Константин Сивков - военный аналитик - о том, как разрушают Россию изнутри.

Po rosyjsku

Dlaczego USA maluje samoloty na barwy rosyjskie używane w Syrii?

Po polsku

4 kłamstwa o ustawie Stop Aborcji - Weronika Zaguła

Po polsku

Modlitwa Biskupa Ryszarda Williamsona – za Rosję. (polakortodoks.wordpress.com)

Po polsku

modlitwaModlitwa Ekscelencji Biskupa Ryszarda Williamsona – za Rosję.

„Rosja jest w tej chwili jedynym państwem na świecie, które oficjalnie wspiera chrześcijaństwo. Dlatego winniśmy – we własnym dobrze pojętym interesie i dla dobra chrześcijaństwa – wspomagać ją w dość osamotnionej walce przeciwko lucyferianom, bez względu pod jakim szyldem występują.”

Wspieranie Rosji to także modlitwy za ten kraj.”- Gajowy Marucha

Błogosławieństwo/Modlitwa Jego Ekscelencji Biskupa Ryszarda Willamsona – za Rosję.

———-

Wszechmogący Wieczny Boże w Trójcy Świętej Jedyny,

Ty, który patrzysz na rodzj ludzki pośpieszajacy ku własnemu zniszczeniu,
gdyż Europa, niegdyś chrześcijańska, odwróciła się od Ciebie
i poddała się rządom twoich wrogów,
sługom bożka Mammona,

a jednak, w tym samym czasie Boże,
umożliwiłeś, poprzez dobroć Twej Bożej Opieki,
wielkiemu narodowi, niegdyś komunistycznemu, Czytaj dalej »

10 lewackich kłamstw na temat aborcji (marucha.wordpress.com)

Po polsku, Polecane

regan przeci aborcji

[Lewackich, czy prawackich – jest bez znaczenia, gdyż chodzi po prostu o zwykłe kanalie, czy to o feminazistki, czy o „mężczyzni z macicą”, a ich „poglądy polityczne” są nieinteresujące. Znamy ich bełkot na pamięć. Poniższy artykuł niech jedynie go usystematyzuje – admin]

Machina lewicowej propagandy prawdę ma za nic. Każde, nawet najbardziej absurdalne kłamstwo, jest przez postępowców akceptowane i rozpowszechniane, byleby tylko siły rewolucji odniosły kolejny tryumf.

Jako katolicy wiemy jednak, że tylko prawda ma wyzwalającą moc. Wyliczmy więc i obalmy najbardziej rozpowszechnione kłamstwa na temat aborcji.

1. Płód nie jest człowiekiem
Zwolennicy aborcji przedstawiają tę tezę jako obiektywną prawdę, tymczasem współczesna nauka mówi coś zgoła odmiennego i stoi w zgodzie ze stanowiskiem Kościoła katolickiego. O człowieku mówimy od momentu połączenia się męskich i żeńskich komórek rozrodczych. Człowiekiem jest więc zygota, co potwierdza chociażby prof. Andrzej Paszewski, genetyk z Instytutu Biochemii i Biofizyki PAN.

Żeby bezbłędnie udowodnić, że dziecko w łonie matki nie jest żadnym człowiekiem, wystarczy spojrzeć na te zdjęcia:

zmys_dotyku_2

człowiek

2. Mężczyźni nie mogą wypowiadać się na temat aborcji
Upowszechniając takie tezy lewicowcy de facto twierdzą, że „płeć brzydka” to obywatele gorszego sortu. Panowie mogą debatować o podatkach, polityce zagranicznej i ustawie medialnej, ale o ciąży już nie. Dlaczego? Ciężko orzec. Wszak około 50 proc. kobiet w stanie błogosławionym nosi pod swoim sercem mężczyznę, a każde dziecko ma ojca – również mężczyznę.

3. Moje ciało, moja sprawa
Feministki twierdzą, że rozwijające się w łonie kobiety nowe życie jest częścią ciała kobiety. Nie zważają tym samym na fakt, że dziecko ma odmienne od matki DNA, własny układ nerwowy czy kończyny. Dziecko to nie migdałki, czy wyrostek robaczkowy, które faktycznie są „ciałem i sprawą” kobiety. Czytaj dalej »

Spadek liczby aborcji w… Rosji! To skutek wprowadzenia poradnictwa dla kobiet? (www.bibula.com)

Po polsku

2016-04-10 W ostatnich pięciu latach liczba aborcji w Rosji obniżyła się o 24,5 proc. Było to możliwe dzięki prowadzeniu poradnictwa dla kobiet w ciąży – poinformowała minister zdrowia tego kraju Wieronika Skworcowa.

Według niej wsparcie psychologiczne dla kobiet oczekujących dziecka przez prowadzenie poradnictwa, organizowanie poradni, nazywanych tam „przedaborcyjnymi”, w gabinetach ginekologicznych i oddziałach położniczych, wpłynęło na spadek liczby “zabiegów” o 8 proc. w poprzednim roku. Dzięki temu urodziło się 67 tys. dzieci przeznaczonych wcześniej na zabicie. Czytaj dalej »

Wyleczył 5000 ludzi z raka. Ma receptę na 90-dniową terapię. (polakuleczsiesam.pl)

Po polsku, Polecane

olej-rso1-1024x683Konopie i olej konopny był używany przez wielu ludzi od wieków, ale został zakazany w drugiej połowie 20. wieku, głównie w wyniku powstania przemysłu farmaceutycznego obracającego miliardami dolarów.

Rick Simpson jest inżynierem mechanikiem i samoukiem. Zdiagnozowano u niego raka skóry w 2002 i walczył z tą chorobą właśnie za pomocą tego cudownego oleju. Obecnie jest on jednym z największych światowych działaczy i popularyzatorów legalizacji oleju konopnego. Dzięki jego usilnym staraniom oraz przekonywaniu innych udało mu się uratować ponad 5000 osób.

Rick twierdzi, że same konopie lub olej z konopi może leczyć szeroką gamę poważnych problemów zdrowotnych – nie tylko raka, ale także takich jak: cukrzyca, miażdżyca, stwardnienie rozsiane, padaczka, astma, łuszczyca, a co najważniejsze: jedne z najgroźniejszych form raka.

Rick opowiedział swoją historię serbskiemu magazynowi Telegraph:

- „Zawsze mówię ludziom – Cannabis cię uleczy, daj mu szansę, a zobaczysz, że w chwili obecnej jest najlepszym lekarstwem na świecie”

„To było w 2002. Lekarze poddali się już, po trzech nieudanych operacjach – miałem raka skóry. Po każdej z nich niepożądane efekty powracały ze zdwojoną siłą. Postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce. Od wielu lat hobbistycznie zajmowałem się biologią roślin. Pewnego dnia patrząc na moje rany w lustrze, przypomniałem sobie badanie przeprowadzone na uniwersytecie w Wirginii, z których wynikało, że THC, aktywny składnik marihuany może wyleczyć raka. Wziąłem więc trochę oleju konopi i kapnąłem kilka kropel bezpośrednio na ranę.”  Czytaj dalej »

Prawdziwe znaczenie Nowego Jedwabnego Szlaku (independenttrader.pl)

Po polsku

Kiedy 500 lat temu gospodarki wielu krajów zaczęły się integrować, Euro-Azja stała się centrum światowego handlu. Kraj z obszaru Euro-Azji, który dominował – kontrolował dwa z trzech najbardziej zaawansowanych i produktywnych regionów globu. Około 75% globalnej populacji zamieszkuje Euro-Azję, na której terenie znajduje się ponad 70% wszystkich zasobów energetycznych oraz około 65% globalnego bogactwa. – Zbigniew Brzeziński

trasa yiwu madryt

Pojedynczy kraj, jak i grupa krajów, która kontroluje zasoby Euro-Azji, kontroluje też gospodarkę światową. Alternatywą dla kontrolowania całego kontynentu jest zdominowanie oceanów. Kontrolowanie morskich szlaków handlowych pozwala bowiem na kontrolowanie międzynarodowego handlu i przepływu surowców strategicznych, dzięki czemu pośrednio można kontrolować Euro-Azję.

W 1900 roku Imperium Brytyjskie było u szczytu rozkwitu. W zasadzie, żaden kraj nie mógł się z nim równać. Wielka Brytania była imperium morskim. Bazy morskie rozciągały się od Północnego Atlantyku po Morze Śródziemne, od Zatoki Perskiej po Ocean Indyjski, aż do Hongkongu. Tak rozciągnięta sieć baz wojskowych oraz licznych kolonii, umożliwiała Brytyjczykom kontrolę nad Euro-Azją.

W XX wieku kontrola nad oceanami przeszła w ręce Ameryki. Podobnie jak kiedyś Brytyjczycy, Amerykanie kontrolują Euro-Azję przy pomocy licznych baz wojskowych. Amerykanie posiadają więcej baz wojskowych niż wszystkie pozostałe kraje razem wzięte! Poza małymi wyjątkami, Stany Zjednoczone technologicznie dominują w kwestiach militarnych, zwłaszcza nad krajami, które kontrolują. Czytaj dalej »

Ciekawostka dla komputerowców - Procesor w procesorze Intela, który może przejąć kontrolę nad CPU (www.elektroda.pl)

Po polsku

evilW najnowszych procesorach Intela z rodziny x86 zaimplementowano niejawny i bardzo potężny mechanizm, który zapewniać ma ochronę procesora przed atakami. System ten działa na osobnym procesorze, który ukryty jest w strukturze krzemowej CPU. Jeśli informacje na temat budowy tego układu wyjdą na jaw to wyposażone weń komputery mogą być podatne na zasadniczo niezwalczalne i niewykrywalne ataki typu rootkit. Autor poniższego artykułu wziął sobie za zadanie analizę tego układu, aby możliwe było stworzenie nowej, darmowej i otwartej alternatywy dla tego systemu, zanim nie będzie za późno.

Tak zwany Intel Management Engine (ME) jest podsystemem który działa na specjalnym 32 bitowym mikroprocesorze ARC, który fizycznie znajduje się wewnątrz chipsetu komputera. Zasadniczo jest to mikrokomputer, pracujący z dedykowanym firmware i często wykorzystywany jest w systemach zarządzania komputerem przez duże firmy konfigurujące jednocześnie wiele maszyn.

Gdy kupujesz komputer z procesorem Intel x86 i odpowiednim chipsetem kupujesz także wewnętrzną maszynę, której zadaniem jest kontrola głównego CPU. Działa on zupełnie niezależnie od procesora x86, co oznacza na przykład, że chodzi on też gdy komputer jest np. w stanie wstrzymania (S3). Czytaj dalej »

Świadectwo człowieka zniewolonego przez Silvę i jogę! (www.fronda.pl)

Po polsku, Polecane, Wyzwolenie z opętania

kundalini yoga satanNa mojej rodzinie ciąży grzech międzypokoleniowy. Babcia dokonała aborcji, a moją mamę wychowała w przekonaniu, że to nic złego. Za jej namową również moja mama dokonała dwóch aborcji. Szukając po tym ukojenia, zwracała się do bioenergoterapeutów, mistrzów Reiki, radiestetów, poddawała się akupunkturze. Od najmłodszych lat czułem pustkę i lęk, nie wiedząc, że są to objawy tzw. syndromu ocaleńca od aborcji. Chcąc się od nich uwolnić, poszedłem w zupełnie niewłaściwym kierunku - tak zaczyna sie świadectwo Pawła, opublikowane w najnowszym numerze miesięcznika “Egzorcysta”.

Dwanaście lat temu mama pierwszy raz zaprowadziła mnie do gabinetu bioenergoterapeutycznego. Przez 10 lat chodziłem tam w złudnym przekonaniu, że ci ludzie chcą mi pomóc. Zaczynając od kontaktów z bioenergoterapeutami, powoli wszedłem w jogę, akupunkturę, akupresurę, ustawienia rodzinne Berta Hellingera, wreszcie Metodę Silvy. Największych spustoszeń duchowych dokonały we mnie joga, Metoda Silvy i ustawienia rodzinne. Najtrudniejszymi doświadczeniami chciałbym się podzielić. Czytaj dalej »

Kilka słów o wróżbach i wróżeniu … (wirtualnapolonia.com)

Po polsku, Polecane, Wyzwolenie z opętania

zapraszanie-diablaAnna Kuraś: Zabawa w „cudzołóstwo” – czyli wróżby andrzejkowe

Dnia 29 listopada obchodzimy wigilię św. Andrzeja. Wieczór potocznie nazywany andrzejkami jest okazją do zabawy i spotkań towarzyskich. Ogarnęły one szkoły, przedszkola, a nawet niektóre duszpasterstwa akademickie i inne grupy społeczne. Wieczór andrzejkowy ściśle związany jest z praktykami wróżbiarstwa i przepowiadaniem przyszłości. Pierwotnie wróżby andrzejkowe dotyczyły przyszłości matrymonialnej. Współcześnie wprowadzono już wszystkie możliwe praktyki wróżenia i przepowiadania wydarzeń przyszłych.

Bardzo duży niepokój budzi fakt, że na andrzejkowe zabawy w szkołach nierzadko zapraszane są „zawodowe” wróżki i magowie. Warto wiedzieć, że dnia 20 kwietnia 1995 roku Minister Pracy i Polityki Socjalnej Leszek Miller podpisał rozporządzenie (Dz. U., nr 48, poz. 253 z załącznikiem), na mocy którego zalegalizował nowe zawody w Polsce tj. psychotronicy, astrologowie, wróżbici, energoterapeuci itp. Z jednej strony niewinna zabawa, a z drugiej zalegalizowanie praktyk okultystycznych przez przedstawicieli Rzeczypospolitej Polskiej. Taka ustawa daje prawo do otwierania szkół wróżbiarskich (w Polsce już istnieją takie szkoły), prowadzenia kursów, a nawet zakładania związków zawodowych (w Wielkiej Brytanii istnieje związek zawodowy czarownic…) itp. O jakiej więc zabawie mowa, skoro potrzeba było aktu prawnego, aby mogła odbywać się legalnie? Czytaj dalej »

Kilka słów o Bestii (www.koreywo.com)

Po polsku, Polecane

building_site_posterApokalipsa (z greckiego apokalypsis) znaczy tyle co „objawienie” i zwykle ma charakter zapisu religijnego. Poprzez objawienie należy rozumieć odsłonięcie przyszłości a więc Bożej tajemnicy.

Bodajże najbardziej znanym autorem utworów apokaliptycznych jest Św. Jan Ewangelista, który doświadczył swego objawienia na wyspie Patmos, dokąd z Efezu został karnie zesłany za rządów Domicjana, w 95 roku po narodzeniu Chrystusa. Trzeba też wiedzieć, że adresatami jego Apokalipsy byli przede wszystkim chrześcijanie z Azji Mniejszej, nad którymi to roztaczał swą apostolską opiekę z Efezu.

Jak prawdopodobnie większość wie, Św. Jan przepowiedział między innymi, że:

(Ap. 13, 15 – 17) “I dano jej tchnąć dech w wizerunek bestii, aby wizerunek bestii zarówno mówił, jak i sprawił, że zostaną zabici wszyscy, którzy by w żaden sposób nie oddali czci wizerunkowi bestii.
I wywiera nacisk na wszystkich – małych i wielkich, i bogatych i biednych, i wolnych i niewolników – żeby im dano znamię na ich prawą rękę albo na ich czoło. I żeby nikt nie mógł kupować ani sprzedawać oprócz tego, kto ma znamię – imię bestii albo liczbę jej imienia. “

Oczywiście, pierwsze pytanie, jakie większość z  niedowiarków sobie zadaje brzmi: czy można przewidywać przyszłość? I czy z takiego przewidywania kiedykolwiek co dobrego wynikło? Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj