Wizyta u Arcybiskupa Przemysko - Nowosądeckiego Adama

Po polsku

Война: еврейский мир против русского мира. Последняя битва. 1 часть

Po rosyjsku

Война: еврейский мир против русского мира. Последняя битва. 2 часть

Po rosyjsku

Bergoglio bredzi: w każdym chrześcijaninie siedzi żyd (forumdlazycia.wordpress.com)

Po polsku

 francis-jews-kisses-hands Pod-rabin oddaje hołd rabinowi. A kiedy będzie całowanie zadka?

Bergoglio pobił wszystkie rekordy „żydofilii” wykazywanej przez jego żydomasońskich poprzedników. Zgodził się, że  „wewnątrz każdego chrześcijanina siedzi żyd” [w Bergogliu siedzi cały legion żydów - admin.]  i powiedział, że „nie można być prawdziwym chrześcijaninem nie uznając swoich żydowskich korzeni” - ”nie w rasowym ale w religijnym sensie” – wyjaśnił Bergoglio.

Podkreśliwszy trwającą obecność judaizmu w chrześcijaństwie poszedł on dalej niż Wojtyła-Katz, który nazwał żydów „starszymi braćmi chrześcijan”.
Powiedział także, że codziennie modli się słowami psalmów Dawida, jak żyd, apotem wykonuje obrzęd Eucharystii jak chrześcijanin.

W dużym wywiadzie udzielonym hiszpańskiej gazecie „La Vanguardia” Bergoglio wyraził opinię, że dialog pomiędzy judaizmem a chrześcijaństwem powinien obejmować badanie żydowskich korzeni chrześcijaństwa i „rozkwit judaizmu w chrześcijaństwie”.

Papież przyznał, że jest to bardzo trudny i wybuchowy temat, jak się wyraził: „gorący kartofel”, ale wyraził przekonanie, że „można żyć jak bracia”. [A tego papież nie zna ? https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/chrzec59bcijanin-w-talmudzie-c5bcydowskim.pdf ]

Wypowiedział się także przeciwko jakiemukolwiek fundamentalizmowi religijnemu [czyli jest również przeciwko fundamentom nauki Chrześcijańskiej - admin.] oświadczając, Czytaj dalej »

Wesołe jest życie Franciszka… (breviarium.blogspot.com)

Polecane

id-jot

Austriacka państwowa telewizja ORF publikuje fragmenty wywiadu z siostrą Franciszka, Marią Heleną Bergoglio
źródło: http://religion.orf.at/stories/2576261/

Już po swoich obłóczynach, gdy chodził w sutannie, ku niezadowoleniu swojej siostry, Marii Heleny Bergoglio - Jerzy Bergoglio uczył jej syna i jednocześnie swojego chrześniaka różnych brzydkich wyrazów. Doprowadziło to pewnego razu do żenującej sytuacji, Czytaj dalej »

Wzór do naśladowania dla wszystkich katolickich kapłanów!

Po polsku

Żeby stać się jeszcze bardziej otwartym na potrzeby współczesnego człowieka, proponuję aby w kościołach odbywały się np. mecze piłki nożnej. Jedna bramka może być w drzwiach wejściowych, druga przed ołtarzem. Sędzią może być ksiądz biskup … - Admin.

bp Adrian Langa OFM podczas udzielania sakramentu bierzmowania

Po polsku

Komentarz Dextimusa: Ciekawe, bo mnie na lekcjach religii wmawiano, że to sakrament dojrzałości chrześcijańskiej, a Jego Ekscelencja zachowuje się jak kabareciarz… Może następnym razem będzie żonglerka kadzielnicami? Albo rzut monstrancją do celu?

Chrześcijańscy ochotnicy z Europy i USA walczą w obronie chrześcijan w Iraku (www.nacjonalista.pl)

Po polsku

MIDEAST-CRISIS-IRAQ-FOREIGN FIGHTERSW 2013 roku informowaliśmy o greckich narodowych rewolucjonistach walczących w Syrii po stronie armii rządowej i bojowników Hezbollahu. Tymczasem z Iraku w szeregach asyryjskiej milicji Dwekh Nawsha broniącej chrześcijan przed barbarzyńcami z Państwa Islamskiego walczą ochotnicy ze Stanów Zjednoczonych i Europy.

Scott, informatyk i były żołnierz US Army, na plecach ma wytatuowanego Świętego Michała Archanioła. Swoją misję w Iraku widzi jako biblijne starcie między dobrem a złem.

Brett, lat 28, również były wojskowy, nie rozstaje się z kieszonkowym Pismem Świętym, w którym nosi obrazek Matki Boskiej. „Tu walczę dla ludzi i wiary”, mówi. Zapytany o to, czy nie boi się śmierci, odpowiada: „Każdy umiera. Jeden z moich ulubionych cytatów z Pisma Świętego mówi: Bądź wierny aż do śmierci, a dam Ci koronę żywota”. Czytaj dalej »

Niemcy: Hamburg uznaje muzułmańskie święta (xportal.pl)

Po polsku

nowe niemcy

Hamburg jako pierwsze miasto w Niemczech i ogólnie w tej części Europy uznał muzułmańskie święta Eid al-Fitr i Eid al-Adh, co oznacza, że ich obchody oraz towarzyszące im festiwale będą miały od 2016 r. oficjalny charakter. Czytaj dalej »

Ludobójcza “sprawiedliwość”: oskarżeni obrońcy życia (info.wiara.pl)

Po polsku

2015-03-03 Rzeszowski spór jest jednym z najważniejszych procesów w Polsce dotyczącym prawa do życia i wolności sumienia. Wyrok za tydzień.

Przed Sądem Rejonowym w Rzeszowie odbyła się kolejna rozprawa w procesie, który dwóm obrońcom życia wytoczyła dyrekcja szpitala Pro-Familia za to, że pikietowali przed placówką i w innych miejscach miasta, a także informowali, że szpital zabija chore dzieci, decydując się na tzw. aborcje eugeniczne.

W czasie poniedziałkowej rozprawy przed salą sądową zebrało się kilkanaście osób, który modliły się w intencji obrony życia. Sąd wysłuchał już wszystkich świadków i 10 marca ma ogłosić wyrok. Czytaj dalej »

Снос коптского монастыря в Египте: монахи своими телами преградили путь бульдозерам (www.pravoslavie.ru)

Po rosyjsku

Эль-Файюум, 5 марта 2015 г.

1

Протестуя против решения муниципальных властей о сносе исторической церкви монастыря прп. Макария Александрийского в Эль-Файюуме, насельники обители своими телами преградили путь бульдозерам, не дав застройщикам уничтожить уникальные раннехристианские памятники, сообщает информационный портал Calam1. Czytaj dalej »

Sporo o tym kto i jak rządzi światem …

Po polsku


Adnotacja: Film tłumaczy wiele istotnych spraw, jednakże “wielka nierządnica” o której mowa jest na początku filmu, jest to Eklezja, czyli Kościół Chrystusowy, który zdradził Boga w Trójcy Świętej.

Przygotowania do Wszechprawosławnego Soboru (www.cerkiew.pl)

Po polsku

itiots

Od 16 lutego br. w Centrum Patriarchatu Ekumenicznego w Chambesy k. Genewy odbywa się spotkanie Specjalnej Komisji Przygotowawczej do Wielkiego i Wszechprawosławnego Soboru.

Komisja ta została powołana w marcu 2014 r. w czasie spotkania Zwierzchników Lokalnych Kościołów Prawosławnych w Konstantynopolu. Zadaniem komisji na tym etapie jest przeanalizowanie i uaktualnienie trzech chwalebnych masońskich tematów, które zostały przyjęte przez III Przedsoborową Konferencję w 1986 r. w Chambesy, a mianowicie:

1. Kościół prawosławny a ruch ekumeniczny
2. Relacje Kościoła prawosławnego z całym światem chrześcijańskim
3. Wkład Kościoła prawosławnego w realizację pokoju, sprawiedliwości, wolności, braterstwa i miłości między narodami oraz zniesienie dyskryminacji rasowej i innych.

Dwa poprzednie tematy zostały skorygowane na pierwszym spotkaniu, które odbyło się we wrześniu 2014 r. Na podstawie tych dwóch dokumentów został stworzony jeden, który przesłano w celu konsultacji do poszczególnych Synodów i Soborów Lokalnych Kościołów Prawosławnych.

Bieżące spotkanie jest drugim spotkaniem Komisji i zajmuje się trzecim tematem. Obradom Komisji przewodniczy Metropolita Pergamonu Jan (Ziziulas). W spotkaniu uczestniczą przedstawiciele wszystkich Lokalnych Kościołów Prawosławnych. Sekretarzem do spraw przygotowania Wszechprawosławnego Soboru jest metropolita Szwajcarii Jeremiasz.

Obrady potrwają do 20 lutego. Delegacji Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego przewodniczy biskup siemiatycki Jerzy (Pańkowski), Prawosławny Ordynariusz Wojska Polskiego. W spotkaniu uczestniczy także w roli doradcy ks. Andrzej Kuźma.

—-

Dla rozpatrywania tego typu tematów, zdecydowanie bardziej właściwym miejscem byłaby ta “świątynia”.

 masonic

Kim był Borys Niemcow? (marucha.wordpress.com)

Po polsku

 żydek nemtsov W Moskwie dokonano ewidentnej antyputinowskiej prowokacji. Wczoraj, czyli dnia 27 lutego 2015, około godziny 23.40 czasu moskiewskiego został zastrzelony w Moskwie opozycjonista Borys Niemcow, lat 56. Znajdował się w towarzystwie 23-letniej Ukrainki, Anny Durickiej, opisywanej w prasie jako „modelka” – i ona jest jedynym świadkiem zabójstwa. Prawdopodobnie to ona go wystawiła.

Dlaczego chodzi o antyputinowską prowokację, wyjaśnimy za chwilę tym, którzy jeszcze tego nie wiedzą, bo czekaja, co im powiedzą media, od G*** Michnika, poprzez WSI24, skończywszy na G*** Sakiewicza.

Kim był Borys Niemcow?

Przede wszystkim był działaczem demokratycznym, zwolennikiem liberalnych reform gospodarczych oraz przeciwnikiem odzyskania Krymu przez Rosję. To powinno wystarczyć, aby zorientować się w jego profilu: zwolennik „prywatyzacji”, likwidacji gospodarki narodowej i rozgrabienia Rosji przez Zachód; adwokat podporządkowania Rosji USA wraz z ichnią demokracją; a także wróg Rosji, bo nie wyobrażam sobie prawdziwego Rosjanina nie cieszącego się z powrotu Krymu do macierzy. Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj