele masonerii

Po polsku, Polecane

Tekst pobrany z “Kalendarza Rycerza Niepokalanej” z roku 1939

masonskie-dupki

Sprawa masonerii i jej oddziaływań w społeczeństwie naszym postawiona jest na ogół fałszywie. Publiczność doszukuje się tutaj sensacji, ulega łatwo informacjom, nie tylko nieścisłym, ale nawet dalekim od rzeczywistości. Tajność masonerii potęguje zaciekawienie i przyczynia się do utrwalania poglądów sprzecznych z istotnym stanem rzeczy.

Walka z Kościołem [tak samo z Cerkwią Chrystusową] stanowi dzisiaj najistotniejszą treść wskazań masonerii. Droga do pełnej wolności, do zdobycia wszystkich praw należących się jednostce, prowadzi, według masonerii, po przez ruiny Kościoła. Ze wszystkich wskazań, instrukcji i enuncjacyj masońskich zionie nienawiść do Kościoła.

„Wielki Mistrz” masonerii włoskiej Hadrian Lemmi w okólniku, wydanym do lóż po zaborze Państwa Kościelnego pisał:

„Budynek, który bracia wznoszą właśnie w całym świecie, nie będzie mógł być uważany za skończony, dopóki bracia nie obdarują ludzkości ruinami siedziby wielkiego wroga” (tj. papieża).

W liście wielkiego mistrza Angharr do „brata” Garibaldiego czytamy:

„Bracie… powtórz za nami naszą najwyższą przysięgę: Przysięgam, że nie będę miał innej ojczyzny nad ojczyznę powszechną, przysięgam, że będę zwalczał z całą zaciętością zawsze i wszędzie granice narodów, przysięgam wywrócić choćby z poświęceniem własnego życia granice i oznajmiam, że przeczę istnieniu Boga i duszy. A teraz, bracie, niechaj naród, religia i rodzina znikną na zawsze dla ciebie wobec nieskończoności dzieła wolnomularstwa.

„Naszym celem — mówił w r. 1880 wielki mistrz loży włoskiej w Genui — jest zatknięcie sztandaru na wszystkich kościołach i na Watykanie. Przyjdzie czas, gdy Chrystus, Pan niebios, kłaniać się będzie naszemu Panu, Panu ziemi. [tj. lucyferowi - przyp.admin.]

Walka zacięta pomiędzy katolicyzmem i masonerią — brzmi oświadczenie Desmonsa — jest walką na śmierć, bez wytchnienia i pardonu. Wszędzie, gdziekolwiek ukaże się człowiek czarny (kapłan), muszą znaleźć się masoni. Wszędzie, gdziekolwiek wzniosą krzyż na znak jego panowania, musi ukazać się sztandar masonerii“.

Biuletyn masonerii francuskiej z r. 1896 głosi: Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj