Odezwała się przyczyna najazdu mahometan na Europę … (wirtualnapolonia.com)

Po polsku

satanic-mason„Obediencje wolnomularskie przypominają, że przypływ imigrantów jest nie ciężarem, lecz szansą dla przyszłości Europy. Jeśli przypomnieć sobie historię kontynentu, który był miejscem tak wielu migracji, obecne dramaty muszą zainspirować nowe podejście do tego trudnego tematu” – apelują loże wolnomularskie, w tym m.in. Wielki Wschód Francji, Wielka Loża Włoch i Wielki Wschód Polski.

Europejska masoneria wydała apel w sprawie kryzysu imigracyjnego. Loże zostały „zaalarmowane” przez tragedię migrantów i apelują do rządów państw unijnych o „wdrożenie wspólnej polityki”. Czytaj dalej »

Policja w Oslo straciła kontrolę nad miastem (wzzw.wordpress.com)

Po polsku

Oslo doświadcza ostatnio istnego tsunami rabunków. Według policji wszyscy bandyci pochodzą spoza kraju, wielu z Somalii i Maroka.

Dane policyjne mówią również, że wszyscy sprawcy gwałtów w Norwegii to imigranci. Greenland jest zamieszkana głównie przez muzułmanów.
Sturla Nøstvik jest 351 ofiarą rabunku w Greenland w tym roku. Bandyci pobili go i przetrzymywali w niewoli przez 50 minut. Na koniec zagrozili śmiercią, jeśli nie powie policji, że byli białymi. Nøstvik przypuszcza, że byli to Somalijczycy. Czytaj dalej »

Kronika zagłady Niemiec — rosyjska muzułmanka donosi (gazetawarszawska.com)

Po polsku

integration2_gerd-altmann-pGalina Iwanowa z Kazania. Wyszła w Niemczech za mąż, naturalizowała się, rozwiodła, postanowiła potwierdzić dyplom ukończenia studiów wyższych i zacząć pracować… Ale plany te pokrzyżowały dziwne, nielogiczne działania rządu Niemiec i zachowanie Niemców, które można nazwać samobójczymi. Prawie wszystkie zapisy Galiny są ściśle udokumentowane: zaopatrzone w odnośniki do głównych mediów w Niemczech (ZDF, Fokus, Sueddeutsche Zeitung) oraz oświadczenia urzędników. To jest prawdziwa kronika zagłady Europy. Publikujemy pamiętnik od stycznia do sierpnia 2015 roku, bez komentarzy. Jego autorka ma zamiar wyjechać…

04 stycznia

Dzisiaj niemiecki internet dyskutuje na temat oświadczenia swojego rządu o potrzebie przyjazdu do kraju imigrantów ze wszystkich punktów zapalnych planety. Preferencje mają młodzi muzułmanie z Afryki i z Bliskiego Wschodu: w oświadczeniu Bundestag mówi o silnych ramionach, mających na celu ocalenie niemieckiej gospodarki. Ale trzeba zadać pytanie: „Gdzie ci wszyscy mniej wykształceni, nie znający języka niemieckiego mężczyźni będą pracować?”, – na tobie w tym samym czasie wieszają etykietę „rasista” i „islamofob”. I to pomimo faktu, że wczoraj ogłoszono podniesienie przez rząd wieku emerytalnego do 70 lat. To znaczy, że starzy ludzie zajmować będą swoje miejsca pracy do 70 lat, a gdzie będą pracować młodzi Niemcy? Jeżeli bezrobocie sięga już 30 procent? I gdzie te mityczne miejsca pracy dla Ngamby i Yuldirima? Wisienka na torcie: Kościół katolicki w Niemczech podjął decyzję o rezygnacji z praktyki chrztu niemowląt. Przyczyna: nie wolno narzucać człowiekowi Wiary, niech dorośnie i sam zdecyduje. To jest nawet zabawne obserwować, z jaką szybkością Europa sama doprowadza się do ruiny. Zaopatruję się w popcorn.

P.S. Jeśli ktoś zechce oskarżyć mnie o kłamstwo, niech zajrzy na stronę Sueddeutsche Zeitung.
x

05 stycznia

Niemcy, kraj o bardzo ścisłych procedurach uzyskania zezwolenia na pobyt, wprowadził uproszczone formalności obywatelstwa dla uchodźców, Arabów i Afrykańczyków. Urodzone przez nich dzieci staną się automatycznie obywatelami Niemiec. Rozumiecie, ja nigdy nie byłam islamofobką! Jestem z Kazania i trzy czwarte moich przyjaciół to Tatarzy. U mnie pierwszy mąż i dziecko to muzułmanie. Ale ci uchodźcy to całkiem inni muzułmanie. Agresywni. Niecywilizowani. Drogę zachodzą, biją się, policja codziennie do nich jeździ. Tydzień tu, a już chcą mięsa halal, naszego nie lubią. Wydarzenia zniszczenia Europie rozwijają się w takim tempie, że nawet brodate Conchity i małżeństwa błękitnych wydają się nieszkodliwe. Merkel w noworocznym przemówieniu potępiła protest przeciwko islamizacji Europy (nazywa się on PEGIDA). A co Merkel? Sami Niemcy zadziobują tych, którzy wypowiadają się za ograniczeniem migracji.

06 stycznia

Niemcy zaproponowały legalizację marihuany i haszyszu. Spodziewają się, że to ma wiele zalet: typu, wpływy z podatków. Czytaj dalej »

Prezydent Duda podpisał nakaz okaleczania Polskich dzieci! (www.polskiportal.net)

Po polsku, Polecane

Prezydent Duda podpisał nakaz okaleczania Polskich dzieci pod przymusem!

3711_35c7

Prezydent Duda złożył podpis nakazujący rozszerzenie przymusowego kalendarza szczepień między innymi o Gardasil!

Oczywiście Państwo Polskie jak i producenci szczepionek są zwolnieni z jakiejkolwiek opowiedzialności za powikłania poszczepienne u Polskich dzieci!

Dla porównania w Wielkiej Brytanii szczepienia są nieobowiązkowe ale jest utworzony państwowy fundusz który wypłaca odszkowania za powikłania poszczepienne.
W Polsce jest przymus szczepień pod groźbą dotkliwej kary finansowej (są już propozycje do 50 000 złotych) ale Państwo Polskie nie odpowiada za nic!

Jeśli dziecko ma problemy ze zdrowiem po szczepieniu to wina dziecka a nie szczepionki żadne odszkowanie się nie należy! Czytaj dalej »

Kilka myśli o islamie…

Po polsku

ten to umiał sobie poradzić.

. Czytaj dalej »

Kontener z pomocą dla “uchodźców” był pełen broni i amunicji

Po polsku, Polecane

Media: ponad 4 tys. bojowników Państwa islamskiego przedostało się do Europy, podając się za uchodźców (marucha.wordpress.com)

Po polsku

bandyciPonad 4 tys. bojowników z organizacji terrorystycznej Państwo Islamskie przedostało się do państw UE podając się za uchodźców – donosi gazeta Sunday Express, powołując się na źródło w ugrupowaniu. Według niego, akcja odbyła się pomyślnie.

Źródło poinformowało, że bojownicy dołączają do potoku uchodźców w portach tureckich miast Izmir i Mersin, a stamtąd Morzem Śródziemnym przedostają się do Włoch. Następnie członkowie PI udają się do innych państw europejskich, w tym do Szwecji i Niemiec.

Tę informację potwierdziło dwóch miejscowych przemytników. „Według jednego z nich, pomógł w przedostaniu się do Europy co najmniej dziesięciu terrorystom. Niektórzy twierdzili, że chcą odwiedzić swoje rodziny, inni — aby być w stanie gotowości” — powiedział. Czytaj dalej »

Orban: imigranci mają tydzień na opuszczenie Węgier

Po polsku

Węgierskie władze dają nielegalnym imigrantom tydzień na opuszczenie ich kraju. Po tym okresie wchodzą nowe przepisy, według których będą traktowani jak przestępcy.

W tej chwili na Węgrzech panuje okres przejściowy po uchwaleniu nowych przepisów imigracyjnych. Daje on czas wszystkim nielegalnym przybyszom na opuszczenie terytorium naszego państwa – przypomniał Viktor Orban. Czytaj dalej »

3-letni chłopczyk utonął, bo jego ojciec potrzebował nowych zębów (marucha.wordpress.com)

Po polsku

Całą prasę i telewizję postępowego świata obiegły informacje o trzyletnim chłopczyku, który utonął podczas „ucieczki” z Turcji do Grecji.

media

Rodzina chłopca już w 2012 roku opuściła Syrię, zamieszkała w Turcji i urządziła tam sobie nowe życie – mieli pracę i mieszkanie.

Turcja nie bierze udziału w żadnej wojnie i nie istnieją bezpośrednie przyczyny, aby z niej uciekać. Jednakowoż ojciec rodziny potrzebował nowego uzębienia. Siostra poradziła mu, aby przedostał się do Grecji, tam sobie załatwił zęby, a przy okazji rozejrzał się za pracą. Czytaj dalej »

Antypapież Franciszek: Każda parafia, zakon, klasztor i sanktuarium powinny przyjąć uchodźców (www.bibula.com)

Po polsku, Polecane

islamskie bydłoPodczas niedzielnej modlitwy Anioł Pański antypapież Franciszek zaapelował do katolickich wspólnot na całym świecie, aby przyjmowały rodziny uchodźców z Bliskiego Wschodu. „Zwracam się do moich braci biskupów Europy, ażeby w swoich diecezjach wspierali ten mój apel, przypominając, że miłosierdzie jest drugim imieniem miłości” – powiedział Ojciec Święty. Sam zapowiedział, że Watykan przyjmie dwie rodziny.

W obliczu tragedii dziesiątek tysięcy uchodźców, którzy uciekają przed śmiercią z powodu wojny i głodu i znajdują się w marszu ku nadziei na życie, Ewangelia wzywa nas, byśmy byli bliźnimi najmniejszych i opuszczonych, byśmy dali im konkretną nadzieję, a nie mówili tylko: Odwagi, cierpliwości! – mówił papież podczas niedzielnej modlitwy Anioł Pański na Placu Świętego Piotra.

Czytaj dalej »

Biedne, wygłodniałe ofiary wojny, wkrótce przyjadą również do ciebie …

Po angielsku, Polecane

Gen. Roman Polko: Apeluję o niewpuszczanie do Polski uchodźców!

Po polsku

polko_romanO tym, że Polska nie jest przygotowana na przyjęcie imigrantów, a polskie służby nie są w stanie przeprowadzić weryfikacji muzułmańskich imigrantów - których chce nam wcisnąć Unia Europejska - i szybko wyłuskać spośród nich terrorystów, mówi się od wielu tygodni, ale dopiero ten element dyskusji zaczyna przebijać się do opinii publicznej. Warto więc podkreślić, że wraz z nadciągającą falą muzułmańskich imigrantów rośnie zagrożenie terrorystyczne.

A sprawa jest bardzo poważna, bo jak zauważa “Super Express” liczba kilkunastu tysięcy imigrantów, którzy wg Komisji Europejskiej mieliby trafić do Polski, może wkrótce wzrosnąć do blisko 100 tys. w związku z tym, że każdy uchodźca będzie miał prawo sprowadzić sobie rodzinę.
Każdy uchodźca według prawa unijnego i polskiego może ściągnąć rodziców, dziadków, dzieci, małżonków do kraju, w którym otrzyma status azylanta. Według unijnych statystyk ok. 80 proc. “uchodźców” to mężczyźni. Czytaj dalej »

Propozycja nie do odrzucenia …

Po polsku

dla liberałów

Wstrząsająca relacja Polaka z autokaru napadniętego przez imigrantów (niezalezna.pl)

Po polsku, Polecane

na granicy z Austrią

“Autokar, w którym się znajdowałem z grupą, próbowano rozhuśtać. Rzucano w nas g…, walili w drzwi, żeby je kierowca otworzył, pluli na szybę” - relacjonuje na Facebooku Kamil Bulonis, autor bloga podróżniczego.

Autora wpisu, prowadzącego blog podróżniczy “Obywatel świata”, trudno posądzać o prawicowe, katolickie czy nacjonalistyczne “oszołomstwo”. Kamil Bulonis otwarcie bowiem pisze o sobie na Instagramie: “dziennikarz, globtroter, gej”, a na profilu na Facebooku prezentuje swoje zdjęcie w kolorach tęczy.

Wczoraj w nocy Kamil Bulonis zamieścił relację z podróży autokarem jadącym z Włoch do Austrii. Jest ona tak poruszająca, że przytaczamy ją w całości. Zwłaszcza że nie ma co liczyć na to, by media głównego nurtu wyłamały się ze schematu narracyjnego mówiącego o “złych węgierskich nacjonalistach” i “biednych imigrantach”.

Oto relacja Kamila Bulonisa:

Półtorej godziny temu na granicy Włoch i Austrii na własne oczy widziałem ogromne zastępy imigrantów… Przy całej solidarności z ludźmi znajdującymi się w ciężkiej sytuacji życiowej muszę powiedzieć, że to, co widziałem, budzi grozę…

Ta potężna masa ludzi - przepraszam, że to napiszę - ale to absolutna dzicz… Wulgaryzmy, rzucanie butelkami, głośne okrzyki “Chcemy do Niemiec” - czy Niemcy to obecnie jakiś raj? Widziałem, jak otoczyli samochód starszej Włoszki, wyciągnęli ją za włosy z samochodu i chcieli tym samochodem odjechać. Autokar, w którym się znajdowałem z grupą, próbowano rozhuśtać. Rzucano w nas gównem, walili w drzwi, żeby je kierowca otworzył, pluli na szybę… Pytam się, w jakim celu? Jak ta dzicz ma się zasymilować w Niemczech? Czułem się przez chwilę jak na wojnie…

Naprawdę tym ludziom współczuję, ale gdyby dotarli do Polski - nie sądzę, by otrzymali u nas jakiekolwiek zrozumienie… Staliśmy trzy godziny na granicy, przez którą ostatecznie nie przejechaliśmy. Cała grupa w kordonie policji została przetransportowana z powrotem do Włoch. Autokar jest zmasakrowany, pomazany fekaliami, porysowany, wybite szyby. I to ma być pomysł na demografię? Te wielkie potężne zastępy dzikusów? Wśród nich właściwie nie było kobiet, nie było dzieci - w przeważającej większości byli to młodzi agresywni mężczyźni… Czytaj dalej »

Rok więzienia za odmowę udzielenia ślubu parze gejów. Urzędniczka powołała się na Biblię, ale poprawność polityczna okazała się ważniejsza… (wpolityce.pl)

Po polsku

aSąd w Lexington w amerykańskim stanie Kentucky na rok więzienia skazał urzędniczkę, która nie chciała udzielić ślubu parze gejów.
Niedawny wyrok Sądu Najwyższego wymusił udzielanie homoślubów na terenie całego USA. Kim Davis z Rowan w Kentucky nie chciała podporządkować się nowemu prawu, powołując się na klauzulę sumienia. Nic to nie dało, ani wiara, ani przekonani kobiety nie miały dla sądu żadnego znaczenia.

Homoseksualiści, którym domówiła wydania aktu małżeństwa, żądają usunięcia jej ze stanowiska. Podobny postulat zgłaszają politycy partii republikańskiej. Wpływowy senator Lindsey Graham wezwał Davis, by podporządkowała się prawu albo podała do dymisji -informuje Polskie Radio. Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj