Fundacja Rockefellera przewiduje krwawy zamach terrorystyczny w trakcie Olimpiady w Londynie

Po polsku

rockefeller-nwoMedia alternatywne na całym świecie aż kipią od wiadomości na temat tego, do czego ma dojść w trakcie nadchodzącej olimpiady w Londynie. Szykowany jest podobno jakiś spektakularny zamach i jak twierdzą niektórzy internauci jest na to wiele dowodów. 
Jako jeden z dowodów, że coś faktycznie jest szykowane ma świadczyć, dziwny profetyczny raport, jaki sporządziły wspólnie Fundacja Rockefellera oraz organizacja Global Business Network, GBN. W dokumencie tym zatytułowanym “Scenariusze dla przyszłości technologii i rozwoju międzynarodowego”.

Generalnie obie organizacje przewidują kłopoty i wzrost zamordyzmu na świecie. Gospodarczo niestabilny świat często ulega nieoczekiwanym wstrząsom a to sprzyja wybuchom niezadowolenia.

Szczególnie ciekawie robi się w dalszej części raportu gdzie specjaliści snują taki oto scenariusz. Świat według nich jest już przygotowany do radzenia sobie z dużymi kataklizmami. Zaskakujący dzień 11 września, ogromne tsunami z 2004 czy też tragedia z Haiti z 2010 roku przygotowały nas mentalnie i psychicznie na kolejne tego typu nieprzyjemne wydarzenia.

Lata 2010 - 2020 są w tym raporcie nazywane dekadą zguby. Piszą chronologicznie wybiegając w bliżej nieokreśloną przyszłość. Eksplozja na olimpiadzie w Londynie w 2012 roku, która zabiła 13 tysięcy ludzi miała być wedłuf nich swego rodzaju cezurą, datą graniczną. Autorzy wspominają także o dużym trzęsieniu ziemi w Indonezji, które pochłonąć ma 40 tysięcy ofiar. Wspominają też o suszy w Chinach, która wywoła głód. Od razu pojawiły sie opinie, że można te kataklizmy wywołać z pomocą broni takich jak HAARP.

Niezależni blogerzy od razu skomentowali ten raport sugerując, że jest to w istocie scenariusz działania na drodze do radykalnych zmian na Ziemi. Według skryptu najpierw musi wystąpić skuteczna operacja Fałszywej Flagi, na przykład w trakcie zbliżającej się Olimpiady. Taka spektakularna operacja miałaby za cel osiągnięcie czegoś ważnego, może legitymizację ataku na Iran?

Gdy spojrzy się na aktualny poziom militaryzacji Londynu co potwierdza na przykład instalacja rakiet przeciwlotniczych w samym mieście to jasne staje się, że władze na coś się szykują. Może to być zwykła prewencja przed dużą imprezą, ale równie dobrze można to odczytywać, jako przygotowanie do realizacji jakiegoś zaplanowanego scenariusza, lub obawa przed jego realizacją.

Źródło: http://www.examiner.com/article/some-fear-terrorist-attack-at-the-olympics

Źródło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/fundacja-rockefellera-przewiduje-krwawy-zamach-terrorystyczny-w-trakcie-olimpiady-w-londyn

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj