Prostytucja „miedzy-wyznaniowa” zdrajców Jezusa Chrystusa (wolna-polska.pl)

Po polsku, Polecane

Guru, Rabbi, Mufti, antyapież Franciszek: włączają się do kampanii o „Przyjaźni wszech-religijnej ” (pan-religious).

zbiór diabłów

Tak zwany Miedzy-Wyznaniowy Instytut Elijah rozpoczął kampanię, aby razem zebrać ludzi z różnych religii, w celu przezwyciężenia „negatywności i podziałów społecznych”.

Ten wysiłek otrzymał oficjalne poparcie i zachętę wybitnych liderów z wielu religii, i oczywiście objął też apostatę, antypapieża Franciszka, oraz pseudoprawosławnego patriachę Bartłomieja.

„Najbardziej znani przywódcy religijni na całym świecie wezwali wszystkich do nawiązywania przyjazni z ludzmi ze wszystkich religii.. „

Taki jest nagłówek aktualnie wyświetlany na stronie internetowej owego w/w Instytutu, po którym następuje podsumowanie tej „Kampami o przyjaźni międzyreligijnej”:

„14 czerwca 2017 roku, wielu wybitnych przywódców religijnych na świecie przedstawiło wspólne oświadczenie, zachęcające ludzi do tworzenia przyjaźni z ludźmi z różnych religii. Przyjaźń i poznawanie się nawzajem są odtrutkami na negatywność i podziały w społeczeństwie, zwiększającymi zrozumienie i jedność. Zapraszamy do pobrania z internetu (dowloading) naszych narzędzi do przyjaźni i nauki. Czytaj dalej »

Sieć wykrywania wyładowań atmosferycznych i burz w czasie rzeczywistym

Po polsku

bezc2a0tytulu

LINK DO MAPY WYŁADOWAŃ:
http://pl.blitzortung.org/live_dynamic_maps.php?mobile=1

Urzędniczy terror – rozpoczyna się proces w sprawie rodziców, którzy nie chcieli „zaszczepić swojego dziecka” (www.nwo.report)

Po polsku

szczepionki nwoW sądzie rejonowym w Inowrocławiu rozpocznie się proces w sprawie rodziców, którzy nie chcieli „zaszczepić swojego dziecka”. Grozi im odebranie praw rodzicielskich. W związku z tym Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach (OSWS) „STOP NOP” zapowiedziało protest przed budynkiem sądu. Uczestnicy wyrażą w ten sposób swój sprzeciw przeciwko przymusowi szczepień dzieci.

– U ich poprzedniego dziecka nastąpiły niepożądane odczyny poszczepienne polegające na tym, że dziecko straciło przytomność, miało drgawki, bezdech. Takie ataki powtarzały się kilkukrotnie i zdarzyły się po wymuszonej przez lekarkę szczepionce, która – jak obiecywała – będzie bezpieczna – powiedziała w rozmowie z TV TRWAM Justyna Socha (OSWS) komentując sprawę oskarżonych rodziców. Dodała, że tego typu przypadku jest w Polsce znaczenie więcej.

Zdaniem Małgorzaty Dźwikowskiej (OSWS) tego typu sytuacje to „granica absurdu”. – Znaleźliśmy się w momencie, w którym Rzecznik Praw Dziecka uważa, że podanie szczepionki jest ważniejsze od tego, by dziecko pozostało w kochającej rodzinie – zaznaczyła. Czytaj dalej »

Przełożony Jezuitów twierdzi, że szatan jest jedynie “symbolem” stworzonym przez człowieka.

Po polsku

apostatic popeMówi się, że największą sztuką jaką diabeł kiedykolwiek wymyślił było przekonanie świata, że nie istnieje. Wydaje się, że ofiarą tej sztuki padł nowy przełożony zakonu jezuitów [którzy już bardzo dawno temu stali się odstępcami od Boga - admin].

Ks. Arturo Sosa Abascal, przełożony Jezuitów, powiedział 31 maja w wywiadzie dla hiszpańskiej gazety El Mundo, że ​​szatan jest “postacią symboliczną”, która naprawdę nie istnieje.

“Stworzyliśmy symboliczną postać, taką jak diabeł, aby wyrazić rzeczywistość zła”, powiedział Abascal, gdy zapytano czy uważa, że ​​zło jest procesem psychiki człowieka czy też pochodzi od istoty wyższej.

“Kondycja społeczna również reprezentuje tę postać”, dodał.

Kościół katolicki uczy jednak, że szatan jest prawdziwą istotą, upadłym aniołem, który został zrzucony z nieba do piekła po buncie przeciw Bogu.

“Kościół naucza, że ​​szatan był na początku dobrym aniołem, stworzonym przez Boga:” Diabeł i inne demony zostały stworzone przez Boga, ale stały się złe przez własne czyny” stwierdza katechizm kościoła katolickiego [Jeśli tak twierdzy katechizm K.K. to jest to również cieżką herezją, ponieważ Bóg stworzył dobrych Aniołów, a diabłami stali się oni ze swojej własnej, wolnej woli - Admin] “Pismo Świete mówi o grzechu tych aniołów. Ten “upadek” polega na wolnym wyborze tych stworzonych duchów, które radykalnie i nieodwołalnie odrzuciły Boga i jego panowanie.” dodaje.

Papież Franciszek przy różnych okolicznościach, wskazywał, że uważa, iż ​​piekło nie jest wieczne, a jeśli tak, to prawdopodobnie jest puste. Czytaj dalej »

Strategiczny sojusznik Polski, kolejny raz odsłonił swą diebelska mordę: Amerykański urząd imigracyjny aresztował irackich chrześcijan. Teraz zamierza ich deportować (www.pch24.pl)

Po polsku, Polecane

us loveAmerykański urząd imigracyjny tylko w niedzielę zatrzymał ponad 100 chrześcijan irackich w wyniku nalotu w stanie Michigan. Zatrzymane osoby – legalnie przebywające w USA – mają być deportowane do ojczyzny. Chrześcijanie podobnie jak jazydzi są eksterminowani przez dżihadystów IS i inne bojówki muzułmańskie w Iraku.

Przedstawiciele urzędu imigracyjnego pojawili się bez ostrzeżenia w domach chaldejskich chrześcijan i popularnej restauracji Ishtar w Sterling Heights w stanie Michigan.

Zatrzymani byli przeważnie legalnymi rezydentami Stanów Zjednoczonych (mieli zieloną kartę). Niektórzy spędzili tu większość życia. Nahren Anweya, która wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych z rodziną jako młoda dziewczyna i obecnie ma około 30 lat twierdzi, że zatrzymano łącznie prawie 200 osób. W większości to Chaldejczycy lub chrześcijanie asyryjscy.

Akcja urzędników imigracyjnych odbywała się w atmosferze płaczu i wrzasków. Ludzie nie wiedzieli, co się dzieje. Jak podaje portal WorldNetDaily urzędnicy byli nieubłagani i zatrzymali wszystkich chrześcijańskich Irakijczyków, którzy byli notowani z zamiarem ich deportacji, nawet jeśli wychowywali się w kraju od wielu lat. Czytaj dalej »

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj