Żydzi nie lubią przypominania o odpowiedzialności za zabicie Chrystusa

Po polsku

a142Źródło: http://www.rusimperia.info/news/id10779.html
Tłum. RX

Jak donosi strona internetowa „Portal ISRAland” , latynoamerykańska filia sieci informacyjnej FOX wyraziła żydom swoje przeprosiny za przeprowadzoną ankietę na temat: „Czy judejczucy zabili Chrystusa?”. Pytanie takie, jeden z pracowników FOX, zamieścił w internetowej sieci społecznościowej Facebook, w ramach kampanii reklamowej dotyczącej programu o Bożym Narodzeniu na kanale National Geographic.

Pytanie: „Kto jest, waszym zdaniem, winny śmierci Chrystusa, Poncjusz Piłat, lud żydowski czy najwyższy kapłan?”, wywołało oburzenie, zwłaszcza zarządu „Centrum Szymona Wiesenthala” w Buenos Aires. Organizacje żydowskie wskazują, że kwestia odpowiedzialności żydów za śmierć Chrystusa, była anulowana przez Watykan jeszcze w 1965 roku. Ankieta została natychmiast usunięta z sieci po akcji protestu a sekretarz prasowy National Geographic złożył swoje wyrazy ubolewania i przeprosin.

Źródło: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/31/zydzi-nie-lubia-przypominania-o-odpowiedzialnosci-za-zabicie-chrystusa/

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj