Raport czeskiego lekarza ze szpitala w Monachium (wolna-polska.pl)

Po polsku

a118

Ten lekarz pomimo że na emeryturze został powołany przez szpital w Monachium, który potrzebował pilnie anestezjologa. Oto niektóre fragmenty raportu: >>Wczoraj mieliśmy spotkanie w szpitalu, ponieważ sytuacja tutaj i w innych szpitalach w Monachium jest nie do zniesienia. Lekarze domowi nie mogą nagłych przypadków leczyć, a więc posyłają wszystkich do szpitali. Wielu muzułmanów sprzeciwia się leczeniu przez żeński personel.

Stosunki pomiędzy personelem i migrantami zmieniły się ze złych na katastrofalne. Od tygodnia muszą migranci udający się do szpitala korzystać z asysty policji z psami. Wielu migrantów ma aids, syfilis, otwartą gruźlicę, wiele chorób tropikalnych, o których my w Europie w ogóle pojęcia nie mamy. Kiedy oni położą w aptece receptę, mówi się im, że oni za lekarstwo muszą zapłacić. Dochodzi do niewyobrażalnych wybuchów, szczególnie, jeżeli chodzi o medykamenty dla dzieci. Zostawiają po prostu dzieci w aptece ze słowami: No to lecz sobie je sam. Tak więc policja musi nie tylko lekarzy i szpitale osłaniać, ale też duże apteki.

Gdzie są ci, którzy przed kamerami krzyczeli: SERDECZNIE WITAMY !! z transparentami na dworcach? No tak, to się zgadza, że teraz granica została zamknięta, ale jeden milion już jest tutaj i na pewno nie damy rady ich się pozbyć.

Dotąd wynosi liczba bezrobotnych około 2,2 mln. No teraz wzrośnie na minimum 3,5 mln. Większość tych ludzi jest do niczego. Malutka cząstka ma w ogóle jakieś wykształcenie. Poza tym kobiety nie pracują. Czytaj dalej »

Daily Mail: dżihadyści golą brody, przebierają się za kobiety i uciekają z Syrii (www.kresy.pl)

Po polsku

Od paru dni pojawiają się informacje o tym, że dżihadyści z ISIS golą swoje długie brody i przebierają się za kobiety, żeby wydostać się z Syrii. Sprawę opisał brytyjski “Daily Mail”.

Chodzi o fotografie przedstawiające sterty ludzkich włosów leżących na ziemi. Według “Daily Mail” zostawiają je syryjscy dżihadyści, uciekający z kraju z obawy przed rosyjskimi nalotami. By przedostać się do Turcji golą swoje długie brody, a wręcz zakładają pełne burki i udają kobiety. Czytaj dalej »

SŁOWACCY PATRIOCI GROMADZĄ BROŃ I ODBYWAJĄ SZKOLENIA WOJSKOWE (pl.blastingnews.com)

Po polsku

shobranciiSłowaccy Strzelcy uczą strzelać nawet dzieci. Chłopcom w podstawówkach mówią wprost: islamiści mogą przyjść zarzynać ciebie, mamę i tatę.

Lewicowo-liberalna prasa oburza się na to, twierdząc iż to tylko wymysły. Mówić takie rzeczy młodzieży i dzieciom to zwyczajny faszyzm – utrzymuje. Część dyrektorów szkół próbuje postawić Strzelców przed sądem pod zarzutem narażenia nieletnich na niebezpieczeństwo przez zabieranie ich na strzelnice. Jednak po kolei.

Co to takiego Słowaccy Strzelcy?
Jest to pozarządowa instytucja wyższej użyteczności. Jej celem jest przygotowanie swoich członków do niesienia pomocy ludności na wypadek wojny na terytorium kraju, klęsk żywiołowych, katastrof technicznych, a także aktów terroru. Ma też szereg celów ubocznych, jak organizowanie wycieczek krajoznawczych i działania na rzecz ochrony środowiska. Jest to zarazem formacja paramilitarna, w której obowiązuje hierarchia i dyscyplina. Każdy Strzelec, po odbyciu okresu kandydowania i uznaniu za zdolnego do udziału w tej organizacji, składa przysięgę. Oto ona: „Ja, strzelec ślubuję, że będę pełnić swą służbę i postępować zgodnie z Kodeksem Słowackich Strzelców. Przysięgam, że braci strzelców nigdy nie zdradzę. Nie będę się wahał, gdy trzeba będzie użyć siły i żelaznej woli. Będę zawsze wierny swojej krwi słowiańskiej. Chwała!”

Strzelcy posiadają broń i odbywają ćwiczenia wojskowe zgodnie z prawem
Organizacja głosząca podobne cele i hasła jest solą w oku lewicy. Tzn. lewicy kosmopolitycznej, bo ta patriotyczna jest u władzy. Lewacy dostają gęsiej skórki na myśl o wielu tysiącach mężczyzn i chłopców, ćwiczących strzelanie, posuwanie się w górach, przetrwanie w lesie o każdej porze roku itd. Myślących przy tym w zupełnie odwrotnych kategoriach. Słowackich Strzelców pomawia się o wiele różnych rzeczy. Najczęściej o bycie tajną armią premiera Fico lub o faszyzm, rasizm itp. Policja odpowiada na formalne pytania dziennikarzy, że prowadzi ogólny nadzór nad działalnością tej organizacji. Wynika z niego, że broń i amunicja są przechowywane i zabezpieczone w należyty sposób itd. Czytaj dalej »

Prezydent Czech interweniuje w sprawie dziecka. Gdy zabierają polskie dzieci, nie dzieje się nic (www.polishexpress.co.uk)

Po polsku, Polecane

sad-kidNorwegowie odebrali dzieci czeskiej rodzinie. W odpowiedzi na decyzję norweskich służb socjalnych, prezydent Czech zagroził wydaleniem urzędników norweskiej ambasady, jeśli dzieci nie wrócą do rodziców.

Zdaniem Czechów, zachowanie norweskich urzędników jest sprzeczne z Europejską Konwencją Praw Człowieka oraz Konwencją Praw Dziecka.

Historia ma swój początek w 2011 roku. Wtedy norweska opieka społeczna zadecydowała o odebraniu dwóch synów mieszkającej w Norwegii rodzinie Michalaków. Zarzutem, jaki postawiły służby rodzicom było jedynie podejrzenie, że dzieci żyją w złych warunkach i mogą być molestowane. Jednak policja nie znalazła żadnych dowodów potwierdzających oskarżenie, więc oficjalnie rodzicom nie zostały postawione żadne zarzuty. Czytaj dalej »

Shaded o zalewie imigrantów: „To ostatni moment, kiedy możemy bez broni stanąć w obronie swojej wolności”. (wpolityce.pl)

Po polsku

mW niemieckich obozach dla uchodźców 80 proc. stanowią mężczyźni – młodzi i silni. Serbskie służby graniczne podały informację, że 75 proc. stanowią takie właśnie osoby. To są fakty, a wspomniane statystyki zatrważają! Europa udaje, że tego nie widzi i stara się promować multi-kulti — mówi portalowi wPolityce.pl Miriam Shaded.

wPolityce.pl: Jak odebrała pani słowa Pawła Kukiza, który stwierdził, że zajmuje się pani „sprowadzaniem Arabów do Polski”?

Miriam Shaded, prezes Fundacji Estera i kandydatka partii KORWiN do Sejmu: Trzeba różnicować osoby pod względem religijnym. Staram się sprowadzać chrześcijan, Czytaj dalej »

„Nawróćcie się lub gińcie. Kalifat jest tutaj” - islamiści grożą chrześcijanom w Szwecji (www.kresy.pl)

Po polsku

street-prayersMieszkający w Szwecji asyryjscy chrześcijanie otrzymują groźby od muzułmanów powiązanych z Państwem Islamskim. Na ulicach Göteborga pojawiły się hasła: „Nawróć się lub giń”.

Jak informuje szwedzki dziennik „Dagens Nyheter”, wspólnota asyryjskich chrześcijan z miasta Göteborg w południowo-zachodniej Szwecji jest dręczona przez nieznanych sprawców posługujących się symboliką i metodami charakterystycznymi dla tzw. Państwa Islamskiego. Sprawę bada lokalna policja, ale na razie bez rezultatu [i tak będzie aż do końca - admin].

Na ścianach jednej z restauracji prowadzonej przez chrześcijanina znaleziono graffiti dżihadystów i hasła: „Nawróć się lub zginiesz” oraz „kalifat jest tutaj”. Takie same napisy pojawiły się również na sąsiedniej piekarni oraz pizzerii. Z kolei lokale nienależące do Asyryjczyków pozostały nietknięte. Czytaj dalej »

Niemcy: gwałty, molestowanie seksualne i wymuszona prostytucja w obozach dla migrantów to codzienność (www.kresy.pl)

Po polsku

islamic_raped_lindaJak pisze niemiecki dziennik „Die Welt”, sytuacja w ośrodkach dla cudzoziemców w Niemczech jest dla kobiet i dzieci nie tylko trudna ale wręcz niebezpieczna. Na porządku dziennym są gwałty, molestowanie seksualne czy wymuszona prostytucja.

Na przemoc fizyczną i seksualną narażone są zarówno kobiety, jak i dzieci. Mężczyźni traktują je bowiem jako łatwą zdobycz.

Najgorsza sytuacja ma panować w Hamburgu, gdzie w ośrodku dla azylantów w Postraße gnieździ się ponad 600 migrantów, w tym zaledwie 100 kobiet, w dużej części niepełnoletnich. 20 –letnia Afganka z tego ośrodka opowiadała dziennikowi, że bała się wyjść z pokoju. „Za każdym razem otaczali mnie mężczyźni. Przyciskali do ściany i dotykali w miejscach intymnych. Gdy kobieta jest sama i nie ma męża jest bezbronna” – powiedziała. Trafiła do specjalistycznego ośrodka, którego kierownik przytacza inne przykłady kobiet.

„Są bite i gwałcone. Także przez swoich mężów. Albo oddawane innym do użytku za opłatą. Czytaj dalej »

Niemcy: coraz więcej ataków na chrześcijan w ośrodkach dla migrantów. Władze milczą (www.kresy.pl)

Po polsku

bambus-groziWielu chrześcijańskich uchodźców w obozach w Niemczech jest atakowanych przez muzułmańskich migrantów. Przynieśli oni ze sobą do Europy nienawiść do chrześcijan, w jakiej byli wychowani w rodzinnych krajach – informuje niemiecka telewizja publiczna ARD.

Telewizja ARD poświęciła tej sprawie reportaż, w którym przedstawiono m.in. przypadek Sendi, kobiety z Północnego Iraku, która uciekła stamtąd przez ISIS. W czasie ucieczki musiała ukrywać swój krzyżyk, aby nikt nie wiedział, że jest chrześcijanką. W obozie dla migrantów w Niemczech okazało się, że nadal musi go ukrywać. Ze strony młodych muzułmanów przebywających z nią w obozie spotykały ją groźby i molestowanie seksualne. Ci sami mężczyźni względem innych muzułmanek zachowywali się poprawnie. Muzułmański imigrant z Afryki Północnej próbował ją zgwałcić. Ostatecznie kobieta znalazła schronienie w parafii Kościoła asyryjskiego w Niemczech. Czytaj dalej »

Miriam Shaded: „Islam to demoniczna religia. Jak przyjdzie na to czas, muzułmanie będą zabijać Polaków” (wpolityce.pl)

Po polsku

miriam_schaded Miriam Shaded - urodzona w Polsce córka Syryjczyka i Polki, prowadząca fundację ratującą syryjskich chrześcijan – daje przerażające świadectwo o islamie.

.

To demoniczna religia. Promuje nienawiść. Islam to nie religia, ale system totalitarny.
Nie mówi się o tym wprost. (…) To nie jest wiara z wyboru człowieka, ale cały system prawny, który wnika w każdą sferę życia. Osoba, która jest muzułmaninem, nie może przestać nim być dobrowolnie. W momencie, kiedy odstępuje od wiary, grozi jej śmierć. Wiara polega na relacji z Bogiem. Tutaj każdy muzułmanin jest zmuszony, by być w tym systemie — mówi w wywiadzie dla „Super
Expressu”.

Miriam Shaded nie ma wątpliwości, że chrześcijanie powinni obawiać się islamu w każdej postaci. Jej zdaniem nie może być mowy o podziale na islam „dobry” i „zły”.

To różne czapki, które muzułmanie przybierają. W Koranie jest dokładnie zapisane, co robić z niewiernymi. Należy ich zabijać, odcinać rękę i nogę naprzemiennie, krzyżować lub wypędzać — przekonuje.

Miriam Shaded przestrzega, że islam to system, który chce wprowadzać szariat w każdym regionie świata.

Nie ma w islamie czegoś takiego jak tolerancja dla innych wyznań, jak chrześcijaństwo czy judaizm. Jest nienawiść do tych osób — podkreśla.

Zdaniem Miriam Shaded, w wielu przypadkach muzułmanie ukrywają swoje prawdziwe zamiary. Czytaj dalej »

Wielki Mufti Arabii Saudyjskiej wzywa do burzenia kościołów (pl.radiovaticana.va)

Po polsku

Informacja z początku roku, niestety nie uległa ona deaktualizacji.

wielkifiut mahometa19/03/2015 Wielki mufti Arabii Saudyjskiej ponowił apel o zburzenie wszystkich kościołów chrześcijańskich na Półwyspie Arabskim. Podkreślił on, że jest absolutnie konieczne. Wymaga bowiem tego islamskie prawo.

Z podobnym wnioskiem wystąpił on już w 2012 r. Teraz ponowił go w związku z wizytą delegacji z Kuwejtu, gdzie w ubiegłym miesiącu jeden z członków parlamentu przedstawił projekt prawa o burzeniu chrześcijańskich świątyń. Apel wielkiego muftiego nie odnosi się bowiem do Arabii Saudyjskiej. W tym kraju nie ma ani jednej chrześcijańskiej świątyni. Nieliczne kościoły istnieją natomiast w innych krajach Zatoki Perskiej i to właśnie o nich myślał wielki mufti.

Szejk Abdul Aziz bin Abdullah nie jest islamskim ekstremistą, lecz najwyższym autorytetem religijnym w Arabii Saudyjskiej, w której znajdują się główne miejsca kultu muzułmanów. Wielkim muftim jest z nominacji króla Arabii Saudyjskiej.

kb/ rv, catholic herald

Budowa komórki – jeden z największych cudów.

Po polsku

komorkaŻYCIE

Tylko życie rodzi życie.
———————————–

Fragment z książki: „Na bezdrożach teorii ewolucji”

Praca Rediego, Pasteura i innych dała początek długiemu sporowi.
Dowiedli oni, że życie na ziemi nie rodzi się w sposób spontaniczny; ale zagadnienie to okazało się niezwykle kłopotliwym problemem dla ewolucjonistów: w jaki sposób sprawić aby na ziemi zaistniało życie bez udziału czynnika nadprzyrodzonego.

Problem istnieje ciągle, jednak kłopot jaki się stworzył jest pomijany. Po prostu mówi się powszechnie, że nie ma w ogóle żadnego problemu.

Rozległe kanały informacyjne niezmordowanie przekazują wieść, że życie wytworzyło się samo na drodze naturalnego procesu chemicznego.
Tysiące uczciwych uczonych może się z tym nie zgadzać, ale na ogół ich odmienne poglądy bywają ukrywane przed ogółem. Tym sposobem współczesne środki masowego przekazu sprawiły, że ludzie uważają za fakt to, co jest niemożliwe.

Śmiem twierdzić, iż człowiek współczesnego świata wyobraża sobie początek życia jako kropelkę galarety, różniącą się od innych kropelek tym, że miała szczęście stać się życiem. Jest to błędna koncepcja. Ściśle mówiąc, NIE MA żadnej takiej rzeczy jak żywa materia (sama w sobie). Stanie się to jaśniejsze w toku dalszych rozważań.

Elektronowy mikroskop umożliwił wgląd do wnętrza oszałamiającej złożoności żywej komórki, a także umożliwił zrozumienie wzajemnej zależności jej rozmaitych części, każdej części współdziałającej z mnóstwem różnych innych w tej zadziwiającej strukturze organizacyjnej. Czytaj dalej »

Nowy Frank w Kościele … O tym, jak Jakub Frank oszukał Polaków. ()

Po polsku

kabbalah-largeWspółcześnie do ruchu chasydzkiego (talmudycznego) zaistniał inny, żydowski ruch społeczny jemu przeciwstawny, ściśle związany z haskalą, tzw. Frankizm. Ruch ten, będący religijną sektą, odcisnął ogromne, demoniczne piętno na Polsce, które trwa do tej pory.

Założyciel tej sekty żydowskiej, Jankiel Leibowitz urodził się w 1726 na Podolu, to znaczy, na ruskich ziemiach, okupowanych przez Polaków i Żydów. Jego ojciec, Lejba, został wydalony ze społeczności żydowskiej za przynależność do sabbataistów – tajnych wyznawców sekty, założonej przez Sabataja Cwi, którego wielu Żydów nazywało “mesjaszem i zbawicielem Izraela”. Wynika z tego, że wychowanie i wykształcenie Jankiel otrzymał właśnie w środowisku “Sabataistów”, gdzie przeszedł solidną naukę żydowskiej mistyki w szerokim tego słowa znaczeniu. Kiedy jego ojciec został wykluczony z żydowskiej miejscowej wspólnoty, przeniósł się na Wołoszczyznę (Rumunia), która w tamtym czasie była częścią Tureckiego Imperium. Jankiel najpierw pracował jako subiekt w sklepie, a następnie rozwoził ubrania, biżuterię i inne towary po miastach i wioskach. Wyjeżdżał również poza Wołoszczyznę. W Salonikach, który w tamtym czasie były centrum Sabbataistów, Jankiel dość mocno związał się z przywódcą tej sekty, i jeszcze bardziej wszedł w arkana mistyki.

W 1775 r., Jankiel postanowił wrócić do Polski, ale już w roli mesjasza. Miejscowi sabataiści przywitali go entuzjastycznie. Jankiel nazywał siebie tureckim poddanym, tureckim żydem, natomiast tureccy Żydzi zaliczali siebie wtedy do elitarnej części żydostwa, tzw. Żydów sefardyjskich. Słowo “sefard” w języku jidysz oznacza - “Frank”. Dlatego Jankiel otrzymał w Polsce przydomek “Frank”. Spodobało mu się to przezwisko i uczynił je swoim pseudonimem. Pod tym imieniem przeszedł do historii Polski i historii żydowskiego narodu, natomiast jego zwolenników zaczęto nazywać “Frankistami”.

Swoje pierwsze doznanie mistyczne przedstawione jako zesłanie „Ducha” przeżył Frank w Salonikach 20 listopada 1753 roku. Obecni przy tym jego pierwsi stronnicy: Mardochaj z Pragi, Nachman z Buska i rabbi Nusen ze Lwowa potwierdzali, że otrzymał wówczas z rąk samego Sabataja Cwi mesjański mandat. Inne źródła żydowskie dodają, że podczas tego transu Jakub Frank tarzał się po ziemi i toczył pianę z ust.

Jego ideologię religijną, mesjańską, skrystalizowaną pod wpływem tego transu można ująć w następujący sposób: ponieważ obecnym światem władają demoniczne siły, wszystko co go porządkuje (prawo Boże, przykazania, porządek społeczny itd.) ma wymiar negatywny, zniewalający, sprzeczny z przyszłym światem, w którym ten porządek nie znajdzie uznania. Droga zaś zbawienia wiedzie na samo dno otchłani ciemności, bo tylko w ten sposób można potem wspiąć się w górę. Innymi słowy mesjańskie wyzwolenie osiąga się dopiero na samym dnie otchłani. Aby się tam dostać, trzeba wyzbyć się zasad moralnych, względów religijnych, zwyczajów i wszelkich wartości (instrukcja diabła dla jego sług; zawładnęła ona ideologicznie kabałą i kabalistami).

Kroniki frankistów zanotowały jeszcze trzy następne zstąpienia nań „Ducha”. Pod wpływem pierwszego żydowski król Jankiel Frank postanowił udać się z misją mesjańską do Polski; pod wpływem drugiego postanowił rzucić otwarte wyzwanie ortodoksji [żydowskiej] przez popsucie wiary. Skutkiem trzeciego - ostatniego  zstąpienia „Ducha” , była decyzja przejścia na chrześcijaństwo wraz z całym swym królewskim dworem, jednak o tym będzie niżej … Czytaj dalej »

Kilka historycznych faktów na temat wypraw krzyżowych

Po polsku

Aby powiększyć, nacisnij na obrazek.aa

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj