Тайна Шнура, заговор, протоколы сионских мудрецов [Чёрный ящик - 1 выпуск]

Po rosyjsku, Polecane

Как обезглавить народ и заставить его жить по инструкции [Чёрный ящик - 2 выпуск]

Po rosyjsku, Polecane

Ротшильды, Николай Второй, тайное мировое правительство [Чёрный ящик - 3 выпуск]

Po rosyjsku, Polecane

Политика из бездны [Чёрный ящик - 4 выпуск]

Po rosyjsku, Polecane

Битва символов [Чёрный ящик - 5 выпуск]

Po polsku

Драконы вернулись [Чёрный ящик - 6 выпуск]

Po rosyjsku, Polecane

Maduro dla Sputnika: Trump wydał rozkaz, aby mnie zabić (pl.sputniknews.com)

Po polsku

6295354

Prezydent Wenezueli Nicolas Maduro w wywiadzie dla Sputnika powiedział, że w przypadku jego śmierci odpowiedzialność za to spadnie na Donalda Trumpa i prezydenta Kolumbii Ivana Duque.

„Bez wątpienia Donald Trump wydał rozkaz, aby mnie zabić, powiedział kolumbijskiemu rządowi, kolumbijskiej mafii, aby mnie zabili. Jeśli coś się kiedyś ze mną stanie, Donald Trump i prezydent Kolumbii Ivan Duque będą odpowiedzialni za wszystko, co mi się przydarzy” — powiedział Maduro

Niemniej jednak Maduro podkreślił, że jest chroniony.

— Jestem ochraniany, mamy dobry system ochrony, a ponadto mamy bardziej znaczącą obronę — jest to ochrona ze strony Boga, który da mi długie życie — powiedział Maduro.

— Mój los jest w rękach Boga, jestem chrześcijaninem, wierzę w obronę Boga. Mnie cały czas chroni naród Wenezueli, mamy dobrą służbę wywiadowczą — dodał.

Na początku sierpnia ubiegłego roku podjęto próbę zamachu na Maduro podczas parady w Caracas. Na trybunę, gdzie się znajdował, wysłano kilka dronów z materiałami wybuchowymi. Czytaj dalej »

Łukaszenka: Polska już została wciągnięta w konflikt na Ukrainie (pl.sputniknews.com)

Po polsku

9619331Prezydent Białorusi Aleksandr Łukaszenka uważa, że przekreślenie Układu o całkowitej likwidacji pocisków rakietowych pośredniego zasięgu (Traktat INF) ma na celu rozmieszczenie na terytorium Ukrainy natowskich rakiet.

„I nie daj Bóg rozmieszczą tam (na terytorium Ukrainy — red.) rakiety pośredniego zasięgu… Traktat INF de facto przekreślono. Do Urala ostrzeliwać będą rakietami całą Rosję… Mając to na uwadze trzeba zamknąć ten problem (przywrócić pokój na Ukrainie — red.)” — oświadczył Łukaszenka na piątkowym spotkaniu z białoruskim korpusem dyplomatycznym. Czytaj dalej »

Nowy Jork „świętuje” nowe prawo aborcyjne. Budynki skąpane w różu

Po polsku

50661419_2285075818428730_3282194010235469824_n

Stan Nowy Jork wprowadził kontrowersyjną ustawę, która znacznie liberalizuje prawo aborcyjne. Podpisanie ustawy zostało przez miasto „uczczone”. Budynki One World Trade Center oraz Most Kościuszki podświetlono specjalną iluminacją w kolorze różu.

Ustawę (tzw. Reproductive Health Act) podpisał, należący do Partii Demokratycznej, gubernator stanu Nowy Jork Andrew Cuomo. To także on stoi za decyzją o osobliwym świętowaniu przyjęcia ustawy. Wydał zarządzenie o podświetleniu dwóch, charakterystycznych dla miasta Nowy Jork, budynków na różowo. Czytaj dalej »

Holenderski bankier ujawnia piramidę władzy światowej! To się w głowie nie mieści… (hnews.pl)

Po polsku, Polecane

bernard

Ronald Bernard, holenderski bankier przedstawia w jaki sposób funkcjonuje struktura rządu światowego, nietykalnego, ustanowionego na mocy międzynarodowych umów, mającego immunitet dyplomatyczny oraz status eksterytorialny z siedzibą w Bazylei i London City.

Kim jest Ronald Bernard?
Ronald Bernard wychowywał się w rodzinie, w której ojcu było daleko do wzorca kochającego tatusia.
To właśnie w dzieciństwie, aby przetrwać wszelkie nadużycia, nauczył się tłumić swoje emocje i „nie gryźć się” z sumieniem.
Jako dorosły człowiek został przedsiębiorcą. Przez 30 lat pracował w różnych branżach, ale to w sektorze finansowym zrobił największą karierę. Był dobrze znany w wielu krajach Unii Europejskiej.
Do świata finansjery wprowadził go pewien mentor, który na samym początku poinstruował go, że koniecznym warunkiem osiągnięcia sukcesu w świecie finansów jest „zamrożenie” i wyciszenie swojego sumienia.
Bernard zdobył największy sukces finansowy jako pomocnik tzw. dużych graczy, w tym banków, rządów, międzynarodowych korporacji, tajnych służb i grup terrorystycznych, którym pomagał w unikaniu podatków, wymianie walut, handlu depozytami i praniu brudnych pieniędzy.
Ta działalność pozwoliła mu wejść w świat najwyższego 1% piramidy globalnej elity finansowej. Czytaj dalej »

Rusza „szkoła przyszłości” za 40 mln dolarów. Dzieci mają uczyć się rozwiązywania „problemów realnego świata” (wolnosc24.pl)

Po polsku

stop brain!W przyszłym tygodniu na 350 australijskich dzieciach będzie testowany nowy „system edukacji”. W „szkole przyszłości” nie będzie klas, egzaminów, czy ocen. Rząd wydał na budowę obiektu 40 mln dolarów. Szkoła ma przyjmować dzieci od wieku przedszkolnego do 10. roku życia.

Australijska „szkoła przyszłości” nie będzie opierać się na tradycyjnych metodach nauczania. Będzie edukować nowe pokolenie poprzez działania oparte na projektach, dzięki którym dzieci nauczą się rozwiązywania „problemów realnego świata”. Nie będzie nauki konkretnych przedmiotów, tylko „współpraca z wieloma dyscyplinami”.

W placówce mają pracować nauczyciele, ale dzieci mają być kierowane także przez starszych od nich „mentorów” oraz bardziej dojrzałych kolegów w różnym wieku. Czytaj dalej »

“Кому ТОМОС, кому ХОДОС.” Выпуск 29 видео альманаха Эдуарда Ходоса от 17.01.2019

Po polsku

Prokurator generalny Ukrainy wezwał do legalizacji broni i prostytucji (pl.sputniknews.com)

Po polsku

lucenkoProkurator Generalny Ukrainy Jurij Łucenko uważa, że kraj musi zalegalizować broń i prostytucję. Powiedział o tym w wywiadzie dla dziennikarza Dmitrija Gordona, który został opublikowany w YouTube.

„Dzisiaj, według Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, nie żartuję, w kraju jest od trzech do pięciu milionów nielegalnych sztuk broni. Nie można uwierzyć, że można je wycofać” — powiedział Łucenko.

Prokurator generalny wyjaśnił, że jego zdaniem legalizacja nie powinna dotyczyć granatników, min i materiałów wybuchowych, których, jak przyznał, w rękach ludności „również jest bardzo dużo”. Czytaj dalej »

Multikulti w pełnej krasie. W Berlinie za rok rozpoczną budowę „House of One”. To będzie kościół, meczet i synagoga w jednym (nczas.com)

Po polsku

kadir_sanci_rabbi_andreas_nachama_gregor_hohberg_house_of_one_nczas

Postanowione. W przyszłym roku w Berlinie ruszy budowa „House of One”, „międzyreligijnego domu modlitwy i nauki”. Umieszczony w centrum stolicy Niemiec budynek ma być kościołem, meczetem i synagogą w jednym.

– Po wieloletnich przygotowaniach 14 kwietnia 2020 ma zostać położony kamień węgielny pod budowę w Berlinie międzyreligijnego domu modlitwy i nauki „House of One” – poinformowała fundacja, która wykonuje projekt.

Obiekt ma stanąć w centrum Berlina na Petriplatz. Będzie się w nim znajdował kościół, meczet i synagoga. Autorzy twierdzą, że nie ma takiego drugiego budynku na świecie, choć należy zwrócić uwagę na świątynię w Jerozolimie. Czytaj dalej »

Episkopat oszalał. “Dzień islamu w Kościele katolickim” w Warszawie. Wcześniej jednak „dzień judaizmu” (www.wicipolskie.org)

Polecane

O niekatolickich praktykach i postawach polskich hierarchów kościelnych słychać coraz więcej. Według mediów katolickich, już na początku roku obchodzić będziemy po raz kolejny „dzień islamu w Kościele”. Wcześniej oczywiście „dzień judaizmu w Kościele”. Po co takie obchody – nie wiemy.

trocki-zyd-2

W serwisie „Gościa Niedzielnego” pojawiły się zapowiedzi „najważniejszych planowanych wydarzeń z życia Kościoła w Polsce w 2019 r.”.

26 stycznia obchodzony będzie 19. dzień islamu w Kościele katolickim. Miejscem centralnych obchodów będzie Warszawa. Odbędą się one pod hasłem „Chrześcijanie i muzułmanie: Od współzawodnictwa do współpracy”. Niezwykle trafiony pomysł.

Wiadomo jednak, kto ma pierwszeństwo. 17 stycznia będzie miał miejsce 22. dzień judaizmu w Kościele. Obchody również będą miały miejsce w Warszawie. Hasłem tego dnia będzie „Nie przychodzę, żeby zatracać”. Czytaj dalej »

Wystartowała reprezentacja lekkoatletyczna Watykanu. (www.pch24.pl)

Po polsku

vaticano - pagano

Watykan po raz pierwszy w historii stworzył reprezentację lekkoatletyczną. Wśród jej członków znajdują się strażnicy z Gwardii Szwajcarskiej, księża, zakonnice, oraz…dwóch muzułmańskich imigrantów z Afryki.

W zeszłym tygodniu ogłoszono start pierwszej w historii reprezentacji lekkoatletycznej Watykanu. Jak zaznaczają jej członkowie, istotą nie jest wygrywanie lecz “promocja kultury i biegania, a także niesienie przekazu solidarności i walka z rasizmem i wszelkiego rodzaju przemocą”. Jak podaje poral TVP Sport, “drużyna, która będzie działać w ramach włoskiego związku, chciałaby wystartować w igrzyskach małych państw Europy, a potem w igrzyskach śródziemnomorskich”. Czytaj dalej »

Epidemia ASF wybuchła kiedy dziki zaczęły chodzić po drzewach w lasach

Polecane

BOŻE NARODZENIE 2018

Po polsku

(Aby powiększyć, naciśnij na obrazek!)

zyczenia-bn-2018-podstawowy-do-druku-e-z-tekstem-large

****************************************************

Drodzy Bracia i Siostry w Chrystusie Nowonarodzonym!

“Szatan nie ma możliwości zgubienia człowieka, jeśli tylko sam człowiek nie odstąpi od przebywania pod opieką Bożej Matki.” - W tych krótkich słowach, święty Serafim Sarowski - jeden z najbardziej znanych rosyjskich Świętych Mistyków, streścił jaką wielką siłą obdarzył Bóg Przenajświętszą Bogurodzicę.

Jak wiemy z nauczania Cerkwi, wszelkie nieszczęścia, jakie dotknęły ludzkość i ziemię, zostały zapoczątkowane przez bunt szatana, który nie chciał służyć Bogu i został za to strącony z Niebios.

Ojcowie Cerkwi mówią, że Bóg wystawiając aniołów na próbę posłuszeństwa i miłości, odsłonił im człowieczeństwo Jezusa Chrystusa i zapowiedział, że będą się musieli kłaniać Bogu - Człowiekowi. Objawiając aniołom tajemnicę swojego wcielenia odsłonił im też postać Matki Bożej, która będzie ich Królową. Lucyferowi, który widział wspaniałości Niebios i był zwierzchnikiem ogromnych rzesz aniołów, zdawało się to niemożliwe, aby kobieta stworzona z prochu ziemi, miała być postawiona wyżej od wspaniałych i doskonałych chórów anielskich. Brakło mu pokory i zbuntował się i został strącony w przepaść piekielną. Od tego czasu zaczyna się nienawiść szatana ku Przenajświętszej Bogurodzicy.

Bóg dla ratowania grzesznej i upadłej ludzkości, posłał na ziemię Swojego umiłowanego Syna, lecz dał ludziom również największą i najmilszą Wstawienniczkę przed Synem Swoim - Przeczystą Bogurodzicę.

Przez Świętych, Matka Boża nazywana jest Raną biesów, gdyż szatan jest zawsze przez Nią pokonywany. Nie może Jej ścierpieć i nie może Jej pokonać, ponieważ Ona jest najczystsza, a on stał się najbardziej splugawiony. Ona jest ze wszystkich stworzeń jest najpokorniejsza, a szatan najbardziej pyszny. Ona jest najbardziej posłuszna, a szatan najbardziej zbuntowany wobec Boga.

Bogurodzica jest jedynym ze stworzeń, które może zwyciężyć szatana całkowicie, ponieważ nie została nigdy dotknięta nawet najmniejszym cieniem grzechu.

To Ona ratuje i wyzwala nawet najgorszych i pozbawionych nadziei grzeszników. To Ona ciągle wyprasza u Boga miłosierdzie dla świata i wstrzymuje Jego karzącą prawicę, która domaga się sprawiedliwości.

Chrześcijanie od samego początku wiedzieli, że Przenajświętsza Bogurodzica może najwięcej wyprosić dla nich u Boga. Wiedzieli, że Ona kocha lud za który tak wiele wycierpiał Jej umiłowany Syn i Bóg Jezus Chrystus. Dlatego też, modlili się do Niej, a Bóg przez Jej wstawiennictwo wysłuchiwał modlitw. Oto najstarsza zapisana modlitwa; pochodząca z trzeciego wieku:

“Pod Twoją obronę uciekamy się Bogurodzico, błagań naszych nie odrzuć w potrzebie, ale od bied wybaw nas, jako Jedyna czysta i błogosławiona”

Jak bardzo ważna jest modlitwa do Bogurodzicy w piękny sposób przedstawia to rumuński Starzec - Ojciec Cleopa (Ilie)

“NIECH W WASZYM DOMU NIE UCICHA AKAFIST DO MATKI BOŻEJ

Kto uważa Bogurodzicę za swoją Matkę i Opiekunkę, tego Ona będzie chronić: jego samego, jego dzieci, bydło i cały dobytek. Zawsze o tym pamiętajcie, niech w waszym domu nie ucicha Akafist i szczera modlitwa do Matki Bożej. I jakikolwiek smutek by was nie dopadł, i jakakolwiek bieda, przyzywajcie Bogurodzicę całym sercem i z pewnością przyjdzie do was z szybką pomocą, z najświętszymi i najsilniejszymi Swoimi modlitwami. Wiedzcie, że nie ma pod niebem duszy, która pokładałaby nadzieje w Matce Bożej i byłaby przez Nią zawiedziona. Poprzez Jej modlitwy owa dusza, będzie mieć w tym wieku pokój, pocieszenie, ochronę i przystań, a w minucie śmierci miłość Bogurodzicy nie zostawi jej. W dzień Sądu, Przenajświętsza Bogurodzica stanie na kolanach przed Przenajświętszym i Umiłowanym Synem Swoim i Bogiem naszym Jezusem Chrystusem i powie: ,,Jezu Boże i Synu Mój, ta dusza umęczona nawet jeśli zgrzeszyła, to zawsze prosiła Mnie, abym modliła się za nią do Ciebie. Przebacz jej, zmiłuj się nad nią i okaż jej miłość”. W taki sposób poprzez modlitwy Przenajświętszej Bogurodzicy otrzymamy miłość i w obecnym wieku i w momencie śmierci i w dzień Sądu. Amen!

Oprócz popularnych Akafistów, drugą niezmiernie ważną modlitwą jest tzw. Prawiło Bohorodiczne, które w Kościele Katolickim nazywane jest Różańcem. Modlitwa ta polega na odmawianiu na czotkach Pozdrowienia Anielskiego “Bogurodzico Dziewico raduj się…” 150 razy, wraz z dodatkowymi modlitwami.

Wg słów Starca Zachariasza z Troice Sergiejewoj Ławry, modlitwa ta została dana przez samą Przenajświętszą Bogurodzicę, lecz Prawosławni zapomnieli o niej. Odmawiał ją i zalecał wszystkim wielki Serafim Sarowski. Tak samo modlił się jej słowami święty Starzec Zachariasz.

Przez tę modlitwę przychodzi pomoc Bogurodzicy. Tej modlitwy boją się i uciekają od niej demony. Jeśli jest wam ciężko, dotykają was nieszczęścia, pokusy i problemy, zawsze odmawiajcie tę modlitwę. Można się modlić i w domu i w pracy i w każdej innej sytuacji, nawet idąc do sklepu lub gotując obiad. Kto ma czas i może, niech odmawia całe Prawiło. Można go znaleźć w modlitewnikach, można również wydrukować z naszej strony: http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=14482

Dla osób początkujących zaleca się odmawianie 50 modlitw, natomiast bardziej pobożni mogą odmawiać całość. Małe czotki łatwiej nosić niż modlitewnik, a jeśli zajęte pracą ręce nie pozwalają na użycie czotek, to można modlić się z pamięci - bez liczenia modlitw.

Przenajświętsza Bogurodzica nigdy nie zostawi w biedzie tych, którzy przyzywają Ją na pomoc. Ważne tylko, aby modlitwa była przynoszona z należytą uwagą i całego serca.

Bracia i Siostry, oddawajcie swoje życie, serca, przyszłość i wszystko co posiadacie w ręce Przenajświętszej Bogurodzicy, gdyż nie ma żadnej lepszej Przewodniczki do Boga i Opiekunki niż Ona. Przed nami czas chaosu i apostazji, a apogeum prześladowań i bezbożności przypadnie na czas, kiedy na władcę świata będzie obrany “syn zatracenia” - antychryst. Wtedy sama Matka Boża poprowadzi i uratuje prawdziwie Prawosławnych ludzi.

“Gdy wierne dzieci Cerkwi będą się ukrywać w pieczarach, wtedy tylko modlitwy do Matki Bożej będą miały moc wybawiania od prześladowań i zamętu” - Przepodobny Ambroży Optyński.

Na koniec umieszczamy modlitwę, która przyda się dla wszystkich, kto nie umie czytać cerkiewno - słowiańskich literek.

Modlitwa do Przenajświętszej Bogurodzicy

O Przeczysta Dziewico, Bogurodzico, Nadziejo wszystkich chrześcijan żyjących na ziemi! Nie odwracaj Oblicza Swego ode mnie, grzechami zeszpeconego, bo ja całą moją nadzieję pokładam w Twoim Miłosierdziu. Zagaś we mnie płomienie namiętności moich, rozpal moje chłodne serce i rozum miłością do wypełniania przykazań Syna Twego i Boga naszego.

Wykorzeń, Przeczysta, z mego przyciemnionego umysłu i mego zepsutego serca niedbalstwo, lenistwo, beznadziejność, gniew, egoizm i niewiarę oraz wszelkie pożądliwości, złe przyzwyczajenia, złe myśli i zamiary. Ulecz, Włodarko moją duszę oraz ciało ciągle pragnące wygód i grzechów. Nie dozwól, aby zło mnie zwyciężało.

Oddal ode mnie złośliwości złych duchów, które chcą mnie zniszczyć i strącić z drogi zbawienia.

Ratuj mnie od nienawistnego ich działania, bo Ty jesteś naszym ratunkiem i nigdy nie opuszczasz tych, którzy wiernie Ci służą i przyzywają Twego miłosierdzia i pomocy. Serce swoje, życie i duszę, oraz wszystko co posiadam oddaję dziś dla Jezusa Chrystusa - Naszego Boga i Zbawiciela oraz dla Ciebie, o Bogurodzico - w Twoje przeczyste dłonie i błagam z całej duszy: przyjmij tą moją ofiarę i nie daj mi zginąć. Od tej chwili należę i pragnę żyć tylko dla Boga i dla Ciebie, natomiast wszelkiego zła, grzechu, działania diabelskiego i kontaktu ze złymi duchami wyrzekam się całkowicie i nie chcę mieć z nimi nic wspólnego.

Błagam Cię, o Włodarko i Przewodniczko nasza, ochroń mnie i ukryj przed oszustwem nadchodzącego antychrysta; poprowadź mnie w moim życiu, aby nie triumfował nade mną wróg mojego zbawienia, ale abym mógł żyć dla Boga i dla Ciebie, a na koniec otrzymał zbawienie mojej duszy i na wieki wychwalał Boga w Trójcy Świętej Jedynego, Ojca i Syna i Ducha Świętego! Amen!

Drodzy Bracia i Siostry, Miłość do Bogurodzicy wyrazicie również w ten sposób, że finansowo wesprzecie Monaster, który opiera się złym siłom chcącym go zniszczyć, ponieważ Monaster nasz jest własnością Bogurodzicy i jest Jej całkowicie poświęcony.

Za wszelką pomoc duchową i materialną dziękujemy z całego serca i wspominamy Was w naszych codziennych modlitwach.

Mnisi Monasteru Św. Cyryla i Metodego ,

ІВАН КОЗЛОВСЬКИЙ. Українські колядки.

Polecane

Мир, уничтожаемый по плану. Режиссер Галина Царёва (скачивайте!)

Po polsku

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj