Hiszpańska minister: życie ludzkie nie ma dla mnie wartości

Po polsku

Bibiana Aido wiedzę medyczną nazywa demagogią. I forsuje projekt ustawy, która będzie pozwalała nastolatce zabić swoje dziecko także bez wiedzy jego dziadków.
hitler-emoPomysł premiera Zapatero, by nastolatki mogły zabijać swoje dzieci bez wiedzy ich dziadków nie podoba się nawet członkom jego własnego rządu. Temu rozwiązaniu sprzeciwia się m.in. minister robót publicznych Jose Blanco. – Nie można dopuścić, by rodzice mieli decydujący wpływ na decyzję, która powinna być swobodna i osobista – odpowiada hiszpański premier.
- 13-tygodniowy płód jest żywą istotą, ale nie istotą ludzką – stwierdziła hiszpańska minister ds. równouprawnienia Bibiana Aido. Pilotuje ona uchwalenie nowej ustawy umożliwiającej zabicie w Hiszpanii jeszcze większej ilości dzieci. - Dla mnie życie ludzkie nie ma żadnej wartości do czasu narodzin – dodała polityk. Największą ignorancję okazała, gdy próbowała zaatakować stwierdzenie, iż już w chwili poczęcia ustalonych jest wiele cech człowieka, nazywając je „demagogią”. Za te kompromitujące wypowiedzi działacze pro-life żądają jej dymisji.

Źródło: http://www.bibula.com/?p=9435

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj