W oderwaniu od poważnych tematów

Po polsku

5G и Чипирование людей - ВЗАИМОСВЯЗАНО!?

Po rosyjsku, Polecane

NIE DLA POLIN !!! Stop roszczeniom żydowskim akt.447 - Sławomir Zakrzewski

Po polsku

STACJE LOFAR W POLSCE – CZY ODPOWIEDNIK HAARP WYKOŃCZY POPULACJĘ?

Po polsku

stacja-lofar-w-groningen-w-holandii

LOFAR, czyli stacje radioastronomiczne tworzone w ramach europejskiego interferometru radiowego LOw Frequency ARray (LOFAR), zaczęto budować po tym, jak pierwsze z nich stanęły na terenie Holandii, Niemczech, Francji czy Wielkiej Brytanii. Po co? Teoretycznie po to, aby badać najdalsze zakątki Wszechświata. W praktyce ich działalność może być zbrodnicza dla ludzkości…

Odpowiednik HAARP

HAARP to projekt badawczy, który został przejęty przez amerykańskie tajne służby po śmierci wybitnego naukowca N. Tesli.

Główne centrum badawcze stworzono niedaleko miejscowości Gakona na Alasce, gdzie na terenie pustego stanu zbudowano sieć anten wykorzystywanych m.in. do objętych wielką tajemnicą działań militarnych.

Formalnie są to eksperymenty dotyczące wpływu pola elektromagnetycznego na pogodę – jednak wiadomo już, że to HAARP jest odpowiedzialny za szereg anomalii w różnych częściach świata.

Sterowanie huraganami, nagłe zmiany pogody, mniejsze i większe trzęsienia ziemi, krótkotrwałe intensywne deszcze lub niewyjaśnione wybuchy – w zdecydowanej większości odpowiada za nie stworzona przez HAARP fala uderzeniowa.

Kiedy Amerykańscy naukowcy, zamknięci w bazie na Alasce, mieli moc panowania nad żywiołami, w ONZ debatowano nad nową uchwałą, która zabroniła działań w zakresie oddziaływania na pogodę oraz ochrony nieba gwiaździstego.

Wtedy chyba jednak nikt nie spodziewał się, że Europa zainteresuje się podobnymi eksperymentami i stworzy własny odpowiednik amerykańskiej broni. Czytaj dalej »

SKANDAL! Ustawa Anty447 wyrzucona z porządku obrad!

Po polsku

PILNE! Fizyczny atak na ambasadora RP w Izraelu i zdjęcie ustawy “ANTY 447″ z porządku obrad Sejmu!

Po polsku

III Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień (alexjones.pl)

Po polsku

2 czerwca 2019 r. o godz. 12:00 – WARSZAWA i cały świat

stop szczepionki

Dyskryminacja, wysokie kary finansowe, nasyłanie policji, próby odbierania dzieci, uwięzienie w szpitalu i ciągłe zaostrzanie prawa. To wszystko spotyka rodziny na całym świecie za troskę i ochronę dzieci.

Nie ma naszej zgody na medialną dezinformację generującą agresję wobec osób, które, żądają przejrzystości działań rządów. Nie godzimy się na wymuszanie przyjęcia produktów przemysłu farmaceutycznego i bez odpowiedzialności za skutki ich podania. Mówimy stop odbieraniu wolności i pogardzie dla podstawowych praw!

Ilu tragedii potrzeba, aby wszyscy zrozumieli, że ludzka wolność i godność, a nie przymus, który je narusza, są fundamentem dobra nas wszystkich? Czytaj dalej »

Ostateczna grabież Polski? Relacja z marszu „Stop ACT 447” w Warszawie (wolna-polska.pl)

Po polsku

a-39

Po latach zniesławiania polskiego narodu, wmawiania nam winy i przerzucania odpowiedzialności za II wojnę światową, rewizji historii oraz nachalnej promocji przemysłu pogardy, na który składają się filmy fabularne, publikacje książkowe i ekspozycje muzealne przyszedł wreszcie czas na ostateczną grabież Polski, która ma się odbyć na oczach całego świata za przyzwoleniem Stanów Zjednoczonych. Mowa tu oczywiście o bezprecedensowej próbie wyłudzenia tzw. „mienia bezspadkowego”, które na terenie Rzeczypospolitej mieli pozostawić Żydzi.

Obecnie kwota owego roszczenia sięga już 330 mld dolarów i wielokrotnie przekracza roczny budżet naszego kraju. W jaki sposób została ona wyliczona nikt nie wie, ale na przestrzeni ostatnich dwóch dekad suma ta urosła niemal sześciokrotnie!

Jej spłata pogrążyłaby Polskę w totalnym chaosie, ponieważ nasza ojczyzna takich rezerw walutowych po prostu nie ma. Są jednak złoża mineralne, dobra naturalne oraz spółki skarbu państwa. Ich przejęcie uczyniłoby z naszego kraju kolonię, w której Polacy staliby się jedynie masami taniej siły roboczej. Dlatego też od kilku lat środowiska narodowe i patriotyczne podnoszą ten temat do rangi debaty publicznej. Mimo, że kolejne rządy unikają dyskusji o roszczeniach żydowskiego lobby, żaden z polityków obozu władzy nie złożył jeszcze deklaracji, że Polska nie będzie spłacać żądań, które nie tylko nie mają podstaw prawnych, ale są kierowane do kraju będącego przecież ofiarą, a nie sprawcą wojny, w której większość dóbr materialnych uległa całkowitemu zniszczeniu. Czytaj dalej »

Watykan odmówił azylu kobiecie, która cierpiała za wiarę w Chrystusa i gotowa była ponieść dla Niego śmierć (alexjones.pl)

Po polsku

asia-bibi

Asia Bibi w Kanadzie! Watykan odmówił azylu i ściągnął na siebie hańbę.

Osiem lat w więzieniu. Znęcanie się psychiczne i fizyczne. Istna gehenna, którą przechodziła Asia Bibi nareszcie się skończyła. Pakistańska katoliczka, matka pięciorga dzieci została skazana na karę śmierci za „bluźnierstwo” przeciw islamowi przez sąd w Nankana Sahib w Pendżabie.

Jak informuje Al Jazeera, kobieta wyleciała do Kanady, gdzie otrzymała azyl. Nie otrzymała jednak go w Watykanie, o co usilnie proszono.

Franciszek nie znalazł czasu dla prześladowanej chrześcijanki. Był pochłonięty całowaniem Żydów po rękach, a murzynów po cholewkach oraz przyjmowaniem pod swoje skrzydła islamskich imigrantów, których nazywa „wojownikami nadziei”. [Gdyby mógł, całowałby ich w dupę i wylizywał jaja. – admin]

Kard. Petro Parolin, sekretarz stanu Stolicy Apostolskiej, stwierdził że bezpodstawne skazanie na śmierć chrześcijańskiej matki „to wewnętrzna sprawa Watykanu”. Tak postąpiłby pasterz czy tani populista? Czytaj dalej »

Lewacka prowokacja. Euro sodoma weszła do Polski, w Polsce rządzą zboczeńcy - Sławomir Zakrzewski

Po polsku, Polecane

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj