Ginekologia jako narzędzie ludobójstwa rosyjskiego narodu - Andirej Bywałyj

Po polsku

sad-childW trakcie pełnienia funkcji obrońcy praw człowieka udało mi się ujawnić kolejną metodę ludobójstwa rosyjskiego narodu, które dokonuje się rękami faszyzujących wandali, którzy przechwycili władzę w naszym państwie.
Kiedy kobieta, która zaszła w ciążę, przychodzi do poradni „K”, w swojej naiwności uważa, że spotka tam wykwalifikowanego specjalistę, którego zadaniem jest ochrona jej zdrowia i zdrowia jej przyszłego dziecka. Tymczasem tak naprawdę jej sytuacja jest zbliżona do tej, którą można określić jako „bez wyjścia”.
W tym samym momencie kobietę przejmują w swoje ręce krwiożerczy sekciarze, względnie ci, którymi tamci manipulują.
Jeśli udało się wam uniknąć pobytu chociażby przez krótki okres „w przechowalni”, skąd ogromny procent kobiet wychodzi bez płodu, to wtedy sprawę przejmują ginekolodzy z rejonowych poradni „K”.
Mord dokonuje się w następujący sposób:
Jeśli niedawno przekroczyłyście trzydziestkę, to na pewno skierują Was na konsultacje do genetyka. Genetyk pod zmyślonym pretekstem automatycznie kieruje pacjentkę na amniopunkcję (Amniopunkcja (amniocenteza) – inwazyjna metoda diagnostyczna, polegająca na nakłuciu igłą jamy owodni. Z reguły wykonywana jest pod kontrolą ultrasonografii)
Owa operacja („analiza”) polega na pobraniu płynu owodniowego z okolic macicy. W innym wypadku (w jeszcze późniejszym okresie ciąży) lekarz może skierować Was na kordocentezę (inwazyjne badanie, pozwalające pobrać krew z naczynia pępowinowego płodu i uzyskanie krwi płodowej do dalszych testów. Stosowane jest w diagnostyce choroby hemolitycznej płodu i wad genetycznych), co faktycznie oznacza pobranie krwi z pępowiny.
Wiele kobiet skarżyło się, że je okłamywano, że owe analizy są obowiązkowe, a ich pominięcie niby jest niemożliwe.
Zdaniem wszystkich mieszkanek Kaliningradu, które znam, obydwie operacje są tak naprawdę umyślnym zabiciem płodu z 95-98% wynikiem.
Bardzo często na kordocentezę (najbardziej mordercza operacja) kierują po wykonaniu skiriningu ultrasonograficznego, na postawie którego te pacjentki, które przekroczyły trzydziestkę, w 100% otrzymują diagnozę „zespół downa”. Taką diagnozę stawiają wyłącznie w formie ustnej.
Jest ona z góry fałszywa. Ów fakt został wielokrotnie potwierdzony przez moje znajome, które nie uwierzyły w te zapewnienia i odmówiły robienia kolejnych badań, i dzięki temu urodziły normalne dzieci.
Obywatele! Bądźcie czujni!
Już od dawna żyjemy nie w tym kraju, który z dumą można nazwać Ojczyzną. Tutaj patrzą na was wyłącznie jak na surowiec.
Pamiętajcie!
Żadna medyczna manipulacja nie jest możliwa bez Waszej zgody.
Natura zapewniła 100% ochronę przed patologiami ciąży – jest to naturalne poronienie we wczesnym stadium ciąży. Jeśli do tego nie doszło, to wasze dziecko będzie zdrowe.
Doszedłem do takiego wniosku po szeregu rozmów z matkami w ciąży i młodymi matkami, mieszkankami Kaliningradu.
Pewnej młodej mamie (była w zaawansowanej ciąży) na pewno nie z dobrych pobudek, po badaniu USG powiedziano, że dziecko nie ma głowy. Jedynie dzięki własnej wytrzymałości psychicznej i uporowi kobieta urodziła zdrowe dziecko.
Innej kobiecie oświadczono, że jej ciąża jest pozamaciczna, oraz że wymaga natychmiastowej ingerencji medycznej w celu zabicia płodu, który zagraża życiu mamy. Owa diagnoza okazała się również całkowitym kłamstwem. Niewiasta uniknęła mordu dziecka dzięki ucieczce ze Szpitala Wielospecjalistycznego.
Proszę Was, abyście potraktowali ten problem na serio i napisali swoje komentarze do niego.

http://gidepark.ru/user/3847179885/article/430320

Źródło: http://www.3rm.info/16045-ginekologiya-kak-orudie-genocida-russkogo-naroda.html

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj