ANTYCHRYST JUŻ JEST W IZRAELU … Mesjasz tj. antychryst jest już w Izraelu, ale rozmawiają z nim tylko nieliczni wybrani. (wolna-polska.pl)

Po polsku, Polecane

21.o2.2020 r. Wieczorem 15 lutego izraelskie radio „Radio 2000” zaprosiło na wywiad w swoim cotygodniowym wydaniu znanego rabina Jakuba Zissgoltza, przyczyną którego stała się bardzo ważna wiadomość, którą rabin miał przekazać opinii publicznej.

Wywiad z krótkim tłumaczeniem zamieściło u siebie wiele izraelskich blogów, w szczególności Yeranen Yaakov , z którego wzięliśmy trochę tekstu i wideo, a Breaking Israel News, ze względu na znaczenie informacji, podjął się jego pełnego tłumaczenia na angielski. Czytaj dalej »

CHINY OSZUKAŁY CAŁY ŚWIAT!

Po polsku

chiny-usa28.03.2020 Dla tych, którzy jeszcze nie zrozumieli, co się dzieje! Co Chiny otrzymały w ciągu ostatnich trzech miesięcy:

1. Chiny skutecznie przygotowały się do wojny nowej generacji – wojny bioinformacyjnej.
Odbyły się ćwiczenia w kraju i pokazały światu mistrzowski warsztat!
Wypowiedziały wojnę bioinformacyjną całemu światu i bez jednego strzału i okupacji pokonały wszystkie kraje. Posłały nieszkodliwy wirus na cały świat, rozprzestrzeniając horror, strach i chaos, śmierć ludzi i zniszczenie gospodarek krajowych na całym świecie!
2. Przeprowadziły spis powszechny ludności. Szybki i skuteczny.
3. Zaostrzono dyktaturę cyfrową. Kontrola sieci społecznościowych i wszelkiej komunikacji.
4. Stworzyły system do szybkiego ustalenia wszystkich kontaktów w sieciach społecznościowych pożądanej osoby: kto jest z nią w kontakcie, z kim się przemieszczała, gdzie była, z kim się komunikowała.
5. Wszyscy nielegalni imigranci zostali zidentyfikowani i wielu zostało eksmitowanych z kraju.
6. Wielu obcokrajowców i szpiegów zostało usuniętych z kraju w łagodny sposób. Sami dążyli do ewakuacji. Resztę zidentyfikowano i przyjęto pod kontrolę.
7. Opracowano mechanizm masowego i ostrego blokowania całego kraju. Czytaj dalej »

Epidemię w Bergamo poprzedziły dwie akcje szczepienne (wolnemedia.net)

Po polsku

21.03.2020
INFORMACJE OGÓLNE
Światowa Organizacja Zdrowia oczekuje pierwszych wyników opracowania szczepionek przeciwko koronawirusowi w ciągu najbliższych kilku tygodni, powiedziała Sputnikowi rzeczniczka WHO w Rosji Melita Wujnowicz. „WHO cieszy się z intensyfikacji badań naukowych w walce z zakażeniem koronawirusem, ponieważ wszystkie z nich mają na celu ratowanie życia i są szczególnie ważne dla bardziej wrażliwych krajów ze słabszym systemem opieki zdrowotnej. Czytaj dalej »

Святой Ефрем Сирин - СЛОВО НА ПРИШЕСТВИЕ ГОСПОДНЕ, НА СКОНЧАНИЕ МИРА И НА ПРИШЕСТВИЕ АНТИХРИСТОВО (omsk-eparhiya.ru)

Po rosyjsku, Polecane

small__746121486431708Я, наималейший, грешный, исполненный проступков Ефрем, в состоянии ли буду выговорить, что выше сил моих? Но поскольку Спаситель по благоутробию Своему и некнижных научил премудрости, а через них повсюду озарил верных, то и мой язык соделает. Он ясен (станет) без недостатка и к пользе и назиданию как меня самого, говорящего на нем, так и всех слушателей. С болезнью начну речь и с воздыханиями буду говорить о скончании настоящего мира, и о том бесстыднейшем и ужасном змие, который приведет в смятение всю поднебесную, а в сердца человеческие вложит боязнь, малодушие и страшное неверие, произведет чудеса, знамения и страхования, якоже прелстити, аще возможно, и избранныя (Мф.24:24), и всех обманет ложными знамениями и признаками чудес, им совершаемых. Попущением Святаго Бога получит он власть обольщать мир, потому что исполнилась (полнота) нечестия мира, и повсюду совершаются всякого рода ужасы. Потому-то Пречистый Владыка за нечестие людей попустил, чтобы мир был искушен духом лести, ибо так восхотели человеки – отступить от Бога и возлюбить лукавого.

Велик подвиг, братья, в те времена, особенно для верных, когда самим змием с великой властью совершаемы будут знамения и чудеса, когда в страшных призраках покажет он себя подобным Богу, будет летать по воздуху, а все бесы, подобно Ангелам, вознесутся перед мучителем. Он с крепостью (силой) возопиет, изменяя свой вид и безмерно устрашая всех людей. Кто тогда, Czytaj dalej »

Po polsku, Polecane

Chrystus odrzucony

«КОРОНА» ДЛЯ АНТИХРИСТА и ХАБАД…

Po rosyjsku, Polecane

Часть 1.

АНТИХРИСТ В «КОРОНЕ»…ПРИКРЫТИЕ ЗАГОВОРА , ЧАСТЬ 2.

UWAGA! - ZBLIŻA SIĘ KONIEC! (zmianynaziemi.pl)

Po polsku

Izraelski minister zdrowia twierdzi, że do połowy kwietnia Mesjasz (tj. antychryst!) powstrzyma pandemonię koronawirusa.

moshiach-szatan

Kilka dni temu Yaakov Litzman (Jacob Litzman), który jest izraelskim ministrem zdrowia, udzielił wywiadu, w którym omówił środki podjęte w celu zwalczania pandemonii. Zapytany, czy Izrael pozostanie zamknięty do 16 kwietnia br., kiedy obchodzona jest Pascha, minister odpowiedział dość nieoczekiwanie. Polityk jest pewien, że do tego czasu nadejdzie Mesjasz, który uratuje Izrael, ponieważ Pascha to czas odkupienia. [Prawdziwym Mesjaszem jest Jezus Chrystus, który 2000 lat temu przyszedł na ziemię, nauczał ludzi, umarł za nas na Krzyżu i zmartwychwstał. Każdy inny jest oszustem. - admin]

Wcześniej rabini mówili już, że Mesjasz przybył już do Izraela, ale gdzie jest? Nie wiadomo. Na razie pozostaje to tajemnicą. Minister jest urzędnikiem, więc prawdopodobnie wie trochę więcej niż cała reszta. Jeśli jest przekonany, że pandemonia zostanie zatrzymana przed 16 kwietnia br., najprawdopodobniej ma wszelkie powody, aby tak sądzić.

Litzman, jako szef partii ultra ortodoksyjnej, zawsze odnosi się do Boga.

Zapytany o szanse Izraela na całkowite zamknięcie do święta Paschy, Litzman odpowiedział raczej niekonwencjonalnie:

„Boże, broń! Modlimy się i mamy nadzieję, że Mesjasz przybędzie przed Paschą, ponieważ jest to czas naszego odkupienia. Jestem pewien, że Mesjasz przyjdzie przez Paschę i zbawi nas w taki sam sposób, jak Bóg zbawił nas podczas Wyjścia i zostaliśmy uwolnieni. Mesjasz przyjdzie i uratuje nas wszystkich”.

Warto zauważyć, że do pewnego stopnia słowa ministra zdrowia potwierdzają plotki krążące wśród rządu USA. Przedstawiciele z tzw. wyższych kręgów twierdzą, że do końca kwietnia będzie można całkowicie zamknąć kwestię dotyczącą pandemonii.

Oczywiście rezygnacja z kwarantanny i zakończenie pandemii to dość wystarczająco dobra wiadomość. Warto jednak wziąć pod uwagę, że jeśli Mesjasz przyjdzie i zatrzyma pandemię, to zgodnie z przepowiednią musi także zatrzymać wojnę. Minister może mieć rację, ponieważ wojna ma się zacząć rzekomo już wkrótce.

źródło: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/izraelski-minister-zdrowia-twierdzi-ze-do-polowy-kwietnia-mesjasz-powstrzyma-pandemie

————————————————————————————

unnamedW połowie lutego miał miejsce ten wywiad. Oto jego fragment: https://youtu.be/1xsyoZ7xrWU

Rabin Cissholtz: „Więcej już nie podróżuję poza granice Izraela. Mesjasz (tj. dla nas antychryst, bo prawdziwym Mesjaszem jest Jezus Chrystus - admin.) jest tak blisko, że boję się, że mógłbym przegapić jego przybycie. Rabin Kaniewski powiedział, że mesjasz jest tutaj, w Izraelu, ale nie podał dokładnego czasu, kiedy on się ujawni. Oznacza to, że mesjasz jest tutaj, ale nie ma na razie jeszcze całej tej mocy, której potrzebuje, aby działać jako mesjasz.”

Rabin Cissholtz powiedział jeszcze więcej różnych rzeczy, ale póki co skoncentruję się na powyższym fragmencie.

“Mesjasz jest tutaj, ale nie ma na razie jeszcze całej tej mocy, której potrzebuje, aby działać jako Mesjasz.”

- Co jemu nie pozwala nabrać siły?

Wszyscy, którzy choć trochę znają się na temacie, wiedzą, że diabłu przeszkadzają najbardziej modlitwa i post, a w szczególności Ofiara Eucharystyczna, która jest przynoszona na ołtarzach na przebłaganie za grzechy świata.

Zdaniem niektórych „specjalistów” na koronawirusa może zachorować nawet 70% ludzi … Te przewidywania, to po prostu marzenie żydów i iluminatów, ponieważ gdyby choroba nabrała aż takiego rozmiaru, to rządy krajów wymuszą zamknięcie świątyń, a szatanowi o to właśnie chodzi.

Zamykanie Cerkwi Prawosławnych i Kościołów Katolickich jest po to, żeby ustała ofiara Eucharystyczna, żeby ludzie się nie modlili i stali jeszcze bardziej bezbożni niż są! żeby diabeł nie miał przeszkody dla swoich działań!

“Albowiem już działa tajemnica bezbożności. Niech tylko Ten, co teraz powstrzymuje, zostanie usunięty, wówczas ukaże się Niegodziwiec” (2 Tes. 2 7-8) Czytaj dalej »

Православные! Не попирайте Божественную Кровь Христову!!!

Po rosyjsku, Polecane

Czy epidemia koronawirusa stanie się wstępem do wprowadzenia bezgotówkowego obiegu pieniądza? (wpolityce.pl)

Po polsku

barcode-biochip-666-1

Epidemia koronawirusa może mieć bardziej dalekosiężne skutki niż przypuszczamy. Wg obecnej naukowej propagandy, koronawirus utrzymuje się na powierzchni kartonowej przez dobę, a na plastiku i stali nierdzewnej od dwóch do trzech dni, czyli może być on przenoszony poprzez banknoty i monety.

Już od dłuższego czasu wiele środowisk finansowych podnosi postulat całkowitego przejścia na bezgotówkowy obieg pieniądza. Teraz żądanie, by wyeliminować banknoty i monety, zyska dodatkowy argument – zapewnienia ochrony przed chorobami zakaźnymi. Można spodziewać się, że po zakończeniu epidemii te głosy staną się coraz donośniejsze.

W swej historii ludzkość wielokrotnie stawała przed dylematem: wolność czy bezpieczeństwo? Ceną za większe bezpieczeństwo zawsze okazywało się ograniczenie wolności. Przy dzisiejszych technologiach likwidacja gotówki oznaczać będzie totalną kontrolę i inwigilację. Niewykluczone jednak, że ludzie sami zgodzą się na taki wariant – w zamian za poczucie większego bezpieczeństwa. Czytaj dalej »

“Choroby”, “zarazy” i broń biologiczna USA na Ukrainie

Po polsku, Polecane

26.08.2017
tłumaczenie z: #mce_temp_url#

us-bio-labs

Na terytorium Ukrainy powstało 13 amerykańskich laboratoriów wojskowych przeznaczonych do badań i produkcji czynników zakaźnych, takich jak ospa, wąglik, botulizm i podobne.

Funkcjonują one na podstawie pozwolenia udzielonego Pentagonowi przez ukraińskie ministerstwo zdrowia, co jest z kolei rezultatem dwustronnego porozumienia podpisanego w roku 2012 przez huntę kijowską. Laboratoria są finansowane bezpośrednio przez Pentagon i zatrudniają wyłącznie personel amerykański, a hunta w Kijowie zobowiązała się do nieingerowania w ich pracę.

Aktualnie funkcjonują: 4 placówki w Kijowie, 3 we Lwowie, pozostałe – w Odessie, Winnicy, Użhorodzie, Chersoniu i Tarnopolu.

Nie jest przypadkiem, że na wiosnę tego roku, na Ukrainie miał miejsce niesamowicie dziwny i w żaden sposób niewyjaśniony wzrost zachorowań na botulizm. Czytaj dalej »

Православные священники благословляют тбилисские улицы, чтобы остановить болезнь

Po polsku, Polecane

Natomiast 8 marca 7 tys. mieszkańców Winnicy wzięło udział w procesji w intencji ochrony przed chorobami, w tym przed koronawirusem.
W procesji uczestniczyli wierni Ukraińskiej Cerkwi Prawosławnej Patriarchatu Moskiewskiego.

procesja

Czytaj dalej »

Пророчества протоиерея Николая Рогозина о России и о судьбах мира.

Po rosyjsku, Polecane

Карантин отменят ли богослужения?

Po rosyjsku, Polecane

Zdaniem rabinów, epidemię koronawirusa może zatrzymać jedynie budowa Trzeciej Świątyni w Jerozolimie (innemedium.pl)

Po polsku

rabinObecnie Covid-19 zabił ponad 3200 osób i zainfekował ponad 94 tys. ludzi na całym świecie. Eksperci aktywnie próbują teraz rozszyfrować genom wirusa, zrozumieć, jak on działa i znaleźć na to lekarstwo, ale najprawdopodobniej ta praca zajmie wiele miesięcy, jeśli nie lata.

Jednak pomimo takich pesymistycznych prognoz, w Izraelu jest osoba, która wie, jak powstrzymać epidemię. Słynny rabin Arye Lipo, nauczyciel religioznawstwa, uważa, że Bóg karze ludzkość koronawirusem, ponieważ Trzecia Świątynia nie została zbudowana w Ziemi Świętej. Na Górze Świątynnej znajdowały się dwie święte świątynie Jeruzalem, które były kluczowymi miejscami kultu, dopóki nie zostały zniszczone przez Babilończyków i Rzymian. I, jak mówi rabin Lipo w tym wywiadzie, konieczne jest zbudowanie Trzeciej Świątyni, aby nie tylko pomóc przywrócić żydowską wiarę, ale także zatrzymać rozprzestrzenianie się COVID-19. Czytaj dalej »

Słowacka cerkiew Prawosławna sprzeciwia się decyzji antychrystowego rządu o całkowitym odwołaniu nabożeństw w związku z koronowirusem. (3rm.info)

Po rosyjsku, Polecane

007970Премьер-министр Словакии Петер Пеллегрини готов инициировать санкции против местной православной Церкви, если она не будет соблюдать меры, принятые в рамках борьбы с распространением коронавируса, сообщает РИА-НОВОСТИ со ссылкой на телеканал TAZ.

В понедельник число зараженных вирусом COVID-19 в Словакии возросло до семи человек. В это число не входит семья из четырех граждан Словакии, постоянно проживающих в Австрии и показавших при тестировании положительный результат, данные по ним регистрируются австрийскими органами здравоохранения.

Премьер напомнил, что возглавляемый им кризисный штаб запретил в республике со вторника на 14 дней проведение всех массовых общественных мероприятий, включая богослужения, и руководство католической церкви приняло соответствующие меры. Однако, по словам Пеллегрини, руководство Православной Церкви в Словакии отказалось отменить свои богослужения.

“Я удивлен и разочарован этими действиями, церковь существует для того, чтобы помогать людям, а не для того, чтобы в интересах эгоистического следования традициям ставить под угрозу общественное здоровье”, — сказал премьер.

Пеллегрини намерен обратиться к руководству Православной Церкви в Словакии с просьбой, чтобы они изменили свое мнение и действия. По словам Пеллегрини, власти республики могут рассматривать действия Православной Церкви как несущие угрозу общественному здоровью и реагировать на это соответствующими мерами. Czytaj dalej »

Synod Cypryjskiej Cerkwi potwierdził: Ciało i Krew Chrystusa nie mogą być źródłem koronowirusa! (3rm.info)

Po rosyjsku, Polecane

189575_600

ПРИЧАСТИЕ - ЭТО ТЕЛО И КРОВЬ ХРИСТОВЫ!

Священный Синод Кипрской Православной Церкви не будет запрещать верующим причащаться из-за эпидемии коронавируса, так как Тело и Кровь Христовы не могут стать источником распространения вируса, сообщает издание «Romfea.gr».

Иерархи подчеркнули, что Святое Причастие не просто символизирует, а является настоящим Телом и Кровью Господа, а потому мысли о возможности передачи коронавируса через Евхаристию богохульны.

«Что касается Святого Причастия, то мнение Церкви известно, – пишут в обращении Синода. – Святое Причастие не символизирует, но является Телом и Кровью Христа. Было бы богохульством думать, что Тело и Кровь Христа могут передавать любую болезнь или вирус. Как показывает многовековой опыт христианства, доказательств такой передачи нет. Священники, которые служили в инфекционных больницах и причащали пациентов, в конце концов, употребляли остаток Божественного Причастия сами, используя ту же лжицу. Ни один священник не был заражен в этих случаях!».

Ліки від коронавірусу: СЕНСАЦІЙНУ заяву зробив український вчений

Po rosyjsku, Polecane

Witold Gadowski: dzisiaj straszą koronawirusem, jutro zaczipują nas wszystkich (www.pch24.pl)

Po polsku, Polecane

74467

„Na nasze ulice, lotniska i dworce wylegli ludzie w niepokojących maseczkach. Nagle w drogeriach i aptekach zabrakło środków dezynfekujących dłonie i płynów odkażających. Ludzie boją się podróżować, uciekają przed nieznajomymi i nieznanym. Zaledwie miesiąc wystarczył, aby na cały świat padł wielki strach”, pisze na łamach tygodnika „Niedziela” Witold Gadowski.

W ocenie publicysty aktualny stan rzeczy to „zasługa” mediów, które perfekcyjnie wykonały swoją pracę, w efekcie której niepokój związany z koronawirusem został zasiany w mózgu każdego z nas. „Co bardziej operatywni i pozbawieni skrupułów wykupili w aptekach maseczki po 2 zł i sprzedają je teraz w serwisie Allegro po 150, a nawet 200 zł”, zauważa. A chętnych nie brakuje….

„Największe epidemie wybuchły w Chinach i Iranie. Oczywiście, tylko przypadkiem są to kraje, które do tej pory były największymi konkurentami amerykańskiego porządku w świecie. Nasuwają się pytania: czy rozszerzająca się właśnie psychoza koronawirusa z Wuhan będzie skutkowała tym samym, czym skutkowały zamachy z 11 września 2001 roku? Czy teraz czeka nas podobna operacja odebrania nam kolejnych praw i swobód?”, pyta Gadowski

Dziennikarz zwraca uwagę, że póki co jesteśmy drobiazgowo wypytywani na lotniskach „o swoje ostatnie wojaże”, a specjaliści w białych kombinezonach mierzą nam temperaturę. Jego zdaniem na tym jednak się nie skończy. „To prosta droga, aby obowiązkowo wszczepić nam elektroniczne chipy monitorujące nasze procesy fizjologiczne”, podkreśla.

Czy taki scenariusz jest możliwy? Według Witolda Gadowskiego jak najbardziej. Czytaj dalej »

Джаред Кушнер, Хабад и смерть Путина

Po rosyjsku, Polecane

НЕТАНЬЯХУ ГОТОВИТСЯ ПЕРЕДАТЬ ВЛАСТЬ МАШИАХУ… (3rm.info)

Po rosyjsku, Polecane

1583402301_1583402279Коалиция Биньямина Нетаньяху получила 59 мандатов в Кнессете из необходимых 61.
Выборы состоялись при рекордной явке в 65,5 % избирателей, по сообщениям Центризбиркома, на этих выборах проголосовали на двести тысяч избирателей больше, что для крохотного Израиля выглядит, как значительное повышение сознательности избирателей.

Увеличению явки на выборах немало поспособствовали Путин и Эрдоган, «пошумев» в Идлибе.

Сможет ли победитель сформировать правительство?

“…Тем не менее, Нетаньяху всё равно будет в Израиле главным, поскольку так, еще в 1988-м году предрек Любавичский ребе. Он тогда сказал, что «…ему (Нетаньяху) придется сражаться с 119 людьми (то есть с членами Кнессета), но ему не о чем беспокоиться, поскольку он всех победит и сможет передать свои ключи Машиаху“.

gaon-vТакже евреи пристально следят за событиями между Турцией и Россией, т.к. по пророчеству Виленского Гаона, их еще одного знаменитого мистика:

«Когда вы услышите, что русские захватили Крым, вы должны знать, что времена Мессии начались, что его шаги услышаны. И когда вы услышите, что русские достигли города Константинополя (нынешнего Стамбула), вы должны надеть свою одежду Шаббата и не снимать ее, потому что это означает, что Мессия собирается прийти в любую минуту». Czytaj dalej »

Chcą żebyśmy umarli ze strachu! O koronawirus + Stanisław Krajski

Po polsku, Polecane

Hubert Czerniak TV - KORONAWIRUS

Po polsku, Polecane

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj