Depopulacja Społeczeństwa. Piramida Rothschild’a. System Rockefeller’owski - dr Jerzy Jaśkowski.

Po polsku

KRYM - PROJEKT NOWA KALIFORNIA - DLACZEGO CHRUSZCZOW ODDAŁ KRYM UKRAINIE?

Po polsku

Очная Ставка. Чудеса на пасху. Сергей Шалимов

Po rosyjsku, Polecane

Русские праведники - Любушка. Народное почитание

Po rosyjsku, Polecane

Они собираются перейти к последнему шагу

Po rosyjsku, Polecane

Kuchenki mikrofalowe - zagrożenia (cykl artykułów i notatek o szkodliwości mikrofalówek) (www.lepszezdrowie.info)

Po polsku, Polecane

skullPrzeprowadzone niedawno badania pokazują, że potrawy przyrządzane w kuchenkach mikrofalowych doznają molekularnych uszkodzeń. Spożywanie wywołuje nienaturalne zmiany we krwi i układzie immunologicznym człowieka. Czytaj dalej »

Новый фильм Галины Царевой “АНТИМИР: изменение реальности”

Po rosyjsku, Polecane

Катаклизмы за неделю с 8 по 14 февраля

Po rosyjsku

USG - nieznana przyczyna chorób u dzieci (wolna-polska.pl)

Po polsku, Polecane

usg-8Fragment większego artykułu autorstwa dr Jerzego Jaśkowskiego “USG, czyli ciąg dalszy ogłupiania kobiet”

(…) Obecnie, czy to z głupiej ciekawości określenia płci dziecka, czy z powodu wyciągnięcia pieniędzy z NFZ, prawie co miesiąc namawia się kobiety do wykonywania badań ultrasonograficznych. Oczywiście uspokaja się je, że jest to badanie całkowicie bezpieczne dla płodu. A chodzi po prostu o naciągnięcie i wyłudzenie forsy. Policzmy: 9-miesięczna ciąża to jest co najmniej 7-8 badań, po 150-220 złotych za badanie, czyli na jednej takiej kobietce można nawet 2000 złotych zarobić. A żadne czasopismo kobiece nie ostrzeże o powikłaniach, wynikających z badań USG.

Co to są ultradźwięki, czyli USG? Ultradźwięki są zaburzeniem mechanicznym, rozchodzącym się ruchem falowym w ośrodku materialnym. Ultradźwięki możemy traktować jako zmianę ciśnienia, lub falę przemieszczania się cząsteczek, oscylujących wokoło stanu równowagi. Oddziaływanie ultradźwięków na materię dzielimy na czynne i bierne, w zależności od zastosowanego natężenia, które decyduje o biologicznym działaniu. Energia fali mechanicznej wywołuje następujące efekty: Czytaj dalej »

Smartfon 5G - wiązka śmierci. To będzie zabijać płody i uszkadzać ludzi! Musisz o tym wiedzieć!

Po polsku

Wi-Fi, czyli jak rodzice niszczą własne dzieci.

Po polsku, Polecane

aaa14

Już dawno temu, czyli od czasu, kiedy kierowanie aparatem państwowym przejęli naczelnicy korporacji bankowych, nie mających związku z miejscową ludnością, instytucje zwane państwowymi przestały pełnić swoją rolę, czyli ochronę ludności, do której de facto zostały powołane. Przypomnę, uchwalone w Polsce prawo bankowe mówi, że sądy muszą każdą sprawę zgłoszoną przez bank rozpatrzeć w przeciągu 3 dni, a jak złoży normalny obywatel sprawę przeciwko bankowi, to na wokandę sprawa ta wejdzie po uważaniu, czyli za parę miesięcy, lat. Typowym przykładem jest trzymanie w areszcie człowieka przez trzynaście lat -Marian Wegera, kiedy wyrok za jego rzekome przestępstwo wynosi maksymalnie 3-4 lata.

http://natemat.pl/20521,strasburg-potwierdzil-bezprawny-areszt-ale-przedsiebiorca-marian-wegera-siedzi-dalej-od-9-lat

I jak donosiła prasa, żaden przedstawiciel „wymiaru sprawiedliwości” zamieszany w tą sprawę, nie stracił posady, ani nie otrzymał zakazu pracy. Góra przykryła wszystko. A tacy spolegliwi pracownicy są potrzebni w każdym ustroju.

Już w 1995 roku, w wydanym przez nas podręczniku pt.: „Zarys ekotoksykologii” [J. Namiesnik, J. Jaśkowski, Gdańsk 1995] przedstawiliśmy problemy zdrowotne, wynikające z używania telefonów komórkowych i związanego z tym wzrostu zanieczyszczeń elektromagnetycznych w środowisku. Przypomnę, że pierwsze telefony komórkowe, które pojawiły się w Polsce, miały moc nadawczą przekroczoną o 100 razy, w stosunku do wówczas obowiązujących norm. Jak Szanowni Czytelnicy wiecie, żadna rządowa z nazwy instytucja, nie informowała o tym fakcie, wręcz ukazywała się cała masa artykułów dezinformacyjnych. O ile się nie mylę, to brylowali w tej dezinformacji „naukowcy” z miasta Łodzi.

W Polsce można było pisać prace tylko i wyłącznie i tzw. efekcie termicznym, czyli mówiąc prościej o podgrzewaniu komórek. Wszelkie inne badania dotyczące choćby zmiany ładunku powierzchniowego błon komórkowych pod wpływem promieniowania niejonizującego, były zakazane. Żadne czasopismo nie chciało przyjmować takich prac do druku. Czytaj dalej »

Absurdy ideologii gender

Po polsku, Polecane

Czego boją się muzułmanie? Prawdy

Po angielsku, Po polsku

Rotszyldowie rządzą Polską

Po polsku

Film nie porusza spraw duchowych, jednak pokazuje jak się wprowadza globalizm na poziomie ekonomicznym

Mroczna strona działalności o. Witko

Po polsku

НЕПРИЯТНАЯ правда о Великобритании и королеве

Po polsku

Клан Баруха

Po rosyjsku

Kilka kwiatków z papieskiego ogródka

Po polsku

Myślącym dla rozwagi!

Aby powiększyć, naciśnij na każdy poniższy obrazek!

Czytaj dalej »

Афганистан. Опиум для народов

Po rosyjsku

Бремя цыган

Po rosyjsku

Табор уходит в зону

Бремя цыган. Фильм Бориса Соболева

Токсик-сити

Po rosyjsku

Секс, наркотики и беженцы

Po rosyjsku

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj