“Seksualna Apokalipsa” Noże na gardłach dzieci. Brutalne gwałty, kaleczenie. 100-osobowy islamski gang bezkarny (dziennik-polityczny.com)

Po polsku, Polecane

Islamskie podzwierzęta

Islamskie podzwierzęta

Brytyjska policja nie chciała ich ścigać, żeby nie zostać oskarżona o rasizm.

Przerażające islamskie „podziemie seksualne” sieje grozę wśród dzieci i nastolatków w Wielkiej Brytanii, wykorzystując je do swoich skrajnie zwyrodniałych seksualnych dewiacji. Władze udają, że tego nie widzą. Ujawniona przez brytyjskie media prawda o brutalnym „batalionie gwałcicieli” jest tak szokująca, że aż trudno uwierzyć, że dzieje się to w sercu Europy [chyba raczej w dupie Europy - admin.]

Przed sądem w Huddersfield rozpoczął się właśnie proces 29-ciu imigrantów muzułmańskich, w tym dwóch kobiet, oskarżonych o gwałty na nieletnich, przemyt ludzi i narkotyków, dziecięcą pornografię. Lista zarzutów jest zresztą znacznie dłuższa łącznie obejmuje 170 przestępczych czynów wobec 29-ciu osób donosi brytyjskie „Metro”.

Ale to tylko wierzchołek góry lodowej z zeznań świadków wynika bowiem, że ta islamska banda liczyła co najmniej 100 osób, a liczby ich ofiar nie da się nawet ustalić. W każdym razie policja nie znalazła na to czasu i postanowiono sądzić tylko nielicznych.

Chociaż swoich czynów dokonali w latach 2004-2011 nikt z członków tego muzułmańskiego gangu nie trafił dotychczas do więzienia, Czytaj dalej »

Ponura prawda o islamie (keuk.vgh.pl)

Po polsku, Polecane

islam-religion-beliefs-pictuire-3

Abul Kasem to były muzułmanin oraz autor setek artykułów i szeregu książek o islamie, w tym “Women in Islam”. Jest współautorem książki “Leaving Islam – Apostates Speak Out” oraz “Beyond Jihad: Critical Views From Inside Islam“.

FP: Abul Kasem, serdecznie witamy na stronach Wywiadów Frontpage.

Kasem: Dziękuję. Bardzo mi miło, że magazyn Frontpage zechciał przeprowadzić ze mną ten wywiad.

FP: Czy może nam Pan trochę opowiedzieć o swoim duchowym i intelektualnym rozwoju?

Kasem: Urodziłem się w Bangladeszu, gdzie uczęszczałem do świeckich szkół. Byłem tam poddawany ścisłemu rygorowi religijnemu, regularnie słuchałem też kazań. Nauczany przez mego ojca, zapamiętałem w dzieciństwie szereg podstawowych wersetów Koranu nie rozumiejąc z nich ani jednego słowa, ponieważ, tak jak prawie wszyscy muzułmanie w Bangladeszu, mój ojciec nie znał znaczenia słów arabskich. Wiedział tylko jak po arabsku należy Koran czytać i jak go recytować. Kiedy miałem dziewięć lat przeciętny mułła nauczył mnie islamskich rytuałów (tj. modlitw, ablucji, postu) oraz poprawnej recytacji Koranu. Nauczył nas też, że muzułmanie są jedynymi dziedzicami Ziemi, że nigdy nie wolno nam mieszać się z nie-muzułmanami, że musimy ich nienawidzieć, oraz słownie upokarzać, a jeśli to możliwe – także fizycznie. Czytaj dalej »

Брак с мусульманином - священник Даниил Сысоев (www.golden-ship.ru)

Po rosyjsku, Polecane

Брак с мусульманином

священник Даниил Сысоев, кандидат богословия.

odaniil

(Приведен авторский текст без редакторской правки)

***********************************************************************************************

— Батюшка, у меня проблема.

— В чём же дело?

— Понимаете, я очень люблю одного человека, просто жить без него не могу.

— Ну, в чём вопрос? Расписывайтесь, венчайтесь и живите долго и счастливо!

— Ну, понимаете, мой возлюбленный – мусульманин. Он не фанатик. Ест свинину, не совершает намазы, но по происхождению он мусульманин и поэтому не хочет отрекаться от веры предков. Он верит в Бога, и мы считаем, что Бог один, а раз так, то не будет греха в нашей свадьбе. А как считает Церковь? Ведь я православная, поэтому мне надо получить благословение на брак.

Такой разговор очень часто происходит сейчас в наших храмах… Czytaj dalej »

IMPERIUM ZŁA

Po polsku, Polecane

DEFAMATION - ZNIESLAWIENIE CZYLI PRAWDA O TZW ANTYSEMITYZMIE

Po polsku

Czytaj dalej »

Korea to zasłona dymna – chodzi o Syrię (www.nwo.report)

Po polsku

whitehouseNikt zdrowy na umyśle nie powinien pozwolić, żeby światem rządziła małpa z brzytwą. Stany Zjednoczone nie zaatakują Korei Północnej. Ryzyko jakie niesie taka operacja mocno przewyższa ewentualne korzyści a USA nie mają żadnego zamiaru wchodzić w konflikt, który nie przyniesie im większych korzyści geopolitycznych.

Groźby kierowane pod adresem reżimu północnokoreańskiego mają na celu odwrócenie uwagi od sytuacji w Syrii. USA, razem z Jordanią zbierają na granicy z Syrią poważne siły w celu inwazji na ten kraj. Bluff z Koreą służy jedynie do odwrócenia uwagi od prawdziwych planów. Nakręcanie rzekomego konfliktu na półwyspie koreańskim ma służyć przede wszystkim jako pretekst do zamontowania tam systemu THAAD, który tak naprawdę jest wymierzony w Chiny i Rosję a Trumpowi potrzebny jest jakiś ważny pretekst. Stąd takie protesty ze strony tych dwu państw. Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj