Google ślubuje świadczenie usługi “full service” dla Mossadu

Po polsku

google-ceo-with-netanyahu-311x218http://zen-haven.dk/google-vows-full-service-to-israeli-mossad/

Członkowie zarządu Google podczas ostatniego spotkania z izraelskim premierem zapewnili, że zagwarantują świadczenie wszelkich usług agencji szpiegowskiej Mossad.

Były prezes zarządu Google, Eric Schmidt, w trakcie spotkania z Netanyahu powiedział, że „inwestycja w Izrael była jedną z najlepszych decyzji podjętych przez firmę”. W czasie spotkania, Netanyahu dał dla Schmidta rysunek ukazujący izraelską flagę powiewającą nad znakiem firmowym Google.

Raporty mediów zachodnich już wcześniej sygnalizowały, że Google wyświadcza stałe usługi specjalne dla wielu agencji szpiegowskich, w tym CIA.

Eric Schmidt w grudniu ub.r. powiedział, że był zaskoczony skalą talentu Irańczyków w zakresie technik cyber-war. „Irańczycy są niezwykle uzdolnieni w tej sferze z jakiegoś powodu, którego nie potrafimy zrozumieć”. Schmidt nawiązał do dokonanej przez Iran infiltracji duńskiej cyberprzestrzeni przy użyciu metod, jakie są wciąż nierozszyfrowane przez pracowników Google. Rozważał on również kwestię przechwycenia przez Iran bezzałogowego drona szpiegowskiego USA, wysuwając hipotezę, że zostało to dokonane poprzez opanowanie metodami hackerskimi systemu kontrolnego drona. Amerykański dron wtargnął w przestrzeń powietrzną Iranu na granicy z Afganistanem i został przechwycony przez służby irańskie w stanie niemal nienaruszonym.

Źródło: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/06/25/google-slubuje-swiadczenie-uslugi-full-service-dla-mossadu/

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj