Ukraina – Chazarowie zmieniają nazwy ukraińskich miast (wolna-polska.pl)

Po polsku

Ogółem na Ukrainie planuje się przemianowanie nazw 25 miast i ponad 1500 ulic. Niemieccy dziennikarze z „Deutschland radio” opublikowali reportaż zatytułowany „Dniepropietrowsk zostanie Jerozolimą”.

menora

Olieg Rostowciew, sekretarz prasowy żydowskiej gminy miejskiej, która liczy sobie ponad 50 tysięcy członków, ubiega się o przemianowanie Dniepropietrowska na Jerozolimę-nad-Dnieprem.

„Jerozolima dla mieszkańców Dniepropietrowska to miasto pokoju a nie konfliktu. Liczni mieszkańcy już odwiedzili Jerozolimę, oddali tam cześć świętym miejscom, wracali z powrotem i mówili, że u nas tutaj jest prawie jak tam, obok synagogi stoi meczet a niedaleko cerkwie i monastery. My wszyscy szanujemy nasze różne tradycje”. Czytaj dalej »

Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej chce pomóc USA w odnalezieniu filmu o locie na Księżyc (marucha.wordpress.com)

Po polsku

bambukuCiekawe skąd wieje wiatr na księżycu? … Pewnie słoneczny :)

Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej, w odpowiedzi na wmieszanie się USA do spraw piłkarskiej federacji FIFA, zadeklarował gotowość pomocy amerykańskim agencjom wywiadowczym w odnalezieniu brakującego filmu z lotu astronautów na Księżyc.

Informacja została podana przez urzędowego przedstawiciela Komitetu, Władimira Markina – donosi gazeta „Izwiestia”.

„Można dopomóc w międzynarodowym dochodzeniu, gdzie zaginął film zrobiony przez astronautów na Księżycu – albo gdzie ukryte zostało 400 kg księżycowego gruntu, którego nigdy więcej nie pokazano. Nie, nie twierdzimy, że astronauci nigdzie nie polecieli, a tylko nakręcono o nich film. Ale wszystkie te naukowe lub, być może, kulturowe artefakty są dziedzictwem ludzkości, a ich zniknięcie bez śladu to nasza wspólna strata. Dochodzenie pokaże, co się z nimi stało. „- powiedział Markin. Czytaj dalej »

Muzułmanie grożą Czechom: „Będziecie naszymi niewolnikami!” (www.pch24.pl)

Po polsku

baallah chce krwi„Za 15 lat będziecie naszymi niewolnikami!” – tak krzyczała grupa muzułmanów atakując aktywistów zbierających w Ołomuńcu podpisy przeciwko przyjmowaniu imigrantów przez Republikę Czeską.

Po tym jak grupa około dwudziestu muzułmanów zaczęła niszczyć przenośny punkt zbierania podpisów organizacji Islám v České Republice Nechceme, zrywać nalepki z przekreślonym meczetem i zachowywać się agresywnie, do akcji weszła policja, która oddzieliła muzułmanów od aktywistów. Jak mówi jeden z nich: „Baliśmy się, oni wyglądali groźnie”. Czytaj dalej »

Premier Węgier nie dostosuje się do nakazów unijnych. Nie chce imigrantów. (marucha.wordpress.com)

Po polsku

Nie chcemy imigrantów na Węgrzech. Jeśli inni członkowie UE chcą ich w swoich państwach, proszę bardzo. Ale nie powinni wysyłać ich tutaj albo przez nasz kraj. To będzie wielka batalia, wielki spór z UE – mówił w wywiadzie dla telewizji Echo premier Węgier Viktor Orban.

Węgry nie chcą imigrantów i zmienią prawo, nawet wbrew Unii. Orban zamierza dokonać regulacji prawnych, które zablokują przyjęcie imigrantów z Afryki, które Unia chce nakazać państwom członkowskim. Czytaj dalej »

Bergoglio po spotkaniu z Putinem zapowiedział chęć wspólnego świętowania Wielkanocy katolików z prawosławnymi (zmianynaziemi.pl)

Po polsku

bergoglio-cache-la-croix

Bergolio podczas wizyty w Izraelu.  Aby powiekszyć, naciśnij na obrazek.

Katolicy są gotowi do dyskusji na temat zjednoczenia daty Wielkanocy dla wszystkich chrześcijan na świecie, powiedział Franciszek.

Według niego, Wielkanoc (Zmartwychwstanie Chrystusa) powinna być obchodzona w tym samym dniu „w Rzymie, Konstantynopolu i w Moskwie”, pisze Corriere della Sera.

„W przeciwnym razie brzmi to, jak żart” - powiedział papież. „Kiedy spotykają się katolicy i prawosławni, pada pytanie – czy Twój Chrystus już zmartwychwstał? I katolicy odpowiadają – tak w zeszłym tygodniu”.

Dziennik zwraca uwagę, że ewentualnym wspólnym terminem będzie trzecia niedziela kwietnia. Ten temat może być przedmiotem dyskusji w Radzie Ekumenicznej w 2016 roku. Czytaj dalej »

Uchodźcy o polskim ośrodku: Tu jest Państwo Islamskie (pikio.pl)

Po polsku

pokłon dla baallaha tj. baala

Do sieci wyciekło nagranie z polskiego ośrodka dla uchodźców w Lininie, na którym widać oburzające zachowanie przebywających tam muzułmanów, którzy narzucają innym niemuzułmańskim uchodźcom (Ukraińcom i Gruzinom) islamskie zasady.

Na nagraniu słyszymy jak czeczeńscy uchodźcy kłócą się z niemuzułmańskimi uchodźcami i próbują ich zmusić do przestrzegania islamskich zasad dotyczących ubioru m.in. mężczyznom zakazują chodzenia w krótkich spodniach a kobietom w krótkich spódnicach i koszulkach podczas upałów.

W pewnym momencie w kłótni zabiera głos kobieta, która stwierdza, że jest na terenie Unii Europejskiej a nie Państwa Islamskiego i nie obowiązują ją islamskie prawo. Na co jeden z Czeczenów odpowiada, że „tutaj jest państwo islamskie bo żyją tu muzułmanie” (chodzi o ośrodek dla uchodźców). Kobieta przyznaje również, że wszystkie kobiety przebywające w ośrodku są wyzywane, oraz że im grożono. Czytaj dalej »

Проханов призывает причислить Сталина к лику святых (www.gazeta.ru)

Po rosyjsku

archimadryta-pm-zakow-wynosi-dla-poklonienia-ikone-stalina-w-jednej-z-cerkwi-peterhofuПисатель Александр Проханов призывает причислить генерального секретаря ЦК КПСС Иосифа Сталина к лику святых. Об этом Проханов заявил в эфире радиостанции «Говорит Москва».

«Победа в войне 1941–1945 годов считается священной победой. Потому что в этой войне схлестнулись адовы силы и райские силы. Адовы силы — это Гитлер и фашизм. Райские силы — это Советский Союз. Лидером победы является Иосиф Виссарионович Сталин. Он является лидером священной Христовой победы», — пояснил писатель. Czytaj dalej »

HEREZJA POLITYCZNA SERGIANIZMU - TOMASZ P. TERLIKOWSKI (katalog.czasopism.pl)

Po polsku

Ceną za odnowienie Patriarchatu Moskiewskiego było jego całkowite podporządkowanie się Stalinowi i… obietnica wiernej pracy na niwie komunistycznej rewolucji. Sobór przyjął decyzje pozwalające pozbawić stanu duchownego każdego, kto zdecydował się wystąpić przeciwko władzy sowieckiej, jako „przeciwnika Krzyża Chrystusowego”.

.

HEREZJA POLITYCZNA SERGIANIZMU

TOMASZ P. TERLIKOWSKI

.

Jedenaście lat po wyzwoleniu Rosji ze szponów komunizmu patriarcha Moskwy i Wszechrusi Aleksy II zdecydował, że cerkiew św. Sofii - Mądrości Bożej zostanie kościołem parafialnym Federalnej Służby Bezpieczeństwa Rosji, spadkobierczyni sowieckich służb specjalnych. Świątynia ta jest charakterystyczna dlatego, że znajduje się na terenie Łubianki i można się do niej dostać jedynie przez wejście do budynków dawnego KGB. Ten akt jest, można powiedzieć, symbolem współpracy spadkobierców komunistycznych służb specjalnych z Rosyjską Cerkwią Prawosławną. Symbolem, który przypomina, że większość (jeśli nie wszyscy - jak sugerują niektórzy duchowni schizmatyckich wobec Patriarchatu Moskiewskiego niezależnych cerkwi prawosławnych) biskupów prawosławnych w okresie komunizmu współpracowała ze służbami zwalczającymi Kościół i religię lub wręcz była oficerami NKWD czy później KGB. Symboliczny jest także fakt, że poświęcenia tej świątyni dokonał człowiek, który sam oskarżany jest o to, iż swą karierę w Cerkwi rosyjskiej zawdzięcza temu, że był oficerem KGB.

Agent „Drozdow”
brezhnev_pimen_aleksiyAleksy Rydygier pochodzi ze starej petersburskiej rodziny, w której żyłach płynęła niemiecka i szwedzka krew. Urodził się w Estonii (jeszcze wówczas niezależnej) w 1929 roku w rodzinie duchownego prawosławnego Michaiła. W 1945 roku został zakrystianinem w katedralnym soborze św. Aleksandra Newskiego w Tallinie. Dwa lata później wstąpił do leningradzkiego seminarium duchownego, od razu na trzeci rok. Później częściowo zaocznie (został bowiem mianowany diakonem, a z czasem proboszczem w Jychwi) kontynuował naukę w Akademii Duchownej. W 1953 roku ukończył akademię z wyróżnieniem i tytułem doktora teologii. Krótko przed święceniami wziął ślub z córką proboszcza cerkwi Narodzenia Bogarodzicy w Tallinie. O tym jednak milczą oficjalne biografie patriarchy. Małżeństwo nie trwało długo, bo za radą zwierzchników (nie jest do końca jasne, czy chodziło o hierarchię kościelną, czy raczej państwową) Aleksy zdecydował się porzucić żonę i przyjąć śluby mnisze. To otworzyło przed nim drogę do nominacji na biskupa Tallina, którą otrzymał w 1961 roku w wieku zaledwie 32 lat1.
Zdaniem wielu rosyjskich publicystów i duchownych tak szybką karierę Aleksego Rydygiera można wytłumaczyć tylko, Czytaj dalej »

Священник в России освятил базу ядерных бомбардировщиков иконой Сталина (фото) (rusjev.net)

Po rosyjsku

stalinovo

16 июня на Энгельсскую авиабазу стратегической авиации делегация Изборского клуба доставила икону «Богоматерь Державная». На ней изображён генералиссимус Иосиф Сталин в окружении советских маршалов.

Икону священник, прочитав молитву, окропил волжской водой, что символизирует освящение иконой всей Волги. Также иконой со Сталины были освящены все стратегические бомбардировщики, ядерное оружие и помещения военной базы.

ASTANA stolicą Iluminatów- czyli nie wszystko złoto co się świeci

Po polsku

ZDJĘCIA: http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=2348

Warto zauważyć, że na mapie obszaru, który masoneria rosyjska rytu francuskiego określa jako obszar przyszłego państwa Eurazji pojawiło się nowe wielkie miasto - Astana (nowa stolica Kazachstanu).

Trzeba wiedzieć, że Astana wcześniej jeszcze do 1997 roku nazywała się zupełnie inaczej: Akmoła
W 1994 - rząd przyjął uchwałę o przeniesieniu stolicy z Ałmaty do Akmoły; z chwilą ukończenia tego procesu – w 1998 zmieniła się również nazwa miasta na Astana.

Zauważmy, że wystarczy drugą literkę przenieść na początek tej nazwy i z ASTANA uzyskamy słowo “SATANA”.

Najciekawszy jest film pt. “Astana - stolica Iluminati”:  https://www.youtube.com/watch?v=jrkb03STuXU

Jak dowiadujemy się z niego jest to “futurystyczna stolica okultyzmu” władająca “Nowym Porządkiem Świata”, wysławiająca “najbardziej starożytną religię ludzkości”.

W całym mieście rozmieszczone są olbrzymie, wielkie i małe podobizny słońca. Słońce to jeden z najważniejszych symboli masonerii - symbo­lizujące masońskie światło i jego nosiciela lucyfera. . Czytaj dalej »

Raport Instytutu Gatestone: Bycie chrześcijaninem to zbrodnia! (www.pch24.pl)

Po polsku

isis

Instytut Gatestone opublikował obszerny raport o prześladowaniu chrześcijan na świecie. Autorzy przedstawiają dane na temat prześladowania chrześcijan od Syrii po Ugandę. „Jaką popełnił zbrodnię? Jest chrześcijaninem!” – tak brzmiało hasło, z którym pikietowali islamscy studenci przeciwko rektorowi.

Nowojorski Instytut Gatestone, zajmujący się m. in. sprawami obronności, opublikował raport o prześladowaniu chrześcijan. Dokument pełny jest zatrważających danych i świadectw, pochodzących z całego świata – jak łatwo się domyślić, w większości z tego muzułmańskiego.

W lutym świat obiegły zdjęcia ukazujące mord na 21 egipskich Koptach w Libii. W tym samym miesiącu dżihadyści zaatakowali kilka wiosek chrześcijańskich na północnym-wschodzie Syrii. Ataki zakończyły się pojmaniem od 250-350 zakładników. Piętnastu z nich zamordowano.

Islamiści za uwolnienie pozostałych żądają 230 mln dolarów okupu. Jeśli ich żądania nie zostaną spełnione, zakładnicy będą sprzedani jako niewolnicy lub zostaną zabici. W Syrii islamiści zniszczyli wiele kościołów, w tym jedną z najstarszych rejonie, świątynię w Tel-Urmic. Wśród miejsc, które padły ofiarą muzułmańskiej agresji jest m. in. Maaloula, kamienna wioska niedaleko Damaszku, słynąca z wielu kościołów i z tego, że zamieszkująca ją ludność niezmiennie używała języka aramejskiego. Czytaj dalej »

BBC: Państwo Islamskie przerzuca swoich bojowników do Europy na łodziach z uchodźcami (www.kresy.pl)

Po polsku

satanniści baallacha

Według informacji doradcy libijskiego rządu dżihadyści są przerzucani przez Morze Śródziemne na łodziach pełnych imigrantów. W procederze mają brać udział gangi przemytników, które dzielą się z zyskami z islamskimi bojownikami.

Abdul Basit Haroun powołuje się na swoje rozmowy z przemytnikami w częściach północnej Afryki kontrolowanych przez dżihadystów. Mają oni zezwalać przemytnikom na kontynuowanie działalności w zamian za udział w zyskach w wysokości 50%. Wcześniej przedstawiciele władz Włoch i Egiptu ostrzegali, że muzułmanie z tzw. Państwa Islamskiego mogą próbować w ten sposób dostać się do Europy.

Zdaniem Harouna, dżihadyści wykorzystują fakt, że europejskie służby policyjne nie są w stanie zidentyfikować bojowników pośród uchodźców, przy czym moją oni często zajmować w łodziach oddzielne miejsca. Czytaj dalej »

Prezydent elekt: Wiernopoddańcze hołdy wobec USA czas zacząć (www.nacjonalista.pl)

Po polsku

10 czerwca w Warszawie doszło do spotkania prezydenta elekta Andrzeja Dudy z byłym gubernatorem stanu Floryda, Jebem Bushem (bratem George’a W. Busha), kandydatem do nominacji Partii Republikańskiej na urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych. Tematem rozmów była „ sprawa bezpieczeństwa w Europie Środkowej” oraz dalszy rozwój „partnerstwa” polsko-amerykańskiego. Jak powiedział Krzysztof Szczerski z PiS, jest „pełna zbieżność między panami, jeśli chodzi o spojrzenie na to, jakie są warunki i gwarancje bezpieczeństwa Polski i całego regionu [pejsy...], a także roli USA w zapewnieniu bezpieczeństwa dla całego regionu Europy Środkowej”. Jeb Bush na zakończenie podróży po Europie, w której Polska była ostatnim przystankiem, spotkał się także z Bronisławem Komorowskim oraz marszałkiem Sejmu, Radosławem Sikorskim. Czytaj dalej »

Prawdziwa agenda spotkania Grupy Bilderberg 2015. (www.prisonplanet.pl)

Po polsku

sataniści z bilderberg 2015-06-10 Choć na kilka dni przed spotkaniem w Austrii, Grupa Bilderberg opublikowała na swojej oficjalnej stronie internetowej listę gości oraz omawianych tematów to jednak jak zwykle są one niemalże bez znaczenia. Wiemy, że większość wrażliwych kwestii nigdy nie pojawia się na tego typu prasowej notce.

Z informacji zebranych od informatorów z wewnątrz Grupy dziennikarze Infowars.com zidentyfikowali dziewięć głównych tematów omawianych na tegorocznym zjeździe:

1. Dalsza izolacja Rosji w odniesieniu do sytuacji na Ukrainie. Dozbrajanie ukraińskiej armii i potencjalne rozniecenie głównej konfrontacji NATO-Rosja. Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj