Wybudowano ołtarz ofiarny dla trzeciej świątyni jerozolimskiej

Po polsku, Polecane

zlota_kopula_to_meczet_omara

Na zdjęciu - stojący na Wzgórzu Świątynnym meczet Omara

Informacja ta jest już nieco stara i była już publikowana, jednak w obliczu przybliżąjącej się wojny z Iranem warta jest ponownego przypomnienia.

W izraelskiej osadzie Mitzpe Yeriho wzniesiono żydowski ołtarz ofiarny i pierwszy raz od dwóch tysięcy lat wypowiedziane zostały słowa specjalnego błogosławieństwa. Donosi o tym fakcie   www.regions.ru .

Ołtarz ofiarny zbudowano z kamieni Pustyni Judzkiej, z miejsca gdzie nie stanęła stopa ludzka. Według wymagań Starego Testamentu kamienie były obrobione bez użycia żelaza i zespolone za pomocą specjalnego lepiszcza wykonanego z piasku pobranego z Krateru Ramon i z masy bitumicznej pochodzącej z Pustyni Judzkiej. Ten „klej” wytrzymuje wysokie temperatury i nie akumuluje ciepła co pozwala utrzymywać tam stały ogień, donosi www.sedmica.ru .

Ołtarz, którego wysokość wynosi 4 metry a długość i szerokość po 6 metrów, był stworzony przez pracowników tak zwanego „Temple Institute” (Instytut Świątynny) pod kierunkiem rabina Yehuda’y Glick’a. „Budowa” ta była zharmonizowana w czasie z dniem w którym, według żydowskiej tradycji, miało miejsce zburzenie pierwszej i drugiej Świątyni.

treasure-garments-5„Temple Institute” zajmuje się odtwarzaniem szat, sprzętów i naczyń liturgicznych, które powinny być używane w wypadku budowy Trzeciej Świątyni. W ciągu 20 lat istnienia Instytutu Świątynnego jego pracownikom udało się odtworzyć około 70 przedmiotów z wyposażenia Świątyni. Zostały odtworzone, między innymi, takie przedmioty jak: złota harfa króla Dawida, złota menora, złoty ołtarz dla spalania kadzidła, miedziana umywalka, złoty stół kapłana.

Według prawosławnej tradycji, w odbudowanej Trzeciej Świątyni zasiądzie Antychryst.

Tłum. RX
Źródło : www.3rm.info/17905-postroen-zhertvennik-dlya-tretego-ierusalimskogo.html
Za: StopSyjonizmowi

——————–

Dodatek od Admina.

Na wzgórzu świątynnym, w miejscu, gdzie ma ponownie stanąć trzecia z kolei Świątynia Jerozolimska stoją obecnie święte dla muzułmanów: “Kopuła na Skale” [meczet Omara] oraz meczet Al-Aksa. Ich “likwidacja” oznacza wojnę, chyba …. że odwróci się kolejność zdarzeń i wyburzenie meczetów będzie  - załóżmy, że przypadkowym  - skutkiem “ubocznym” tejże wojny.

Niebezpieczeństwo sytuacji polega na tym, że wg niektórych prorostw wraz z odbudowaniem tej świątyni zostanie ogłoszony światu uparcie wyczekiwany przez Żydów ich fałszywy mesjasz, który w rzeczywistości będzie zapowiedzianym  w Piśmie Świętym antychrystem.

.

tomorrow_gallery

Źródło: http://newworldorder.com.pl/artykul,3222,Wybudowano-oltarz-ofiarny-dla-trzeciej-swiatyni

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj