Komentarz do sytuacji unijnego rolnika w Polsce po wprowadzeniu rosyjskiego embarga. (adnovum.neon24.pl)

Po polsku

1_sw_1876@AdNovum: “Polski rolnik miał obowiązek powiedzieć: jestem od tego, by zaopatrywać ludność w żywność i żadne dopłaty mnie nie obchodzą, bo ja CHCĘ MIEĆ RYNEK ZBYTU! Tak powinien był powiedzieć odpowiedzialny, polski rolnik.

A co zrobił polski rolnik?

Polski rolnik szedł posłusznie na “szkolenia” w remizie. Polski rolnik posłusznie wypełniał bzdurne formularze unijne i zgadzał się na to, żeby za kasę pozbyć się krów, świń i brać dopłaty wiedząc o tym, że nie ma gdzie sprzedać zboża.
Zamykano bowiem elewatory i młyny. Zamieniano pola orne na łąki, które co prawda miały być koszone pod kątem dopłat, ale siano mogło spokojnie gnić, choć też zebrane i związane w baloty być musiało.
Jak w świetle tego miało nasze rolnictwo być tym, czym być powinno?
Wszędzie tylko wyciągnięte ręce po dopłaty bo nagle ponoć nic się nie opłaca.
(…)

CO WIĘC JEST NIE TAK?

A no, nie tak jest to, że historia wystawiła rachunek Polakom za zdradę wobec WYZWOLICIELI. I może się tu co niektóry nawet zapluć, ale nie zmieni faktu, że na polskich obecnie ziemiach życie swoje poświęciło 600.000 radzieckich żołnierzy walcząc z Niemcami o wyzwolenie tych ziem. I czym się Polacy odpłacili? Nienawiścią, pogardą i wywyższaniem się. Czy Polacy mieli ku temu podstawy? Nie mieli. Żadnych. Czytaj dalej »

Nawoływanie do przemocy wobec duchownych? Prokuratura nie widzi problemu (www.pch24.pl)

Po polsku

Prokuratura Rejonowa Warszawa-Ochota umorzyła postępowanie wobec mężczyzny, który na stronach serwisu „Gazety Wyborczej” nawoływał do „klerykalizmu warstwowego”. „Mowa nienawiści” to problem, ale tylko w przypadku prawicy.

Warszawska prokuratura rejonowa umorzyła postepowanie m.in. w sprawie internetowego komentatora „Gazety Wyborczej” o nicku „piesion”. „Jestem zwolennikiem klerykalizmu warstwowego: warstwa kleru, warstwa ziemi, warstwa kleru, warstwa ziemi, i tak ad infinitum” – taki komentarz był oczywiście tolerowany przez moderację, podobnie jak wiele innych antykatolickich wybryków. Doniesienie w sprawie ponad 40 komentatorów serwisu internetowego gazety złożył Ogólnopolski Komitet Obrony przed Sektami i Przemocą.

Agnieszka Bachryj z Prokuratury Rejonowej Warszawa-Ochota twierdzi jednak, że takie zachowanie nie wyczerpuje znamion czynu zabronionego. Czytaj dalej »

Kosowo: Mordowano Serbów dla organów (www.nacjonalista.pl)

Po polsku

kosovoTo o czym od lat mówili nacjonaliści, co było przez establishment medialno-polityczny wyśmiewane jako „teorie spiskowe” i „oszołomstwo”, okazuje się rzeczywistością. Unia Europejska „gotowa jest do sformułowania oskarżenia” o zbrodnie wojenne wobec „grupy osób, które pełniły wysokie funkcje w Armii Wyzwolenia Kosowa (UCK)” – oświadczył w Brukseli szef specjalnej grupy dochodzeniowej Clint Williamson.

Unijne śledztwo wszczęto po opublikowaniu w 2011 roku raportu sprawozdawcy Rady Europy Dicka Marty’ego. W dokumencie tym oceniono, że obecny premier Kosowa Hashim Thaci, który stał w czasie wojny na czele UCK, musiał wiedzieć o handlu organami ludzkimi w dawnej prowincji Serbii. Według szwajcarskiego senatora Marty’ego większość ofiar UCK stanowili serbscy więźniowie przetrzymywani w tajnych obozach. Nerki zabijanych więźniów były sprzedawane na czarnym rynku. m Czytaj dalej »

Ukraina: „Prawy Sektor” z Izraelem (xportal.pl)

Po polsku

prawy-sektor-dawida 3 sierpnia 2014 Kiedy świat protestuje przeciwko działaniom tworu syjonistycznego w Strefie Gazy, w Kijowie i Dniepropietrowsku odbyły się manifestacje poparcia dla Izraela. Czytaj dalej »

PRZEPOWIEDNIA, ostrzeżenie: „Krew będzie płynęła rynsztokami” (dakowski.pl)

Po polsku

dzieckoŁukasz Karpiel pch24 2014-8-4

Głusi na ostrzeżenia, przekonani o własnej wielkości ludzie z trudem akceptują prawdę o Bogu „Sędzim sprawiedliwym, który za dobro wynagradza a za złe karze”. Dlatego wielu z nas sugestia, że straszliwa hekatomba stolicy Polski, której 70. rocznicę właśnie obchodzimy, mogła być karą za grzechy przedwojennych mieszkańców Stolicy, może wydać się wręcz bluźnierstwem.

Warto jednak pamiętać, że przedwojenna Warszawa była prawdziwą stolicą prostytucji i aborcji. I że kara za te grzechy była zapowiadana.

Rzadko pamięta się też, iż przedwojenna Warszawa była prawdziwym zagłębiem haniebnych praktyk aborcyjnych. Przepisy chroniące życie od poczęcia obowiązywały w odrodzonym państwie polskim do 1932 r, choć i wówczas istniało duże „podziemie aborcyjne”. W latach 20. ruszyła jednak szeroko zakrojona akcja na rzecz wprowadzenia zmian ułatwiających zabijanie dzieci nienarodzonych. Po stronie domagającej się legalizacji aborcji „z przyczyn społecznych” szczególną aktywnością wykazywali się m. in. mason Tadeusz Boy-Żeleński i jego partnerka, działaczka feministyczna Irena Krzywicka z domu Goldberg. Antynatalistyczne lobby odniosło wreszcie sukces i w 1932 r. rządząca Polską Sanacja zalegalizowała aborcję w Polsce Czytaj dalej »

Dlaczego ćwiczenia wojskowe w Rosji niepokoją USA

Po polsku

obamakiller2Poczytajmy, co niepokoi syjonistycznych s..nów z piekła rodem. Ich „niepokoją” ćwiczenia wojskowe wewnątrz Rosji. Ale Rosji nie powinno niepokoić okrążanie jej przez dziesiątki wojskowych baz amerykańskich ani bezczelne wpychanie się amerykańskich bandytów na Morze Czarne.
Admin

Ćwiczenia wojskowe, które Rosja realizuje w tym tygodniu w obwodzie astrachańskim w dolnym biegu Wołgi, wywołały „głębokie zaniepokojenie” w Stanach Zjednoczonych. Rzecznik Departamentu Stanu Jen Psaki nazwała je „prowokacyjnymi i służącymi eskalacji napięcia na granicy rosyjsko-ukraińskiej”. {Bezczelne są te… rzeczniczki… i zuchwałe – admin]

Patrząc na mapę można zobaczyć, że w rzeczywistości Rosja prowadzi szkolenia przy granicy zupełnie innego państwa – Kazachstanu, 800 kilometrów od Ukrainy. Ale urzędnicy i wojskowi w Stanach Zjednoczonych nie przywiązują wielkiej uwagi do mapy. Kilka miesięcy temu dowódca Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych Herbert Carlisle powiązał także loty rosyjskich samolotów nad wschodnią częścią Oceanu Spokojnego z kryzysem na Ukrainie. Fakt, że te rejony znajdują się na różnych półkulach, ogólnie nie przeszkodził generałowi. Czytaj dalej »

Gaz łupkowy - Szokujące Fakty i Mity

Po polsku, Po rosyjsku, Polecane

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj