Сергей Нилус. Великое в Малом. Близ грядущий антихрист и царство диавола на земле - Часть первая.

Po rosyjsku, Polecane

Часть вторая:

Часть третья:

Часть четвертая:

Часть пятая:

Часть шестая:

USA – W szkołach oficjalne nauczanie satanizmu (wolna-polska.pl)

Po polsku

USA – w tak zwanych „szkołach” amerykańskiej krainy ciemności wprowadzono oficjalne nauczanie satanizmu.

zboczeńcy

Powrót do średniowiecza. Sąd zadecydował, że będzie w szkołach wykładany przedmiot satanizm, dzieci będą uczyć się podziwiania go! Czy jest to początek końca czasów, który ogłosi szatan rodzajowi ludzkiemu i poprzez swoich wyznawców wprowadzi powszechną rozpustę i rozpasanie?

Satanistyczne organizacje na Florydzie wygrały w sądzie sprawę w kwestii uznania tego, że religia satanistyczna, włączająca podejrzane obrzędy, ofiary rytualne, czarne msze i kult diabła, jest równowartościową religią z innymi religiami świata.

Znajdujemy się w czasach zaćmienia, zaćmienia wartości życia i ludzkich umysłów, nie dbających o nic i dążących do świata bez Boga i bez sensu. Widać to na podstawie wszystkich wydarzeń, które dowodzą całkowitego upadku dobra i gwałtownego wzrostu zwyrodniałych wartości, które są absolutnie sprzeczne nie tylko z przykazaniami Bożymi ale i także z logicznym prawem naturalnym i porządkiem, który istniał od początku czasów.

To wszystko co kiedyś traktowano jako nienormalność to dzisiaj staje się normalnością i godnym pożądania. Wszystko co było kiedyś karalne dzisiaj jest promowane i wychwalane. Człowiek jest obecnie, dosłownie, zmuszany do akceptacji zła, i wszystko co może uczynić to trzymać się jeszcze normalnych ludzi. Czytaj dalej »

To są pasterze! Kenia: biskupi sprzeciwiają się kampanii szczepień (www.pch24.pl)

Po polsku

będziesz niepłodnaZ ostrą krytyką planowanej przez rząd Kenii akcji szczepień przeciw tężcowi wystąpili biskupi tego kraju. Komisja tamtejszego episkopatu ds. zdrowia wydała specjalne oświadczenie, w którym stwierdza, że planowana kampania pozostawia bez odpowiedzi zbyt wiele ważnych pytań, co budzi zrozumiałe zaniepokojenie społeczeństwa.

Ma ona potrwać do 19 października, ale hierarchowie uważają, że nie została wystarczająco przygotowana. „W ramach przygotowań nie przeprowadzono wystarczających konsultacji wśród zainteresowanych stron” – czytamy w dokumencie.

Komisja podkreśla ogromną niewiedzę społeczeństwa w stosunku do podobnych akcji przeprowadzanych wcześniej, m.in. szczepień przeciwko polio. Wzywa zatem rząd do ogłoszenia w kraju stanu kryzysu tężcowego, jeśli w ogóle takowy istnieje. Obawy biskupów budzi zwłaszcza fakt, że kampania obejmuje wyłącznie kobiety w wieku od 14 do 49 lat.

„Dlaczego zatem pomija się młodsze dziewczęta, jak też chłopców i mężczyzn? Wszyscy są przecież tak samo podatni na zarażenie tężcem” – pytają biskupi podejrzewając, że prawdziwy cel akcji jest zupełnie inny. Wskazują, że Czytaj dalej »

Kosowo: mahometanie grożą prawosławnym mnichom (www.pch24.pl)

Po polsku

mid_3155612 października mnisi prawosławni mnisi z monasteru Visoki Dečani odkryli napisy na murach ich klasztoru. Nieznani sprawcy w języku arabskim i angielskim zapowiedzieli im nadejście islamu i utworzenie kalifatu w Kosowie.

Pod napisami widniał podpis Państwa Islamskiego i UCK – organizacji islamskiej walczącej w przeszłości o wyzwolenie Kosowa spod serbskiej dominacji. Policjanci i towarzyszący im urzędnicy ONZ odkryli na miejscu, że pod klasztorem zgromadzili się Albańczycy… wykrzykujący islamskie hasła. Gróźb wysłuchiwało 30 mnichów. Czytaj dalej »

Epidemia Eboli może się stać pretekstem do chipowania ludzi (zmianynaziemi.pl)

Po polsku

ebolaMedia cały czas donoszą o kolejnych przypadkach Eboli poza Afryką. Nakręca się niebezpieczna spirala strachu, która jest dodatkowo wzmacniana epatowaniem kolejnymi przypadkami zarażeń i śmierci na skutek działania wirusa Ebola.

Do tej pory przypadki Eboli poza Afryką występowały w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Macedonii, Szwecji i USA gdzie zmarł właśnie pacjent z rozpoznaniem Eboli. USA wzmacniają środki kontroli przy wjeździe do kraju. To samo stanie się wkrótce na wielkich lotniczych hubach takich jak lotniska z Frankfurtu, Londynu czy Paryża. Czytaj dalej »

Na wiursa jest sposób … (zmianynaziemi.pl)

Po polsku

chromole-eboleLeczenie Eboli – przysłane na ten portal: http://jimstonefreelance.com/ebola.html
Tłumaczenie: Ola Gordon

Zastanówmy się: Elita nigdy nie uwolniłaby plagi nie mając na nią żadnego leku, i razem z tym wybuchem eboli amerykańska firma zajmująca się bronią biologiczną działała w Sierra Leone przez ostatnie 5 lat. Sierra Leone faktycznie zidentyfikowała ich jako sprawców tej epidemii i wyrzuciła ich z kraju. Nie ma absolutnie żadnych wątpliwości co do tego, że wywołał ją amerykański departament wojny.

A jeśli jest zamierzona, to znane jest jej leczenie. Nie byłoby żadnego innego sposobu na ten biznes.

Poniżej leczenie, razem ze sposobem jej jego działania. Jest to leczenie, a nie wyleczenie, bo twój system odpornościowy zniszczy wirusa, a leczenie da czas systemowi by to zrobił.

Oto co robi ebola co prowadzi do śmierci: powoduje całkowite usunięcie wit. C z organizmu. Nikt faktycznie nie zna tego mechanizmu, poza tym, że usterka ta nie jest na stałe, ale usuwa całość wit. C. Wszyscy badacze wiedzą, że poziom wit. C spada do zera i wszystkie objawy eboli są takie same jak kiedy ma miejsce całkowita utrata wit. C. .. Czytaj dalej »

АКАФИСТ СВЯЩЕНHОМУЧЕНИКУ КИПРИЯНУ И СВЯТОЙ МУЧЕНИЦЕ ИУСТИНЕ

Po rosyjsku

Przygotowania do ogólnoprawosławnego 8 soboru

Po polsku

Autor: ks. Andrzej Kuźma / 02.10.2014

Zgodnie z postanowieniem Synaksy Zwierzchników Lokalnych Kościołów Prawosławnych, która odbyła się w marcu br. w sprawie zwołania Ogólnoprawosławnego Soboru Szambodrugiego dnia Pięćdziesiątnicy w 2016 roku, została powołana specjalna Komisja Przedstawicieli Lokalnych Kościołów Prawosławnych ds. rewizji i uaktualnienia dokumentów przygotowanych wcześniej na ten sobór.

W skład komisji wchodzi przynajmniej jeden biskup i jeden teolog z każdego Kościoła. Pierwsze spotkanie tej komisji rozpoczęło się 30 września br. i przebiega w Centrum Prawosławnym Patriarchatu Ekumenicznego w Chambesy (czytaj Szambo - admin) k. Genewy.

Członkowie Komisji mają za zadanie przygotować i uaktualnić dwa dokumenty (początkowo planowano prace nad trzema dokumentami), które były przygotowane i przyjęte w 1986 r. na III. Ogólnoprawosławnym Zgromadzeniu Przedsoborowym w Chambesy i poruszają następujące kwestie:

- Kościół prawosławny a ruch ekumeniczny;
- relacje Kościoła prawosławnego z całym światem chrześcijańskim.

ioann-pergamskij-po-pravuyu1

.

.

.

.

/

..

.

Komisja pracuje pod przewodnictwem Metropolity Pergamonu Jana (Ziziulasa). [Cytat: List do Kościoła w Pergamonie
Aniołowi Kościoła w Pergamonie napisz:
To mówi Ten, który ma miecz obosieczny, ostry.
Wiem, gdzie mieszkasz: tam, gdzie jest tron szatana .. Ap. 2 12- 13
] Obrady komisji potrwają do 4 października. W spotkaniu uczestniczą przedstawiciele wszystkich Lokalnych Kościołów Prawosławnych z wyjątkiem Autokefalicznego Kościoła Ziem Czeskich i Słowackich.

Z ramienia Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego w spotkaniu uczestniczą biskup siemiatycki Jerzy, Prawosławny Ordynariusz Wojskowy i ks. Andrzej Kuźma.

Акафист Покрову Пресвятой Богородицы

Po rosyjsku

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj