Χριστός ανέστη ♫ Христос Воскрес ♫ Hristos Voskrese !!!

Po polsku

Chrystus Zmartwychwstał !!!

Po polsku

p2014-custom-2

.

Świat bez raka – witamina B17 (www.zyciekalisza.pl)

Po polsku, Polecane

morelaKażdy powinien wiedzieć, że większość oficjalnych badań przeciw rakowi to wielkie oszustwadr Linus Pauling (1901-1994), dwukrotny laureat Nagrody Nobla

Pestka z moreli zawiera witaminę B17, która leczy nowotwór w 100 proc. przypadków, nawet jego najbardziej złośliwe odmiany – twierdzi dr Ernesto Corntrerasa, który w swojej klinice wyleczył z raka wiele tysięcy pacjentów

Witamina B17, amigdalina albo letril – to trzy różne nazwy tej samej naturalnej substancji. Najpierw znaleziono ją w jądrach pestek moreli, potem stwierdzono, że występuje aż w 1200 gatunkach różnych roślin. Najwięcej jednak w pestkach popularnych owoców, takich jak morele, brzoskwinie, nektaryny, śliwki, jabłka, gruszki, wiśnie czy czereśnie.
Lecznicze działanie B17 opisano już w egipskich papirusach sprzed 5000 lat, proponując użycie wody migdałowej do leczenia raka skóry. Podobne zapiski o stosowaniu gorzkich migdałów pochodzą z Chin sprzed 4500 lat. W nowożytnej medycynie pierwsze informacje o tym, że B17 skutecznie leczy raka pojawiły się ponad 50 lat temu. Czytaj dalej »

Apostoł muzułmanów

Po polsku, Polecane

fałsz islamuEwangelia stanowi przesłanie zawsze aktualne i skierowane do wszystkich narodów. Są jednak tereny, gdzie nauczanie Chrystusowe napotyka trudności, a nawet otwartą wrogość. Należą do nich przede wszystkim kraje muzułmańskie.

Za apostazję od islamu grozi tam zazwyczaj śmierć – jeśli nie na mocy obowiązującego miejscowego ustawodawstwa, to przynajmniej na podstawie szariatu, prawa opartego na Koranie, do którego przestrzegania jest zobowiązany każdy muzułmanin.

W większości tych krajów surowe kary są przewidziane także dla tych, którzy ośmielają się propagować chrześcijańską wiarę. Niemniej pomimo tych obostrzeń z roku na rok nauka Chrystusa pociąga coraz więcej wyznawców islamu. Ryzykując pozycję społeczną, bezpieczeństwo materialne czy wreszcie zdrowie i życie, chrześcijaństwo przyjmują rzesze muzułmanów poszukujących Drogi, Prawdy i Życia.

Pośród tych, którzy doświadczyli łaski nawrócenia, jest Raszid al-Maghribi. Urodził się on w 1971 r. w Maroku w religijnej rodzinie muzułmańskiej. Jego ojciec, dziadek i wuj pełnili funkcję imamów, stąd też młody Raszid od wczesnego dzieciństwa miał kontakt z Koranem i wiele jego fragmentów, a także liczne muzułmańskie modlitwy znał na pamięć. Prawdopodobnie sam objąłby urząd duchownego w jednym z meczetów w Casablance (arab. Ad-Dar al-Bajda’), gdzie zamieszkiwała jego rodzina, gdyby nie usłyszał w czasie audycji radiowej o Chrystusie. Raszid miał wówczas szesnaście lat. W jego młodym umyśle zaczęło się rodzić zainteresowanie, przechodzące w fascynację, osobą Mistrza z Nazaretu. Zaczął szukać informacji o chrześcijaństwie oraz porównywać Biblię z Koranem. Po czterech latach wewnętrznej walki całkowicie przekonał się do Dobrej Nowiny. Wydarzenie to stanowiło moment zwrotny w jego życiu. Jak sam później wyznał: „Jezus dotknął mojego serca i zmienił mnie całkowicie”. Czytaj dalej »

Zrobić z Polski wiatrak (a1.nie.com.pl)

Po polsku, Polecane

PielgrzymkaMasz hemoroidy, dostałeś wrzodów na dwunastnicy, twoje dziecko ma uporczywe infekcje dróg oddechowych? Wyjrzyj przez okno. Może ktoś ci postawił za płotem elektrownię wiatrową.

Służby prasowe Stoczni Gdańskiej ogłosiły późną jesienią 2010 r., że w Naszej Narodowej Kolebce ponownie ruszyła produkcja. Tym razem nie statków, ale wież wiatrowych. Na razie w kolebce będzie się produkować 100 takich wież rocznie. W 2012 r. zaś, po uruchomieniu nowocześniejszych urządzeń, aż 300 takich stalowych konstrukcji. Dzięki temu Gdańsk i kolebka staną się największymi ośrodkami produkującymi tego typu urządzenia w Europie.

Zamiast statków

Kolebka - jak się chwalą jej służby prasowe - ma już podpisane listy intencyjne dotyczące budowy jednej z największych farm wiatrowych, jaka ma powstać w Polsce. Wieże będą ogromnych rozmiarów: ok. 120 m wysokości, średnica w najniższym miejscu ok. 5 m, a waga to ok. 190 t. Wiatrak taki, oprócz wielkiej stalowej rury, czyli wieży, składa się ze śmigła i turbiny (to kolejne 50,60,70 ton). Jak wiatr zadmie, to turbina się kręci i produkuje prąd. Koszt produkcji jednej wieży wiatrowej obliczono w kolebce na ok. 1,5 min euro. Szacowana wartość rynku wież wiatrowych w naszym kraju wynosi ok. 20 mld euro. Z tych szacunków wynika, że w kraju nad Wisłą ma być zainstalowanych ponad 13 tys. wież wiatrowych. Popytaliśmy tu i ówdzie i wyszło nam, że prawda o produkcji prądu z wiatru jest nieco inna, niżby się mogło powszechnie wydawać. Czeka nas prawdziwy Armagedon rozłożony na raty.

Groźne śmigła

Każdy, kto mieszka w pobliżu wiatraka, narażony jest na choroby liczne i tak straszne, że nie wiadomo, która straszniejsza. Otóż obracająca się turbina powoduje hałas, ale specyficzny, bo go w ogóle nie słychać, a mianowicie fale akustyczne o bardzo niskich częstotliwościach zwanych infradźwiękami. Słyszą je tylko słonie i wieloryby. Infradźwięki mają to do siebie, że rozchodzą się na znaczną odległość oraz nie jest w stanie ich zatrzymać żaden ekran akustyczny. Jeśli ktoś nie jest słoniem albo wielorybem, to fale te docierają do jego organizmu, wnikają weń, dokonują zmian na poziomie molekularnym w komórkach i powodują różne nieprzyjemności, które medycyna ochrzciła jako chorobę wibroakustyczną (lub syndrom turbiny wiatrowej). Infradźwięki wykorzystuje się w badaniach nad bronią akustyczną (badania takie od wielu lat prowadzi amerykański Departament Obrony). Początkowe objawy mogą pojawić się już po roku, a na pewno pojawią się po 3 latach przebywania w pobliżu pracującej wieży wiatrowej i są to: zaburzenia nastroju, migreny, depresja, agresywność, irytacja, zaburzenia równowagi, uporczywe infekcje narządów oddechowych, bronchit, uszkodzenie pęcherzyków w oskrzelach i płucach. Przez kolejne lata (od 4 do 10 lat) przebywanie w pobliżu wiatraków prowadzi do patologii całego organizmu, Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj