Znane kurorty na sprzedaż. Polska zarobi miliony.

Po polsku

polskaCiechocinek, Lądek – Zdrój, Kołobrzeg, Busko – Zdrój, Rymanów i Świnoujście to uzdrowiska, które chce sprzedać Ministerstwo Skarbu w ciągu 11 miesięcy. Jedynym, które pozostanie w rękach państwa, będzie Krynica – Żegiestów.

Obecnie na liście uzdrowisk, które nie podlegają prywatyzacji, znajduje się siedem placówek. Minister skarbu chce tę listę zredukować do jednej, a resztę wystawić na sprzedaż. Wpływy z tego tytułu szacowane są na ok. 125,5 mln zł.

Ministerstwo zapewnia, że zmiana właściciela nie wpłynie na zmniejszenie dostępności usług świadczonych przez zakłady lecznictwa uzdrowiskowego, które nadal będą mogły podpisywać kontrakty z NFZ i ZUS.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/znane-kurorty-na-sprzedaz-polska-zarobi-miliony,1,5163402,wiadomosc.html

Polska, nie dość że zielona wyspa Europy, to jeszcze “zarobi miliony”. Od tego nadmiaru gotówki można będzie oszaleć – albo wybudować 20 pięknych willi z ogródkami. – admin.

——————————————————

Jeden z komentarzy internautów:

Fran SA powiedział/a
2012-06-18 (poniedziałek) @ 11:05:55

Takie zubozenie i spodlenie najpierw zrobilli w Jugoslawii. A wczesniej w Albanii. Teraz najpiekniejsze zakatki Czarnogory sa w rekach prywatnych obcokrajowcow (Rotschildow). Czarnogorcy wysprzedali te tereny zacheceni gotowka.
Ten caly kryzys grecki , jak i ta cala heca z wyborami sa glownie po to, zeby zadluzona Grecja sprzedala za pol darmo Santorini, Krete, Mykeny i pare innych b. ladnych miejsc.
Kolej na Hiszpanie..
I na WLochy
Mario Monti, ktory nigdy nie zostal wybrany do parlamentu wloskiego jest teraz szefem rzadu i rozkrada wloskie rezerwy zlota. Wlosi maja przepiekne tereny nie tylko nadmorskie. Nalezy Kraj zubozyc tak, zeby ci, ktorzy nakradli zlota mieli za co wykupic prywatna i panstwowa wlasnosc. I potem ogrodzic tylko dla siebie i nikogo nie wpuszczac. W Albanii sa cale ogromne fortece, do ktorych tubylcy nie maja wstepu.
Ten dlug sie wmawia roznym panstwom, bo to wcale nieprawda, ze sa az tak zadluzone. Nikt nie podaje szczegolowych wykazow, tylko ‘wyniki’ skads wypisane bez autoryzacji!

Portugalia, Hiszpania, Wlochy, Grecja mialy ogromne rezerwy zlota. Mogly sobie spokojnie splacic dlugi – gdyby je rzeczywiscie mialy.
Berlusconi zostal oskarzony o Bog wie co, nikt w te kalumnie nie wierzy: ale siedzial dran na wloskim zlocie i nie chcial go oddac!
Jakos nikogo nie boli, ze Mario Monti jest uzurpatorem. Pogwalcil wszelkie prawa demokracji, bo nawet przez sfalszowane wybory nie przeszedl.
Ale jest w tej samej grupie co Marek Belka.
Teraz kolej na Polske. Belka jest w grupie Bilderberga a i paru naszych dzielnych politykow jest juz to w Fundacji Batorego (Soros) juz to w IMF, Goldman Sachs. Probuja rozkrasc kolejny kraj czlonkowski Unii.
Bardzo szybko po katastrofie smolenskiej Belka zostal szefem banku i szybciutko podpisal pozyczke, ktorej nie chcial podpisac Slawomir Skrzypek. Polska tego zadluzenia nie potrzebowala.

Źródło: http://marucha.wordpress.com/2012/06/18/znane-kurorty-na-sprzedaz-polska-zarobi-miliony/

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj