Wyprzedano już 97% polskiego majątku - po 25 latach Polacy zostali dziadami bez pieniędzy na walizkach (zmianynaziemi.pl)

Po polsku

prywatyzacja-w-polsceTrwająca od 25 lat prywatyzacja polskiego majątku narodowego jest już podobno na ukończeniu. Tak przynajmniej twierdzi polski minister skarbu Włodzimierz Karpiński. Już tylko 3% przedsiębiorstw należy do państwa, reszta została w często w niejasnych okolicznościach sprywatyzowana.

Część przedsiębiorstw znalazła się w rękach tak zwanej nomenklatury. Po prostu na państwowym uwłaszczyli się rozmaitej maści komuniści i ludzie służb. Na tym polegała właśnie zgoda, którą zaproponowano w 1989 roku. Z pozostałą częścią majątku narodowego zaczęto robić dziwne rzeczy. Zakłady były najpierw doprowadzane do ruiny, a potem sprzedawane za bezcen chętnym, którzy byli przeważnie selekcjonowani przez polityków. Czytaj dalej »

Żydo-reżim skryty za „antysystemowym” parawanem (marucha.wordpress.com)

Po polsku

6998969

Żydo-reżim przerażony wizją znikomej frekwencji wyborczej został zmuszony do ukrycia swojej syjonistycznej mordy za „antysystemowym” parawanem – i to jest nasz, Polaków, cały wyborczy sukces.

Nie kosmopolityzm, nie internacjonalizm, nie liberalizm, ale narodowy punkt widzenia winien zawsze cechować myślenie o państwie, o narodzie, o społeczeństwie.

Spoglądając z takiego punktu widzenia na aktualną prezydencką kampanię wyborczą winniśmy wyciągnąć wniosek, że dla Polaków, dla polskiej strony narodowej, wybory są już zakończone. I po raz pierwszy od 25 lat osiągnęliśmy jednak, mimo, że bardzo skromny, to dość spektakularny, polityczny sukces wyborczy. Sukces tym cenniejszy, ponieważ uzyskany przy braku narodowej organizacji. Sukces po części wystukany na klawiaturze w Internecie.

Żydo-reżim przerażony wizją znikomej frekwencji wyborczej, a więc całkowitą utratą pozorów posiadania jakiejkolwiek legitymacji do sprawowania władzy, którą zapewnił mu nielegalny przecież stan wojenny w 1981r., został w końcu zmuszony do ukrycia swojej syjonistycznej mordy za „antysystemowym” parawanem.

Żydo-reżim i jego media wykreowały grono kandydatów, którym dozwolono w kampanii wyborczej stosować nie tylko anty-okrągłostołową retorykę, ale także retorykę antyżydowską. Co ciekawe, antyżydowskie wypowiedzi kandydata na prezydenta, Żyda, G.Brauna, nie wywołują wściekłych ataków powszechnych żydo-mediów i nawoływań do ścigania za tę piekielną zbrodnię, za „mowę nienawiści”. [No właśnie! – admin]

To powszechne żydo-media nadały tej grupie kandydatów określenie „antysystemowi kandydaci”, co według speców od żydo-reżimowej socjotechniki winno zachęcić Polaków do udziału w wyborczej hucpie. Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj